|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatni vrtici u SA
3.3.2012 11:28:16   
škorpija

IZVORNA PORUKA: hampsi


IZVORNA PORUKA: Dusarica

Hampsi, moja curica ide u taj vrtić i oni su radili svaki dan bez obzira na vremenske prilike, cak ljetos nisu isli na kolektivni. Jel tvoje dijete ide u taj vrtić?user posted image

user posted image Ja pokusavam pronaci da vidim sta sam pisala ali je nemoguce. Ne kontam, reklama nije bila jer vidim da svi pisu nazive vrtica.
Nije ni bitno. Ne, posto sam nezaposlena moja user posted image je samnom. Za taj vrtic sam cula od mog oca, meni ga je preporucio jer njegova radna kolegica ima neke veze s tim. Uglavnom, znam da su zaista strucni, gledala sam i na FB slike, cula jos dosta mama koje su prezadovoljne. Imaju dosta prostora za igru, hrana svjeza, ... Uglavnom sve naj, naj

koji vrtić je u pitanju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Privatni vrtici u SA
3.3.2012 12:37:26   
hampsi
Imas ga u prijateljima, ako napisem kontam obrisace opet user posted image Prvi koraci, kod DZ na Vojnickom

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Privatni vrtici u SA
5.3.2012 16:51:34   
vjestica
gdje se tačno nalazi vrtić prvi koraci?
ja danas tražila, nit mi je ko znao objasniti gdje je, nit sam ga ja uspjela naći

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Privatni vrtici u SA
5.3.2012 21:44:43   
salmy
Drage moje dugo razmisljam i dumam o vrticu "tete cuvalice" imam ih na fejsu i po slikama i razgovoru sa tetama sam zadovoljna.Medjutim zbunjuje me cinjenica da su registrovani kao igraona??
planirala ga sutra odvesti,ali sam totalno zbunjena,neznam jeli ima ugovor da potpisemo kod koga ostvaljamo djete?
Imali neko iskustva,vidim niko ga ne pominje ovdje....a imamo ga na fejsuuser posted image  

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Privatni vrtici u SA
5.3.2012 21:48:26   
mama75
salmy ako ti ista znaci: i nas je vrtic registrovan kao igraona. Ja sam stvarno prezadovoljna, ugovor smo potpisali prilikom upisa, a sada svaki mjesec kada uplatimo pored onog "nota racuna" dobijemo i fiskalni racun.
za ove tete cuvalice ti ne znam nista, sem da sam i ja cula za njih tako preko FB. Sretno!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Privatni vrtici u SA
5.3.2012 22:35:33   
mama75
Ja kada sam starije dijete upisivala u vrtic nisam bas puno razmisljala gdje da je dam. Upisala sam je u drzavni koji nam je bio najblizi. Posto nisam bila zadovoljna, prebacim je u privatni koji mi je isto tako bio "na ruku". U blizini nije bio nikakav privatni tada i ja cula za ovaj, otisla, svidjelo mi se i upisem je. I nisam se izradila. Sada i mala ide u isti vrtic. U principu, mislim a je sve to tu negdje. Bitno je samo da se tvom djetetu dopadne, a na djetetu stvarno mozes vidjeti da li mu je lijepo ili nije. E sada, ja po tom pitanju nisam nesto prezahtjevna osoba. Meni je bilo bitno da je dijete sito, da spava, da se igra sa djecom. Ja nisam radila, tako da sam je vrlo cesto ranije uzimala iz vrtica, da prosetamo i sl. Nadam se da ces kod teta cuvalica naci ono sto trazis user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Privatni vrtici u SA
5.3.2012 22:46:09   
salmy
IZVORNA PORUKA: mama75

Ja kada sam starije dijete upisivala u vrtic nisam bas puno razmisljala gdje da je dam. Upisala sam je u drzavni koji nam je bio najblizi. Posto nisam bila zadovoljna, prebacim je u privatni koji mi je isto tako bio "na ruku". U blizini nije bio nikakav privatni tada i ja cula za ovaj, otisla, svidjelo mi se i upisem je. I nisam se izradila. Sada i mala ide u isti vrtic. U principu, mislim a je sve to tu negdje. Bitno je samo da se tvom djetetu dopadne, a na djetetu stvarno mozes vidjeti da li mu je lijepo ili nije. E sada, ja po tom pitanju nisam nesto prezahtjevna osoba. Meni je bilo bitno da je dijete sito, da spava, da se igra sa djecom. Ja nisam radila, tako da sam je vrlo cesto ranije uzimala iz vrtica, da prosetamo i sl. Nadam se da ces kod teta cuvalica naci ono sto trazis user posted image
Ne trazim ja nista posebno,bio je on u drzavnom i strasno....ugalvnom ispisala ga,i sa don ima traumu:djete nece u vrtic,place kad vidi da idemo u pravcu vrtica....ove tete su mi se svidjele,sam nastup(putem poruka na fejsu)....i svidja mi se sto u pocetku mogu biti sat-dva sa njim....i da prva dva puta su besplatniuser posted image
u koji vrtic idu tvoja djeca?

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Privatni vrtici u SA
5.3.2012 22:57:35   
Lady26

IZVORNA PORUKA: salmy

Hvala vam,bas sam nalozena...pa se nadam da se necu izraditi

Ja ti mogu reci o jednoj teti...
Poznajem je licno....
Da je predivna kao osoba, brizna kao majka....i jako jako umiljato stvorenje, neiskvareno...obrazovana....
I ne sumnjam da ce Afanu biti lijepo tamo...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Privatni vrtici u SA
5.3.2012 23:00:45   
mama75
Ma ja nisam imala problem sa privikavanjem. Ova starija je malo plakala na pocetku, a mladja bas nikad, cak place ako je ne vodimo u vrtic nego kod mojih. Ali ona je posebna prica svakako user posted image Meni se u drzavnom nije svidjela higijena tj nehigijena, a tete su stvarno bile za 10. Ime naseg vrtica i lokaciju saljem na pp da me ne bi neko ruzio za reklamu. user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Privatni vrtici u SA
10.3.2012 10:01:01   
vjestica
da ponovim pitanje - ja sma na alipašinu i oi još ima privatni vrtić u blizini?
znam za prve korake, ali me zanimaju sve opcije

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Privatni vrtici u SA
10.3.2012 12:54:17   
leonela
vjestice imas na alipasinu c fazi,mislim da se zove "pcelica" odmah prekoputa marsa ali ne znam od koliko primaju i imas na dobrinji v (Nove zgrade) u stambenoj zgradi na 3 spratu teta vrtic.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Privatni vrtici u SA
10.3.2012 13:22:35   
vjestica

IZVORNA PORUKA: leonela

vjestice imas na alipasinu c fazi,mislim da se zove "pcelica" odmah prekoputa marsa ali ne znam od koliko primaju i imas na dobrinji v (Nove zgrade) u stambenoj zgradi na 3 spratu teta vrtic.

zar pcelica nije igraonica user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Privatni vrtici u SA
10.3.2012 14:33:53   
Medić*
Ima li neko da mu dijte ide u Amel i Nur?

Pocimjem da radim a planiramo F dati u A&N na Ilidzi od maja. Vec me panika hvata oko adaptacije i svega ostalog, jer se maleni nikada nije od nas odvajao user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 10.3.2012 14:36:05 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Privatni vrtici u SA
10.3.2012 18:51:06   
leonela
Vjestice,pcelica je igraona sa cjelodnevnim boravkom,znaci ima obezbjedjeno sve i obroke i spavanje,tako sam ja shvatila ali ti odi i pitaj a imas jos jedan vrtic u blizini" Prvih koraka",odnosno iza njih Zvjezdica se zove u poslovnim prostoru ne mozes fuliti samo kreni ulicom iza doma zdravlja ravno i naletit ces na njih sa lijeve strane uz cestu.Ja sam sve obisla i odlucila se znas vec za kojiuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Privatni vrtici u SA
10.3.2012 21:28:27   
škorpija
medić slatki javi se forumašici mamarica, njena curica je nekoliko godina išla u amel na ilidži (nur je onaj na grbavici), čula sam se i ja  snjom i ona je bila zadovoljna

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu leonela)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Privatni vrtici u SA
12.3.2012 12:39:59   
abh
Zna li neko gdje se nalazi ovaj vrtic 'tete cuvalice' i koliko kosta?

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Privatni vrtici u SA
12.3.2012 14:37:06   
tajruš
abh,znam za teta vrtić na dobr.V,ali za ove tete cuvalice nisam čula

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Privatni vrtici u SA
12.3.2012 16:01:03   
Mamarica
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ima li neko da mu dijte ide u Amel i Nur?

Pocimjem da radim a planiramo F dati u A&N na Ilidzi od maja. Vec me panika hvata oko adaptacije i svega ostalog, jer se maleni nikada nije od nas odvajao user posted image


Salji na pp sta te zanima, moja djevojcica je isla vise od 2 i po godine, pa smo je prebacili na Grbavicu radi preseljenja.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Privatni vrtici u SA
12.3.2012 21:07:10   
leonela
koliko sam mogla skontat po slikama vrtic je negdje u hrasnuuser posted image

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Privatni vrtici u SA
21.3.2012 15:11:39   
M kao Mama
evo da Vam dočaram malkice od današnje atmos. maskemabl u povodu proljeća, u organizaciji L vrtića, a pozvani su bili i ostali mališani, predivno je bilo

http://www.sarajevo-x.com/vijesti/sarajevo/vogoscanski-malisani-pozeljeli-dobrodoslicu-proljecu/120321119

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Privatni vrtici u SA
26.3.2012 10:07:02   
shpagica
Ima li neko broj telefona vrtica "smiley" u pehlivanusi molim vas?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Privatni vrtici u SA
27.3.2012 12:44:38   
zagy
Ima li neko iskustvo sa Waldorfskim vrtićem Jabuka na Vracam?

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Privatni vrtici u SA
27.3.2012 13:54:42   
mamana
Radni kolega od muža vodi curicu u taj vrtić i kaže da su zadoviljni, ali ja nisam pitala detalje. Koja je cijena ovog vrtića?

< Poruku je uredio mamana -- 27.3.2012 13:55:29 >

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Privatni vrtici u SA
28.3.2012 21:41:35   
leonela
Ja mislim da je cijena oko 300km.

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Privatni vrtici u SA
30.3.2012 12:36:10   
Lady26

IZVORNA PORUKA: abh

Zna li neko gdje se nalazi ovaj vrtic 'tete cuvalice' i koliko kosta?

Ne znam jel kasnim previse, ovaj vrtic je u privatnoj kuci odmah uz Bosmal user posted image
Za cijenu ne znam...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu abh)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *