|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:24:08   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image znam da tad vama nije bilo smjesno al sad jest.

ja se nesjecam da sam vristala na prvom poroduuser posted image a govore da jesam.ma lazuuser posted image user posted image
znam samo da sam zvala sestru stalnu i kad je beba posla izlazit ja sam trazila da se malo odmorimuser posted image user posted image

na drugom sam vrisnula samo jednom(bar ja tako mislimuser posted image )kad mi je ona glupaca od babice gurnula ruku u gospodu a ja nisam se ni popela na krevet.bukvalno mi jedna noga visila s kreveta,iznenadi me zenauser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:26:07   
Skvo RR
a najsmjesniji, ali meni i najdrazi diouser posted image ..tokom mog urlanja..ulazi sestra u porodjajno kaze..E. de malo stani i ja u nju gledam... kontam "sta je, sta ometasuser posted image "....drzi telefon u ruci i kaze pozdravljaju te zene sa Ringeraje...i svi se odvalise smijati..naravno ja najmanje...user posted image ..samo sam na sekundu stala i opet urlanje...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:29:53   
madam x
Kako je to sad sve smiješnouser posted image user posted image user posted image a tada uh

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:35:29   
Amani12
Glasala sam se k'o luda.

Dok su bile kontrakcije,sva vazna mislila kako sam hrabra,predisala svaku,puhkala,ma niko kao ja.

Eh od 03 ujutro pa do 11:25h bol je bila konstantna a i moja galama,bas sam vikala,sramota.

Nisu me cak ni pokusali usutkati.

Najcesca pitanja su mi bila:
Kad cemo u salu?
Je li ovako sve zene boli?
Jesam li normalna?
Jesu li oni normalni?
Kako me mogu gledati da se tako patim?
Sto mi neko nije rekao da porod toliko boli?
Bla,bla,bla...

Slomila sam babicu Binasu koja je bila uz mene cijelo vrijeme,bas je kraljica,bodrila me i trpila samo tako.

I da,moj muz je bio ispred vrata i nakon par sati mog vristanja,piato sestru koliko se zena poradja,kao ucinilo mu se da je u svoj toj vici prepoznao i moj glas,a ona mu je na to odgovorila: Boga mi samo jedna i to vasa.user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:36:37   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

a najsmjesniji, ali meni i najdrazi diouser posted image ..tokom mog urlanja..ulazi sestra u porodjajno kaze..E. de malo stani i ja u nju gledam... kontam "sta je, sta ometasuser posted image "....drzi telefon u ruci i kaze pozdravljaju te zene sa Ringeraje...i svi se odvalise smijati..naravno ja najmanje...user posted image ..samo sam na sekundu stala i opet urlanje...



mogu mislit soka.mislim da si sve poslala negdjeuser posted image user posted image
moji zvali svako pola sata a babica svaki put kaze za dva sata a ja kontam zar jos toliko.tek na kraju skonta da ona uvjek govori za dva sata.i naravno rekla sam da im kaze da su dosadni.
a nakon poroda kaze ona meni dosla ti jetrva,hoce da vidi bebu(a ja se kontam boze ko je to:):) ) i onda ko iz topa kazem nemozeuser posted image user posted image zena gleda u mene,pa kaze ma hajdi i bolje da je ne iznosimo vaniuser posted image user posted image poslije sam otkad kontam otkud mi to da kazemuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:41:33   
ena23
kad sam se kutarisala prvi put, doca sije ranu, ja sva sretna razmisljam: kolike sam bolove pretrpila, hehehe, da sad i konj ovdje pored mene stoji ne bi mi smetalo, samo nek je gotovo. hehehehehe. konj. jos da zvace jabuku. hahahahahahahahahaha konj u radjaoni zvace jabuku. hahahahahahahahahahah.

bila sam malo pukla. user posted image user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:43:26   
Honey3

IZVORNA PORUKA: Amani12

I da,moj muz je bio ispred vrata i nakon par sati mog vristanja,piato sestru koliko se zena poradja,kao ucinilo mu se da je u svoj toj vici prepoznao i moj glas,a ona mu je na to odgovorila: Boga mi samo jedna i to vasa.user posted image


user posted image legendauser posted image Vidi se da mu je bilo prvi putuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:43:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

a najsmjesniji, ali meni i najdrazi diouser posted image ..tokom mog urlanja..ulazi sestra u porodjajno kaze..E. de malo stani i ja u nju gledam... kontam "sta je, sta ometasuser posted image "....drzi telefon u ruci i kaze pozdravljaju te zene sa Ringeraje...i svi se odvalise smijati..naravno ja najmanje...user posted image ..samo sam na sekundu stala i opet urlanje...


mi se duboko izvinjavamouser posted image user posted image

nego sad se sjetim da sma jednom čitala na nekom forumu tražeći neke podatke o poroduuser posted image
žene se nisu ni znale ozmeđu sebe, a zabrinule se sa jednu porodilju eli rodila...
elem njoj nick...dobrotrudna....
i nazvala jedna porodilište i pita...molim vas jel možete pitati u sobama imali jedna sa foruma tog i tog dobrotrudna jel rodilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:44:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena23

kad sam se kutarisala prvi put, doca sije ranu, ja sva sretna razmisljam: kolike sam bolove pretrpila, hehehe, da sad i konj ovdje pored mene stoji ne bi mi smetalo, samo nek je gotovo. hehehehehe. konj. jos da zvace jabuku. hahahahahahahahahaha konj u radjaoni zvace jabuku. hahahahahahahahahahah.

bila sam malo pukla. user posted image user posted image


malo vrlo malouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:46:24   
Honey3

IZVORNA PORUKA: ena23

kad sam se kutarisala prvi put, doca sije ranu, ja sva sretna razmisljam: kolike sam bolove pretrpila, hehehe, da sad i konj ovdje pored mene stoji ne bi mi smetalo, samo nek je gotovo. hehehehehe. konj. jos da zvace jabuku. hahahahahahahahahaha konj u radjaoni zvace jabuku. hahahahahahahahahahah.

bila sam malo pukla. user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Oj majko mila sto se veceras ismija... nastavite zene pisatiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:46:50   
ena23

IZVORNA PORUKA: Amani12

I da,moj muz je bio ispred vrata i nakon par sati mog vristanja,piato sestru koliko se zena poradja,kao ucinilo mu se da je u svoj toj vici prepoznao i moj glas,a ona mu je na to odgovorila: Boga mi samo jedna i to vasa.user posted image



a dusad draga. i moj je cekao vani i kako vjeme prolazi i kako  on prepricava moj porod ja sam se haman poradjala tri dana a on je sva tri dana sjedio van i sluso moje vristanje.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:49:07   
lepetetka
Prvi put sam stvarno imala bolove 2 dana na prvo na 5 pa na 3 min i to jake...a oni stalno dolaze , vode me u onu sobicu na sto, ja mislim gdje su i klistirali, veze nemama, virnu i kažu ma ništa 1 prst, i tako stalno ćeprkali i gurali one čepiće user posted image , a ja stalno kol'ko sam otvorena, na kraju sam plakala mm na tel. da neće da me porode user posted image user posted image pa on zvao vezu i došo dr a ja mu kažem hoću više na CR...a u sali sam bila na stolu 6 sati, žene rode i odoše a ja jadna samo pitam kad ću ja, nekoliko poroda sam vidjela uživo prije svog, čak i ženicu koja se počela gušiti do mene, valjda bila alergična na sastojak dripa...ugl.odvedoše je hitno na CR..Al meni njihova vriska nije smetala, meni je samo bilo bitno kad ću ja. I prvi put šivanje nisam osjetila, pričala s dr pitala ga za porijeklo user posted image user posted image dok je šio.....a drugi put me je šivanje bolilooooo i dugo trajalo..a nervirao me sat koji je stajao u mjestu, nije radio, kad god pogledam isto sati..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:50:16   
neki x
Ja se smjestila u sali,muz iznad mene stoji,a i doktor i babice se razbjezali nekud...A ja vristim,halooooo,mogu li ja tiskati,heeeej,pa kud se razbjezase,nigdje nikog,hoce mi dijete na pod ispasti,ne mogu da duram vise,krenulo dijeteuser posted image user posted image user posted image
Muz mi kasnije prica,ja oplakalauser posted image
A babica mi "pomagala" da me ne sijeku,kad sam joj vrisnula odozgo:haloooo zenska glavo,sta mi to radis,hoces da umrem???user posted image user posted image
A doktora sam vukla za mantil,dok mi nije namjestio onu sipku,da se za nju drzim,ma cirkususer posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio neki x -- 21.2.2012 23:53:22 >

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:53:50   
Hanady RR
dobro kaže zinanina sad nam smješno...a taduser posted image user posted image


ja sam u 00.30 na nosilima ulazila u bolnicu i pošto me bolilo a mama i muž za kojeg nisma znala da će na porod sa mnom...ja poče apjevati ''zapjevala sojka prica misli zora jeeeeeeeeeee...''
a onja dio aman, aman kaže mama da sam koritila za dernjavuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:56:06   
ena23
user posted image user posted image user posted image user posted image

vidi je zali se a pjevala. pih, ne znas ti sta su porodjajne muke  user posted image













_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:57:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena23

user posted image user posted image user posted image user posted image

vidi je zali se a pjevala. pih, ne znas ti sta su porodjajne muke  user posted image



user posted image user posted image

al znam šat je šivanje...
sad bih potpisla 5 poroda...al d ame niko ne šije...user posted image nek ostave nakouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
21.2.2012 23:57:51   
DM
Oplakah ženouser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
22.2.2012 0:03:34   
Hanady RR
što kaže ena...malo sam bila pukla, malouser posted image

ih ima toga još...al sramota....

ušo muž u sobu gdje su me polegli na lijevi kuk...
on sav u zelenom obučen...ja nisma znal da će doći...
on jada meni tepa ispod one makse...a ja se derem ''doktore a što na carski''
kad on više ''ljubice nije doktor ja sam''user posted image

tada odoh na prirodni a tačno naslutih carski sebi...
ma ja sam imala ružna sjećanja na operaciju sljepog crijeva...pa me valjda to i sada drži...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
22.2.2012 0:04:26   
ena23
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ena23

user posted image user posted image user posted image user posted image

vidi je zali se a pjevala. pih, ne znas ti sta su porodjajne muke  user posted image



user posted image user posted image

al znam šat je šivanje...
sad bih potpisla 5 poroda...al d ame niko ne šije...user posted image nek ostave nakouser posted image



ja  drugi put pukla na tri strane. i samo da znas da anestezija ne djeluje na podrucje oko klitorisa.  tad sam pitala docu mogu li ja mm recnuti malo cunu pa da i njega dovedem na jedno sivanje, kaze doca ma slobodno, kuca casti user posted image user posted image user posted image user posted image fina neka doca bi, mlada luda, ne zapamtih jooj ime.


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
22.2.2012 0:05:19   
vjestica
sad mi je smiješno, a tada nije bilo
prvo kad su mi rekli da će doći stariji dr da me pregleda, i pojavi se kolega iz srednje škole user posted image
drugo kad mi je sestra rekla prihvati bol žena se u bolu otvara user posted image
treće kad su mi uključili drip i rekli ad će da boli više, ali će ići brže, reko zar može da boli više od ovoga sada user posted image
kad su me i u sali pitali jesam li kćerka od opasne prof B user posted image (to me inače prati cijeli život, nema gdje me nisu to pitali,a mama mi je opasna zao što ne poklanja 2 i uvijek ih ima najviše na popravnom zbog toga a btw predavala je skoro svim babicama koje su ovdje završile)
kada je žena pored mene kad se porododila ( a dok su mene držali bolovi, ja sam dopratila i ispratila mnoge žene koje su se porodile, a ja nikako ) ubjeđivala da je ne treba šiti, samo će zarsat user posted image kuku šta me još čeka user posted image još e ona začas porodila,a šivanja se boji, a ja ni blizu poroda, umirem od bolova, šta me čeka kod šivanaj ( a tu sam pošteđena, jer je sve obavljeno pod opštom

< Poruku je uredio vjestica -- 22.2.2012 0:07:18 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
22.2.2012 0:10:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ena23

user posted image user posted image user posted image user posted image

vidi je zali se a pjevala. pih, ne znas ti sta su porodjajne muke  user posted image



user posted image user posted image

al znam šat je šivanje...
sad bih potpisla 5 poroda...al d ame niko ne šije...user posted image nek ostave nakouser posted image



ja  drugi put pukla na tri strane. i samo da znas da anestezija ne djeluje na podrucje oko klitorisa.  tad sam pitala docu mogu li ja mm recnuti malo cunu pa da i njega dovedem na jedno sivanje, kaze doca ma slobodno, kuca casti user posted image user posted image user posted image user posted image fina neka doca bi, mlada luda, ne zapamtih jooj ime.


user posted image user posted image user posted image

a mene kad je doktor sašio...
zove mog usplahirenog supruga koji stoji iznad mene dole i kaže ''hodi da je vidiš bolja nego kad si je oženio sigurno kako sma je sredio''user posted image user posted image user posted image
a moj hajvan odgovara ''neka doktore vjerujem vam''user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
22.2.2012 0:10:14   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: ena23

kad sam se kutarisala prvi put, doca sije ranu, ja sva sretna razmisljam: kolike sam bolove pretrpila, hehehe, da sad i konj ovdje pored mene stoji ne bi mi smetalo, samo nek je gotovo. hehehehehe. konj. jos da zvace jabuku. hahahahahahahahahaha konj u radjaoni zvace jabuku. hahahahahahahahahahah.

bila sam malo pukla. user posted image user posted image

[/quoteuser posted image
user posted image user posted image user posted image

Placem!


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
22.2.2012 0:10:54   
chantal
user posted image baš se ismija čitajući,i sjeti se još jednog detalja sa svog drugog poroda,na kojem zaista nisam mogla kontrolisati svoje pokrete,riječi,sve je išlo samo od sebe,bez sec.razmišljanja ...i tako,pred sami kraj,izgon,kad je babica počela govoriti "sad tiskaj" ja viknem "SAMO MALO!!!" i na tren zavlada tišina u rađaoni,a ja otkopča 2 dugmeta koja su bila na spavaćici user posted image jer mi je toliko bilo vrućeee i smetao mi znoj,valjda sam mislila da ću se malo rashladiti user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
22.2.2012 0:12:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

sad mi je smiješno, a tada nije bilo
prvo kad su mi rekli da će doći stariji dr da me pregleda, i pojavi se kolega iz srednje škole user posted image


e čuj stariji kolega...
joj ovo je baš baš balm...al dobro si ga i poznala bogamiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kako ste se glasale na porodu?
22.2.2012 0:13:39   
neki x

IZVORNA PORUKA: chantal

user posted image baš se ismija čitajući,i sjeti se još jednog detalja sa svog drugog poroda,na kojem zaista nisam mogla kontrolisati svoje pokrete,riječi,sve je išlo samo od sebe,bez sec.razmišljanja ...i tako,pred sami kraj,izgon,kad je babica počela govoriti "sad tiskaj" ja viknem "SAMO MALO!!!" i na tren zavlada tišina u rađaoni,a ja otkopča 2 dugmeta koja su bila na spavaćici user posted image jer mi je toliko bilo vrućeee i smetao mi znoj,valjda sam mislila da ću se malo rashladiti user posted image


user posted image user posted image user posted image
I rashladi li se zeno???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *