|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
20.11.2011 15:56:44   
azuro
Znam da se otvorio vrtić na Dobrinji V, moja komšinica je upisala dijete. Sve je novo, čisto ona je oduševljena.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Privatni vrtici u SA
21.11.2011 11:44:05   
mamin curetak
Da li neko ima vise informacija o novootvorenom vrticu u pofalicima (iznad es copmany-a)? Neprovjerena info je da se radi o privatnom vrticu koji radi po montesori sistemu, te da se preselio iz Skerliceve ulice (negdje kod Druge gimnazije)?

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Privatni vrtici u SA
21.11.2011 11:45:46   
leona81
da, vrtic je super, mi idemo u taj...napisi mi sta te interesuje na pp.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Privatni vrtici u SA
22.11.2011 16:28:10   
estera
IZVORNA PORUKA: azuro

Znam da se otvorio vrtić na Dobrinji V, moja komšinica je upisala dijete. Sve je novo, čisto ona je oduševljena.


Je li to onaj "Teta vrtić? Imaš li detaljnijih informacija?

(odgovor članu azuro)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Privatni vrtici u SA
22.11.2011 16:36:02   
estera
IZVORNA PORUKA: mamana

Nalazi se u onoj novoj zelenoj zgradi u velikom stanu. Radi se o privatnom vrtiću. Ja se danima spremam da odem da ga pogledam. Rade do 17 sati i košta 300,00 KM cijeli dan i 160,00 KM pola dana.


Izvinite, tek sam sada vidjela ovaj post. Mislim da rade do 17:30, tako je pisalo na onom letku.
Čuj u stanu se nalaze, hmmmm... user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Privatni vrtici u SA
22.11.2011 22:58:26   
azuro
Jeste "Teta vrtić", tako je zanimljivo urađeno, da su djeca oduševljena. Grupu vodi prof. predšk.odgoja, ogranićen je broj djece tako da ih nema puno. A ostale informacije ti je napisala mamana.

(odgovor članu estera)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Privatni vrtici u SA
23.11.2011 7:59:42   
juni
I mi smo isli u ovaj vrtic 2 godine dok se nije preselio na Pofalice pa smo odustali samo zato sto nam lokacija nije odgovarala. Inace, sve pohvale za nasu Indiru i ostale tete.


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Privatni vrtici u SA
23.11.2011 9:59:14   
leona81
jel mi neko moze reci za vrtic kod delikatesne radnje?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Privatni vrtici u SA
23.11.2011 10:22:24   
Anadna
Molim vas da mi pomognete, tek sam se uclanila na ovaj portal, a citala sam mnogo foruma....zanima me ima li neko da mi preporuci neki dobar vrtic na podrucju Kosevskog Brda, Bare-Šipa, Kobilje Glave, Hotonja....
imam neku ponudu nekog privatnog vrtica na tom podrucju, gdje mlada žena cuva djecu u privatnoj kuci, koja ima veliku baštu ogradjenu, imaju kuharicu koja kuha raznovrnos i uglavnom povrce iz svoje baste....neki dobar program imaju od crtanja do ucenja engleskog...
cak su djeca osigurana.....sve mi to dobro zvuci...ali posto je privatna kuca i vrtic je tek u osnivanju ne znam da li da se odlucim za njega ili??
tek sad dijete trebam upisati u vrtic pa sam jako skepticna??
hvala vam svima na pomoci....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Privatni vrtici u SA
9.12.2011 10:20:40   
Amani12
Ako neko ima info o privatnim vrticima na Dobrinji i okolini,bila bih mnogo zahvalna user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anadna)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Privatni vrtici u SA
25.12.2011 12:19:21   
azuro
Nisam dugo bila na forumu, pa vidjeh da te interesuje vrtić na Dobrinji. Ima na Dobrinji V, u novoj zelenoj zgradi, privatni vrtić, divno urađen, u velikom stanu na trećem spratu, stručno osoblje, ograničen broj djece, cijena je 300KM cjelodnevni. Neznam da li će ti ove informacije pomoći.

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Privatni vrtici u SA
3.1.2012 14:55:17   
Sladjusna
Pozdrav zene,

Treba mi informacija o vrticu "prvi koraci" na Mojmilu i br telefona, posto nemogu da nadjem (postoji li uopste vise). Ili ako imate neki zamjenski vrtic, privatni,da je dobar. Hvala user posted image

(odgovor članu azuro)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Privatni vrtici u SA
4.1.2012 9:42:05   
mamana
Je li neko upisao djete u ovaj vrtić na Dobrinji 5, ako jeste nek nam napiše detalje.

(odgovor članu tajruš)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Privatni vrtici u SA
4.1.2012 11:03:38   
mamana
Super je ovaj na Mojmilu,ja sam išla u obilazak i povoljniji je od ovog na Dobrinji 5. S tim što nam je ovaj na Dobrinji 5 bliži.

(odgovor članu Sladjusna)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Privatni vrtici u SA
4.1.2012 11:27:50   
mamana
Ovo što je azuro napisala su uopštene informacije. Mene zanima koliko djece ima, kakve su grupe, koliko teta ima, kakve su dnevne aktivnosti, kakva je ishrana?

(odgovor članu tajruš)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Privatni vrtici u SA
4.1.2012 11:35:51   
tajruš
Radi se o manjoj grupi djece,ne primaju  više od 15 djece,ne znam da li je kapacitet popunjen,
imaju dvije tete ,a što se tiče hrane i aktivnosti tu sam prezadovoljna.Da ne bude reklama najbolje
da ih kontaktiraš ,pa sama provjeri.


(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Privatni vrtici u SA
4.1.2012 11:43:52   
mamana
Več danima se kanim da odem do vrtića, ali meni se ne žuri. Planirala sam curicu na proljeće dati po 4 sata čisto da se druži malo sa djecom. Da li ima dnevno spavanje?

(odgovor članu tajruš)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Privatni vrtici u SA
4.1.2012 12:39:34   
tajruš
Ima,uveli su spavanje od ove godine user posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Privatni vrtici u SA
4.1.2012 13:15:19   
mamana
Ništa oda i taj vrtić otpada. Moja cura ustaje u 10 sati, tako da bi mi išli u vrtić oko 11 dok doručkuje, a ako idu na spavanje nemam je šta voditi radi sat vremena.

(odgovor članu tajruš)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Privatni vrtici u SA
4.1.2012 15:00:45   
tajruš
Mamana,spavaju samo djeca na cjelodnevnom,  za koju roditelji traže da spavaju,a koliko
sam te shvatila ti bi poludnevni boravak,tu ti je svakako isključeno spavanje


(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Privatni vrtici u SA
5.1.2012 10:21:34   
leona81
IZVORNA PORUKA: mamana

Ništa oda i taj vrtić otpada. Moja cura ustaje u 10 sati, tako da bi mi išli u vrtić oko 11 dok doručkuje, a ako idu na spavanje nemam je šta voditi radi sat vremena.


probudis je ranije ujutru jedan dan pola sata, i pomjeras svaki dan do npr 8 sati ujutru, ja npr malu vodim u 8 30 na dorucak i bude do 14, s ukljucenim spavanjem i 3 obroka.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Privatni vrtici u SA
5.1.2012 12:02:29   
mamana
probudis je ranije ujutru jedan dan pola sata, i pomjeras svaki dan do npr 8 sati ujutru, ja npr malu vodim u 8 30 na dorucak i bude do 14, s ukljucenim spavanjem i 3 obroka.

Vodila bi je djevojka koja je čuva, tako da nemam potrebe da je budim ujutru, nek se ona fino naspava. Problem je što je bi bio kratak vremenski period od njenog dolaska do spavanja. Ne bi ja nju ostavljala dugo po 2-3 sata.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Privatni vrtici u SA
5.1.2012 12:37:38   
mamana
U ovom na Dobrinji 5 nije bilo dnevnog spavanja, zato mi je on bio zgodan. Ne bi ja remetila njen ritam, dok nam obaveze to ne nametnu.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Privatni vrtici u SA
5.1.2012 12:41:23   
leona81
kako god, ti znas najbolje...samo sam ti htjela otprilike dati sliku kako to izgleda u 99 posto vrtica, mozes vidjeti opciju da je odvede iza spavanja, znaci poslije 14, 14 30, al pretpostavljam da tad je njeno spavanje kuci

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Privatni vrtici u SA
5.1.2012 13:05:16   
mamina princeza
u vrticu u koji je isla moja curica bilo je jos djece koja nisu spavala- ja sam bas pitala jer je moja tad prestajala spavti po danu a bila jemladja grupa i rekli su mi nije problem prebacice je u stariju grupu za vrijeme spavanaj tada su oni na mirnim aktivnostima ako ne spavaju gledjau crtice i moraju biti mirni al ne moraju spavat ako im se ne spava sta ce:)

mislim da j eprekasno da ide poslije spvanja ako se djeca bude 14-15 sati ... a rade do 17 obicno ostaje samo dva sata. rasppitaj se radje za varijantu da bude prije i tokom spavanja jer sigurno ima jos djece te dobi koja ne spavaju pa nesto rade.:)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *