|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:31:03   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: bambi1


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Jel nam se vratila bambi 1 sa pregleda?


Evo me:( tuzna sam pravo:(( ne vidi se plod,samo gestacijski mjehur, po tome trudnoca izgleda kao stara 3-4 sedmice, a po zadnjoj m je 6+1:((

izgleda da nista nece biti od trudnoce :(((
kontrola sljedece sedmice



Hejjj ne tuzna biti i meni se sa 6+1 nista nije vidilo samo gestacijska isto sam plakala i kukala... Za 3 dana otisla kod drugog foktora koji je odma vidio bebu i srce zato nemoj da se sekiras i. Meni je po tone kasnila ovulacijs 4 dana i bila sam tek 5+4 a ne 6+1 tako da nista nije uzalud


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:42:22   
Bubydina
Draga i ja sam prvi put osla na kontrolu bilo 7 sedmica
nije se vidio otkucaj srca,samo vrecica
i dok. samo rekla da je u maternici
i da dodjem za 15 dana
i sa 9 sedmica sam vidjela otkucaj
i bebicu



_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:44:04   
bambi1
ja sam imala prije 4 godine spontani,pa nakon godinu dobila svoju curicu. sad me ovo vrati opet na prvo iskustvo. nije dr izgledala bas zadovoljno :( kaze da mi je tvrda maternica I da se vidi samo gestacijski mjesak s zumanjcevom vrecicom , plod-embrion se,za sada ne vidi:(
dala mi je utrogestan vaginalete I konttola za deset dana . ko ce yo prezivjeti do tad :((

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:54:09   
rose 87

IZVORNA PORUKA: marinčii

ILHANA pitat cu ga hvala na preporuci.
Kako si ti!jesu se tebi smanjile mucnine?
ROSE87 ja ne pijem kavu ali moze kapucino:)
Kakva je upala ,u urinu bakterije?pretpostavljam da si radila nalaze?
I ja radila prosli tjedan a tek krajem tjedna cu kod doktora a snizeni mi limfociti a granulociti malo uvecani valjda nije nista strasno

ma da u urinu,a bas prije trudnoce radila nalaze i nije bilo nista,ja sam i proslu trudnocu patila sa tim bajama

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:56:07   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: bambi1

ja sam imala prije 4 godine spontani,pa nakon godinu dobila svoju curicu. sad me ovo vrati opet na prvo iskustvo. nije dr izgledala bas zadovoljno :( kaze da mi je tvrda maternica I da se vidi samo gestacijski mjesak s zumanjcevom vrecicom , plod-embrion se,za sada ne vidi:(
dala mi je utrogestan vaginalete I konttola za deset dana . ko ce yo prezivjeti do tad :((


Meni je doktor na prvom uzv sa Lamijom teko da je mrtav plod i da dodjem za 4 sedmice opet... Utom su meni pocele mucnine i kad sm ponovo mu otisla na kontrolu plakala ko luda jer nisam htijela da cujem lose vijesti al srce se vidilo da kuca.... Prvi put mi reko da je 5 sedmica a drugi put 9...

Mozda doktorica zna tvoju situaciju pa nece da ti dize nadu... Sada miruj i cuvaj se i aBd za deset dana srce ce se vidjeti...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:57:31   
rose 87
bambi1 nemoj da se brines prije vremena,evo i ja kad sam otisla bila 6 sed. ja mislim i vidjeo se samo gestacijski m., sljedeci put za 15 dana srce malo kucalo user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 18:57:40   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: bambi1

ja sam imala prije 4 godine spontani,pa nakon godinu dobila svoju curicu. sad me ovo vrati opet na prvo iskustvo. nije dr izgledala bas zadovoljno :( kaze da mi je tvrda maternica I da se vidi samo gestacijski mjesak s zumanjcevom vrecicom , plod-embrion se,za sada ne vidi:(
dala mi je utrogestan vaginalete I konttola za deset dana . ko ce yo prezivjeti do tad :((



Hej pa gdje ces bolje jos je i zumancana vrecica tu idto ko i kod mene ;) nista se ti nebrini bit ce to ok sve je to u redu vidjet ces isti slucaj ko i u mene ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 19:03:41   
bambi1
Zenice moje hvala vam, divne ste. Bas sam potonula. uvijek sam imala redovne cikluse pa me zato ovo bas brine.
a tko zelimo ou mrvicu

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 19:32:38   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: bambi1

Zenice moje hvala vam, divne ste. Bas sam potonula. uvijek sam imala redovne cikluse pa me zato ovo bas brine.
a tko zelimo ou mrvicu



Pa nesekiraj se ako ima zumancana vrecica u gestacijskoj gdje ces bolje od toga, plod je vrlo mali sa 6+1 da bi se vidio... Vidjet ces da ce biti sve ok i da ces za 10 dana javit da je sve u redu... Ukoliko nemozes izdrzat odi u petak kod privatnika ja ti garantiram bebaca i srce 1000%

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 19:36:12   
Andy_Bec23
Nego meni sestricina javila danas da je dobila nalaz od aminocenteze 16 sedmica je ;( jako sam se isplakala i sad me boli i stomak i ledja;( onda mozete mislit koliko sam plakala ;( uzas. Da joj Bog da snage da prodje kroz ovo sta ju ceka ;(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 19:55:45   
vanchi88
cure
ja nisam bila kuci od cetvrtka pa nisam ulazila da citam bila sam bizi
sta ima ovdje? ukratko ?? pa cu da vas citam unazad

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 20:13:41   
vanchi88
andy?? sta se to kod tebe desava, kako je prosao tvoj anatomski pregled,jel bebi slusa???

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 20:15:14   
Andy_Bec23
Necu pisat tamo neznam dali moze da se vidi ;(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 20:16:37   
Andy_Bec23
Vanci kod nas je hvala dragom Bogu sve u redu i bebac je zdrav ;) samo me malo bolucka stomak, jer i vi imate bolove?

Vanchi gdje si ti lutala?

< Poruku je uredio Andy_Bec23 -- 21.7.2014 20:17:59 >


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 20:18:56   
Bambi09
Andy kao sto napisah neki dan u Boziju volju se ne mozemo kvartati. Ako je On odlucio tako tako ce i biti. A vrlo lahko moze biti da su pogrijesili. Treba pratiti, po mogucnosti potraziti jos misljenja i biti sto smireniji. Ipak 16 sedmica nije mali period. Neka joj je Bog na pomoci, a molit cu da je pogresna dijagnoza.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 20:20:10   
marinčii

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR


IZVORNA PORUKA: marinčii

ILHANA pitat cu ga hvala na preporuci.
Kako si ti!jesu se tebi smanjile mucnine?
ROSE87 ja ne pijem kavu ali moze kapucino:)
Kakva je upala ,u urinu bakterije?pretpostavljam da si radila nalaze?
I ja radila prosli tjedan a tek krajem tjedna cu kod doktora a snizeni mi limfociti a granulociti malo uvecani valjda nije nista strasno


Ma taman se ponadam i opet povracam... :( bas mi tezak dan, evo sad lezim i kontam da cu ubrzo povratiti pa se nadam da cu zaspati prije da zadrzim bar ovo malo sto sam jela danas...

Kako ti prodje kod doktora?

A draga neznam kako da tw utjesim i kod mene je ista situacija ima bolji i losiji dana al eto moramo izdrzati nema nam druge.
NIsam bila kod doktora svof tek cu u cetvrtak ili petak moram ga nazvati da vidim kad ima termin,al sam zvala sestru svoju i rekla joj da pita svoju doktoricu i ona mi rece da su ovi nalazi uredu pa eto malo sam se smirila.

ROSE a misa mu i baje navali na caj od brusnice bit xe to bolje.

BAMBI zao mi je draga al kako zene rekose to jos nista ne znaci sljedeci put ces abd vidjet i plod i cut srceko.

ANDY zao mi je za sestricnu al ja ipak ne bi vjerovala ni toj amniocintezi ,zna se desiti da i tu bude greska

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 20:31:08   
vanchi88
andy drago mi je cuti za bebaca, samo da sve bude ok...:)
mene nekada zna boliti ali veoma rijetko i to mi se cini da se trbuh rasteze tad
mi smo 19+4 danas

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 21:42:47   
vanchi88
zasto se ovdje niko ne javlja,sta se desavaaaa gdje su nestale trudniceee

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 22:15:23   
Bubydina
Pobjegle u grupu na Fb ,sve se tamo premjestile user posted image
lakse nam tamo pisati


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 22:15:32   
Andy_Bec23
Neznam nije mi puno pisala,samo da je curica i da ima trisonie 21 i da ce prekinut trudnocu... Nisam puno ispitivala jer znam i sama kako je to ;( mene hvala dragom Bogu prestao stomak boliti ,ma to je zato sto bebac raste ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 22:22:07   
Bambi09
Andy bas malo procitah o tome i na wiki pise da je 5% laznih nalaza. Al opet ona najbolje zna sta je i kako je. Zao mi je u svakom slucaju.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
21.7.2014 22:38:22   
Andy_Bec23
Bambi09 draga neznam sta da kazem, ona je rekla samo odma da ce prekinut trudnocu ;( jako sam bila tuzna i sva sjecanja su se vratila;( nisam htjela nista da ju pitam jer znam koliko joj je tesko .... Samo molim dragog Boga da joj da snage . Ona je 37 godina sada i zato i radi aminocentezu ;( a ima zdravog sina u 2012 rodila a u 2013 imala missed ab u 11 sedmici i sada ovu trudnocu 16 sedmica .... Nek joj dragi Bog sad olaksa iskusenje kroz koje mora proc ;(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 0:23:19   
binanina
Bambi1, znam da je teško psihički izdržati u toj situaciji, ali moraš biti jaka. Skoro sve smo se uvjerile da u 6 sedmici ništa nije vidljivo, pa tako ni ja nisam vidjela, tek u 8 sedmici na pregledu čuli prve otkucaje. Bit će aBd sve u redu, pazi se sada u ovom periodu, pokušaj odmoriti, legiti, ne naprezati se, niti dizati bilo šta teško...

Andy i ja tako ponekad osjećam kojekave nedefinisane bolove na dnu stomaka i prtisak, ali izgleda beba se opet okrenula glavom dole.
Ja to tačno osjetim, jer kada je bila krenuta gore, nema bolova niti pritiska, a s bolom znam da je glava dole.
Izgleda, bebici veselo se tako igrati i gurkati, pa sve dok je sigurna, i te bolove ću izdržati user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 7:58:38   
Bambi09
IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Bambi09 draga neznam sta da kazem, ona je rekla samo odma da ce prekinut trudnocu ;( jako sam bila tuzna i sva sjecanja su se vratila;( nisam htjela nista da ju pitam jer znam koliko joj je tesko .... Samo molim dragog Boga da joj da snage . Ona je 37 godina sada i zato i radi aminocentezu ;( a ima zdravog sina u 2012 rodila a u 2013 imala missed ab u 11 sedmici i sada ovu trudnocu 16 sedmica .... Nek joj dragi Bog sad olaksa iskusenje kroz koje mora proc ;(


Amin. Bit ce djece jos, ipak 37 godina nije strasno. Pa ja gazim 37-mu pa kontam da sam jos sposobna za radjati. Pa tako i ona, ako zeli jos djece, ima jos fore da proba, samo ne treba gubiti nadu i vjeru.

Dobro vam jutro zelim user posted image
Mi smo danas punih 36 sedmica user posted image

< Poruku je uredio Bambi09 -- 22.7.2014 7:59:15 >


_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
22.7.2014 8:46:45   
almondray
Jutro !
Šta se ovdje radi?
Nisam upratila javlja li se tončica?
A nema ni lovepoweruser posted image
Bambi user posted image još malo

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *