|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:30:54   
lovepower
oo mishkice postavi nam sliku male mladenke user posted image user posted image
marinci ja bih komplet posteljinu sa ogradicom sa svim ima li toga u jysku?


_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1126
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:36:44   
marinčii
E toga nema u jsku bar ja nisam primjetila,ali imas u bimacu lijepih i raznih cijena zavisi sta trazis,a ima i u adaxu al su oni poskupi bas.

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1127
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:42:53   
new mama
Jutro drage moje,da se i ja ovdje javim user posted image

Kod nas standardo ,jos koji dan i ulazum u 7. mjesec aBduser posted image ,polako guramo user posted image

Esmice cestitke na bebici,ti si to hrabro odradilauser posted image

Mishkice daj nam sliku haljinice,ja uzivam da gledam haljinice i ja sam Ajni gledala neki dan da joj uzmem za sklu,ali nista mi se nije dopalo,ili su previse sarene ili obicne,pa valjda cu nesto naci user posted image
Lowepover ako hoces komplet ogradicu pogledaj u Zeki na Otoci,a imas i u Amku,a te kvalitetnije su ti oko 80 km, pa na dalje, ja sam A uzela tako joj cijena bila negdje,stajala je A preko 2. godine,sad je dala zaovi ma ko nova,pa vidi user posted image

Marinci pa gdje si ti,jel te to jos mucnine zezaju,nikako da te popuste, a i mene je vec zgaravica pocela zezati,nikako mirna biti user posted image . Nego jesi li na FB da nam se tamo pridruzis u mahalanju user posted image

Ljubicice drago mi je da si se javila i da je sve ok proslo,uzivajte sad u novom clanu porodice user posted image

Ostale trudnice pozdravcic od nasuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1128
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:43:34   
Bambi09
Lovepower nasa forumasica zaha se pocela baviti sivenjem posteljina, pa ako hoces mogu ti poslati njen fb profil pa vidi, moze ti sasiti kako tebi odgovara i po dimenzijama i mozda ima materijal koji ti trazis. Ja sam kod nje kupila pravi vuneni jorgancic za djecaka po dimenzijama koje su meni odgovarale. user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1129
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 9:55:18   
lovepower
Bambi posalji mi fb profil stavi ga ovdje javno mozda jos neka zenica nadje nesto sto joj treba,ja bih obicnu pamucnu posteljinu u kompletu sa ogradicom da je baby zelena boja a pogledat cu u zeki i amku nije 80 skupo uopste a gledala sam u adaxu i nemaju to sto trazim jedna bijela mi se svidjela kontam gdje cu bijelo skroz,a trknut cu do bimaca

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 1130
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 10:17:40   
marinčii
NEW MAMA e da ja ti dalje kuburim s povracanjem i mucninom samo to sada krene cim jedem. nista mi gotovo ne pase pa dok ne povratim nema mi mira.
KAko si ti ?raste li pupo?veseli li se curica braci?
OVaj moj obicno mazi pupu i raduje se al kad ga. za nesto zaruzim odma govori nisam ja pogani pogan ti je taj mali u stomaku hahah.
A u kakvoj ste to vi fb grupi,imam i ja profil al nisam bas nesto aktivna ponekad uletim i prelistam .


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1131
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 10:18:06   
marinčii
NEW MAMA e da ja ti dalje kuburim s povracanjem i mucninom samo to sada krene cim jedem. nista mi gotovo ne pase pa dok ne povratim nema mi mira.
KAko si ti ?raste li pupo?veseli li se curica braci?
OVaj moj obicno mazi pupu i raduje se al kad ga. za nesto zaruzim odma govori nisam ja pogani pogan ti je taj mali u stomaku hahah.
A u kakvoj ste to vi fb grupi,imam i ja profil al nisam bas nesto aktivna ponekad uletim i prelistam .


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1132
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 10:29:01   
rose 87
hej drage moje kako ste mi
marincii joj bas mi te zao,moja kuma je patila s mucninama dok se nije porodila,nadam se da ti neces toliko dugo,meni je i ono par sedmica ko godina se oduzilo user posted image
esmica nam se porodila,kako ona to strucno hahaha,drago mi je da je sve ok proslo a jedva cekam da nam napise svoju p. pricu
ljubicica uziva s djecicom,navrati ti nama ovdje,nemoj nas zaboravljati user posted image
binanina user posted image za bebicu,ako moras CR,bolje nego da se patite ti i user posted image ,ja se na bolove vec navikla,dok. kaze normalno je to,ako puno boli malo se smiri lezi na bok,sve dok nema krvarenja to je ok,pa eto valjda znaju i oni nesto haha user posted image
ja jutros ustala gladnaaa a nista mi se nejede,idem oprati jos koji prozor,mada kisa nam pada ali moram sad dok mi je seka tu,lakse mi puno...

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1133
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 10:53:43   
Bambi09
https://www.facebook.com/#!/pages/Pamu%C4%8Dne-posteljine/400372746691496?fref=ts

Ovo je profil za predivne posteljine, ako kome treba :)

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1134
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 10:55:17   
almondray
Esmice legendouser posted image hajd odaraj sad, podmirila si porodicu s gaćama i ostalimuser posted image drago mi je da je sve okejuser posted image

Bambi hvala na pitanju, ja sam super, ne piše mi se o mojim user posted image jer mi bude žao ovih ženica koje kubure sa mučninama, niskim nošenjem, bajama i sluser posted image Hoćemo li i nas dvije imati lahke porode kao Ljubičica i Esmicauser posted image

Lovepower samo nek su živi i zdravi a ostalo se da srediti.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1135
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 11:45:05   
Bambi09
Almond ako Bog da hocemo sve, lagano se poroditi i sve ce biti cakum pakum. Razumijem te sta hoces reci user posted image I meni je zao sto se pate mucninama, ali ako Bog da brzo ce to sve biti iza njih.

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1136
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 11:52:28   
lovepower
hvala Bambi user posted image user posted image
marinci posalji mi svoj fb profil da te dodam u prijatelje
almond ti i bambi cete se i lakse poroditi
hej pa vas 4 cete roditi djecacice svaka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1137
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 11:55:24   
Bambi09
Bit ce zetova za izabrati user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1138
   RE: Razgovori u ocekivanja beba -Juli
23.7.2014 12:33:32   
almondray

IZVORNA PORUKA: Bambi09

Almond ako Bog da hocemo sve, lagano se poroditi i sve ce biti cakum pakum. Razumijem te sta hoces reci user posted image I meni je zao sto se pate mucninama, ali ako Bog da brzo ce to sve biti iza njih.

Amin!

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 1139
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
23.7.2014 12:46:01   
Ilhana RR
Pozdravcic :)

Jutros Lamija leti iz sobe i sva sretna "Ja na internetu odkako sam ustala" hahahha

Uglavnom internet je proradio, konacno :) sad mogu opet ovdje da visim user posted image

Esmice i ovdje da ti cestitam, stvarno svaka cas_t tebi kad si tako hrabra user posted image Cestitam rodjenje, da mu dragi Allah podari sve lijepote ovog svijeta a sacuva od svega sto je zlo,

Hej Lowerpower, jel bas mora biti zelenkasta i bez likova? Ima jedna medena bez boje sa Bambi na njoj 100% pamucna ali kosta 54 km u Jysk :)

< Poruku je uredio Skvo RR -- 23.7.2014 14:32:29 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1140
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
23.7.2014 13:27:44   
lovepower
a jel dodju i ogradice i sve u kompletu

< Poruku je uredio Skvo RR -- 23.7.2014 14:32:10 >


_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 1141
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
23.7.2014 16:13:52   
vanchi88
zene mene zbunjuju te sedmice i mjeseci
npr, ja sam 20 sedmica, jesam ja 5 mj ili sta? znam po sedmicama ali nikako da uhodam mjesece
od koje do koje sedmice je 5 mj, 6mj itd?

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1142
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
23.7.2014 17:35:11   
vilmica
Lovepower imas i veliki izbor posteljina na Socijalnom, prodavnica se zove Maritoni. S desne stane glavne ceste, kad se ide iz pravca grada prema Ilidzi. user posted image

_____________________________

6.7.2013. Ljubav jedina
23.06.2014. Mamina sreca najveca, princeza H

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1143
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
23.7.2014 17:37:49   
vilmica
user posted image

Vanchi88 po ovome sam ja racunala svoju trudnocu user posted image

_____________________________

6.7.2013. Ljubav jedina
23.06.2014. Mamina sreca najveca, princeza H

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 1144
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
23.7.2014 17:55:32   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vanchi88

zene mene zbunjuju te sedmice i mjeseci
npr, ja sam 20 sedmica, jesam ja 5 mj ili sta? znam po sedmicama ali nikako da uhodam mjesece
od koje do koje sedmice je 5 mj, 6mj itd?


prijavis se u kalendar trudnoce i svake sedmice tj ponedjeljka u sedmici dobijes info user posted image
http://www.ringeraja.ba/kalendar_trudnoce.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1145
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
23.7.2014 17:58:47   
vanchi88
hvala vam
imam ja aplikaciju na telefonu ali ovdje vecinom prate nedelje ne mjesece pa se zbunim
znaci 5 mjesec sam eheh...
user posted image

_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1146
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
24.7.2014 13:18:29   
bambi1
Ja se dvoumim dal da radim Betu nalaz da vidim dal ce se duplati pravilno ili da zakazem uz malo ranije, ne mogu da izdrzim do sljedeceg cetvrtkauser posted image

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 1147
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
24.7.2014 13:51:12   
lovepower
ne znam sta da ti kazem,ako ce te smiriti radi betu jer taj stres kroz koji prolazis nije nikako dobar ni za tebe n za bebu
vilmice virkas,kako ste nam ti i Hena

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1148
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
24.7.2014 15:51:21   
Andy_Bec23
Pa ako hoces uradi betu ili odi sutra na uzv i vidjet ces da ce se bebac vidjet vec ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1149
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
24.7.2014 15:57:59   
binanina
vanchi88 ja mjesece računam po datumu zadnje menstruacije. Npr, menstr. bila 23.3. jučer bio 23.7. i po tome se orijentišem nekako otprilike, što znači da sam trudilica puna 4 mjeseca hvala Bogu, počeli smo peti user posted image

bambi1 betu ako imaš prilike uradi, eto, dovoljno bar dva puta, neka bude razmak među njima 3-4 dana. I nemoj se sekirati uopće, jer se zna i za betu desiti da ti je niska, kao što je kod mene bila u početku. Ja kada sam pregledala na netu vrijednosti bete po sedmicama, ja se samo dodatno nasekirala jer je moja bila puno niža od normalne vrijednosti.
Tako da, ako budeš radila, bitno je samo uočiti taj porast aBd. želim ti svu sreću svijeta, da aBd srculence čuješ idući četvrtak, i da beta bude u dobrom porastu. Čuvaj se do tada.

Esmici sve čestitke i najljepše želje njoj i bebici, da budete dugo zdrave i žive i zajedno aBd. user posted image

Ostalim trudilicama sa mučninama želim poželjeti neka te mučnine već jednom prestanu, ja i ono par sedmica jedva izdržala, duša mi se naopačke više okrenula kad se sjetim... user posted image Budite jakeeee, nagrada će doći aBd. user posted image

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 [46] 47 48   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *