|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
5.7.2009 20:42:13   
Ela78
Uh draga moja ena002
baš mi je žao zbog proklete user posted image ......samo glavu gore biće bolje ne gubimo nadu za bebačem do menopauzeuser posted image user posted image
Ja već 3 godine pokušavam zanijeti. Što se tiče mene sve moguće pretrage sam radila od hormona, briseva, HSG-a, štitne žlijezde sve je u redu
Suprug je imao smanjenu pokretljivost sperm. uzrok Variccocela i bio je i na operaciji prošle godine. Stanje je sad ok ali opet veliko ništa. Trenutno ni sama ne znam kuda više da okrenem i šta da pokušam....
a da ti ne pričam koliko sam raznih čajeva popila, tinktura ovih i onih, i kod bioenergičaar bila....ma svašta uh
Ena0002 koliko vi pokušavate i šta ste radili od pretraga?
Nann hvala na lijepim željamauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
6.7.2009 11:49:37   
ena0002
Mi isto 3 god. Od pretraga sam i ja radila sve nalaze, hormone i briseve, imala mikoplazmu, nadam se da sam je izlijecila, a imam nekvih upala user posted image , papa test uvijek pokaze.
MM ima normospermiju-leukospermiju, ima puno leukocita koji su vjerovatno povezani sa upalom prostate user posted image
Eto nekako se vrtimo u krug, nista da rjesimo, ali valjda ce se nekada rijesiti

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.3.2010 13:55:25 >

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
6.7.2009 11:57:08   
Ela78
Draga ena0002 kod vas je problem do MM....znas da minimum pokretnih sermatozoida treba biti 60% da bi doslo do prirodnog zaceca a bar 30% progresivno pokretnih. Ne znam kolika je kod njega pokretljivost, ali tvoja mikoplazma nije problem...masa zena ostaju trudne imaju i po 5 bakterija odjednom a da ne znaju...
Posto sam ja vise ``apsolivirala`` musku neplodnost zbog svog muza ...ne znam da li je tvoj probavao sa prirodnim lijekovima poboljsati spermogram: maticna mlijec, propolis, polen, Zink, Selen, L-karnitin, L-arginin

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
6.7.2009 12:09:42   
ena0002
Ma njemu sprmiogram i nije tako los, osim leukocita. Pokretljivost je 70%, progresivno pokretnih 40%. Probao je sve i svasta i nista nije dalo rezultata i sad nece vise nista da pije, ma neka odmori malo pa cemo opet da se borimo sa tim leukocitima user posted image

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
3.9.2009 18:28:42   
Angelineee
Šta kad siptoma nema? U prvoj trudnoći nisam imala nikakve siptome...ćak sam imala i lažnu menstroaciju...za trudnoću sam tek saznala u dva ipo mjesecu trudnoće... Sad se ne pazim..i pri zadnjem odnosu sam imala bolove pri dnu maternice...kao da mi je neko opno u dnu stomaka koje pri ulazu zaboli! Stomak mi se od tada i malo napumpa što do sad nije bila situacija,kao ni to da me pri odnosu boli! nemam ni dalje neke simptome tipa mućnine il riganje.. menstroacija mi se prošli mjesec s kraja prebacila na poćetak mjeseca...sve mi se preokrenilo...što sam prije naravno imala toćni datum njenog dolaska...bila je u dan toćna,sad eto sve se poremetilo! Može mi neko dat svoje mišljenje?

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.9.2009 10:50:36   
vila_7
Evo i ja vas već dugo čitam i šetam po forumima i katkad nešto i napišem!
Ja sam prije 14 mjeseci imala sponatani u 10-tom tjednu trudnoće, napravila sam pauzu 5 mjeseci, i od januara ove godine pokusavamo, ali nikako da bebač pokuca i na naša vrata.
E sad što se simptoma tiče, prva trudnoća je došla nakon 2 mjeseca i znala sam da sam trudna tek kad mi je kasnila i ja uradila test jer sam imala sve simptome kao PMS (bolne uvećane grudi, bol u stomaku,...), tek kasnije mi se kava počela gaditi i bradavice me nastavile boliti,...dok se nije desio sponatni.
Ovaj mjesec sam mislila da će me zaobići,jer sam imala sve te simptome i još plus promjene raspoloženja, vene vidljivije na grudima,čudan okus u ustima, bolne ogromne grudi, i jos svasta nesto zbog cega sam se nadala da sam napokon ostala trudna,ali....sutra trebam dobiti i danas me zabolio stomak,ali baš nekako da znam da ću dobiti!
Tako da mislim da se ne može oslanjati na simptome jer su fakat slićni PMS-u,zapravo isti, a valjda i od silne želje pola ih čovjek umisli.


(odgovor članu Angelineee)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.9.2009 22:33:21   
Etna
Draga moja Helena..
Nekako se nalazimo u istoj situaciji čini mi se..ali nemoj da te zavara osjećaj kao da će svaki tren doći vještica!
Meni je trebala user posted image doći 12.9 i nema je još, napravila test 14.9 i dobila ----- user posted image al sve se nadam da sam ga prerano napravila.
A što se simptoma tiče..svaki tren idem u wc jer imam osjećaj da curi kad tamo ništa.. spavam kao kirijaški konj, na nogama, nisam nikad popodne spavala,al već danima spavam kao luda..cigarete..znam sad me sve osuđuju,al jednostavno sam ih ostavila, rekla neću i uopće mi ne fale, ne vjerujem sama sebi, inače nisam puno pušila al nakon jela sam morala..sad mi organizam uopće ne traži cigaretu..
Uglavnom, ja idem sutra gin pa ću vidjeti šta će ona reći, samo se bojim još jednog razočaranja..user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.9.2009 8:43:42   
vila_7
Etna, iskreno se nadam da će ti na pregledu ugledati malu user posted image , i da si test uradila prerano!
Ja sam ipak dobila kao što sam i mislila, ali nema veze, sad mi već prolazi pa idemo u nove pobjede! user posted image
Inače, odlučila sam ovaj mjesec dizati noge u zrak, ne može škoditi, a eto i to da probam! Ako ništa i ne bude bar ću se dobro ismijati pozama! user posted image
A ti Etna obavezno javi kako je bilo na pregledu! Čuvam ti fige!

(odgovor članu Etna)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.9.2009 11:08:22   
Etna
Ništa draga moja..
minus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.9.2009 15:36:55   
vila_7
Etna, baš mi je žao, ali glavu gore , bit će! Koliko ti već pokušavaš? Meni kažu da "mojih" 9 mjeseci pokušaja nije puno ali meni se čini predugo,pogotovo jer sam prvi put odmah drugi mjesec, ali eto nažalost je završilo kako je završilo, pa se tješik, e ovaj put ću čekati duže al će zato sve biti u redu i imat ću user posted image , ma ja bih odmah user posted image user posted imageuser posted image


(odgovor članu Etna)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
9.2.2010 11:32:55   
edinna
cao svima ja sam vam nova i imam jedno piranje u 17 sam nedelji trudnoce i pojacan mi je miris mokrace imam i rijetki svrabez al poslije odnosa i peckanje jel se to ikom desilo i sta mi savijetujeteuser posted image hvala unaprijed i sretno biki

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
13.4.2010 10:46:41   
mia44
bog svima...evo ovako...
izracunala sam da mi ovulacija traje od 12 do 17.4..a spolni odnos sam imala 11.4..
moguce je da ostanem trudna jelda?user posted image jer spermiji zive 2 dana...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.4.2010 7:31:07 >

(odgovor članu edinna)
Neposredna veza do poruke: 237
   10 prvih znakova trudnoce
13.4.2010 10:48:31   
Skvo RR
Molim clanicu Mia44, da ne mijenja naziv teme u naslovu.
I naravno dobrodoslica na forum.
 
LP

< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.4.2010 7:30:56 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mia44)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
13.4.2010 21:46:11   
ena0002
Moguce je user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.4.2010 7:31:27 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu mia44)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
19.5.2010 20:35:40   
medi87
Moze li mi reci neko sto ne mogu da otvorim ovaj članak o najčešćim simptomima trudnoće na portalu

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
19.5.2010 21:03:16   
naidica
ne znam zaista zasto ne  mozes da otvoris tu stranicu.evo probaj ovako    http://www.ringeraja.ba/najcesci-simptomi-trudnoce_305.html

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
20.5.2010 16:33:40   
medi87
Hvala ti otvorila sam preko linkauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

RR porodica :-)))

(odgovor članu naidica)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
22.5.2010 16:59:42   
gerberka
biki, koja je otvorila temu je zaista puna pozitivne energije user posted image tako i treba user posted image user posted image user posted image user posted image   i ja se nadam i svima želim puno srećeuser posted image ako i dobijem id emo dalje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu medi87)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
23.5.2010 12:17:09   
gerberka
cure, kakvo je stanje sa apetitom..ja jedem kao luda, ali svejedno..to moze biti i PMS..user posted image

PUSICA user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
23.5.2010 15:02:45   
nina25
apet kao lud. prekuce ustala u 7 gladna, przila sebi kobasice i jela pa nazad u krevet. a nocas ustala u 3, bila zedna, kad u kuhinji ugledam corn flakes. otvorim frizider, mlijeko i jedi. pa nazad na spavanje, i opet se jutros gladna probudila :-)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
23.5.2010 15:10:31   
gerberka
haha, dobra si user posted image user posted image user posted image ako ti takav apetit nije pratio PMS onda je vjerovatno user posted image akoBogda!!!!!!!!!

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
23.5.2010 15:16:20   
nina25
ma pms mi otvori apetit samo na slatko, a sad mi se jede na sto god naletim. samo sto imam neki cudan ukus u ustima, pa mi ni jedno jelo nema ukusa, sinoc jela tunjevinu, inace o bas ima jak ukus, a ja nista ne osjetim. Kazem muzu: isto da jedem meso neutralnog ukusa,. samo osjetim komadice mesa ustima i nista vise.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
23.5.2010 15:35:02   
gerberka
draga nina kad trebas dobiti?? uradi test user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina25)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.5.2010 15:35:29   
gerberka
evo moja temp 37,2..vec 3 dana

< Poruku je uredio malena27 RR -- 10.8.2010 21:33:23 >

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: 10 prvih znakova trudnoce
23.5.2010 15:41:40   
nina25
ma tek 26.05 trebam dobiti, tako da mi je jos prerano. POLUDIT CUUUUUUUUUUUUUU:
evo hodam skorz kucu kao luda, neznam sta cu sa sobom, sve mi je mrsko, a samo mi tauser posted image u glavi, hoceli me zaobici ovaj mjesec. i ja sam sad opet mjerila svoju temp. na obicnom toplomjeru 37,2 a na digitalnom 36, 8. pa mi nista nije jasno.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *