|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 22:41:39   
bejbibi
Evo Saamy stavila sam ti tacan datum jer ga nisam prije znala :)
Jos Bella i Lala da nam kazu tacne datume :))
A nigdje nijedne zenice :( vjerovatno se danas hodalo pa umorne...od sutra onda aBd se pocinje sa dopisivanjem ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 22:51:13   
samy_lo
I ja sam tu..bila legla spavati,i ustala nmg da zaspim,a i ogladnila

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:01:18   
alman
evo i mene danas se spavalo pa najavljujem druzenje kasno u nocuser posted image kod mene bile kone cule da mi se jede cetenije pa dosle da mi naprave user posted image bas je zanimljivo tako da su tri kutije u frizderu, a i ja se evo kanim da ustanem gladna

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:02:59   
bejbibi
I ja sam nesto gladna a ne znam sta bi jela :( ustvari mrsko mi... A M se samo vrti, pospan, al me bas izludjuje taj njegov ritual pred spavanjeuser posted image samo izvodi neke akrobacije dok ne zaspe uhh...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:10:05   
saamy
Evo napravila pitu od jabuka, ,jabukovače, , mm nevoli ja radi sebe svekrva mi voli jedino to od bosanske hrane user posted image moj kad mu se spava sam se izvrne ja odem u spavaću pa ga zovem 14 puta hajde,on sve sa ću doc ,,saću tako ja sama zaspim ljuta aa hahahha

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:10:45   
alman
ja sam malo prije galamila rekoh ja ne znam djete kojem je teze i kojem je zao saspati kao mom, taj nikad ne bi spavao i kad ga stavim u sobu ja moram bit u nasoj sobi dok on zaspi i mene smori

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:18:27   
tukica
Ko o cemu, ove zene o hrani :) Nadam se da ste mi dobro, da bebe u pupi i one van nje slusaju... Ja evo se polako pripremam, stavila sam u krevetac posteljinu, spakovala torbu iako nemam pojma gdje da stavim jos stvari, spakovala sam se kao da idem na mjesec dana u bolnicu, a ne par... Ipak, necu da me ista iznenadi. Odjeca za bebicu spremna, odjeca za mamu spremna, jos samo da beba saceka famozni cetvrtak aBd... Pojma nemam kako cu se od curice odvojiti, ovo je prvi put u skoro 4 godine da je necu vidjeti ovoliko dana... Uhvati me tuga i imam osjecaj da je niko nece paziti i voliti ovih dana onako kako bih ja user posted image Idem cak sutra aBd malo na vjezbe u Skerlicevu jer sam totalno zaboravila i kupanje bebe, higijenu pupka, prematanje i sl.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:29:08   
alman
sretno ma sad ce cetvrtak i ti svoju bebicu u ruke samo da sve prodje dobro, a i ti dani u bolnici ce brzo proci nemoj bit tuzna ne znam kako je u Sa moze li se ulaziti u sobu u posjetu u Ze ne moze to je jos teze kad 5 dana nikog ne vidis user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:36:11   
sprinter
meni je termin 24.02. i grozno mi je sa spavanjem već zadnjih mjesec dana a sad me još hvata i strah od poroda. imate li vi s tim problema? druga mi je beba pa znam šta me čeka.zato me i strah.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:36:56   
tukica
Alman, ne moze ni ovdje. Samo kroz staklo... Znam koliko mi je prvi put bilo tesko jer si tih 5 dana stalno sam sa bebom u bolnici, a rana te boli, ne moze ti niko pomoci, sestre su grozne, samo dodju da okupaju bebu i da ti daju boce, skoro nista ne jedes niti mozes, ma eto, bljak...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:37:33   
tukica

IZVORNA PORUKA: sprinter

meni je termin 24.02. i grozno mi je sa spavanjem već zadnjih mjesec dana a sad me još hvata i strah od poroda. imate li vi s tim problema? druga mi je beba pa znam šta me čeka.zato me i strah.


Ista situacija i kod mene user posted image

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:43:32   
sprinter
hajde,onda mi je lakše što nisam jedina. nisam još spakovala torbu za bolnicu i sve odgađam. u vojnoj ću roditi. da li za bebu da nosim odmah stvari ili će mi to donijeti kad pođem kući. ne znam je li se šta mijenjalo otprije 3 godine.tada su mi donijeli stvari i za mene i za bebu na otpustu.

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:44:12   
alman
jest val bas ja sam se prvi put potpisala 5 dan da idem kuci na svoju odg trebala ostati preko vikenda pa u po kuci ja nisam mogla vise izdrzati tek mi taj da kad sam krenula kuci mlijeko nadoslo uvucene mi bradavice a nisam bila kupila silikonske nastavke beba plakala nenormalno one samo nahrave kad odnesu predvuci i to je to ti ostalo doji, ma ludnica i ja kd se tog sjetim fata me strah

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:53:39   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: alman

ja sam malo prije galamila rekoh ja ne znam djete kojem je teze i kojem je zao saspati kao mom, taj nikad ne bi spavao i kad ga stavim u sobu ja moram bit u nasoj sobi dok on zaspi i mene smori


Jooj moj isto tako... Smori me.. I kad spava on se sav izvrce nesto, nikad mira nema user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:56:34   
bejbibi
Tukice sretno draga, brzo ce to.proxi aBd... Znam kako.ti je.sto.ostavljas malenu.. Ja sam lezala 4 dana u bolnici i.izludila... Srce mi se cjepalo.sto.ostavljam M.. Uh i sad kad se sjetim dodje mi da placem.. Al bice ona ok ;)

Sprinter dobro dosla i sretno ti ;))... Uvrstit cu te u.spisak nas.... A skoro svw imamo.problema sa spavanjem al vama terminusama je i.zbog stresa,straha, uzbudjenja sigurno...bice dobro aBd, samo opusteno

Joj kud apomenustw jabukovacu sad mi se jwdw ahh

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
1.2.2015 23:57:56   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: bejbibi
Amanni...porodila se user posted image
Tukica...05.02
Adicaa...10.02
Saamy...15.02
Marseljeza...24.02
Sprinter...24.02
Pravnica...26.02
Dianaa...28.02

Bejbibi...17.03
Selzy...24.03
Sara_mo...31.03

AzraB...03.04
Gift...03.04
Morena...15.04

Scarlet...17.05
No idea...25.05

Alman...29.06
Mala curica...30.06
Bella...06

Mybaby...03.07
Anitaa...30.07

Rose...14.08
Mastalica...15.08
Aleah...26.08
MAM...28.8
Bebac bucko...31.08

Samy_lo...04.09
Lala88...






_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 0:21:13   
Selzy
Kako ste mi zenice? Ja danas bila kod svojih citav dan pa vam se nisam javljala, Amanni user posted image nadam se da je sve proslo dobro user posted image bejbibi draga i nama se primice uhhh user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 0:43:43   
saamy
Nisam još spakivala torbu,sve sutra ću sutra ću uhvati me još veća nervoza kad pomislim na porod!
Kod mene u bolnici mm prisustvuje beba je sa mamom cijelo vrijeme pored kreveta u malom krevetiću
Mogu se birati sobe sa kuhinjom,extra se placa onda sama žena sa mužem ili sama sa bebom ili sa još jednom ženom da je u sobi
Dobije se na poklon torba sa osnovni stvarima za bebu,sestra može dolazi kući za pomoć oko bebe!

Kako je kod vas?

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 1:15:46   
alman

IZVORNA PORUKA: saamy

Nisam još spakivala torbu,sve sutra ću sutra ću uhvati me još veća nervoza kad pomislim na porod!
Kod mene u bolnici mm prisustvuje beba je sa mamom cijelo vrijeme pored kreveta u malom krevetiću
Mogu se birati sobe sa kuhinjom,extra se placa onda sama žena sa mužem ili sama sa bebom ili sa još jednom ženom da je u sobi
Dobije se na poklon torba sa osnovni stvarima za bebu,sestra može dolazi kući za pomoć oko bebe!

Kako je kod vas?

gdje je ovo kao u filmovima ljepota ostat citavu sedmicu dok se ne odmoris i oporavis malo user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 1:30:29   
saamy
Draga nije neki odmor mislim da bi svaka kuci sto prije rahatluka svoga user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 1:31:53   
saamy
Nespavate ili ??

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 1:41:12   
Marien
Drage moje, da se i ja uključim mada čitam stalno:) Evo i mene, noćne ptice u šestom mjesecu, termin mi je akobogda 13.05. i prvo bih da vam, kao i sebi, poželim lak ostatak trudnoće i brz i lak porod. Velika pusa za sve drage trudnice!

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 1:55:15   
alman
dobro ma dosla drago mi je da si se i ukljucila ima evo nocnih ptica ja sam skroz poremetila ritam spavanja nimalo mi se ovo ne svidje al valjda se promjeni, ne mogu se po dani boriti da ne zapim a ako zaspim onda nema sna navece ludnicauser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 7:40:45   
bejbibi

Amanni...porodila se user posted image
Tukica...05.02
Adicaa...10.02
Saamy...15.02
Marseljeza...24.02
Sprinter...24.02
Pravnica...26.02
Dianaa...28.02

Bejbibi...17.03
Selzy...24.03
Sara_mo...31.03

AzraB...03.04
Gift...03.04
Morena...15.04

Marien...13.05
Scarlet...17.05
No idea...25.05

Alman...29.06
Mala curica...30.06
Bella...06

Mybaby...03.07
Anitaa...30.07

Rose...14.08
Mastalica...15.08
Aleah...26.08
MAM...28.8
Bebac bucko...31.08

Samy_lo...04.09
Lala88...




_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 7:50:03   
bejbibi
Dobro jutro drage moje,gdje ste,jeste se naspavale..... Ja sw jos uvijek valjam hehe,mrsko mi ustati ali cu morati jer mi crijeva vec krce,crko od gladi user posted image
Marien dobro nam dosla draga,eto te na spisku nnasem :) zekim ti urednu trudnocu do kraja i lagan porod :)

Selzy jasta nam se primice... Ja sredinom februara ulazim u deveti aBd pa sve je moguce user posted image

Saamy,gdje ti zivus draga?? Bas je to fino za boknicu..tako je i u slo..mogla bi se tamo poroditi jer imam papire al iskreno ne mogu putovati, ne bi mogla izdrzati 5 sati do tamomiskim da bi se usput porodila negdje hehe...

Sta danas planirate ?? Kod nas pohladno, ima snijega vani i ne smijem hodati bojim se okliznut cu se a i ukocena sam, ko patka hodam....bas mi ovo ne valja sto samo autom ili u kuci lezim ali sta cu, jako se brzo umorim, otpadnu mi ledja Bogami:(( jel i vama ovako???

Ja danas necu nista kuhati, imam sarmu ( vec treci danuser posted image )
Ne znam jos kakvi su nam planovi, mozda opet zaspem user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *