|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 10:34:01   
marinčii
Jutro okruglice
Ja se nocas naspavala ,ustali u 9 ja i M,doruckovala i naravno evo mi opet muka.Kaze mi mm sinoc tebi koda vise nije mrsko povracat nisi placljiva ko na pocetku,reko dragi vise se i navikla pa ne dramim al da mi je dodijalo vala je .
BAMBI masala ti ulazis u 9 mjwsec ,sad krece odbrojavanje ,jos malo i eto tvog malise.
ALMOND kako si ti?JEsi se privikla da ces imati 3 musketira?sta te briga ima da te drze ko kap vode na dlanu.


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1101
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 10:47:35   
Anelat
I ja imam bolove u predjelu prepona. To je normalno radi rastezanja maternice. Pozdrav

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1102
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 12:31:17   
Andy_Bec23
DD drage moje ovdje bas pusto

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Anelat)
Neposredna veza do poruke: 1103
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 13:10:19   
Esmica
Utekle nam trudnice user posted image
Mi dosli u Sarajevo, pa na sve strane se razletili.
Jucer sam toliko hodala da danas skroz ispastam, svaka kost me boli, a dole se osjecam potpuno rasklopljenom,
sve mi se kosti cuju dok se krecem user posted image
No bitno mi je da sam vecinu obaveza pozavrsavala. Bojala sam se da se prije ne porodim, pa da ne stignem, no hvala Bogu obavih sto sam trebala.
Namirila sam cijelu porodicu sa gacama, carapama user posted image , sve sta je kome falilo namirila sam.
Bas kao da odlazim negdje daleko, kao da poslije poroda necu biti funkcionalna.
Razmisljam se da odem negdje na pregled,a ne znam gdje.
Zvala Skerlica, pa kako nema moje doktorice rekli mi da nemam vise nista s njima, da uzmem uputnicu i da idem na Jezero.
Opet zbog iskustva zadnjeg sa Jezera, nikako mi se ne ide gore.
A da idem u Vojnu, tamo mi sve nepoznato, ne znam jel ista procedura kao na Jezeru...tako da sam neodlucna.
Potajno se nadam da ce bebac sacekati bajram pa da ce nas onda iznenaditi, s obzirom da se ostatak moje ekipe raduje bajramu, a ako se porodim prije bit ce uskraceni za mnogo toga.
Tu i tamo ako sa babom negdje odu,al nije to to.
Eto mog danasnjeg referata, ako se kome da citati.

Nego, zna li neko sta nam je sa turpijom i njenom curicom?

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1104
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 13:15:06   
Bambi09
Esmice bas kao sto kazes i kod mene se cuje svaka koscica kad hodam. A kad si zadnji put bila na kontroli? Postujem tvoj izbor, ali otidji ti jos jednom prekontrolisi sve, pa makar i u Vojnoj, sta znas mozda naletis na fino raspolozeno osoblje pa ti sve bude po tamam.
Ja isla vani sluzbeno, svi se ibrete sto jos radim, aman zaman, pa to je moj izbor na kraju krajeva, valjda ja osjetim i znam kako se osjecam. Pihhhh... ja sto ljudi vole zabadati nos u tudje poslove aman zaman user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 1105
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 13:49:36   
Esmica
Ma redovno sam na kontrolama bila. Samo zadnja dva puta sam se razocarala skroz, pisala sam negdje.
Prvo na Jezeru kod doktorice Naime, pa onda u Skerlica kod neke doktorice koja je toliko spretna da mi je trudnocu umanjila za mjesec dana.
Moja doktorica na godisnjem i odmah se nizasta ne zna.
Ovako i prosli porod mi je bilo, bas kad mi je najvaznije, godisnji odmori.
Bit ce dobro ako Bog da...user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 1106
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 13:55:30   
bambi1
Meni je danas nekako bas tvrd stomak, napet cudno :(

Dr mi je juce prepisala utrogestan na pregledu, u slucaju da se pojavi plod. Bas sam nekako sva bljak :( Ovo iscekivanje sad ubija:((

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 1107
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 14:54:07   
Andy_Bec23
Bambi 1 draga nebrini sve ce bit ok o nesekiraj se ;) to sto si bljak moze biti posljedica utrogestana

Ja lezim cjeli dan ;) ljubim vas

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1108
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 17:56:14   
almondray

IZVORNA PORUKA: marinčii

Jutro okruglice
Ja se nocas naspavala ,ustali u 9 ja i M,doruckovala i naravno evo mi opet muka.Kaze mi mm sinoc tebi koda vise nije mrsko povracat nisi placljiva ko na pocetku,reko dragi vise se i navikla pa ne dramim al da mi je dodijalo vala je .
BAMBI masala ti ulazis u 9 mjwsec ,sad krece odbrojavanje ,jos malo i eto tvog malise.
ALMOND kako si ti?JEsi se privikla da ces imati 3 musketira?sta te briga ima da te drze ko kap vode na dlanu.


user posted image user posted image
Imaš li mogućnosti negdje nabavit borovnica?Znaš kako one povoljno djeluju na želudac.Mene kad boli(to sam nedavno primjetila)pojedem kašikicu borovnica i sve se smiri.Možda bi tako djelovale i na mučnine...ko znauser posted image

A da znaš da sam se navikla,prvi put mi je bio šok, kad mi je dr. potvrdila nekako mi djelovalo normalno.Bog zna zašto je to tako, možda bi djevojčici bila prestroga ...ili bi je umazila previše...ovako imam malu vojsku kraj sebeuser posted image
Kaže mm de bar isključi taj zapovjedni ton, s vremena na vrijeme, zvučiš k'o generaluser posted image

E da mi bar Bog podari jednu bratišnu , pa da imam na kome isprobavat svoje kreacije...ovako mi musketiri straše,mm se plaši za njihovu muškostuser posted image user posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1109
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 17:57:21   
almondray

IZVORNA PORUKA: Esmica

Ma redovno sam na kontrolama bila. Samo zadnja dva puta sam se razocarala skroz, pisala sam negdje.
Prvo na Jezeru kod doktorice Naime, pa onda u Skerlica kod neke doktorice koja je toliko spretna da mi je trudnocu umanjila za mjesec dana.
Moja doktorica na godisnjem i odmah se nizasta ne zna.
Ovako i prosli porod mi je bilo, bas kad mi je najvaznije, godisnji odmori.
Bit ce dobro ako Bog da...user posted image

Hoće li to biti jedan mali Bajrouser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 1110
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 18:04:12   
almondray

IZVORNA PORUKA: Esmica

Utekle nam trudnice user posted image
Mi dosli u Sarajevo, pa na sve strane se razletili.
Jucer sam toliko hodala da danas skroz ispastam, svaka kost me boli, a dole se osjecam potpuno rasklopljenom,
sve mi se kosti cuju dok se krecem user posted image
No bitno mi je da sam vecinu obaveza pozavrsavala. Bojala sam se da se prije ne porodim, pa da ne stignem, no hvala Bogu obavih sto sam trebala.
Namirila sam cijelu porodicu sa gacama, carapama user posted image , sve sta je kome falilo namirila sam.
Bas kao da odlazim negdje daleko, kao da poslije poroda necu biti funkcionalna.
Razmisljam se da odem negdje na pregled,a ne znam gdje.
Zvala Skerlica, pa kako nema moje doktorice rekli mi da nemam vise nista s njima, da uzmem uputnicu i da idem na Jezero.
Opet zbog iskustva zadnjeg sa Jezera, nikako mi se ne ide gore.
A da idem u Vojnu, tamo mi sve nepoznato, ne znam jel ista procedura kao na Jezeru...tako da sam neodlucna.
Potajno se nadam da ce bebac sacekati bajram pa da ce nas onda iznenaditi, s obzirom da se ostatak moje ekipe raduje bajramu, a ako se porodim prije bit ce uskraceni za mnogo toga.
Tu i tamo ako sa babom negdje odu,al nije to to.
Eto mog danasnjeg referata, ako se kome da citati.

Nego, zna li neko sta nam je sa turpijom i njenom curicom?

Što ti je matiuser posted image , polahko bona nije sve na tebi.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 1111
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 18:07:08   
rose 87
user posted image ja danas citav dan radim i perem nesto,pred Bajram polako da pripremim nevolim na frku raditi a i nebi mogla,pritisak me smori,stalno sam umorna,dosla mi seka pa s njom polako
kako su mi ostale user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1112
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 19:22:10   
Esmica

IZVORNA PORUKA: almondray

Hoće li to biti jedan mali Bajrouser posted image


user posted image Nadam se insaAllah, valjda ce sacekati Bajram.


_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1113
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 19:25:46   
Esmica

IZVORNA PORUKA: almondray

Što ti je matiuser posted image , polahko bona nije sve na tebi.


A znam, al ja ovako pred svaki porod. Za svaku stvar se brinem, da sve bude kako treba prije poroda, te da se mogu rahat poroditi.
Ovaj put sam okrecila, sve sredila, pobrinula se za sve sto sam trebala.
Nije mi bilo mrsko jucer pjesaciti puno radi obicne mreze za igracke koja mi je trebala user posted image
Muz vjerovatno misli da nisam normalna, po njemu vecinu stvari pretjerujem, i odmahuje glavom kad spomenem novu ideju, al dzaba.. ne mogu se promjeniti nikako.
I malenu sam skinula sa pelene hvala Bogu, tako da sam i to rijesila.
Ma eto...samo bebac da stigne sa hajrom ako Bog da. user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1114
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 22:25:06   
hapymum
Esmice ti samo otidji u vojnu i kazes dosla.sam na ctg ako si 9 mjesec.nema neke procedure aman.sve je super.

A kako ti nauči to dijete na tutu ja se slonih sa ovo svojom.nece i nece

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 1115
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 23:06:45   
Ljubicica3
Drage moje pozdrav svima.
Evo I mene da se javim I zahvalim na lijepim cestitkama za mog bebaca I mene.
Nekako mi ova tema bas fali.
U subotu smo izisli iz bolnice I sad se navikavamo jedni na druge,dobro nam ide.Seke vole I paze braco nekad se malo I posvadjaju ko ce ga drzati I ljubiti I sl.,
Bebica slusa dobro mashallah jede I spava.
Ja se osjecam dobro ko da se nisam porodila.
Hvsla Allahu koji mi je uslisio molitve da sve prodje dobro.
Juce su me samo malo grudi boljele mlijeko naglo nadoslo I bile su bas tvrde pa sam ih masirala I cesce izmuzivala I danas su puno bolje.

Malena 89 I chilli cestitam vam na dobitku vasih bebaca neka su vam zivi I zdravi puno godina a vama brz oporavak.
Ovim ostalima puno srece sa trudnocom I porodom.

Vidim neko kazu borovnice dobre za zeludac to je 100% tacno moj m je imao problema sa zeludacem I pio caj od njih I to ga je izlijecilo,mashallah sad ko nov.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 1116
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 0:33:44   
binanina
Evo i nas malo :) Danas smo bili na ultrazvuku, i hvala Bogu, beba definitivno nje zaglavljena više user posted image
Imala sam sreću danas, doktor je stvarno profesionalac, zna umiriti insana i pogotovo kada bespotrebno puno brine.
Kada sam mu se požalila na one bolove u dnu stomaka, on meni fino monitor okrenu, kad tamo bebać mlatara i udara mamu nonicama, pa sam se samo nasmijala i rastopila se od neke dragosti Bože mili... Onda kasnije vidjeli da je stavio prstić da sisa pomalo i da nam maše.
Hvala Bogu, sve u redu, kosti formirane, četiri komore na srcu, mozak...
Kada smo došli kući, nazvali doktora koji nam je radio IVF, i kaže on oko 38 sedmice aBd, planirati carski... Meni se noge oduzele nešto...
Nadala sam se da ću izbjeći, ali zbog lijekova koje sam korostila nakon IVF-a, bit će teško otvoriti se, pa da ne bi patili bebu i mene, carski aBd...

Sada sam baš u tim razmišljanjima, molim Boga da sve bude ok, pa čim u Bosnu dođem sredim zdravstveno i nađem ok doktora za carski...
Vidjet ćemo aBd...

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 1117
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 0:57:57   
Ljubicica3
Binanina...evo da ti I ja kazem da sam citavu trudnocu imala te bolove u dnu stomaka kojima je beba bila krivac -:).Ja sam bila uvjerena da cu se ranije poroditi a eto tacno na termin hvala Bogu.Zato ne brini.
Ti si cini mi se iz sbk I ja sam isto -:),najbolji kanton -:).

(odgovor članu binanina)
Neposredna veza do poruke: 1118
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 8:08:55   
almondray
Jutro!
Ljubičice user posted image drago mi je da sve ide kako treba.Ljubi dječicu , i javljaj se kao i prije , šta fali.A možeš i na bebi do 1. rođ. pisati.

Esmice i meni je tuta bila zadatak br.1 .Mi smo skinuli smo pelenu sa njegovih 19 mj.
Hvala Bogu bilo je lako nagovoriti ga user posted image

Marinči , ti reče da ove sedmice ideš na kont.user posted image jesi li bila? jesi li pitala dr. za želudac?
Ma ja znam šta god da je oni krive trudnoću, u trudnoci je sve normalno, i nenormalne stvari su normalneuser posted image

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 1119
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 8:13:36   
Esmica
Da vam javim da sam se hairli porodila jutros u pola pet.
user posted image
MasaAllah sve je dobro proslo, bebac mi spava vec duze vrijeme nakon par dojenja.

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1120
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 8:56:21   
lovepower
mashAllah cestitam,svaka ti cast draga bas si hrabra zenicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 1121
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:03:16   
Bambi09
Binanina bas mi je drago da bebica nije zaglavljena i da je sve ok. user posted image Samo lagano. Na kraju krajeva ako je CR bolji za tebe i bebu pa sto da ne.

Ljubicice kraljice uzivas vec sa svojom djecicom user posted image Nemoj nas zaboraviti user posted image

Almond kako si ti kako se osjecas?

Marinci javi nam sta ti je rekao za mucnine i jel ti sta dao da smiris to user posted image Ljubi druga M user posted image

Lovepower pa gdje si ti lutko user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1122
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:03:55   
lovepower
jutrooo
evo nas,imali smo puno obaveza ova 2-3 dana pa se nisam javljala,krevetic je kupljen hej da vas pitam gdje ima kvalitetne jednobojne pamucne posteljine,ja bih baby zelenu boju bez ikakvih slicica ili bilo cega???
bolovi su drage moje sasvi normalni i uvijek ce nesto zigati i boljeti
bambi1 sve su ti zenice rekle prerano je da se ista vidi ono sto je vidljivo u toj sedmici vidi se i kod tebe,ne sikiraj se za koji dan kad odes vidjet ces svoj grasak mali i cut ces srceuser posted image user posted image user posted image
binanina user posted image user posted image ti i tvoja beba bas lijepo funkcionisete,odmah ste rijesili problemuser posted image
drago mi je zbog Esmice,nek se hairli rijesila
almondevo mene bona,kako si ti?kako djecica sve nesto imam osjecaj ceka me tvoja sudbina,nije da bih se bunila ali bih voljela da im rodim jednu seficu,ali opet nije do nasuser posted image
bambi kad mirujes nesposobna si kad radis i u 9 mjesecu opet ne valjas,mahh tipicno balkanski,ja se navikla da ne valjam pa kako god user posted image
odoh piti kaficu pa da poradim kucu nije me bilo 2 dana nikako a inoc sa mnom gosti dosli pa smo sklapali krevetac i napravili smo haos u svakom coscku

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1123
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:09:38   
mishkica
Jutro...mi juce hodale, nasla haljinu za Majlu, bice mala mlada na bratovoj svadbi, nekih sitnica kupile i kuci....jutros mi nesto muka, ne znam sta mi je..a stomo mi svaki dan veci, gledam se, ovolika sam moju M otisla roditi, a sad vec ovolikauser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1124
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:23:03   
marinčii
Jutro okruglice najdraze:)
ALMOND hvala ti na savjetu za borovnice potrazit cu ih pa cu probati inace sok od borovnice obozavam to je jedini koji pijem.
NIsam jos bila kos doktora tek cu u petak nema prije termina ,a sto kazes rece mi proce izdrzi ko i svaki put.
BAMBI kako si mi ti?jel spremno sve?
LOVEPOWER bravo za krevetic,a za posteljinicu neznam kakvu hoces ja sam u jsku uzimala onu sto ide s gumom ali bez jastucnice i nisu bile skupe.,jastuk svakako nisam koristila do godine dana.
MISKICE kad je svadba ?velis stomo raste,neka ga moj zasad slabo sinoc bas govorim mm ja i dalje koda sam se malo vise najela ne mogu vjerovat da sam za tjedan ipo 5 mjeseci trudna


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *