|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bebihaler flixotide
5.12.2013 22:08:01   
DISANA
Moja curica (tada je imala nepunih 6 god) bila je samo mjesec dana na singularu. Ovdje (u Mostaru u Brankovcu) pedijatri često za dugotrajna kašljucanja propisuju singular. Ja znam da je to meni pomoglo iako me bilo strah tog lijeka ustvari bilo me strah astme. Ja sam u aprilu 2012 sama prekinula sa SINGULAROM da vidim šta će se desiti odnosno hoće li se organizam sam izboriti. I Izborio se. Nama je puno pomoglo more, izlazak iz vrtićkog kolektiva i boravak kod kuće zbog polaska u školu, raznovrsna domaća hrana, izbacivanje meda i cvjetnih čajeva, sok od šipka i pekmez od smokava. Kada osjetim kašljucanje ja sama uključim BRONCAMILL biljni sirup italijanskog nekog proizvodjača i DR. Tais eukaliptus mast. Evo više od godinu ipo da smo bez inhalacija i SINGULARA. Od mojih prijatelja djeca troše SINGULAR mjesecima i kažu da im pomaže. Sretno

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: bebihaler flixotide
5.12.2013 22:28:37   
Ben 10
Sada cu biti malo glupa pa pitati kakav je taj caj od cubura???
Nikada takav jak lijek kao sto su singular i flixotide ne bih na svoju ruku ukinula ,jer sutra da nesto bude sebe bi krivila ,ali to sam ja...
Nama ga je dr povremeno smanjivao i na kraju ukinuo,nismo imali napada znaci 2god i 10mj.Ide u vrtic i nemamo nikakvih problema ,bar do sada nije bilo.On nije bio na alergotestu samo na grinje i prasinu alergican,tako da nismo bas na ishranu pazili vise nego inace,izbjegavali neke alergene ,ali opet ne toliko da su mu bili zabranjeni.
On inace nije ljubitelj cajeva i meda ,ali kada je malo prehladjen dam mu i eto sta se danas desi.
H je ovo drugi put da prima urbazon ,prvi put ga je primio kada je imao prvi napa i sada.Indetnticna situacija.
Vrlo lako smo se skinuli sa flixotide prvi put i nije poslije bilo napada,nadam se da ce i ovaj put biti...
Cula sam se i sa miskicom da vidi ona kod onoga svoga dr ima li sta...
Ja opet necu da glumim dr,valjda im vodim dijete da mu pomogne ,to je moje misljenje.
Disana ,koji dr ti je curicu vodio u Brankovcu???jer i mi idemo tamo.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu DISANA)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: bebihaler flixotide
5.12.2013 22:49:03   
DISANA
U Brankovcu je vodila dr. Volić a prije toga sam promjenila sve privatne pedijatre Dr. Milanova, dr. Vele i Dr. Vuica. Privatni pedijatri su bili za mene samo bacanje para. Možda bi mi bolje pomogao Edib Šarić nego njihovi raznorazni sirupi. Čak sam razmisljala i o Sadikoviću u Ljubuskom. Prije ukidanja SINGULARA otišla sam kod dr. Šehovića. On jedini navodno ima dodatnu specijalizaciju iz pulmologije. Porazgovarali smo, on je pregledao , pregledao joj karton i uz njegovu što jest usmenu sugglasnost prestali smo trošiti singular. Singular je mojim poznanicima olakšao život. Ko nije noćima spavao zbog kaslja i ne zna sta je isti.
Ja kažem kada pođe izlaziti u stari grad da će mi to sve biti smjesno ali treba to dočekati...
Pokušaj sa dr. Šehovićem porazgovarati kažu da je trenutno najstručniji iako i ostali nisu losi

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: bebihaler flixotide
5.12.2013 23:06:23   
Ben 10
Zato sam te i pitala ,nas vodi od pocetka dr Sehovic,mnogi ga ne vole ,ali nas je izvukao iz pakla kaslja i otezanoga disanja ,inace je pedijatar -pulmolog ,tako mu pise na stembilju.Moj ga H bas voli i rado ide kod njega.
Ja sam od privatnih isla samo kod Dr.Milanova i to po preporuci prijateljice kojoj je on ujak.Kod Vele ne bih ni pod razno jer me razocarao kao covjek ,a ordinacija mu je u mome komsiluku...
Nisam ga vodila ni kod travara ,mada sam se cula danas sa nasom forumasicom pa najvjerovatnije da ga odvedem kod Sadikovica jos ,cajevi mu nece skoditi.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu DISANA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: bebihaler flixotide
5.12.2013 23:11:11   
DISANA
Onda se drži savjeta dr. Šehovića. Ja nema šta nisam probala nesto je upalilo sada je mašala zdrava i jedina u prvom razredu nije imala ni jedan izostanak iz škole zbog bolesti.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: bebihaler flixotide
6.12.2013 21:14:10   
Hanady RR
Sada cu biti malo glupa pa pitati kakav je taj caj od cubura???

čaj od ćubre...a ćubra je majčina dušica

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DISANA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: bebihaler flixotide
7.12.2013 12:01:10   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Sada cu biti malo glupa pa pitati kakav je taj caj od cubura???

čaj od ćubre...a ćubra je majčina dušica


Hvala ,draga!!!
Nikada nisam cula za taj naziv ,a imala sam to jutro i toga caja ,kada djavo hoce pa mu dam od kamilice i med.
Danas je dobro i ne idemo vise na inhalacije ,u utrorak kontrola,Nalazi ne pokazuju da je alergijska reakcija bila ,valjda virus,ali mi nije jasno da virus moze izazvati onakvo otezano disanje .Ipak cemo raditi alergotestove ,jer sam mu prije dvije veceri dala lostop pa je mozda on ublazio nalaze.

< Poruku je uredio Ben 10 -- 7.12.2013 12:03:23 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *