|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
26.7.2011 10:12:25   
mamana
Nek obezbjede adekvatne uslove u državnim vrtićima, pa neki ih onda nameću. Ja svoje djete ne bih dala tamo kad bi neznam koliku kaznu platila.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Privatni vrtici u SA
26.7.2011 10:28:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamana

Nek obezbjede adekvatne uslove u državnim vrtićima, pa neki ih onda nameću. Ja svoje djete ne bih dala tamo kad bi neznam koliku kaznu platila.


pa znaš šta...
ja jedino da sma rokfeler...
ja imama dvoje djece...
i sad u vrtićima koji su u skladu sa zakonom odbreni radom ministartva i može se dobiti certifikat o obavljenom predškolskom meni treba cca 600 Km i na sve to ako je dobra privatni vrtić ( jer to što je privatni ne garantuje mi d aje i bolji ili najbolji) lokacija mi zahtjeva da djecu budim u 5 da bi svi stigli na posao na vrijeme a ni nakon posla gubim more vremana za povratak kući...
uglavnom ni državni nisma napamet izabrala...
ja sma vrlo temeljan roditelj koji svojoj djeci pruža najbolje što može...

A zakon ću poštivati...
ja sma isto ovako izjavljivala prije nego je došao trenutka da obavljamo preškoslko u skladu sa zakonom...nebih ja pa makar...međutim kada se dođe u taj trenutak da dijete mora ići...ja tu nemam više izbora...
Ko sam ja da kršim zakone zemlje u kojoj živim, i zbog čega da izdavajm svoje dijeteuser posted image

Vrlo sma relano i sofisticirani prišla izboru vrtića i vaspitačice ( na moju sreću tetka moga supruga) tako da joj vjerujem i djeca će mi ovu godinu biti u istoj grupi...a već iduću starioja će u školu a mlađa ostaje...navikavanje će im u duetu biti lakše...

O svemu sma razmišljala i nadam se neću se pokajati

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Privatni vrtici u SA
26.7.2011 10:46:32   
mamana
Što se tiče vaspitačica one su jedina svijetla tačka u državnim vrtićima. Svi ih hvale i zadovoljni su sa njima. Ja u blizini takođe nemam nijedan privati vtrić da u programu Ministarstva, a državni je blago rečeno katastrofa. Kad sam vidjela da kanalizacione cijevi od te zgrade u prostoriji u kojoj djeca borave i spavaju zgrozila sam se.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Privatni vrtici u SA
26.7.2011 16:50:21   
Malisa 23
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Malisa23 i Pony je bio ilegalan kad si upisala svoje dijete, koliko se ja sjecam, tj. poceo je uveliko sa radom a papiri jos nisu bili gotovi i nije bio dobio dozvolu. To sto je bilo u toku ne znaci da je legalan user posted image

Pony je i prijwe rada sve trebao vec dobiti al s obzirom na brzinu administracije ove zemlje cekali su preko godine da sve zavrse...
Ta prica ne mislim da ima mjesta i vrlo je niska jer koliko ja znam za registraciju treba mnogo vise od onoga sto se moze i zamisliti i ne da nece vecina da se legalizuje nego apslolutno njih 98% nema uvjete za to... ne da je vrlo bitno da li je legalan ili nije  nego bi to trebao biti uvijet za normalnog gradjanina i roditelja jer legalni vrtici podrazumijevaju redovnu kontrolu i hrane i povrsina u kojima djeca boorave i svega oko njih na mjsecnoj bazi( STO ZNACI SVAKI MJESEC)...provjeru, kadra, namirnica koje koriste njihovog kvlaiteta, programa koji se radi  itd itd ,

ne znam kako mozemo porediti legalne i nelegalne...

Pony necu vise spominjati koga intetresuje nek ode vidi i sam prosudi...a to je cista preporuka onima koji traze kvalitet...



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Privatni vrtici u SA
27.7.2011 9:14:54   
veeseelaa
svak za svoje dijete želi najbolje.... tako da se mi svi trudimo u skladu sa našim mogućnostima...
ja lično ne bi svoje dijete upisala u vrtić tamo gdje jedna teta brine o 20-oro djece, jer kad bi moja kći onda došla na red da joj se obriše nosić, presvuče se, opere rukice i sl
ovako sam zadovoljna, 12-13 djece a dvije tete.... Ajša uvijek dotjerana, uredna, nahranjena, sretna

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.7.2011 9:16:46 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malisa 23)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Privatni vrtici u SA
27.7.2011 9:23:55   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Malisa 23

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

Malisa23 i Pony je bio ilegalan kad si upisala svoje dijete, koliko se ja sjecam, tj. poceo je uveliko sa radom a papiri jos nisu bili gotovi i nije bio dobio dozvolu. To sto je bilo u toku ne znaci da je legalan user posted image

Pony je i prijwe rada sve trebao vec dobiti al s obzirom na brzinu administracije ove zemlje cekali su preko godine da sve zavrse...
Ta prica ne mislim da ima mjesta i vrlo je niska jer koliko ja znam za registraciju treba mnogo vise od onoga sto se moze i zamisliti i ne da nece vecina da se legalizuje nego apslolutno njih 98% nema uvjete za to... ne da je vrlo bitno da li je legalan ili nije  nego bi to trebao biti uvijet za normalnog gradjanina i roditelja jer legalni vrtici podrazumijevaju redovnu kontrolu i hrane i povrsina u kojima djeca boorave i svega oko njih na mjsecnoj bazi( STO ZNACI SVAKI MJESEC)...provjeru, kadra, namirnica koje koriste njihovog kvlaiteta, programa koji se radi  itd itd ,

ne znam kako mozemo porediti legalne i nelegalne...

Pony necu vise spominjati koga intetresuje nek ode vidi i sam prosudi...a to je cista preporuka onima koji traze kvalitet...





nema potrebe za takvim tonom, ja nisam rekla da su nelegalni ni dobri ni losi, ali sam samo skrenula paznju na cinjenice


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Malisa 23)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Privatni vrtici u SA
27.7.2011 9:55:37   
babina beba
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svak za svoje dijete želi najbolje.... tako da se mi svi trudimo u skladu sa našim mogućnostima...
ja lično ne bi svoje dijete upisala u vrtić tamo gdje jedna teta brine o 20-oro djece, jer kad bi moja kći onda došla na red da joj se obriše nosić, presvuče se, opere rukice i sl
ovako sam zadovoljna, 12-13 djece a dvije tete.... Ajša uvijek dotjerana, uredna, nahranjena, sretna


Veeseelaa, hajd mi molim te napisi info o vrticu gdje tvoja mala. Imaju li web starnicu? Hvala

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Privatni vrtici u SA
27.7.2011 10:13:08   
veeseelaa
nemaju mila web stranicu, nije ti to neki napucani vrtić al je atmosfera divna kao i tete
E sad jedini problem je to što je vrtić na Ilidži pa ni meni nije usput al ja bi vodila Ajšu i u Visoko svako jutro ako je njoj lijepo
Vrtić se zove Vragolan Denis, nalazi se na I spratu stambene zgrade, dva stana su u pitanju od nekih cca 140 m2.... Vlasnica ima svoj vrt i hrana je sva iz njene bašte, ona i kuha....  
ja svaki dan idem po malenu u vrti, ako hoe moe samnom jednom otii poslije posla pa da vdidi kako je.... ja bi te i vratila na odredite, samo javi dan prije....

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.7.2011 10:16:53 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Privatni vrtici u SA
27.7.2011 10:24:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svak za svoje dijete želi najbolje.... tako da se mi svi trudimo u skladu sa našim mogućnostima...
ja lično ne bi svoje dijete upisala u vrtić tamo gdje jedna teta brine o 20-oro djece, jer kad bi moja kći onda došla na red da joj se obriše nosić, presvuče se, opere rukice i sl
ovako sam zadovoljna, 12-13 djece a dvije tete.... Ajša uvijek dotjerana, uredna, nahranjena, sretna


moja djeca imaju najbolje...
čuva ih žena koja ih ja naučila da do 2 godine, same peru ruke adekvatno, brišu se i čiste nosić čak same i na bay vacu a kamoli maramicom

obe su savršeno spremne za vrtić...nemamo pelena, nemamo flašica samo nam je još ostala cuca kod mlađe a li u narednom mjesecu i to nma je plan izbacivanja.

starija se sama pere nako toalet i pere ruke sapunom na način da zahtjeva da kraj nje neko stoji vrišti da to tako bude a ona sve sama obavlja i gleda u dora sat...koliko dugo vrši pranje...na sat ne zna još al zna koliko je minuta kada se pomjeri kazaljka 3 putauser posted image
mlađa to još ne radi...al svakako velika vodi brigu o tome i sve žive proganja da joj seku operu adektavno...
u vrtiću će biti u istoj grupi i starija je sve ono što sma željela d abude ...čista, uredna i odgovorna...

Tako da, ja sam već napisla...zaista sam o svemu vodila brigu od samog dana kada sma ih rodila znača sam da doći će dan kada će biti djeca u vrtiću...user posted image

A moje mogućnosti po pitanju vrtića za dvoje djece su orjentisane i mnogim durgim činjeicama tj. mojim mogućnistima d ažena koja ih je do sada čuvala ne osjeti niti jednoga trenutka u materijalnom smislu da one nisu tu na čuvanju...

Tako da ja u principu i plaćam 2 pšrivatna vrtićauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Privatni vrtici u SA
27.7.2011 11:26:06   
babina beba
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemaju mila web stranicu, nije ti to neki napucani vrtić al je atmosfera divna kao i tete
E sad jedini problem je to što je vrtić na Ilidži pa ni meni nije usput al ja bi vodila Ajšu i u Visoko svako jutro ako je njoj lijepo
Vrtić se zove Vragolan Denis, nalazi se na I spratu stambene zgrade, dva stana su u pitanju od nekih cca 140 m2.... Vlasnica ima svoj vrt i hrana je sva iz njene bašte, ona i kuha....  
ja svaki dan idem po malenu u vrti, ako hoe moe samnom jednom otii poslije posla pa da vdidi kako je.... ja bi te i vratila na odredite, samo javi dan prije....


Hvala ti na brzom odgovoru. Nije ni meni usput na Ilidzu, ali muzu jesteuser posted image  ali kako kazes sve za djete. Starija mi ide vec u vrtic i super joj je, a od proljeca akb ce i druga u vrtic  kad napuni godinu, pa bih voljela da su zajedno, jer ovaj gdje ide starija ne primaju dok su djeca u pelenama!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Privatni vrtici u SA
27.7.2011 13:23:43   
veeseelaa
A moje mogućnosti po pitanju vrtića za dvoje djece su orjentisane i mnogim durgim činjeicama tj. mojim mogućnistima d ažena koja ih je do sada čuvala ne osjeti niti jednoga trenutka u materijalnom smislu da one nisu tu na čuvanju...

Tako da ja u principu i plaćam 2 pšrivatna vrtića


heh nisam ja tebi ništa ni rekla... ja pričam općenito a i sa moje tačke gledišta
naravno da tvoja majka kad djeca krenu u vrtić sa materijalne strane neće ništa osjetiti, jer mi djeca čuvale nam one djecu ili ne svakako brinemo u svakom smislu pa i u materijalnom o našim roditeljima, strašno bi bilo da je drugačije


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Privatni vrtici u SA
21.9.2011 16:03:10   
leona81
samo da vas obavijestim da u vrticu u koji ide moja M, sada ima mjesta jer su razdvojili manju grupu od 1-3 godine koja je ostala u centru, iznad Druge gimnazije i vecu grupu koja je na pofalicima u novom prostoruuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Privatni vrtici u SA
21.9.2011 16:05:59   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: babina beba

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemaju mila web stranicu, nije ti to neki napucani vrtić al je atmosfera divna kao i tete
E sad jedini problem je to što je vrtić na Ilidži pa ni meni nije usput al ja bi vodila Ajšu i u Visoko svako jutro ako je njoj lijepo
Vrtić se zove Vragolan Denis, nalazi se na I spratu stambene zgrade, dva stana su u pitanju od nekih cca 140 m2.... Vlasnica ima svoj vrt i hrana je sva iz njene bašte, ona i kuha....  
ja svaki dan idem po malenu u vrti, ako hoe moe samnom jednom otii poslije posla pa da vdidi kako je.... ja bi te i vratila na odredite, samo javi dan prije....


Hvala ti na brzom odgovoru. Nije ni meni usput na Ilidzu, ali muzu jesteuser posted image  ali kako kazes sve za djete. Starija mi ide vec u vrtic i super joj je, a od proljeca akb ce i druga u vrtic  kad napuni godinu, pa bih voljela da su zajedno, jer ovaj gdje ide starija ne primaju dok su djeca u pelenama!


ovo si pisala davno ali samo da znas da su pocele jaslice sa radom user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Privatni vrtici u SA
27.9.2011 15:25:02   
babina beba
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: babina beba

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemaju mila web stranicu, nije ti to neki napucani vrtić al je atmosfera divna kao i tete
E sad jedini problem je to što je vrtić na Ilidži pa ni meni nije usput al ja bi vodila Ajšu i u Visoko svako jutro ako je njoj lijepo
Vrtić se zove Vragolan Denis, nalazi se na I spratu stambene zgrade, dva stana su u pitanju od nekih cca 140 m2.... Vlasnica ima svoj vrt i hrana je sva iz njene bašte, ona i kuha....  
ja svaki dan idem po malenu u vrti, ako hoe moe samnom jednom otii poslije posla pa da vdidi kako je.... ja bi te i vratila na odredite, samo javi dan prije....


Hvala ti na brzom odgovoru. Nije ni meni usput na Ilidzu, ali muzu jesteuser posted image  ali kako kazes sve za djete. Starija mi ide vec u vrtic i super joj je, a od proljeca akb ce i druga u vrtic  kad napuni godinu, pa bih voljela da su zajedno, jer ovaj gdje ide starija ne primaju dok su djeca u pelenama!


ovo si pisala davno ali samo da znas da su pocele jaslice sa radom user posted image

Cula sam , ali ako mislis na onu prostoriju dole gdje ona javna kuhinja bila u dodatku, cula sam da im uslovi nisu bas sjajni!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Privatni vrtici u SA
29.9.2011 10:40:42   
Victoria
Pozdrav svima,

Moja kcerka od 2.5 godine krece u vrtic Pony od slijedeceg ponedjeljka aBd. Zanimaju me iskustva (ukoliko ih ima) drugih mama kao i savjeti sta i kako uraditi na samom pocetku? Meni se vrtic zaista svidio, s tim da ne znam nikoga cije dijete ide tamo. Nama je usput kad idemo na posao a i vrtic je divan, bar ono sto sam ja vidjela. Unaprijed hvala na odgovorima. :)

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Privatni vrtici u SA
29.9.2011 10:44:59   
babina beba
Jeli neko isao, vidio, cuo za premjesteni montessori house? Meni rekose da ima oko 700 kvadrata i da je bajka ima li ko iskustva i cijenu?

(odgovor članu Victoria)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Privatni vrtici u SA
29.9.2011 14:20:17   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Victoria

Jel me to svi ignorisu za vrtic Pony il niko nema info :)Znam da sam nestrpljiva btw... :)



Ukucaj u pretrazivac pojam i dobit ces spisak tema gdje su zene spominjale taj vrtic...
Prelistaj i ovu temu...

O njemu se bas pisalo...user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Victoria)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Privatni vrtici u SA
29.9.2011 14:25:27   
veeseelaa
evo na ovoj temi ima o vrtiću Pony

KLIK


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Privatni vrtici u SA
29.9.2011 14:54:47   
Victoria
Veeseelaa, hvala puno. Bas si se potrudila da to sve fino nadjes za mene. Zaguglala sam ja njih vec i nasla njihovu stranicu i facebook stranicu, al eto opet sve kontam mozda mame imaju jos nesto za reci :)

Sto se tice ovog vrtica ja se nadam najboljem. Uskoro cemo se i uvjeriti u to :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Privatni vrtici u SA
29.9.2011 15:02:10   
mama75
IZVORNA PORUKA: babina beba

Jeli neko isao, vidio, cuo za premjesteni montessori house? Meni rekose da ima oko 700 kvadrata i da je bajka ima li ko iskustva i cijenu?

Ja sam cula da se otvara jos jedan vrtic koji ce raditi po montessori principu, negdje kod Muzicke skole. Cijena je cini mi se 350KM. Mozda si na to mislila? Mada nesto ne vjerujem da je 700kvadrata. A i isto tako znam da je vrtic od Danisove supruge promijenio lokaciju, a cula sam da je otvorila i privatnu skolu od ove godine. Bas me zanima kako sve to funkcionise.

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Privatni vrtici u SA
29.9.2011 15:02:51   
babina beba
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Vala da je od žene od Bred Pita, puno je , znam i ja snobode koji šalju po dvoje djece, nisam ljubomorna, ali fakat ne kontam 700 KM, šta mi nudiš za tu cifru.
Nemoj tako almauser posted image user posted image zamisli dovedemo djecu a "Pit" ih preuzimauser posted image user posted image

Naravno da je snobovski
A Pit nije moj tipuser posted image


nemam pojma ovi su bili na Vracama pa se preselili negdje na grbavici, navodno ima 700 kvadrata. Primaju djecu od 1-6 god Evo imam karticu na kojoj pise Anja Imberg i bosanski jezik Kacila. Meni ga nahvalise pa rekoh bas da vidim iskustva. A mislim da ne kosta 700 km vec manje, a opet moguce je svasta!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Privatni vrtici u SA
29.9.2011 15:05:28   
babina beba
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: babina beba

Jeli neko isao, vidio, cuo za premjesteni montessori house? Meni rekose da ima oko 700 kvadrata i da je bajka ima li ko iskustva i cijenu?

Ja sam cula da se otvara jos jedan vrtic koji ce raditi po montessori principu, negdje kod Muzicke skole. Cijena je cini mi se 350KM. Mozda si na to mislila? Mada nesto ne vjerujem da je 700kvadrata. A i isto tako znam da je vrtic od Danisove supruge promijenio lokaciju, a cula sam da je otvorila i privatnu skolu od ove godine. Bas me zanima kako sve to funkcionise.



Moguce da je onda toj taj, ja imam karticu reklamnu za vrtic odnosno pise THE MONTESSORI HOUSE.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Privatni vrtici u SA
1.10.2011 17:25:24   
DZANINI
drage mame meni treba vrtic koji radi 24 sata,jel zna neko jel ne mogu sve da iscitavam u djelu ciglana 2 gimnazije u u tom negdje dijelu.znaci vrtic koji radi i poslije 5 i subotom,,,,hitnoo mi treba i zna li neko iskustva kakva pozz

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Privatni vrtici u SA
3.10.2011 9:16:44   
Victoria
Dzanini, ja znam da ce vrtic Pony raditi drugu smjenu do 11 sati navecer, ali nisam sigurna da su vece poceli. Pony se nalazi kod Druge gimnazije, u Alipasinoj ulici. A to za vrtic koji ce raditi svih 24 sata stvarno ne znam. Sretno :)

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Privatni vrtici u SA
3.10.2011 9:29:21   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: DZANINI

drage mame meni treba vrtic koji radi 24 sata,jel zna neko jel ne mogu sve da iscitavam u djelu ciglana 2 gimnazije u u tom negdje dijelu.znaci vrtic koji radi i poslije 5 i subotom,,,,hitnoo mi treba i zna li neko iskustva kakva pozz




JA zaista nisam čula da uopšte postoji takav vrtići, niti da je ikada postojao, sretno u traženju.

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *