|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.5.2009 13:28:00   
dojbinica
ja tako želim taj user posted image u 6. mjesecuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image napred BORKE!

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.5.2009 15:52:44   
marinela
Taky cestitamuser posted image user posted image user posted image Od srca ti zelim ugodnu i laganu trudnocu i da beba bude sjatkica i dobjicauser posted image user posted image

E cure moje to mene jede zivu,moj MM uvjek mi govori sta ti toliko pizdis(da izvinete)kad nas neko pita"pa sta cekate"....cekam-da se magarci ko ti skinu mi s vrata!!!!A normalno da sizim,ne mogu zamislit kako neko moze pitat tako nesto a ne razmislajt da neko u zivotu mozda ima problema pa ne moze zatrudnit...Meni dodje da skocim,vicem,derem se ....a samo se ko luda smjeskam,i nadjem neki nacin da "lagano spustim"kosto kaze moj MM.Tako ima jedan njegov rodjak koji obavezno svaki mjesec nazove i pita"pa rodjo imal sta,sta cekas"....itd,kao da se naslajuje(on ima dvije curice).....A moj ovaj sam cuti,a kad sma ja jednom popizdila i izgovorila se vise nikad nije pito....ti ces meni jesti moje zivce,koda nemam dovoljno svoje muke....Joj sad sam ponovo pobjesnilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.5.2009 17:24:15   
dojbinica
i menei isto svi idu na žive, kada mi kažu šta čekam sa drugom trudnoćom, dijete mi je već poraslo, a ja ništa, o moj Bože!

(odgovor članu marinela)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.6.2009 22:21:02   
djevojčica
drage moje jesu li vas grudi nekada svrbile......pred menstruaciju ili u trudnoći..........mene užasno.evo dok tipkam češem se a i bole me.ima li koga????'''''

_____________________________

dok čekaš,iskoristi to vrijeme i radi korisne stvari-čekanje neće biti toliko dugo a i život će biti puno ljepši............

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.6.2009 23:15:01   
alex_mo
Jeste,tako je meni bilo..Sad kad sam user posted image ,pomalo se stisilo,ali sada su mi povecane i bole na dodir.....Drzim ti palceve da to bude to.Pozz.... 

(odgovor članu djevojčica)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
24.6.2009 16:41:26   
dojbinica
ne znam šta da misli!Grudi su me par dana užasno boljela, imala sam ojsećaj kao da ima neki teret u njima, sada me svrbe, imam blage nesvjestice, i cigaretu kada ko puši osjetim na kilometre, muka mi je od njih, i da stalno piškim, a do vještice mi je još 8 dana

(odgovor članu alex_mo)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
26.6.2009 11:12:15   
Starka
Jadna moja dojbinicauser posted image user posted image , samo mi pratiš te simptome. Izludiće te to draga.

_____________________________


I IVF - menopur+gonal, nisam reagovala.
II IVF - klomifen+gonal, punkcija, nema jajnih stanica.
III ICSI femara,gonal-jedna jajna stanica,neoplođena.
IV AIH, beta 0
V ICSI-femara,vraćena dva embrija,beta 0

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
26.6.2009 13:51:51   
Ela78
Drage moje možete li mi pomoći...(NE)očekujem vješticu 29.06. , ali već zadnjih 7 dana osjetim mučninu, ali mučninu iz želudca traje par minuta i nestane, nema povraćanja...grudi ne bole, bolova nema, nikakve simtome ne osjećam...
Da li je moguće da je trudnoća, zbog ovih mučnina pitam jer nemam pojma kakve bi trebale biti?


(odgovor članu Starka)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
26.6.2009 13:54:34   
nanika
ja sam imala mucninu stalno i grudi su mi bile nateknute, mozda je i kod tebe trudnoca, nikad se ne zna. zelim ti sve najljepseuser posted image user posted image i da ne dobijesuser posted image

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
26.6.2009 14:06:14   
Ela78
Hvala nanika!
Mojoj sreći ne bi bilo kraja nakon 3 godine čekanja...bojim se i nadati se, pa se razočarati opet po 1000-ti put, ali ovo mi je prvi put da imam taj osjećaj mučnine

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
26.6.2009 14:08:34   
nella
Ela zelim ti puno srece da ugledas svoj user posted image  pokusaj da ne mislis o simptomima,opusti se i cekaj jos malo!!!
SRETNO!!!!

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
26.6.2009 14:10:37   
nanika
Toliko ti to zelim od srcauser posted image . Ne mogu ni zamisliti kako ti je.Ja sam jedna od sretnica da imam jednu curicu od tri godine i sad cekam jos jednu bebaru pocetkom januara. Puuuuuuuuuno sreceuser posted image user posted image . Nadam se da ces ugledatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
26.6.2009 14:35:06   
Ela78
Ihhh ja ne bi razmišljala o simptomima jedino kad bi me neko ¸¸drmnuo¸¸ nekom daskom u glavu, ali onako baš roditeljski...pa da dobijem neku amnezijuuser posted image
Dosad sve, uh žignulo me ovde......aha! boli ovdje uuu, svrbi lijevo desno... samo osluškujem i pratim, znam da ne valja to, znam sve...ali džaba!
Hvala cure moje još jednom od srca na podršci javiću se, a tebi nanika želim ugodnih 7 narednih mjeseci i naravno lak porod user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
27.6.2009 15:15:00   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: Starka

Jadna moja dojbinicauser posted image user posted image , samo mi pratiš te simptome. Izludiće te to draga.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja dobila danas, a trebala mi vještica do dođe tek 02.07., vidm da nade nema za mene,prestajem da se nadam, i odlazim sa foruma, a osatlima sretno

(odgovor članu Starka)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
27.6.2009 15:21:04   
nanika
Nemoj tako, glavu gore i u nove pobjedeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
27.6.2009 21:32:47   
lelush
Hello svima,
imam 28.godina,mikrocistične jajnike i neopevanu želju da se nerviram.user posted image Stalno se kao nešto informišem o trudnoći i sličnim temama ali i dalje ništa od....user posted image .Moj M i ja već duže vreme ne koristimo nikakvu zaštitu....i kao puštamo sreći da se desi.Nikada nisam vodila računa o plodnim i neplodnim danima kao načinu kontracepcije.A onda sva ta silna edukacija na netu nauči te da čitaš svoje telo......I po tome mi nikad nismo vodili ljubav kad su meni plodni dani i ja nikad nisam ostala user posted image .Kakva su vaša iskustva i da li ipak trudnoću treba PLANIRATI ili se ona jednostavno desi kad bude vreme za to....?

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
27.6.2009 21:39:42   
nanika
lelush, imas kalendar u gornjem uglu pa izracunaj plodne dane i u akcijuuser posted image user posted image  Puno srece i da nam uskoro javis da si user posted image

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu lelush)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.7.2009 10:26:37   
Ela78
Kakva su vaša iskustva sa iscjedkom?
Ja sam trebala dobiti 29.06. još ništa a nadam se da neće. Ali pojavio mi se iscjedak neki danas ...malo skroz, kap bukvalno blijedosmeđe roskaste boje
Ne znam jel to početak kasne menstruacije ili nešto drugo uh

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.7.2009 10:28:35   
malena27 RR
ela moguce je da si user posted image i da je taj iscjedak rezultat implantacije oplodjenog jajasceta user posted image user posted image user posted image user posted image  




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.7.2009 10:30:41   
Anoniman
dojbinica nedaj se nije sve tako izgubljeno bez predaje bit ce bebacuser posted image user posted image user posted image kod kojeg ginica ides na preglede???

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.3.2010 13:54:55 >

(odgovor članu dojbinica)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.7.2009 12:27:51   
dojbinica
idem kod Hatidže u Tešnju

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.7.2009 15:20:45   
Latinka
Ela78, moja rodica je prvih 15-tak dana user posted image  stalno imala neki smedjkasti iscjedak. Pa, sretno, mila user posted image user posted image user posted image
Javi se cim nesto novo saznas!!!

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
5.7.2009 16:50:11   
Ela78
Drage moje evo da vas pozdravim i da vam javim da sam dobila onaj dan evo već me je skoro i prošlo.
Oplakala sam sve te dane.......valjda me više pogodilo što sam samu sebe ubjedila da je TO to i onda PAF razočarenej po ko zna koji put višeuser posted image ....bas sam bila u teškom crnjaku
Ali glavu gore za sve trudilice novi mjesec nova nadauser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
5.7.2009 17:08:14   
Nann
Ela78 svi se zajedno nadamo,svi za jednu -jedna za sveuser posted image Nema odustajanja i gubitka nade... Novi mjesec-novi pohodiuser posted image
Ne daj se mila,nek ti zelja samo bude jos veca..i uspjeces ako Bog dauser posted image user posted image user posted image

N


_____________________________

.:Najljepše stvari Bog daje onima koji strpljivo čekaju ღ:.

(odgovor članu Ela78)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
5.7.2009 17:12:30   
ena0002
Ela78 sta da ti kazem i sama sam u istoj situaciji, evo user posted image  lagano prolazi, a bas sam se ovaj mj nesto posebno nadala user posted image . Ali sta drugo mozemo osim da se i dalje borimo user posted image .
Izvini ako si vec pisala, nisam upratila, koliko se trudite i jeste li sta od pretraga radili?

< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.4.2010 7:28:17 >

(odgovor članu Nann)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *