|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
13.2.2012 16:04:11   
vjestica
jeli dječji grad ovaj vrtić na mojmilu?
ako je u njemu, vodi li neko dijete tamo
kako ste zadovolkjni?
ima li mjesta i jle on radi i drugu smjenu?
i dokad je druga smjena?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Privatni vrtici u SA
13.2.2012 16:06:57   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: vjestica

jeli dječji grad ovaj vrtić na mojmilu?
ako je u njemu, vodi li neko dijete tamo
kako ste zadovolkjni?
ima li mjesta i jle on radi i drugu smjenu?
i dokad je druga smjena?




Moja L je išla tamo, vrtić ko vrrtić super, tete zaosta odlične, L učiteljice, odnosno vaspitačice su bile predivne, ali problem je bio veliki broj djece, čak njih 33, to je bilo nemoguće, zamislite 33 djece u jednoj prostoriji, to je jedina mana ovog vrtića.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Privatni vrtici u SA
13.2.2012 16:10:02   
umahmed
IZVORNA PORUKA: leonela

cao svima,molim vas da mi preporucite neke vrtice na podrucju alipasina,dobrinje jer uskoro trebam sina upisati negdje pa da vec pocnem traziti. Bila sam u Djecijem gradu i srecici ali nista, totalno neprihvatljivi uslovi pa bih voljela pogledati neke privatne i pls.ako neko ima neka iskustva da podijeli s nama a i ova situacija pokazuje ozbiljnost i rad vrtica koji su zatvorili svoja vrata roditeljima koji su im ukazali povjerenje. hvala unaprijeduser posted image


ne znam koliko ti je daleko u Luzanima Amel&Nur,tamo su uslovi odlicni,tete super djete pre pre zadovoljno. Kuhana hrana,uzina,doktor ma sve 5
moja mladja je tamo u vrticu a starija u skoli Al-manar,tako da sam ja presretna i da ima autobus ako ti je potrebanuser posted image

_____________________________

moje najvece bogatstvo:
F.02.08.2003.
H.25.12.2006
A.10.11.2010.
.....

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Privatni vrtici u SA
13.2.2012 16:17:12   
Vinetu
IZVORNA PORUKA: umahmed

IZVORNA PORUKA: leonela

cao svima,molim vas da mi preporucite neke vrtice na podrucju alipasina,dobrinje jer uskoro trebam sina upisati negdje pa da vec pocnem traziti. Bila sam u Djecijem gradu i srecici ali nista, totalno neprihvatljivi uslovi pa bih voljela pogledati neke privatne i pls.ako neko ima neka iskustva da podijeli s nama a i ova situacija pokazuje ozbiljnost i rad vrtica koji su zatvorili svoja vrata roditeljima koji su im ukazali povjerenje. hvala unaprijeduser posted image


ne znam koliko ti je daleko u Luzanima Amel&Nur,tamo su uslovi odlicni,tete super djete pre pre zadovoljno. Kuhana hrana,uzina,doktor ma sve 5
moja mladja je tamo u vrticu a starija u skoli Al-manar,tako da sam ja presretna i da ima autobus ako ti je potrebanuser posted image

slažem se u potptunosti!!!  i toplo preporučujem!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Privatni vrtici u SA
13.2.2012 16:18:06   
selebriti
IZVORNA PORUKA: vjestica

jeli dječji grad ovaj vrtić na mojmilu?
ako je u njemu, vodi li neko dijete tamo
kako ste zadovolkjni?
ima li mjesta i jle on radi i drugu smjenu?
i dokad je druga smjena?



Moje dijete ide tamo.
Ja sam zadovoljna.
Ne znam ima li mjesta.
Ima druga smjena. Nazovi pa ih pitaj u vezi toga.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Privatni vrtici u SA
13.2.2012 16:44:53   
leonela
mama alma RR,hvala ti puno..pregledala sam slike i super mi izgleda,bas mi izgleda toplo i djecica zadovoljna a vidi se dai da rade s njima,zovem sutra i idem vec u izvidjanje a i to sto si rekla da znas da je strucno osoblje mnogo mi znaci..veliki ljubacuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 481
   RE: Privatni vrtici u SA
14.2.2012 9:54:55   
new mama
IZVORNA PORUKA: selebriti

IZVORNA PORUKA: vjestica

jeli dječji grad ovaj vrtić na mojmilu?
ako je u njemu, vodi li neko dijete tamo
kako ste zadovolkjni?
ima li mjesta i jle on radi i drugu smjenu?
i dokad je druga smjena?



Moje dijete ide tamo.
Ja sam zadovoljna.

Ne znam ima li mjesta.
Ima druga smjena. Nazovi pa ih pitaj u vezi toga.

Isto ovakouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 482
   RE: Privatni vrtici u SA
14.2.2012 22:59:21   
leonela
Ja sam obisla vrtic "Prvi koraci" sto mi je mamaalmarr preporucila i stvarno je super,odusevljena sam svime,vidi se da su pravi pedagozi sto mi je i mamaalmarr potvrdila a rade cetiri odgajatelja sto je i vise nego dovoljno,cijena je super,jelovnik,odg.-obr.rad sve su mi prezentovali ja ostala paf za razliku od gospodja u djecijem gradu koje su mi ono nezainteresovano rekle "pa prepuni smo u toj grupi ima 31 dijete"-grozno ko da je djaba a dobiju za svako dijete 280 km,sramota.

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 483
   RE: Privatni vrtici u SA
15.2.2012 16:20:29   
Dusarica
280??? Nisam znala za to, al svejedno nikad ne bih dala dijete u drzavni, stvarno ih je puno. Ja sam svoju curicu vec u Augustu dala u "Prva korake" i zadovoljna sam... Sretno u potrazi za vrtićem, i kad se odlučiš javi namuser posted image

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 484
   RE: Privatni vrtici u SA
15.2.2012 16:26:36   
vjestica
zna li iko malo detaljnije o valdofskom vrtiću?
trenutno je mm najviše zagrijan za taj vrtić, kolega njegova ga je nahvalio, pa me zanimaju i vaša iskustva i informacije


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Dusarica)
Neposredna veza do poruke: 485
   RE: Privatni vrtici u SA
16.2.2012 17:06:06   
Amigo
I ja mogu potvrditi da je ovaj novi vrtic u Musali - Kinderland super. Upisao sam djete, supruga odusevljena...od uslova, do ljubaznosti osoblja

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 486
   RE: Privatni vrtici u SA
17.2.2012 23:53:40   
leonela
Pogledala sam i ja slike,pa dobar je,meni se svidja ali mi lokacija ne odgovara.Meni se trenutno najvise svidja tvoja preporuka i zahvaljujem ti se puno ali cu jos sljedece sedmice sve pogledat. "Prvi koraci"mi za sada najvise odgovaraju i radno vrijeme do 17:30,cijena,prostor,strucnost,ljubaznost stvarno im je sve super ali cu jos malo prosnjuhat da budem sigurna da sam najbolje izabralauser posted image .
Cula sam da montesori i valdorf nisu ni prvo slovo tog vrtica, samo beze mazu nama oci i komleksasi se dizu ko djeca im idu u neki renomirani vrtic a samo ih uziimaju ko ludeuser posted image ,a cula sam od stvarmo kompetentnih i strucnih ljudi. pozdrav

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 487
   RE: Privatni vrtici u SA
26.2.2012 10:48:37   
leonela
ovo sto je newmama napisalsa je prva smjena inace bi platila da dijete ostane iza 17.

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 488
   RE: Privatni vrtici u SA
27.2.2012 20:32:55   
Amigo
U Kinderlandu citav dan (do 10 sati) kosta 15 KM, vikendom 25 KM...rade 24 sata, izgleda mi kao super povoljno...sta vi mislite?

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 489
   RE: Privatni vrtici u SA
27.2.2012 22:27:08   
leonela
Kako mislis do 10sati?je li 10 sati dnevno - to je ok cijena recimo standardna a ako je do 22 sata onda je prejeftino s tim da se meni ne svidja ono sto sam vidjla na slikama, bolje su sredjeni i opremljeni drzavni vrtici i ne svidjaju mi se vrtici u stambenim zgradama jer je sigurno tesko izvoditi djecu van,ako uopste imaju gdje izaci.

(odgovor članu Amigo)
Neposredna veza do poruke: 490
   RE: Privatni vrtici u SA
28.2.2012 19:00:30   
leonela
Vjestice kad ti mislis svoju upisivati? Trebala bi mozda vec sad otici i staviti se na spisak,ako ces u drzavni, jer se dugo ceka,vjeruj prepuni su u grupi od 1god.-3god.bilo nedavno 29 djece,samo dvije med.sestre.

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 491
   RE: Privatni vrtici u SA
29.2.2012 12:35:35   
škorpija
Moj A. uskoro aBd kreće u vrtić Nur na Grbavici, ima li neko svječija iskustva o ovom vrtiću, malo se spominju na forumuma, nama odgovara prije svega zbog radnog vremena (do 18 sati) i lokacije (blizu naše kuće i blizu posla od mm i mog)

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 492
   RE: Privatni vrtici u SA
29.2.2012 13:16:06   
Mamarica
O ovom vrticu sve najbolje. Moja kcerka je do zadnje Nove Godina isla u Amel na Ilidzi, pa posto sam presla s poslom na Kovacice, premjestila sam je. Sve u oba vrica je isto i mi smo prezadovoljni sa uciteljicama, hranom, aktivnostima (jedino bih voljela da i u Nuru imaju gimnastiku kao u Amelu, ali ne moze sve).. Vannastavne aktivnosti se placaju, ali su jako raznovrsne (izleti, posjete raznim insitucijama, zimovanje, kino, pozoriste, jahanje, plivanje, branje vocaka, redovna nastava engleskog, karatea...), kadrovi se stalno edukuju (znam da cesto idu na seminare, sve uciteljice ili su zavrsile ili zavrsavaju visoku pedagosku i profesori su predskolskog odgoja), u vrticu cijelo radno vrijeme boravi medicinska sestra, doktorica pedijatar dva puta sedmicno, cetiri puta sedmicno idu u igraonicu Bambi 1, kad je lijepo vrijeme vani svaki dan. Ako te nesto posebno zanima, pitaj.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 493
   RE: Privatni vrtici u SA
2.3.2012 17:31:49   
vjestica
bila u dječjem gradu na mojmilu i ima velika lista čekanja user posted image
hrasno ima 2 smjene, ali mi nije usput
prvi koraci na vojničkom rade do pola 6, ali mi nije ni to idealno vrijeme
treba mi preporuka za vrtić da mi nije predaleko (ja sam na alipašinu) a da ima druga smjena

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 494
   RE: Privatni vrtici u SA
2.3.2012 22:15:00   
leonela
Ja sam bila u vrticu Prvi koraci i mislim da rade do 18,koliko sam ja skontala,ima nekoliko djece koji ostanu do 18 i zato imaju i cetbvrti obrok. Koliko ti curica ima god.? Javim ti sve info.o vrticima na podrucju alipasino-dobrinja,od kada bi je upisivala?

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 495
   RE: Privatni vrtici u SA
2.3.2012 22:16:38   
škorpija
mamarica poslala sam ti pp vezano za vrtić  Nur, nadam se da si dobila,

vještice većina privatnih vrtića radi do pola 6 -6, niko nema drugu smjenu, samo dva državna imaju drugu smjenu dječiji grad i lastavica na otoci

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 496
   RE: Privatni vrtici u SA
2.3.2012 22:24:21   
leonela
Ja sam cula da ima neki vrtic iza vojnickog (eh da li ti je i to usput)i da imaju drugu smjenu ali ne znam da li jos postoji i od koliko god. primaju (mislim samo vrticku djecu ako ne i produzeni).Jos cu se raspitati pa javim.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 497
   RE: Privatni vrtici u SA
2.3.2012 22:26:17   
vjestica
cura ima 20 mjeseci, znači jaslička grupa, a upisala bih je već sljedeći mjesec

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 498
   RE: Privatni vrtici u SA
2.3.2012 23:21:20   
mavilavic
vjestice, moja curica ide u privatni vrtic PRVI KORACI i veoma sa zadovoljna. ne znam jesi li isla u taj vrtic ali mislim da se sve mozes dogovoriti sa odgajateljicama i da su zaista susretljive. pokusaj ja svima rado preporucujem jer je zaista super.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 499
   RE: Privatni vrtici u SA
3.3.2012 11:10:44   
hampsi

IZVORNA PORUKA: Dusarica

Hampsi, moja curica ide u taj vrtić i oni su radili svaki dan bez obzira na vremenske prilike, cak ljetos nisu isli na kolektivni. Jel tvoje dijete ide u taj vrtić?user posted image

user posted image Ja pokusavam pronaci da vidim sta sam pisala ali je nemoguce. Ne kontam, reklama nije bila jer vidim da svi pisu nazive vrtica.
Nije ni bitno. Ne, posto sam nezaposlena moja user posted image je samnom. Za taj vrtic sam cula od mog oca, meni ga je preporucio jer njegova radna kolegica ima neke veze s tim. Uglavnom, znam da su zaista strucni, gledala sam i na FB slike, cula jos dosta mama koje su prezadovoljne. Imaju dosta prostora za igru, hrana svjeza, ... Uglavnom sve naj, naj

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu Dusarica)
Neposredna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *