|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
30.3.2012 22:51:47   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: abh

Zna li neko gdje se nalazi ovaj vrtic 'tete cuvalice' i koliko kosta?

Ne znam jel kasnim previse, ovaj vrtic je u privatnoj kuci odmah uz Bosmal user posted image
Za cijenu ne znam...

300 KM, rade do 17 sati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Privatni vrtici u SA
31.3.2012 22:15:53   
leonela
Malo su preskupi a po slikama bezveze prostor,a i naziv im nimalo ne obecava,zar nisu mogle biti malo kreativnije.Mislim po svemu sto sam vidjela da nisu pedagoski obrazovane ali skupe jesu,sto jest,jest.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Privatni vrtici u SA
31.3.2012 22:35:26   
salmy
Nije 300KM ja sam kontaktirala tete i cijena je oko 240,ako zelis da ti donosis hranu izadje oko 220

Mi se spremamo ako Bog da ici u ovaj viticuser posted image user posted image mi smo odusevljeni,jos samo da se momak navikneuser posted image

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Privatni vrtici u SA
31.3.2012 23:15:49   
salmy
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: salmy

Nije 300KM ja sam kontaktirala tete i cijena je oko 240,ako zelis da ti donosis hranu izadje oko 220

Mi se spremamo ako Bog da ici u ovaj viticuser posted image user posted image mi smo odusevljeni,jos samo da se momak navikneuser posted image

bogami meni su rekli na fb poruku da je 300, to su oni smanjili cijene
Ovo je  njihov odgovor:

Cjelodnevni boravak je 240 KM s nasom hranom.....
bas mi je cudno,jer smo stalno u kontaktu,dali je moguce da su poskupileuser posted image  

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Privatni vrtici u SA
31.3.2012 23:45:37   
bellla
evo ja bas gledam,kontakt sam "tete cuvalice"pocetkom januara,i poslale su mi detaljan odgovor,izmedju ostalog da je cjelodnevno cuvanje 240km(njigova hrana)i 200km(nasa hrana)i uopce nisu bezveze,prostor im je super uredjen,ja svoju djevojcicu takodjer mislim tamo dati na cuvanje:)

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Privatni vrtici u SA
9.4.2012 11:47:10   
delfin
ima li neko neke informacije za vrtić blizu pivnice, mislim da se zove SAN? Vještice pronađe li ti odgovarajući vrtić?


_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Privatni vrtici u SA
9.4.2012 11:50:25   
Lady26

IZVORNA PORUKA: leonela

Malo su preskupi a po slikama bezveze prostor,a i naziv im nimalo ne obecava,zar nisu mogle biti malo kreativnije.Mislim po svemu sto sam vidjela da nisu pedagoski obrazovane ali skupe jesu,sto jest,jest.

Prostor im je odlican, imaju dvoriste, iako nisu pedagoski obrazovane, odlicno rade sa djecom, raznih aktivnosti imaju, i jako su brizljive i pazljive tete...
I 240KM nije uopste skupo kakve su cijene u ostalim vrticima....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Privatni vrtici u SA
9.4.2012 11:53:55   
R&T@

IZVORNA PORUKA: delfin

ima li neko neke informacije za vrtić blizu pivnice, mislim da se zove SAN?



To je vrtic u sklopu ustanove AN NUR...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Privatni vrtici u SA
9.4.2012 12:59:20   
delfin
tajra to sam i ja vidjela, al mi nije pozanto ništa o njima, njihovom radu, imaš li ti neke informacije?

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Privatni vrtici u SA
9.4.2012 13:25:20   
R&T@
Mm se raspitivao jesenas, on je htio da idu tamo...
Nama je bila pogodnost sto su imali popust za drugo dijete, i sto bi obje djevojcice bile zajedno u grupi...
Odustali smo jer smo se uspjeli organizovati da ostanu kuci...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Privatni vrtici u SA
9.4.2012 15:01:30   
babilon
je li iko zna za privatni vrtic na breki? tj je li jos u zivotu? prije par godina je radio, citala sma o njmu, pa reko da vidim kakva je sad situacija? je li iko vodi svoju djecu tamo? iskustva?
LP

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Privatni vrtici u SA
9.4.2012 16:20:18   
vjestica

IZVORNA PORUKA: delfin

ima li neko neke informacije za vrtić blizu pivnice, mislim da se zove SAN? Vještice pronađe li ti odgovarajući vrtić?


dala sam je u vrtić Prvi koraci
tek je krenula prije 7 dana i zadovoljna sam user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 10:03:14   
budućamama
A gdje je ovaj vrtić?
Meni Unči ide kod teta Ane, u Zvjezdice, već 1,5 godinu. Ja sam fkt prezadovoljna.

IZVORNA PORUKA: vjestica

cura malo zakmeči kad tek uđe i uhvati se za mene, teta je uzme i uvede među djecu i prestane iste sekunde plakati user posted image
inače je super prihvatila vrtić user posted image



_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 10:05:49   
selebriti
Imate novi privatni vrtić na Dobrinji V, u novoj zgradi, na trećem spratu. Cjelodnevni boravak kosta 300KM, a poludnevnKM 16o čini mi se. Poludnevni uključuje dva obroka.
Mislim da se zove "Teta vrtić" user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 10:08:51   
veeseelaa
a rješenje o registraciji? user posted image
jel tražite isto pri upisu?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 10:19:40   
budućamama
Ja nisam ništa tražila. Nisam potpisala nikakav ugovor (što je za mene neodgovorno jer sam pravnik po profesiji user posted image ).
Meni je suština bila da je teta Ana primila Unči bez uvjeta s 11 mjeseci i da je o njoj brinula na način da sam ja bila prezadovoljna. I dan danas je tako.
Odnos je cijelo vrijeme bio i ostao profesionalan, imaju praktično tri obroka (doručak, supa pred spavanje i ručak nakon buđenja). Kada je bolesna, pitaju za nju kako je i šta je. Meni ljudski odnos znači najviše, a to sam ovdje našla prema mom djetetu i prema nama kao roditeljima.
Pa niko ne potpisuje ni ugovor s tetom čuvalicom, a povjeravate im i dijete i kuću i sve ostalo. Mislim da je to do osobe.

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 10:26:43   
vjestica

IZVORNA PORUKA: budućamama

A gdje je ovaj vrtić?
Meni Unči ide kod teta Ane, u Zvjezdice, već 1,5 godinu. Ja sam fkt prezadovoljna.

IZVORNA PORUKA: vjestica

cura malo zakmeči kad tek uđe i uhvati se za mene, teta je uzme i uvede među djecu i prestane iste sekunde plakati user posted image
inače je super prihvatila vrtić user posted image



tu je blizu tvog vrtića, a odmah pored doma zdravlja (roza kuća)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 14:42:47   
mamma mumi
Da li znate da li u Centru, tacnije oko skenderije ima privatnih vrtica, a da nije >nur<'

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 15:03:31   
Almaa
mame, mene zanima kako placate kad djete ne ide recimo sedmicu ili par sedmica u vrtic, umnje li cijenu.
Ja svoju curu od pola marta ne vodim u vrtic, jer je bila prehlađene, a evo i pola aprila, a palniram cijeli april da je ne vodim i placam punu cijenuuser posted image

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 15:13:57   
leona81

IZVORNA PORUKA: Almaa

mame, mene zanima kako placate kad djete ne ide recimo sedmicu ili par sedmica u vrtic, umnje li cijenu.
Ja svoju curu od pola marta ne vodim u vrtic, jer je bila prehlađene, a evo i pola aprila, a palniram cijeli april da je ne vodim i placam punu cijenuuser posted image


kod nas je prije bilo tako a sad u ovom novom imamo umanjenje ako dijete ne ide duze od 10 dana u toku jednog mj. i imamo umanjenje za godisnji

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 15:37:48   
budućamama
I kod nas je tako bilo, ali sad, ako dijete ne ide pola mjeseca /10 radnih dana/ plaćamo 150 KM umjesto 250 koliko smo prije plaćali mjesečno.

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 17:58:48   
škorpija
mama mumi na skenderiji ima privatni vrtić pipi diga čarapa ali nisam sigurna gdje se tačno nalazi, znam da su ga neke forumašice spominjale i imaš privatni suncokret ili sunce u radničkoj ulici na grbavici

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Privatni vrtici u SA
11.4.2012 18:00:28   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Almaa

mame, mene zanima kako placate kad djete ne ide recimo sedmicu ili par sedmica u vrtic, umnje li cijenu.
Ja svoju curu od pola marta ne vodim u vrtic, jer je bila prehlađene, a evo i pola aprila, a palniram cijeli april da je ne vodim i placam punu cijenuuser posted image



pogledaj ugovor tamo ti sve piše, ja sam jučer odnijela opravdanje, i umjesto 180 uplatila 98 za april, jer nije išla 10 dana, ali morala sam donijeti opravdanje od dr.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 10:57:24   
azuro
Nije mi jasno, kakva su to obdaništa gdje se donosi hrana?

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 11:00:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: azuro

Nije mi jasno, kakva su to obdaništa gdje se donosi hrana?


kako ovo misliš?

svugdje djeca imaju obroke al neki roditelji jer im je merak donose sve i svašta u vrtić, mislim na voće, grickalice itd

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.4.2012 11:01:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu azuro)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *