|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
6.10.2011 15:15:36   
Đenifer
Možda se je ovaj vrtić spominjao u dosadašnjim postovima, ali nemam sad vremena da čitam , a zanima me vrtić na Koševskom, kad se krenete spuštati Jukićevom sa lijeve strane odmah do trafike mislim, ima sasvim malo igralište, klackalicu i sl.Prolazim autom svaki dan sa posla , pa me zanima kakva iskustva imate sa tim vrtićem , kako se zove i koja je cijena.Hvala unaprijed!!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Privatni vrtici u SA
6.10.2011 15:22:15   
M kao Mama
Eh, ako je to ovaj na koji ja mislim, odličan je, od drugarice djeca idu tu, prezadovoljni, ona ih sa MAlte tu dovodi, odlična hranja, njega, rad sa djecom, zaista sve, naj, nja, pitam je večeras pa pišem sutra akobogda, e ako je to taj on je na listi ministarstva obrazovanja, znači računa se predškolsko, a cijena mislim da je 220

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Privatni vrtici u SA
6.10.2011 15:40:53   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Eh, ako je to ovaj na koji ja mislim, odličan je, od drugarice djeca idu tu, prezadovoljni, ona ih sa MAlte tu dovodi, odlična hranja, njega, rad sa djecom, zaista sve, naj, nja, pitam je večeras pa pišem sutra akobogda, e ako je to taj on je na listi ministarstva obrazovanja, znači računa se predškolsko, a cijena mislim da je 220



mama Alma baš ti hvala, ako je odmah na pikliču Koševskog brda, ispod trafike, kuća sa malim igralištem, onda mislimo na isti. Ako ti  nije frka da se raspitaš, super bi bilo, ja živim blizu, a planiram svakako upisati sina kad dođe vrijeme, pa se malo raspitujem unaprijed.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2011 9:16:53   
M kao Mama
To je taj vrtić, visoka ocjena 10 + za isti od moje drugarice, čak vjeruješ i ja razmišljam o ovom vrtiću dogodine akobogda

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2011 9:24:15   
snijeg
A možemo li dobiti naziv tog vrtića, cijene, imaju li prevoz, jesu li uključeni u sistem predškolskog obrazovanja?
Hvala user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2011 9:25:11   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Eh, ako je to ovaj na koji ja mislim, odličan je, od drugarice djeca idu tu, prezadovoljni, ona ih sa MAlte tu dovodi, odlična hranja, njega, rad sa djecom, zaista sve, naj, nja, pitam je večeras pa pišem sutra akobogda, e ako je to taj on je na listi ministarstva obrazovanja, znači računa se predškolsko, a cijena mislim da je 220



evo mog posta od jučer, s tim da se vrtić zove Palčić

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2011 9:33:15   
snijeg
A to je vrtić Javne ustanove? Ja mislila da je neki novi, privatni ili? Mama alma hvala na info user posted image

< Poruku je uredio snijeg -- 7.10.2011 9:34:06 >


_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2011 9:35:16   
M kao Mama
Vrtić je privatni, i na listi je ministarstva, zove se PAlčić pa će biti najbolje za sve dalje info da ih kontaktiraš

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2011 9:37:01   
snijeg
Naravno, već si mi dosta pomogla...hvala user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Privatni vrtici u SA
7.10.2011 10:58:36   
najjda
snijeg ..moja N ide u taj vrtić .vrtić se zove palčić ima 5 učiteljica na njih trenutno 20-25 djece .Super su imaju zaštitara i direktor je svaki dan s njima .Doručak je u 09,00 sati ručak je ok 14,00 sati spavanje je oko sat i po do dva ,Ovaj vrtić je 220,00 KM stim da imaju tri sekcije ,engleski,literarna i još nisam sigurna mislim ples. te tri sekcije iznosr po 10 KM stim da onda vrtić košta 250,00 KM sve ukupno .Imaju izlete prošle sedmice su išli na barise ,ove sedmice su išli u parkušu kod onog spomenika djece ,mislim ocjena 10+++++,boravak djeteta je od 07,00 h pa do 18,00 sati,ima i poludnevni boravak mislim da je on 130,00 KM i dogovor u kojem termnu.Plaćanje je do 10 u mjesecu.imaju 3 obroka i raznovrsni su ,rade po odlukama ministarstva(mislim uče) i super su svi su jako ljubazni ,možeš zvati po 100 puta da vidiš šta ti djete radi ,ma mislim  super su

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Privatni vrtici u SA
15.10.2011 0:32:12   
leona81
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: babina beba

Jeli neko isao, vidio, cuo za premjesteni montessori house? Meni rekose da ima oko 700 kvadrata i da je bajka ima li ko iskustva i cijenu?

Ja sam cula da se otvara jos jedan vrtic koji ce raditi po montessori principu, negdje kod Muzicke skole. Cijena je cini mi se 350KM. Mozda si na to mislila? Mada nesto ne vjerujem da je 700kvadrata. A i isto tako znam da je vrtic od Danisove supruge promijenio lokaciju, a cula sam da je otvorila i privatnu skolu od ove godine. Bas me zanima kako sve to funkcionise.



trebala bi mi informacija za ovaj vrtic? da li je otvoren i kako se zove?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2011 12:01:36   
bananica
Moja komsinica je prije 3 god otvorila privatni vrtic, ima nekih 300 kvadrata,ako ne i vise, moja D je par dana isla sa njom, kad sam ja nesto trebala da obavim, negdje da odem , itd.,a nemam je kod koga ostaviti, kona je povede i vrati kad zatvaraju, imaju i jaslicku grupu, stvarno je prelijepo, a cini mi se da je cijena 200KM, koliko me pamcenje sluzi


(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2011 12:03:38   
mama75
IZVORNA PORUKA: bananica

Moja komsinica je prije 3 god otvorila privatni vrtic, ima nekih 300 kvadrata,ako ne i vise, moja D je par dana isla sa njom, kad sam ja nesto trebala da obavim, negdje da odem , itd.,a nemam je kod koga ostaviti, kona je povede i vrati kad zatvaraju, imaju i jaslicku grupu, stvarno je prelijepo, a cini mi se da je cijena 200KM, koliko me pamcenje sluzi



Bas velik! A koliko je djece? I gdje se nalazi? A cijena user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2011 12:06:39   
bananica
IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: bananica

Moja komsinica je prije 3 god otvorila privatni vrtic, ima nekih 300 kvadrata,ako ne i vise, moja D je par dana isla sa njom, kad sam ja nesto trebala da obavim, negdje da odem , itd.,a nemam je kod koga ostaviti, kona je povede i vrati kad zatvaraju, imaju i jaslicku grupu, stvarno je prelijepo, a cini mi se da je cijena 200KM, koliko me pamcenje sluzi



Bas velik! A koliko je djece? I gdje se nalazi? A cijena user posted image



pa ne znam ja bas te neke detalje, ono ne pitam previse, sta mi isprica to je to
znam da imaju grupe, jaslicka, pa oni maleni, pa predskolska, valjda takouser posted image
znam da rade 4 tete(valjda u smjenama) i 2 med.sestre za one malene bebe

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2011 12:07:24   
Dalil@
Gdjeeeeeeeeeee? user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2011 12:08:25   
bananica
IZVORNA PORUKA: Dalil@

Gdjeeeeeeeeeee? user posted image



nije u gradu

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2011 12:11:36   
mamana
Ima li neko informaciju o vrtiću koji se trebao otvoriti na Dobrinji 5? Da li se otvorio ili neki kontakt telefon? Činimi se da se trebao zvati naša teta ili tako nešto.

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2011 12:34:07   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Gdjeeeeeeeeeee? user posted image



nije u gradu



U Lukavici

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Privatni vrtici u SA
28.10.2011 12:36:11   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Dalil@

Gdjeeeeeeeeeee? user posted image



nije u gradu



U Lukavici



Daleko user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Privatni vrtici u SA
29.10.2011 20:47:57   
layla87
Dobro vecer svima,

citala sam dosta o vrticima u bosni, najvise sta roditelji misle o vrticima i moram priznati da sam blago sokirana..
radim vec 4 godine u obdanistu u becu i vec godinu dana vodim svu papirologiju i odgovornost za to obdaniste.
to je isto privatni vrtic, imamo 80 ero djece, znaci 4 grupe, u svakoj grupi su 3 osobe koje nadgledaju djecu. 1 pedagog i 2 pomocnice.
u ovom forumu sam citala strasne stvari i zaista mi je zao da je obdaniste u sa na tako niskom nivou :(

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Privatni vrtici u SA
29.10.2011 20:51:17   
Amani12
Mene zanimaju info o vrticima na Dobrinji.
Znam da ima vrtic ''Srecica'' ili tako nesto...
Nisam cula za taj na Dobrinji 5 ,i to bi moglo biti interesantno...
Pa eto kad vam bude usput,napisite sta... user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu layla87)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2011 9:41:07   
mamana
Ja sam uspjela nači kontakt telefon ovog vrtića na Dobrinji 5, a ako hoćeš mogu ti poslati na pp. Imam namjeru otići ovih dana da ga pogledam.

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2011 9:48:05   
veeseelaa
jednu preporuku
ukoliko imate mogućnosti platiti vrtić na duži period, od npr 6 mjeseci, je super, jer dobijete popust...
kako se ja ovoga nisam do danas sjetila a mogla sam uštedjeti user posted image al od sada znam user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Privatni vrtici u SA
1.11.2011 15:59:55   
Amani12
mamana salji pp.
Hvala mnogo za info user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Privatni vrtici u SA
2.11.2011 9:32:01   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: layla87

Dobro vecer svima,

citala sam dosta o vrticima u bosni, najvise sta roditelji misle o vrticima i moram priznati da sam blago sokirana..
radim vec 4 godine u obdanistu u becu i vec godinu dana vodim svu papirologiju i odgovornost za to obdaniste.
to je isto privatni vrtic, imamo 80 ero djece, znaci 4 grupe, u svakoj grupi su 3 osobe koje nadgledaju djecu. 1 pedagog i 2 pomocnice.
u ovom forumu sam citala strasne stvari i zaista mi je zao da je obdaniste u sa na tako niskom nivou :(

Ne treba generalizirati! Ima kukolja u svakom žitu, ali mi uvijek vidimo samo kukolj... a zanemarimo žito!
Moja curica ide već godinu dana u jedan privatni vrtić i nisam se ni dana pokajala što sam je tu upisala. 

(odgovor članu layla87)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *