|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
6.5.2009 18:45:04   
dojbinica
poz vještice, a gdje mogu da kupim te lh trakice

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
6.5.2009 18:46:53   
vjestica
u apoteci
imaš negdje temu o lh trakicama, pogledaj malo po ovom pdf-u

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.5.2009 8:11:31   
andjelika
Vjestice, ima zena koje ostaju u drugom stanju i 2 dana posle mece.
Ja sam i prvi i drugi put ostala 5 dan i to iz prve, a sad vec tri meseca se mucim.
Moj m je ovaj put ubedjen da smo uspeli, ali ja jos nisam.Necu da se razocaram i ovaj mesec
ako stigne ona prokletinja user posted image .Jos sve ide po kuci i zeza me, kao primecuje se svasta nesto na meni.
ISKRENO SE NADAM DA CE SE OVAJ FORUM USKORO ISPRAZNITI I DA CEMO BITI user posted image !!!
U TO IME DIZEM SOLJU user posted image , KOJA MI NESTO TESKO IDE OVIH DANA!!!!!!!!!!!!!!


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.5.2009 12:10:50   
dojbinica
 i ja jedva čekam da ovauser posted image prođe, pa da krenem u nove pohode

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.5.2009 12:20:17   
delly
joj drage i ja sam prije pratila kad evuliram kad mi je evulacija i sve racunice su bile pogresne....zatrudnila sam u neplodnim danima ...odma dan poslije menge...zato se opustite i uspijeti ce...nemojte se puno oslanjat na te trakice

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.5.2009 15:26:48   
vjestica
naravno da ima žena kojima ovulacija bude 2 dana nakon user posted image i da tada zatrudne
ja sam samo rekla da maybe baby nije pouzdana metoda
i ne može se zatrudniti u neplodnim danima, možete samo pogrešno izračunati plodne dane ili ovulacija može kasniti ili uraniti

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.5.2009 15:27:55   
vjestica
opuštala sam se ja 2 godine, pa nije upalilo
njaviše mrzim kad mi neko to kaže, a obično to kažu oni koji su zatrudnili bez problema

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
7.5.2009 15:29:29   
malena27 RR
najviše mrzim kad mi neko to kaže, a obično to kažu oni koji su zatrudnili bez problema


tacno tako vjestice user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 8:18:45   
andjelika
Znam Vestice da odlepis kad cujes tako "divan" savet, ali sto je najgore istinit je.
I ja user posted image kad mi dodju i kazu da se opustim, da ce sve biti u najboljem redu,i da
najverovtanije jos nisam ostala trudna samo zato sto sam time i opterecena.
A kako je meni to niko nezna!!!
Najgore je sto me svaki dan pitaju jesi li, i naravno kad kazem da nisam sledi odgovor,
pa jao, pa bas mi je zao...
Dodje mi lepo da ih sve podavim!!!!!!!!!!!!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.3.2010 13:52:28 >

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 16:18:44   
alex_mo
 Jao i ja se isto osecan kada dodzeuser posted image .Cjeli dan samo placem,sve oko mene mrzim,nerviraju me i najmale sitnice.MM pokusava da me utjesi ljepim recima,ali i to me nervira.To mi traje prvi danuser posted image ,drugi je malo bolje,danas je treci a ja jedva cekam dauser posted image ode i da se udarim na posla.U proteklih 10 mjeseci jako sam se sekirala,posebno zadnja 2,ali se tjesim sto brzo prodxe ta tuga.Imam sile i hrabrosti da produzim.
MM i jas dogovorili smo se da vise ne pricamo na tu temu i samo da RADIMO.

Poozzzzzzzzzuser posted image

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 19:40:35   
dojbinica
imam tako nekakav osjećaj, da će juni biti sretan i da ću napokon na svome testu da ugledamuser posted image

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 21:14:24   
vjestica

to opusti se možda pali kod osoba koje nemaju problema sa zatrudnjivanjem (ako sam dobro shvatila ti imaš već 2 dvojekoje si začela iz prve i sad pokušavaš samo 3 mjeseca, ako sam pogriješila sorry)
ja sam ipak druga kategorija, kao što rekoh opuštena bila dosta dugo pa nije pomoglo, ja sam dugogodišnja trudilica
a osobe koje su me gnjavile sa pitanjima sam davno stavila na inore

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.3.2010 13:52:47 >

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 21:26:39   
jagodicabobica
Takvi su ljudi zabadaju nos gdje mu nije mjesto. Ja sam se trudila pola godine i bila se zabrinula sto neuspjevam. E onda su pocele price jesi li trudna, a sto cekas vrijeme ti je itd. e kad sam zatrudnila onda su pocele price trebala si sacekati jos malo da se popravi situacija, da nadjes bolji posao pa cak su neki iz familije pricale o abortusu(boze me sacuvaj) Ja i muz smo poludili od bjesa. Sta ljudi sebi daju za pravo najradije bi ih poslala u p---m.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 21:37:25   
merima85
pozdrav svima.
Da li mi netko može pomoći  ovaj mjesec sam pila dabroston 2x1 i odmah cim sam prestala sam dobila i to sve ok  zadnji dan mi je bio 29.04  al  me i dalje cice bole i jako su tvrde. Mene nikada nisu  bolile  a i stomak me malo ko da probada...user posted image user posted image


(odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 21:50:31   
andjelika
Znam Vjestice, da vam mnogima nije lako. Frapirala sam se kad sam naletela na ovaj sajt
i kad sam videla koliko vas ima.
Pa ja nikad nisam ni vodila evidenciju o plodnim i neplodnim danima,a tek sve ove
vase silne analize.Prosto se jezim!!
Pa ja prakticno nisam otisla lekaru vec 18 godina.Jednostavno ih izbegavam u najsirem luku!!
Drago mi je sto sam vas nasla,bar negde da se jadna izjadam!!!!!!!!
I evo i sad sedim ko blesa i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu merima85)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 21:52:53   
andjelika
A sto se tice ljudi i njihovog zabadanja u tudje stvari-STRASNO!!!!!
Pa ja sam zbo gnjihovog zabadanja i izgubila 3 bebu pre tri ipo godine!!!
3 meseca sam zivela na lekovima za smirenje!!!


(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 21:57:06   
merima85
co andje, ma takav je nas svijet imatoliko svoji nekih stvari koje ne valjaju pa se sa tudjim tjese  eh takvi smo mi.
kod mene ima jedna kona ona je jos cura al je starija od mene 8 god. i uvijek mene pita jesi li ti to trudnauser posted image umjesto da gleda svog posla  .
draga andje nemoj plakati bit ce ako Bog dauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 22:05:06   
andjelika
Danas mi u radnju udje baka (musterija), ja je ono usluzim sve po PS,a
ona ti na izlasku iz radnje okrene se i ko iz topa-VIdim dete da imas
neku veliku zelju,nemoj se brinuti ostvarice ti se.Vidi ti se u ocima!
Frapirala me!
A sto se tice mojih dusebriznika-da sam malo veci Hitler sve bi ih od srca
streljala!!!(Mene inace zovu Hitler ili Azdaja)

(odgovor članu merima85)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.5.2009 23:19:44   
alex_mo
 Nisam nikako sujevjerna,ali nesto mi se cudno desava,mozda samo koincidencija.Bliska koleginica sa posla ima isti problem kao ja (curicu od 9god i 2 god radi na druguuser posted image ,ali nista).Nas dve stalno razmjenujemo informacije oko ciklusa,pregledi,terapija i sl.,znate kako je kada sa nekim delite iste brige.Na posao druge 3 koleginice ostale su trudne za drugo dete,a jedna od njih sa blizancima.Od kada je saznala ,ova bliska koleginica stalno je nesto zajadliva,gleda ih nekako cinicno,a meni jeza ide.(one 3 su mi vrlo drage,sada jos vise).
   Ovih dana analizirala sam nas odnos i zakljucila da svaki put kad joj se poverim da meni kasni ,do vece meni dodzeuser posted image .Mozda vam ovo zvuci glupo,mozda trazimkrivca za moj neuspjeh ,ali vjerujem u ljude sa negativnom energijom.

  Zakljucak,vise nikada necu joj govoriti za sve sto mi se desava okouser posted image ,a najmanj kada ce mi dajboze kasnitiuser posted image

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
9.5.2009 8:24:17   
andjelika
Alex, i ja sam postala sujeverna, cak sam obecala da necu reci nikome, sem
vama, ukucanima i naravno poslodavcu (ali tek kad otvorim bolovanje).
Ja imam koleginicu (28 god. joj je) koja je jos devojka.Cura je toliko ljubomorna
na mene da je to prosto strasno.Svaki put kad se neko od musterija raspituje za mene
ona naprosto iskace iz svoje koze, pogotovo ako je to muski deo populacije!!!!
A jos kad sam pre 3-4 meseca iz zezanja rekla da hocu da idem na 3, a pomogucstvu
na 3i4 i da odem u nacionalnu penziju, odlepila je!!!
Od tad njoj sve kao kasni, pa sve kao verovatno je trudna,bla,bla,bla!!
A mene kao tesi, eto ti imas dvoje, pa kako da nisi ostala trudna do sad, pa kad ces.
Ja jadna cutim!Ali ruku na srce zadnja 3-4 dana je primetila da mi nije dobro, pa se
maksimalno trudi da odradi i moj i njen deo posla. Jadnica!!

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
9.5.2009 8:30:15   
manuela RR
andjelika čitam tvoje postove i nemogu da skontam jel ti imaš 2 djece il sam ja nešto pogrešno zaključilauser posted image




_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
9.5.2009 8:51:40   
andjelika
Ne Manuela nisi pogresila imam ih dvoje, maa ponekad izgledaju kao da
ih je desetoro(sin 10.5 i cera 6).
Ali sad ja i moj M radimo na trecem- nazalost za sada je bilo besuspesno,
a ja se potajno nadam da ce mi se zivotna zelja ispuniti i da cu dobiti
bliznace ( ma samo da se pojavi user posted image )

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
15.5.2009 12:13:38   
taky
cao svima...ja sam pre 2 sedmice saznala da sam user posted image i ne zelim jos to da razglasim...bas zato sto su ljudi zavidni...meni je ovo prva trudnoca i 5 meseci nisam mogla da ostanem user posted image a  i sada kada mi je to konacno uspelo cuvam to za sebe i svoje najblize...inace moji simptomi su bolovi u grudima,prvih nekoliko dana imala sam jake bolove u donjem delu stomaka (lekar kaze da je to normalno),sada imam mucnine,nemam apetit i to je sve...nadam se da ce tako i ostati,tek sam u 7 nedelji trudnoce...srecno svima

(odgovor članu andjelika)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
15.5.2009 12:47:22   
dojbinica
čestitam ti od srca nauser posted image , i ja se nadam u 6. mjesecu za user posted image

(odgovor članu taky)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
15.5.2009 13:25:07   
alex_mo
 I ja se pridruzujem cestitke noveuser posted image i nadam se da cu i ja u junu ugledatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *