|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 11:09:55   
azuro
Ako se dobro snalazim sa odgovorima, mame kažu ako hranu donosiš da je boravak jeftiniji. Što znaći da nije u pitanju samo voće i sl.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 11:10:25   
škorpija

IZVORNA PORUKA: azuro

Nije mi jasno, kakva su to obdaništa gdje se donosi hrana?

privatni, uglavnom prijaveljen kao igraonica znači polulegalniuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu azuro)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 11:14:37   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: azuro

Ako se dobro snalazim sa odgovorima, mame kažu ako hranu donosiš da je boravak jeftiniji. Što znaći da nije u pitanju samo voće i sl.


prvi put čujem... jedino ako se isto odnosi na male bebice koje jedu pasiranu hranu user posted image
ja sam svojoj A kad je tek krenula u vrtić znala odnijeti litar mlijeka, jer prvih dana boravka nije htjela ništa jesti... samo bi pila.... vlasnica se ljutila, kaže pa dat ćemo joj i mi mlijeka, al rekoh ona pije i do 1 litar dnevno... kaže bez obzira
al eto ja sam 1-2 puta odnijela....

čak sam kupila i posude za hranu, mislila sam joj ja isti praviti, bila sam paranoična i mislila da joj oni neće dovoljno dati, bila sam baš luda jer sam uvidjela da djecu zaista krasno paze.... al dobro, dok se čovjek ne uvjeri skeptičan je


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu azuro)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 11:27:32   
azuro
Listajući forum, pročitala sam od "selmy" i "škorpija "da se hrana donosi u neki vrtić i u tom slučaju je jeftiniji, ali nisam uspjela pronać koji? Smatram da to nije ni dobro za ostalu djecu, jer kad djeca jedu a u tanjirićima različita hrana odmah će biti problema.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 11:32:08   
animagical
pise koji vrtic..tete cuvalice, kod bosmala... sto, kome se ne svidja nek ne donosi, a mozda neka djeca imaju poseban rezim ishrane ili su jako izbirljivi...

(odgovor članu azuro)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 11:34:15   
azuro
Koliko ja znam sva su obdaništa u stambenim zgradama, ali ima dvorište, park, kad će se igrati. Po meni je to sasvim o.k. U svakom obdaništu ima plan rada, igre itd.

(odgovor članu azuro)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 22:17:23   
M kao Mama
Moja L dok je išla u državni vrtić, tete su uvijek govorile, sve je bilo ok, ona je jela, a moje dijete na kraju kolabiralo i završilo u bolnici, zadnjih 7 dana izgubila 3 kg, a u grupi ih bilo 33, mislim toliko o tome, a sada je i veća i ispriča mi šta je bilo za doručak, rukač, užinu, kaže šta je jela, i još šta je zanimljivi kad mi je rekla da je jela supu od broluka ja se izvrnula, kako, pa lijepo, onaj ko ne jede nam mu u igraonu, tako da se mora jesti koliko, toliko, jedino moja ne jede salatu, i to tete znaju i ne tjeraju je, helem što rekla vesela vidi se na njoj da jede, mašala.

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 23:04:07   
animagical
IZVORNA PORUKA: leonela

babilon imas novootvoreni vrtic negdje na breki,zove se sportisimo kids,kazu je extra i vise od toga,mogu ti skontat br.tel.ako te zanima a i cijena je povoljna pravo.raspitacu se za br.svakako pa toi posaljem na pp.

ja znam vlasnike ovog vrtica, kao i cinjenicu da svaki dan slike djece stavljaju na fb, sto ja npr za svoje dijete ne bih dozvolilauser posted image , svako dan dva imaju torte, kolace, cips, cokolade....i to sve uredno slikaju... a i nemaju jaslice... i na panjinoj kuli je, u sklopu one spostke sale

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 23:06:42   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: leonela

babilon imas novootvoreni vrtic negdje na breki,zove se sportisimo kids,kazu je extra i vise od toga,mogu ti skontat br.tel.ako te zanima a i cijena je povoljna pravo.raspitacu se za br.svakako pa toi posaljem na pp.

ja znam vlasnike ovog vrtica, kao i cinjenicu da svaki dan slike djece stavljaju na fb, sto ja npr za svoje dijete ne bih dozvolilauser posted image , svako dan dva imaju torte, kolace, cips, cokolade....i to sve uredno slikaju... a i nemaju jaslice... i na panjinoj kuli je, u sklopu one spostke sale



igrom slučaja ispade da znam i ja dotičnog H.K. ai glavnu tetu i ona je išla u učiteljsku i radila u Dječijem gradu, helem, ovo za slike, ja kada sam L upisala u vrtić pitana sam , a kasnije i pisemno odobrila da se slike mog djeteta nađu na oficielnoj stranici vrtića, to je profesionalsnot

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 23:13:25   
leonela
meni slike ne smetaju ali treba pitati roditelje svakako a to za tort,e pa sigurno slave rodjendane pa slikaju djecu kako se caste,sta faliuser posted image . mozda su i oni dobili potvrdu od roditelja da mogu slikati djecu,ne treba pricati ako ne znas sigurno.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Privatni vrtici u SA
13.4.2012 23:21:41   
mama75

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: leonela

babilon imas novootvoreni vrtic negdje na breki,zove se sportisimo kids,kazu je extra i vise od toga,mogu ti skontat br.tel.ako te zanima a i cijena je povoljna pravo.raspitacu se za br.svakako pa toi posaljem na pp.

ja znam vlasnike ovog vrtica, kao i cinjenicu da svaki dan slike djece stavljaju na fb, sto ja npr za svoje dijete ne bih dozvolilauser posted image , svako dan dva imaju torte, kolace, cips, cokolade....i to sve uredno slikaju... a i nemaju jaslice... i na panjinoj kuli je, u sklopu one spostke sale



igrom slučaja ispade da znam i ja dotičnog H.K. ai glavnu tetu i ona je išla u učiteljsku i radila u Dječijem gradu, helem, ovo za slike, ja kada sam L upisala u vrtić pitana sam , a kasnije i pisemno odobrila da se slike mog djeteta nađu na oficielnoj stranici vrtića, to je profesionalsnot

I nama su trazili da napisemo da li dozvoljavamo objavljivanje fotografija. Mislim da to pitaju u svim vrticima, nekako mi logicno da te pita moze li ti djetetovu sliku staviti na FB i sl.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 10:41:48   
animagical

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: leonela

babilon imas novootvoreni vrtic negdje na breki,zove se sportisimo kids,kazu je extra i vise od toga,mogu ti skontat br.tel.ako te zanima a i cijena je povoljna pravo.raspitacu se za br.svakako pa toi posaljem na pp.

ja znam vlasnike ovog vrtica, kao i cinjenicu da svaki dan slike djece stavljaju na fb, sto ja npr za svoje dijete ne bih dozvolilauser posted image , svako dan dva imaju torte, kolace, cips, cokolade....i to sve uredno slikaju... a i nemaju jaslice... i na panjinoj kuli je, u sklopu one spostke sale



igrom slučaja ispade da znam i ja dotičnog H.K. ai glavnu tetu i ona je išla u učiteljsku i radila u Dječijem gradu, helem, ovo za slike, ja kada sam L upisala u vrtić pitana sam , a kasnije i pisemno odobrila da se slike mog djeteta nađu na oficielnoj stranici vrtića, to je profesionalsnot

nisam stvarno znala da su trazili saglasnost, onda super...nego ja svojim razmisljanjem, da ne bih voljela da se moje dijete stavlja na fb bez moje kontrole ko te slike gleda,kao kada ja stavim sliku.... i puno im daju slatkise,sto jest jest... a Alisa je divna i inace, ne samo kao teta...jako blaga

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 10:48:05   
animagical
nemam pojma, vidim i ja da se dize stalno prasina oko privatnih vrtica... moj sestric isao u jedan privatni vrtic...sada ide u drugi,isto privatni,samo blizi mjestu stanovanja...dobra oba... mislim,koliko je do vrtica...ako dijete npr nece kuci mami da jede,ne mozes kriviti tetu u vrticu sto ostane gladan... ne znam nikoga cije dijete ide i drzavni i o njima ni ne komentarisem...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 10:50:42   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: leonela

babilon imas novootvoreni vrtic negdje na breki,zove se sportisimo kids,kazu je extra i vise od toga,mogu ti skontat br.tel.ako te zanima a i cijena je povoljna pravo.raspitacu se za br.svakako pa toi posaljem na pp.

ja znam vlasnike ovog vrtica, kao i cinjenicu da svaki dan slike djece stavljaju na fb, sto ja npr za svoje dijete ne bih dozvolilauser posted image , svako dan dva imaju torte, kolace, cips, cokolade....i to sve uredno slikaju... a i nemaju jaslice... i na panjinoj kuli je, u sklopu one spostke sale



igrom slučaja ispade da znam i ja dotičnog H.K. ai glavnu tetu i ona je išla u učiteljsku i radila u Dječijem gradu, helem, ovo za slike, ja kada sam L upisala u vrtić pitana sam , a kasnije i pisemno odobrila da se slike mog djeteta nađu na oficielnoj stranici vrtića, to je profesionalsnot

nisam stvarno znala da su trazili saglasnost, onda super...nego ja svojim razmisljanjem, da ne bih voljela da se moje dijete stavlja na fb bez moje kontrole ko te slike gleda,kao kada ja stavim sliku.... i puno im daju slatkise,sto jest jest... a Alisa je divna i inace, ne samo kao teta...jako blaga



da ne bude zabune moja L ne ide u ovaj vrtić, ide u drugi i tamo su tražili saglasnot


a, što se tiče registracije, ja sam gledala da je registovano iz više razloga, jedan od njih je što ima program predškolskog, drugo na našoj oglasnoj tabli je ugovor sa osiguravajućom kućom, u slučaju ne daj Bože bilo čega dije je osigurano dok je u vrtiću,moja L svaki dan iz vrtića donese presvlaku za pranje, potkošulja i mjaca jer idu u igraonu svoju i bude mokra, i kosu im suše,


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 10:52:23   
veeseelaa
drugo na našoj oglasnoj tabli je ugovor sa osiguravajućom kućom, u slučaju ne daj Bože bilo čega dije je osigurano dok je u vrtiću


isto je i u vrtiću moje malene


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 10:53:05   
Emica_sa
NI ja ne kontam sto se stalno dize frka oko privatnih vrtica i koliko koji kosta,ako neko moze davati 300 Km za vrtic i smatra da je tu njegovom dijetetu lijepo i da paze na njega,super,ne vidim u cemu je problem.Drzavni isto tako imaju milion mana,znaci nigdje nije idealno...

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 14:57:13   
mama75
Evo da i ja koju "pametnu" kazem user posted image Imam iskustvo i sa drzavnim vrticem i sa privatnim koji neki nazivaju "ilegalnim" jer se vodi kao igraonica. Sto se tice drzavnih vrtica, njihove velike prednosti su sljedeće:
1. Namjenski su pravljeni objekti kao vrtići (izuzev par onih koji se nalaze u prizemljima stambenih zgrada, kao što su onaj na Pofalićima i m. Dvoru) tako da je prostor puno veći u odnosu na privatne i uglavnom imaju svoje dvoriste
2. Kadar koji radi tu je odlican, ima dosta starijih teta sa iskustvom koje svoje znanje prenose na mladje kolegice; rade s puno ljubavlju, jer mislim da im je to jedina motivacija posto su im plate jako male
3. djeca su podjeljena u grupe prema uzrastu tako da im je to prednost u tom obrazovnom dijelu, jer je lakse kada se uci grupa djece u kojoj su svi istog uzrasta
mane:
1. Odnos broj djece/broj teta u grupi dostize cifru od 20; i to je samo u periodu od 11h-15h kada su tu 2 tete; prije i poslije toga je 1 teta sama
2. higijenski uslovi su vrlo upitni - za godinu dana koliko je moje dijete pohadjalo stariju jaslicku grupu u JU Djeca Sarajeva nisu ih ni jedan put odveli da operu ruke; o pranju zuba da i ne govorim; tute su bile ispred vrata od sobe u kojoj borave, djeca su sama izlazila u hodnik da vrse nuzdu, cesto se desavalo da dijete sjedne u tutu koja je vec puna, okolo je sve bilo mokro itd; 3x smo se zalili u upravi i nista se nije promijenilo po tom pitanju
3. zbog velikog broja djece u grupi veca je mogucnost razboljevanja, jos dodatno roditelji dovode bolesnu djecu, tako da je to "zacarani krug" - dijete taman ozdravi, vrati se u vrtic, opet pokupi nesto itd; ja kada sam dosla i rekla da mi dijete ima streptokok i da trebaju upozoriti ostale roditelje da urade bris djeci receno mi je da oni ne mogu to traziti od roditelja; tako je moje dijete 4 mjeseca "vuklo" streptokok, ispilo tonu antibiotika i na kraju sam je ispisala
Privatni tzv. ilegalni vrtic je na kraju bio moj izbor. Nisam se pokajala tada, a ni sada kada sam i mladje dijete upisala u isti. I da, dobili smo ugovor koji smo potpisali, imaju plan prema kojem rade, hrana im je super ( nisam ja protivnik salame i pastete, ima i toga ovdje jer to djeca jedu), 15 djece i 2 tete, svi u vrijeme dnevnog odmora spavaju, individualni pristup svakom djetetu itd itd Prostor jeste puno manji od onoga u JU Djeca Sarajeva, ali i djece je puno manje, tako da to dodje na isto na kraju. Izvode ih u dvoriste svaki dan (kada je lijepo vrijeme).
I da ne duzim vise, osnovna prednost privatnih vrtica je u stvari manji broj djece, tako da se teta stvarno moze posvetiti svakom djtetu. Ja ne ocekujem da mom djetetu u vrticu bude kao kod kuce. Naprotiv, baz zbog toga i ide u vrtic, da se nauci zivjeti i funkcionisati u grupi, u kojoj postoje odredjena pravila koja se moraju postovati, gdje je u drustvu sa svojim vrsnjacima isl.
I moram reci za ovaj "obrazovni" dio: da zaista, u vrticu djeca ne smiju uciti citati i pisati, jer je to prepusteno uciteljicama. U vrticu ipak rade odgajatelji.


(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 15:01:41   
mama75
Mislim da niste upucene u ovo "neregistrovani vrtici". Ako nije registrovan kao "vrtic" ne znaci da radi ilegalno. Vrtic u koji ide moje dijete nije registrovan kao "vrtic" ali mi tu imamo i ugovor i fiskalni racun i tete su prijavljene i jos svasta nesto. A sto se tice dobivanja dozvole da se nesto registruje kao "vrtic" to je druga prica. Ni to ne ide po kriterijima koji su realno, neko po principu "kakvu imas stelu" i "koliko si spreman platiti". Na zalost, ali tako nam je sve u ovoj BiH.

(odgovor članu tajruš)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 20:49:58   
salmy
Mi smo krenuli kod teta cuvalicauser posted image user posted image
samo cu reci da sam odusevljena pristupom....radom sa djecom....njegom...ma svemu zivome
Sve sto sam ocekivala sam dobila...hvala Bogu da nastave tim tempom

Moje djete se osjeca isto kao u kuci,jucer dosla po njega...on sjedi teti u kriluuser posted image user posted image
Sve pohvala za tete.....
moje  iskustvo sa drzavnim vrticem jeuser posted image

(odgovor članu zazaza)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 20:55:04   
M kao Mama
Ja danas otišla po moju, ona u plać neće kući, te ja ko budala pravi krugove po gradu još sat, hajd da sam i to doživjela, a baška što mi reče da je za užinu pojela krušku,

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 21:22:33   
škorpija
salmy, mama alma, čestitam, nadam se da ću i ja uskoro moći ponoviti vaše riječiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Privatni vrtici u SA
18.4.2012 21:37:45   
Lady26
Salmy koliko dugo je Afan isao u drzavni vrtic?
Koliko dugo ide kod teta cuvalica?

Lana evo 3 dana ide u Kekec, drzavni vrtic, zasad sam zadovoljna...ruku na srce nisam htjela je u drzavni upisivati ali silom prilika morala sam, i zasad je ok...necu reci sve je divno, krasno, nit da je lose, ovako ili onako, bla bla bla kad dijete ide samo 3 dana user posted image , samo znam da ju je teta super prihvatila i pokusava joj koliko moze olaksati pocetak...user posted image
Vidjet cemo aBd za koji mjesec...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Privatni vrtici u SA
19.4.2012 9:41:05   
selebriti
user posted image

< Poruku je uredio selebriti -- 19.4.2012 9:46:49 >


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Privatni vrtici u SA
19.4.2012 9:50:47   
veeseelaa
ja smatram da onaj ko plaća privatni vrtić očekuje da mu dijete bude maženo i paženo u suprotnom isti mijenja, zašto bi inače dijete ostvaljao u isti?
bar danas ima izbora, masa vrtića privatnih u gradu
meni kad se nešto ne bi dopadalo u vrtiću gdje ide moja malena a oni to ne bi htjeli izmijeniti ja bi je upisala u drugi privatni vrtić, bez razmišljanja
za svoje pare hoću da mi je djetetu dobro, nije mi džaba tu, plaćam ja to dobro
inače platim vrtić za 5-6 mjeseci unaprijed


< Poruku je uredio veeseelaa -- 19.4.2012 9:51:32 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Privatni vrtici u SA
19.4.2012 10:15:17   
babina beba
Na svakoj temi mora biti neka rasprava nekontam zar Vam toga nije dosta, svjesne ste da sve nismo istog misljenja, mogucnosti itd i hvala Bogu da je tako. Ja sam se morala ukljuciti jer ne kontam ove koje fale privantne vrtice tipa Tajrus itd al je zena zapela kao da je dobro placena da reklamira vrtic u kojem je njeno dijete i uopste privatne vrtice. Ok hvala Bogu pa mozes birati gdje ce ti djete i koliko platiti, ali ne reci nista jer sutra se moze desiti da moras u drzvni i onda podvijenog repa. Moja starija ide u Caritasov i sad ce i beba akb krenuti,   gledala da je cisto da vode racuna o djeci, da djeca imaju zanimacija, vjerovale ili ne jelovnik nisam ni pogledala jer znam moju staiju kako je meljava sa jelom kuci pa neznam sto bi i u vrticu bila drugacija. Zna se desiti da u vrticu pojede sto kuci nece ili obratno!I ako mi kaze da je pojela vocku ja joj opet kuci dam i vrijeme samo posvetim njima,ishrani, vitaminima, igri, ostalo moze cekati.
Da li je vrtic privatni ili drzavni to je nebitno svi trazimo najbolje za svoje djete koliko nam mogucnosti dozvoljavaju. Nije mi jasno kako mozete biti sigurne da Vam je djete jelo sto su Vam tete rekle, bilo suho, pokupilo svaku prehladu u vrticu itd Imate li kameru ugradjenu pa da sve vidite. Naravno da ce Vam reci jeste jela, pila, a ako Vam kaze dva puta da nije jela, treci put ce sigurno reci da jeste jer bi u protivnom Vi reagovale. Tako da ja tetama nevjerujm 100% vec vidim po svom djetetu kad ga dovedem kuci. Jedina i njabolja opcija je teta za cuvanje djeteta kuci da se moze 1005% djetetu posvetiti.  Ja sam imala tetu koja se bas 1005% posvetila mom djetetu ali nemoze vise pa kontam malu u jaslice dok je ljeta, ako joj seka ustaje ranije moze i ona:)

< Poruku je uredio babina beba -- 19.4.2012 10:20:32 >

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *