|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
20.7.2014 22:45:23   
rose 87
vece
bubydina poslala sam ti pp user posted image
malena 89 sigurno vec upoznala svog sina,nadam se da je sve ok i da ce nam neko javiti lijepe vijesti
ja danas ipak hodala,isli do fis-a u Vitezu,imaju super snizenja neka,uzeh sinu majcicu pamucnu za citavih 3,5km,a sebi nasla trudnicke hlace 20 km,bas se obradovah kad nadjoh
ostale okruglice nadam se da su dobro

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu idas)
Neposredna veza do poruke: 1051
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
20.7.2014 22:53:48   
lovepower
porodila se nasa malena89 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
maloprije mi je poslala poruku kaze da je sin isti svoj otacuser posted image
tezak je 3860 gr duzinu ne zna,maloprije su joj ga donosili malkice su se mazili pa ce je pustiti da se odomori
rana je boli malo nije strasno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i Chill nam se danas porodila,moja rpijateljica pozanje njenu sestru pa mi je rekla sve je uredu
danas smo dobili 2 nove mamice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1052
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
20.7.2014 22:56:52   
rose 87
user posted image user posted image user posted image user posted image malena 89
user posted image user posted image user posted image user posted image chilli
mamama brz oporavak,bebama sve najljepse u zivotu,da su im zivi i zdravi i pametni....

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1053
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 7:46:15   
Misty_mama
'Jutro dame... Nadam se da ste raspoložene, naspavane i odmorne... Mi smo danas 17+1... Ide polahko... Još dvije sedmice ako Bog da do pregleda... Baš sam nestrpljiva, i molim dragog Allaha da je sve kako treba...

Novim mamicama čestitke od srca... user posted image

Nego, hoću i ja u te nekakve grupe po fb user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1054
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 8:08:07   
amrara
Cestitke novim mamama :D
Ja kako sam izracunala da sam sad 18+4 user posted image user posted image Necu doktoru do polovine augusta jer mi je divke na odmoru :D Bebicu sam cini mi se pocela osjecati mozda jednom do dva puta dnevno kad imam vremena po malo da se ispruzim user posted image
Kaze mi jucer jedna zena eto to jos rodi i podvezi jajnike user posted image Uvijek me razocaraju tako glupi savjeti zena. Sta sad, mozda ja hocu cetvoro djece user posted image

Ja sam mislila ici i na Jezero da vodim trudnocu ali nemam kome Tarika ostaviti a on bi demolirao GAK za pola sata. Nego ako koga zanima ima u Waikikiju predobrih stvari za trudnice. Ja sam kupila 3 majice po 9 KM (one sa slikom bebe ali su bas kvalitetne, hlace neke siroke od viskoze koje nisu na trudnickom ali su fantasticne (imaju u maslinastoj i crnoj boji) i ima divnih kosulja posebno za pokrivene mame dugih rukava. Kazem za njih jer ne nose kratke. CIni mi se da su po 22 KM.

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 1055
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 8:15:46   
Bambi09
Jutro i od nas. Evo nas na poslu gurkamo se user posted image
Cestitke novopecenim mamicama, zdrav i dug zivot bebicama, a mamicama brz oporavak. Hapy otvori teme da se moze cestitati objema user posted image
Zelim vam ugodan i lijep dan user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 1056
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 8:20:49   
Misty_mama
I ja čekam Divanovića user posted image Ja sam malo zabrinuta jer baš i ne osjećam bebu... Jest' da sam cijeli dan na nogama, i navečer se komiram, baš budem umorna... Ponekad se desi ono nešto nedefinisano, više nisam sigurna jel' to od moje želje da osjetim nešto ili je stvarno user posted image

A što se tiče glupih komentara.. Meni je nedavno jedna mlađa kolegica rekla (bio je sami početak trudnoće pa nije mogla ni naslutiti da sam trudna): Blago tebi, ti sve riješila, udala se, rodila dijete, i to je to.. Kao ono 'Dosta to jedno, šta će ti više'... Ma generalno, to petljanje u tuđu privatnost mi je jedna od najmržih stvari... Želim li ja jedno, dvoje, ili petoro djece, to je samo moja i mm stvar... Ako i imaš mišljenje, zadrži ga za sebe.. Ali eto, ljudi sebi daju svašta za pravo...

U Waikikiju sam nedavno kupila hlače za trudnice, još su mi malkice u stomaku velike, možda do bajrama mognu i bez kaiša, vidjećemo, a dobila sam od mame isto iz waikikija tuniku, koja će baš pasati uz te hlače, pa sam odlučila da ću to za Bajram user posted image Waikiki mi se sviđa što mogu naći štvari da su šire, dugih rukava, ne prevelikog izreza, i povrh svega nisu providne... Ja sam pokrivena, i onda je baš nezgodno iskombinovati ljeti kombinaciju, pa sve nekakvi slojevi, crknem od vrućine i bez ovih poludjelih hormona... Evo baš danas imam na sebi košulju iz waikikija ispod koje ne treba ništa, pa fino lahora, a ja rahat user posted image

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 1057
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 8:34:39   
marinčii
Jutro iz vrelog Mostara,probudila se sva mokra ovo je uzas,hocu kisuuuu.
Novim mamicama cestitke od srca,djecica nek su im ziva i zdrava punoo godina.


< Poruku je uredio marinčii -- 21.7.2014 8:35:27 >


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 1058
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 9:44:40   
TiruTiru
Jutro, divke nam dolazi 4., odmah cu da ga zovem :D samo njegovom UZ vjerujem kad je spol u pitanju :)
19-1 je vidim ipak kod mene danas,
juce u u vajkikiju kupih majcicu crvenu, lijepu...e sad salvarice nemadoh strpljenja traziti, unervozih se :)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1059
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 9:55:54   
amrara
Vala ja kad imam sta potrositi mogu cijeli dan hodati :D Sad smo malo u skripcu zbog stana pa malkice vise stedimo dok ne stanemo na noge ponovo aBd. Sad sjedim, pijem kafu i kontam koji je rahatluk kad si sam kuci i ne ocekujes da ce ti neko upasti u stan svaki cas i prokomentarisati kako leziz sjedis , je li razbacano itd itd.

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 1060
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 10:19:19   
marinčii
Ja danas 20 punih tjedana,znaci na pola sam puta jos ovoliko i eto bebice.
Vidim pricate o waikikiju,i kod nas se otvorio neki dan .Bas cu otic pogledati sta ima,meni se nikako ne nose te trudnicke hlace s onim sirokim pojasom preko stomaka od tog me skrlet uhvati.Valjda cu naci nesto sto moze ispod stomacica a da me ne steze

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 1061
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 11:10:50   
Bambi09
Joj zene drage, sto se ja nahodah. A prepone me zaboljele pravo. U ovih sat vremena presla sam nekih 5 km. Otisla do IZ uplatila vitre, pa otisla do zdravstvenog ovjerila knjizicu, pa otisla kupila dorucak i evo tek sad dosla u office i jela. Stomo mi je haman na nogama, Boga mi spustio se pravo. Mah na hajr...

Marinci draga jesu li te popustile mucnine?

Ostale zenice jestel zive na ovoj sparini

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1062
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 11:18:14   
bambi1
Pozdrav zenice user posted image

Meni danas prvi pregled, vec me hvata nervoza uhuser posted image

Nadam se da ce sve biti dobro, da cemo cuti srculence user posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 1063
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 11:36:01   
hapymum
Otvorih vam temu za malenu89i chili

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1064
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 11:46:14   
marinčii
BAMBI09 evo sam taman povracala:/,izgleda dok ne rofim nema mi mira.Ovaj tjedan idem na pregled pa cu vidit s doktorom jel ima nesto da mi da da mi ovo olaksa,sreca ne povracam tekucinu i po jedan obrok mi ostane da ga ne povratim pa se nadam da je bebici dosta.
BAMBI 1 sretno na kontroli

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 1065
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 12:05:34   
Ilhana RR
Juhuuu.. Pozdravcic od mene :)

Marinci, pitaj za Lergigan/Lergigan comp i Zofran ;) to su sto ja pijem...

Ja evo kanim se da odem u grad sa Lamijom a mrsko ki iz kreveta izaci hihihi

Reko samo da vam mahnem :)



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1066
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 12:39:17   
rose 87
dan okruglice hajde na kaficu user posted image
ja jutros bila na kontroli,ne uradi mi ultrazvuk,imam neku upalu pa mi dao antibiotike i brusnicu pa da dodjem za 15 dana na ultrazvuk,malo po gradu hodala i evo sad kod mame odmaram,vrijeme nekakvo tesko a i meni muka danas...
bambi 1 sretno na kontroli

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1067
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 13:43:46   
marinčii
ILHANA pitat cu ga hvala na preporuci.
Kako si ti!jesu se tebi smanjile mucnine?
ROSE87 ja ne pijem kavu ali moze kapucino:)
Kakva je upala ,u urinu bakterije?pretpostavljam da si radila nalaze?
I ja radila prosli tjedan a tek krajem tjedna cu kod doktora a snizeni mi limfociti a granulociti malo uvecani valjda nije nista strasno

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1068
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 13:47:39   
Andy_Bec23
Bambi1 sretno draga danas ....

Ja lezim i odmaram ;) mi smo punih 18 +1 usli u 19 sedmicu presretna sam ;) uzivam i radujem se

Marinci e miss mi i te mucnine vise da oce da prestanu ;(

Ja bi trebala sljedece nedelje kod ginekologa na kontrolu za trudnicku knjizicu ;) sad cu da je zovem da se narucim ;)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1069
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 14:32:44   
vilmica
Samo da vas sve pozdravim i da vam posaljem puno user posted image user posted image user posted image



_____________________________

6.7.2013. Ljubav jedina
23.06.2014. Mamina sreca najveca, princeza H

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1070
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 16:10:33   
binanina
Bambi09, hvala na odgovoru za zdravstveno, ja sam u SBK, pa ću se tamo i raspitati.
Misty_mama, i mi smo danas tačno 17+1 hvala Bogu, a također, ni ja ne osjećam baš bebicu i pokrete, ali doći će kasnije aBd, sve u svoje vrijeme user posted image

Novim mamicama iskrene čestitke, da uživaju sa svojim malim suncokretima user posted image

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 1071
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 17:20:26   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: marinčii

ILHANA pitat cu ga hvala na preporuci.
Kako si ti!jesu se tebi smanjile mucnine?
ROSE87 ja ne pijem kavu ali moze kapucino:)
Kakva je upala ,u urinu bakterije?pretpostavljam da si radila nalaze?
I ja radila prosli tjedan a tek krajem tjedna cu kod doktora a snizeni mi limfociti a granulociti malo uvecani valjda nije nista strasno


Ma taman se ponadam i opet povracam... :( bas mi tezak dan, evo sad lezim i kontam da cu ubrzo povratiti pa se nadam da cu zaspati prije da zadrzim bar ovo malo sto sam jela danas...

Kako ti prodje kod doktora?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1072
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:11:04   
Andy_Bec23
Jel nam se vratila bambi 1 sa pregleda?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1073
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:15:06   
bambi1

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Jel nam se vratila bambi 1 sa pregleda?


Evo me:( tuzna sam pravo:(( ne vidi se plod,samo gestacijski mjehur, po tome trudnoca izgleda kao stara 3-4 sedmice, a po zadnjoj m je 6+1:((

izgleda da nista nece biti od trudnoce :(((
kontrola sljedece sedmice

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1074
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:23:16   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: bambi1


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Jel nam se vratila bambi 1 sa pregleda?


Evo me:( tuzna sam pravo:(( ne vidi se plod,samo gestacijski mjehur, po tome trudnoca izgleda kao stara 3-4 sedmice, a po zadnjoj m je 6+1:((

izgleda da nista nece biti od trudnoce :(((
kontrola sljedece sedmice


Draga ne znam hoce li ti ovo biti utjeha al kad sam prvi uz imala rekao mi je doktor da je beba 6 sedmica a po mengi je bila 8, jel ti reko kad da se vratis opet na kontrolu?

Doktori vide starost ploda i plod je uvijek 2 sedmice mladji od sedmice u kojoj si... Mislim da je samo pre rano da se to vidi jos...


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 [43] 44 45   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *