|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.7.2009 11:07:28   
teatea
Meni je prošle godine bio prvi porod, a večer prije nisam spavala cijelu noć.user posted image Trudovi svako minutu, a ja ˝spavam˝ u rađaoni. Pri porodu kad mi je dr. rekao da tiskam, ja sam samo govorila ˝ne mogu˝, a beba izlazi user posted image . Nisam vrištala, samo sam molila Boga da sve bude ok.

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.7.2009 11:29:33   
merima_s
Ja sam se toliko derala da sam se u jednom trenutku zapitala otkud mi takav glas jer sam inace tiha po prirodi user posted image Uh bas sam vristala... i bilo mi je nekako lakse user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu teatea)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 20:45:21   
Dz3ni
E jesam se ismijala nekim postovima user posted image
Mene tek čeka ovo, ali vam javim kako sam se glasala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:04:26   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Dz3ni

E jesam se ismijala nekim postovima user posted image
Mene tek čeka ovo, ali vam javim kako sam se glasala user posted image user posted image user posted image


Ama tebi nije mjesto na ovoj temi...trcecim korakom van..nadji neku temu recimo o uzgoju cvijeca ili tako nesto user posted image

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:09:19   
anidla
Ja sam bila ko bubica user posted image

Faakat, moj porod je trajao tacno 20 minuta user posted image   I jos mm bio sa mnom pa sam bila fina, inace sam veeeliki panicar, ali eto, vise su me boljeli napadi kamenca koji mi je bio u kanalu u jetri nego porod, ustvari porod je bio smijesan naspram tih bolova!


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:26:48   
didasa
Na prvom do pred kraj sam se suzdrzavala al sam zato na kraju izvukla jedan al vrijedan vrisak babica se sokirala a na drugom nista smijala se ko luda i pjevala medo brundo izmedju trudova svi mislili da sam malo caknuta a sta ce biti sa trecim vidjecemo aBd

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:49:05   
Anoniman
Ja sam jednom, dvaput vrisnula kad sam trebala tiskati, pa mi je dr. objasnio da tako samo gubim snagu (ono sva snaga ostane u glavi, nista ne ode dolje), i onda sam samo puhkala, ucila sta znam i ne znam(ispocetka je to bilo u meni, a poslije sve glasnije i glasnijeuser posted image ) i tiskala bez glasauser posted image

(odgovor članu didasa)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:52:08   
Dz3ni
Ama tebi nije mjesto na ovoj temi...trcecim korakom van..nadji neku temu recimo o uzgoju cvijeca ili tako nesto



Pa moram naučiti kako ću se glasati user posted image user posted image user posted image user posted image


na drugom nista smijala se ko luda i pjevala medo brundo izmedju trudova svi mislili da sam malo caknuta


Blago tebi, još ti zabavan porod bio user posted image

Pa što, nisu strašna iskustva, ja kad sam vidjela naslov teme kontam evo klaonica online...kad ono vama još zabavno bilo user posted image
Valjda će i meni biti lak porod aBd pa vam se javim sa ovakvim iskustvom user posted image

(odgovor članu didasa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:52:32   
hatepsut
Ja nisam izustila niti "a",bila je mamina drugarica samnom i bilo me stid zene da se nesto derem,a mogla sam izdrzati bolove.Jest da sam se jedva pocesljala/samo sam vrtila glavom user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:55:27   
Hannica
hahahah...joj Boze....naziv teme mi je vrh.....user posted image user posted image user posted image
Kod mene glasanje nije bilo problem,ja sam "ozbiljno" razmisljala da pobjegnem iz bolnice kao da sam mogla izbjeci porod.user posted image Sreca porod je trajao samo pola sata.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:56:06   
Skvo RR
Sa prvim djetetom ni glasa...sa drugim cula sam se na Otoci.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:59:13   
madam x
Jako ružno sam se glasala...na prvom porodu još ružnijeuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 21:59:30   
chantal
Na prvom porodu kad sam 1.put krenula tiskati počela sam i "vrištati" na sav glas,jer sam nešto kontala to tako ide user posted image pa me babica prekinula i rekla da pritisnem bradu na prsa,i zaista u tom položaju je nemoguće vrištati,ali sam i dalje davala neke čudne,prigušene zvukove od sebe,huh
A na drugom i težem porodu se nešto ne sjećam da sam vrištala,onako puhala,jaukala,i jesam babicu hvatala za mantil svo vrijeme da mi ne pobjegne iz sale,ojjj i samo ponavljala "hoćete vi meni pomoći???" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:01:23   
Skvo RR
hahaha chantal...podsjeti me ja sam pored urlanja na drugom porodu. svaki cas doktora pitala..kada smo gotovi...cuj kada smo gotoviuser posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:03:04   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sa prvim djetetom ni glasa...sa drugim cula sam se na Otoci.user posted image



baš ti hvala na iskrenosti,

sa prvim mislim da sam bila dobra, sa drugim ne smijem ni misliti,

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:06:09   
neki x

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sa prvim djetetom ni glasa...sa drugim cula sam se na Otoci.user posted image

user posted image user posted image user posted image

I ja sam sa drugim vristala,al samo malouser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:07:03   
enči80
Na prvome porodu se nisam nikako glasala user posted image ali sam zato na drugome sve nadoknadila...pedijatrica koja je bila u sali je samo govorila drama...oh kakva drama...čuj kako ne bih dramila dvije mi glave krenule...user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:08:56   
enči80

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

hahaha chantal...podsjeti me ja sam pored urlanja na drugom porodu. svaki cas doktora pitala..kada smo gotovi...cuj kada smo gotoviuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:29:07   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sa prvim djetetom ni glasa...sa drugim cula sam se na Otoci.user posted image



baš ti hvala na iskrenosti,

sa prvim mislim da sam bila dobra, sa drugim ne smijem ni misliti,

Almaaa, gledaj svjetlije primjere, gledaj meneuser posted image a kakav sam slucaj bilauser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:30:24   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sa prvim djetetom ni glasa...sa drugim cula sam se na Otoci.user posted image



baš ti hvala na iskrenosti,

sa prvim mislim da sam bila dobra, sa drugim ne smijem ni misliti,

Almaaa, gledaj svjetlije primjere, gledaj meneuser posted image a kakav sam slucaj bilauser posted image user posted image



znači ima nade, hahahhahaha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:31:12   
Skvo RR
jah dobro si...alma gledaj svjetlije primjere..ustvari nemoj ni ulaziti na ovu temu.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:36:41   
muaaa
Sa prvim sam se glasala u smislu urlikanja i upiranja glave o zid,umalo ga nisam probila.

Sa drugim nisam se glasala nikako,nisam ni osjetila da radjam samo malcice...eto mama Alma nije sve tako crno user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:38:13   
M kao Mama
a s trećim, imal ko kavih info, pošto su mi iskustva podjeljena, pola, pola, pa rekoh barem da znam kako je sa trećim, hahahhaha, a možda je brate i do porodilišta, atmosFere, i slično, haaaaaaaaaaa

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:38:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: mama alma RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Sa prvim djetetom ni glasa...sa drugim cula sam se na Otoci.user posted image



baš ti hvala na iskrenosti,

sa prvim mislim da sam bila dobra, sa drugim ne smijem ni misliti,

Almaaa, gledaj svjetlije primjere, gledaj meneuser posted image a kakav sam slucaj bilauser posted image user posted image



znači ima nade, hahahhahaha

Moja porodjana prica treba da bude svakome na pameti kad ode da rodi. Bruh ko pola kajsije, malokrvnost, trebala transfuziju, CR...a porodila se za cas, fakat lahko, prirodno, bez transfuzije...Treci dan poslije poroda dosla patronazna, i nakon sto me je pregledala, kaze da izgledam kao da se nisam ni porodilauser posted image Bozje davanje, ali ni ja se nisam predalauser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 22:41:17   
Dz3ni
Moja porodjana prica treba da bude svakome na pameti kad ode da rodi. Bruh ko pola kajsije, malokrvnost, trebala transfuziju, CR...a porodila se za cas, fakat lahko, prirodno, bez transfuzije...Treci dan poslije poroda dosla patronazna, i nakon sto me je pregledala, kaze da izgledam kao da se nisam ni porodila Bozje davanje, ali ni ja se nisam predala


Eto, i onda mene tjeraju sa teme, a ovo me baš utješilo user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *