|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
28.7.2014 18:35:43   
marinčii
Pozdrav drage moje trudnice.
Svima Vama koje slavite neka je sretan BAjram,da ga provedete u sreci i zdravlju sa svojim najdrazima.
Ja sam ovi dana ko malo bolje nisam povracala iako jos imam mucnine i stalno podrigujem:/
Bila na pregledu sve uredu hvala dragom BOgu malisa napreduje ,vec ima 330 grama masala.Dobili smo dvd da ga i kuci gledimo i uzivamo i tako.
Svima vam saljem puno pozdrava i poljubaca ..



_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
28.7.2014 19:11:43   
bambi1

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Dd okruglice.....

bambi1 dragapo zadnjoj m koja bi ti trebala biti sedmica? Oces li ponavljat betu? Cestitam na trudnoci nista se nebrini bit ce sve ok user posted image user posted image


kada sam radila nalaze bete po zadnjom m sam bila 6+5
ponovicu betu sutra, tj mislila sam ako bude iko radio

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
28.7.2014 20:59:08   
rose 87
drage moje trudnice BAJRAM SERIF MUBAREK OLSUN svima koji slave...evo jedne user posted image pocastite se
mi smo dobro,jedva cekam sljedeci pon. pa na pregled da vidim svoju mrvicu
Esmice sve najbolje tvojoj porodice,javi se ponekad,da vidimo kako napredujete
binanina user posted image bezveze je kad nisi sa svojima za Bajram,ali eto jos malo aBd,,kako slusa user posted image
marincii super sto nisi povracala i ja stalno podrigujem i imam nekako napuhan stomak(mozda sto sam trudna) ali valjda mi stomak ne radi bas najbolje,pitam onu u apoteci ima li sta ona mi predlozila espumisan za odrasle user posted image ,moracu probati...
bambi 1 zelim ti visoku betu opet i da uskoro cujes malo user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
28.7.2014 21:24:16   
unchy

IZVORNA PORUKA: TiruTiru

jutroooo, predbajramski se sprema :)
unchy kako si ti, koliko se sjecam terminuse smo :)))

jesmo draga, ako Bog da u decembru, ja sam hB dobro i beba, samo sto sam primjetila u zadnje vrijeme nekad vodenast iscjedak, bas malo mokre gacice, ne znam sta je. kaze mi sestra da je to normalno. sta vi mislite???

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
28.7.2014 21:41:59   
Andy_Bec23
Unchy ja sam to i prije trudnoce imala i imam i sada nekada mislim da je to normalno nevrini se ;)

Jel skakuce bebac? Mene moj lupne tu i tamo i onda se smiri pa opet ;) bas predican osjecaj ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 6:41:24   
mishkica
Jutro okruglice, tiho ovdje...nadam se da ste mi sve dobro..Maricni da te bar popusti povracanje, bravo za bebce, i mi smo juce bili kod dr..sve hB uredu, zivhan, i prezivahan je u pupi, jedva ga uslika.....1760 u njemu, bas porastao od prolosg puta..user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 8:19:07   
almondray
user posted image jutro!
Marinči user posted image drago mi je da ti je lakše .user posted image fino napreduje masallah.
Moj je imao oko 600gr u 24 sedmici , a ja odmah kontam reko vrećca kafe od 500gr +jedna od 100user posted image da dobijem viziju o veličini stvarnojuser posted image

Mi trebali danas biti na moru ali odgodismo zbog ovog vremena.Baš je nekako nestabilno, nikako da se bare na 5-7 dana ustabili.Žao mi vala da se djeca smrzavaju na plaži.

_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 9:30:15   
marinčii
Jutro i od mene:)
MISKICE masala bas je napredan djecak ,neka je sve uredu odma se lakse dise.KAko si ti?jel otezala pupa?meni vec smeta kakva cu tek bit kad poraste jos
ALMOND eto ko bolje mi je samo nek ne povraacam,a doktor mi opet ne dade nista veli jedi manje obroke i gotovo.
A vrijeme neznam sta bi rekla evo kod nas jutros suncano al do navecer se moze promjeniti,meni pase ja bas ne podnosim vrucine.
Nesto me glava boli vec 3 dana vjerovatno od niskog tlaka,kad sam mjerila bio mi 100/70
ROSE ja sam bas htjela pitat doktora za espumisan al zaboravila od uzbudjenja ,ajd ako oprobas javi jel djeluje pa da i ja uzmem

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 10:10:26   
MamaMaa
Pozdrav žene moje, kako ste mi?

Mene danima nije bilo, nismo imali neta, moram priznati da ste mi falile. Sad nemam vremena čitati zaostatke, nadam se da je sve ok, vidim da nam se Esmica porodila, čestitke od nas dvije. user posted image

Ima li još nekih novosti? Kako je Bubydina?

Mi smo juče napunili 31 sedmicu, dobro se osjećamo, na zadnjem pregledu (prošle sedmice) BPD je iznosio 7,6... Napredna mi je curica. :) Jedino me opet počela mučiti žgravica, sve ostalo je ok.

Da ne dužim previše, toliko od nas za sada, sve vas ljubimo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na jesen naš duo postaje trio... iako smo "gađali" tatin mjesec maj, naša bebica odlučila da se rodi u maminom najdražem mjesecu...

30.9. O, happy day

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 10:30:52   
TiruTiru
Jutro, Bajram Mubarek Olsun svima koji slave :)
idas, drago mi je da je sve normalno proslo :) jedva cekam dr Divnog 4. :)
a sto se iscjedka tice, sasvim normalno, bit ce i bjelkast i zuckast...pojacan u svakom slucaju... ja jedino sto sam promijenila, ne koristim standardne celulozne dnevne uloske, vec pamucne :)
IZVORNA PORUKA: idas
TiruTiru, samo da ti javim da sam ja bila na prvom pregledu na GAK-u. Uzela sam uputnicu kod ginekologa u ambulanti (obzirom da sam ranije imala problem sa trudnocama nisu mi pravili problem oko uputnice), skontala sam kod kojeg cu dr., nazvala GAK i pitala kad je ta dr. dezurna. Taj dan sam otisla tek oko 14:30h (nisam mogla ranije) tako da me dr. jedva primila (kaze trebala sam ujutro doci),ali na kraju me ipak pregledala...Usput sam skontala da neke trudnice cekaju na pregled po 5-6 sati user posted image (ja sam imala srecu pa zavrsila za 1 sat:))

Dr. ide augustu na godisnji pa mi je rekla da jos jendo u augustu (do 15. augusta) odem na pregled kod dr. Divanovica kod kojeg i vodim trudnocu, a da krajem augusta provjerim kad je ona tu i da dodjem na kontroli pa ce me ona preuzeti za dalje, mada ja tad vec ulazim u 9 mjesec tako da mi je i vrijeme da se gore prebacim krajem augusta...
Ako te jos nesto interesuje, tu sam...

TiruTiru, samo da ti javim da sam ja bila na prvom pregledu na GAK-u. Uzela sam

(odgovor članu idas)
Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 11:16:00   
Bubydina
Jutro,nismo se odavno ovdje javljaleuser posted image
Pa samo da koju napišemo;

MamaMaa pa gdje si tiuser posted image odavno se ne javljaš,
Buby je dobro,onako isto,ali evo danas 35+5 sedmica,na pragu 9 mjeseca,
pa sam pravo raspoložena user posted image
manje sam u strahu za bebu,
a kako to znati biti,sad će mene beba do termina odvućiuser posted image
a ja bi da što prije kreneuser posted image
Trebala bi opet sad na kontrolu pa vidjeću šta će i kako biti...


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu TiruTiru)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 12:00:16   
marinčii
MAMA MAA masala pa ti vec 31 tjedan,ovo vrijeme bas leti jos malo i eto tebi tvoje pisuljice.
BUBY bravo za za 35 tjedan jos dan dva i eto tebe na sigurnom,mada sto kazes mogla bi sad curica i da malo priceka,kako god da bude ja ti zelim da sve prodje u najboljem redu .

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 12:12:00   
Bubydina
marinčii hvala dragauser posted image user posted image bit će to ok,
ja se nadam,
prošle smo najgore,
u petak zadnju 10-u infuziju primila pa sad
čekamo kontrolu user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 17:11:32   
unchy

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Unchy ja sam to i prije trudnoce imala i imam i sada nekada mislim da je to normalno nevrini se ;)

Jel skakuce bebac? Mene moj lupne tu i tamo i onda se smiri pa opet ;) bas predican osjecaj ;)

ma to se nekad javi, a ja se bojim da nije plodna voda, al evo citala sam i na netu da je to normalno. Bebu osjetim nekad cesto nekad se umiri pa je samo jednom osjetim na dan, u mene zatreperi nekako, neki poseban osjecaj, ne moze se opisati.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 17:31:16   
Bubydina
unchy koja si sad sedmica?Nisi nam se javljala odavno,
to javljanje bebe je normalno na početku,
dok beba bude veća,
počet će se i više javljatiuser posted image
još malo ćeš se ti žaliti da ne možeš spavati,
ili da te rebro boli....

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 18:36:42   
Andy_Bec23
Unchy ma nista se ne brini sve je to normalno ;) i moj se javlja tako tu i tamo danas dok sam kuhala je bio zivlji ;) a ja od srece neznam sta cu kud cu ;)

Sutra ode na kontrolu nadamo se da je sve ok ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 20:34:36   
unchy
ja sam 19+3 danas, joj jedva cekam kad ce decembar, ovo mi se oduzilo kao da sam cijelu vjecnost trudna, al sad sam pocela raditi pa se nadam da ce dani ici brze.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 23:12:05   
binanina
Bajram Šerif Mubarek Olsun vama koje slavite. Neka uvijek budete u dobrom zdravlju i nafaki sa vašim porodicama aBd :)))))

rose 87 mi smo ti dobro hvala Bogu, hvala što pitaš :) Tu i tamo opet znam osjetiti bol na dnu stomaka, ali prilegnem, malo pričam i milkim ga, pa me prestane kuckati, hehehe :) Ali eto, još nisam osjetila prave udarce, ali kažu tamo iza 20 sedmice prvorotkinje tek osjete, pa ću biti strpljiva još ove dvije sedmice aBd :)

Al što se tiče prehrane, pokušavam paziti da ne jedem ono što mi smeta, pa opet imam i gasove, i užasan zatvor (prije trudnoće nisam imala problema) što stvara dodatnu bol u donjem dijelu stomaka :( Ništa na svijetu ne postoji da me olakša, ni kompot od šljiva, ni rijetka kafa, pa danas muž donio one sapozitorije da reko i to pokušam, jedva ja to stavih, vraćam se iz kupatila plačem od bola i govorim mu, sad mi je i guza izgubila nevinost, hahahaha user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu unchy)
Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
29.7.2014 23:18:51   
amrara
Kako ste drage moje trudnice, sretan Bajram ko slavi
Ja napokon pocela osjecati bebicu, eto u cetvrtak aBd punih 20 sedmica
Nego ako mi mozete preporuciti nekog dobrog ginekologa u sarajevu da je strucan i pazljiv. I da je zena. Jedna zena u porodici nije otisla ginekologu jako dugo i sad ima mnogo problema. A bi kod neke zene ginekologa. Hvala puno. Ljubim Vas

(odgovor članu binanina)
Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 8:59:30   
lovepower
jutrooo bembele.evo i mene nakon nekoliko dana ali bila sam bas u frci...
Marinciuser posted image user posted image user posted image ma jel to prolaze mucnine?
amrara ja idem svom ginekologu u domu zdravlja,ne znam koga bih ti preporucila neka se javi neka iskusnija zenica pa ti da savjet
MamaMaa pa gdje si ti bona?vidim ja nema tebe odavno,ja sam 33 sedmica i ne mogu da vjerujemtako mi je sce vrzo proslo user posted image
unchy i ja ti imam isti iscjedak nekad vise nekad manje,to je normalno i imat ceg ga citavu trudnocu,meni ni vaginalete nisu pomogle nikako cini mi se jos gore poslije njih,ne sikiraj se
hajde ustajanje,kakva je ovo lijenost user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 11:04:50   
lovepower
juhuuuuu trudnjace gdje ste se posakrivaleuser posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 12:56:16   
Andy_Bec23
Nigdje nikoga ??? Ja ode danas u pola 4 na kontrolu ;) ispal mi hemeroid van i uzasno boli i izgleda fuj ;( sad me dragi nece vise volit haha .... Ovaj moj zvrcko samo skakuce danas a ja se topim koliko sam sretna... Primjetih da pocne ujutru i do 4-5 i onda spava cjelo vrijeme... Neka ga dusa moja obozavam ga ;)

Ode se kupat sada i spremit pa do doktorice;)



_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 14:09:42   
rose 87
mene danas vrijeme slomi,samo navratila da vas pozdravim user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 16:11:18   
marinčii
Hej okruglice gdje ste sve nestale?nije valjda da hodate po ovakvom vremenu?
LOVEPOWER izgleda da sam ko malo. bolje iako ne sasvim,danas sam opet povracala al podnosljivo je kako je bilo.Sreca ja se debljam normalno pa bebiju ne fali nista ,veli doktor pa kako ti povracas a svaki put po kilo u plusu,rwko ja cim povratim opet jedem necu da mi djetetu fali:)
Kako si mi ti?masala i ti dobro dogurala jos malo i eto sineka.
ANDY sretno na kontroli
ROSE meni vrijeme bas pase da je jos i hladnije bilo bi super kpd nas u M ostaru i pored ove kise se moze kimono majcica nosit i nije hladno nimalo

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba -Juli
30.7.2014 16:18:58   
lovepower
ma bebiju sigurno nista ne fali,koliko trudnica povraca citavu trudnoce pa rode velike i zdrave bebe,to samo zenu izmrcvari ali Boze moj kad nema izbora i kod nas je i pored kise uvijek sparno i vruce i ja hodam u sorcu i majicici i opet se oznojim,sad se vjetar raspuhao a javili su neko veliko nevrijeme pa samo molim Boga da mm dodje sa posla da nisam sama
andy javni se kad dodjes sa kontrole

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *