|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:48:20   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose

ja znam da moram kupiti krevet i ormar za starije dijete...beba ce naslijediti user posted image a sto se tice odjece, zavsi od spola..ako bude cura, imamo sve...ako bude decko, moram u shopping..i skontat nacin da se rijesim njene stare odjece..pik.ba i slicno user posted image a imam kamion njenih stvari user posted image

Mi cemo isto tako sredit M sobicu mada ne vjerujem da ce spacati, jako he vezan za mene... Al imamo bas sve i krevet i ormar, samo juce kupili etison i mozda zavjese kupim neke lagane,prizracne, ne trebaju njemu u sobi ove ogromne, cipkaste user posted image ja aBd jedva cekam da se to pocne sredjivati hehhee.. Mozda u toku sedmice bude, samo treba razmjestaj napraviti sve imamo hB

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:49:47   
Aleah
A imate li osjecaj sta nosite? Ono,,,na sta vas baca? Bapske price i prognoze su dozvoljeneuser posted image

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:50:10   
bejbibi
Mala c jesu li otisli gosti :) kako je bilo? Jesi se umorila puno

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:51:33   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Pa kod menw je M musko pa sam sve oprala za curu user posted image skoro sve neutralno a ima i plavih stvari, pa Boze moj neka nosi sta fali, beba je to, slatka u svemuuser posted image zato sam eto samo dva kompletica uzela pinky hehw al je moja mama hrpu nakupovala tako da ove od M necu mozda ni uspjeti iskoristiti....a ja vala nikome ne dam odjecu i opremu od M, jednostavno sam sentimqntalno vezana za te stvari i ne mogu ih nikone dati,cuvat cu ih aBd za unuke ako budu htjeli user posted image
Znam da bi mebi bilo drago da imam svoje odjecice za moju curu :))



hehe cuvat cu i ja nesto...ali previe prostora zauzima u ormaru i to kod mojih roditelja...da bih zbog sentimenta ogranicavala koristan prostor...onako prodam...i kupim nesto novo bebi br. 2 user posted image naravno rodjendanske haljinice i odjelce u kojem je izasla iz bolnice cu cuvati user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:52:13   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Aleah

A imate li osjecaj sta nosite? Ono,,,na sta vas baca? Bapske price i prognoze su dozvoljeneuser posted image


Ja nisam :), doduse deep inside sam mislila da je musko user posted image ma vise mi je bilo zbog stvari da naslijedi hahahha... Kad ono cura :))... Neka hB bit ce nam zanimljivo aBd.... A jedna moja rodica kad me vidjela na slici kaze curu nosis.. Reko vjestice jedna kako znas, kazw po licu,nosuuser posted image reko sta,deformisala se hahaha

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:52:31   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: rose

ja znam da moram kupiti krevet i ormar za starije dijete...beba ce naslijediti user posted image a sto se tice odjece, zavsi od spola..ako bude cura, imamo sve...ako bude decko, moram u shopping..i skontat nacin da se rijesim njene stare odjece..pik.ba i slicno user posted image a imam kamion njenih stvari user posted image

Mi cemo isto tako sredit M sobicu mada ne vjerujem da ce spacati, jako he vezan za mene... Al imamo bas sve i krevet i ormar, samo juce kupili etison i mozda zavjese kupim neke lagane,prizracne, ne trebaju njemu u sobi ove ogromne, cipkaste user posted image ja aBd jedva cekam da se to pocne sredjivati hehhee.. Mozda u toku sedmice bude, samo treba razmjestaj napraviti sve imamo hB



ma mi nemamo sobu za S ali cemo to uklopiti u nasu spavacu sobu...jos smo u podstanarskom stanu a kasnije ko zna

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:54:17   
AzraB
Evo da se i ja javim prvi put u februaru, sreca niste bile puno aktivne pa sam mogla iscitati sve user posted image
Novim trudnicama zelim urednu trudnocu do kraja i dobrodoslicu.

Amanni zelim ti lagan porod, ali mislim da si se svakako do sad i porodila user posted image nadam se da je sve ok i javi nam se ponekad. Uzivaj u svojoj bebaci draga user posted image

Mene nije bilo od petka prosle sedmice user posted image mm mi odmarao pa smo se bas i nahodali svugdje. U petak imala goste, a u subotu isla do Viteza u FIS nakupovala s mamom neophodnih stvari za bebu, odjecu nisam ni pogledala jer je ona sve to nakupovala i jos kupuje user posted image ne mogu je zaustaviti user posted image ali sam nasla dugo trazeni Pampers br.1 user posted image
Ne znam ko je pitao za kupovinu za bebu, ja sam krenula od proslog mjeseca, svaki put kupim neke sitnice onako usput, bas sam i jutros prosetala do DM-a user posted image
A sve stvari onako kupujemo neutralne da moze posluziti mozda nekad i za drugo dijete aBd user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:55:34   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Aleah

A imate li osjecaj sta nosite? Ono,,,na sta vas baca? Bapske price i prognoze su dozvoljeneuser posted image


Ja nisam :), doduse deep inside sam mislila da je musko user posted image ma vise mi je bilo zbog stvari da naslijedi hahahha... Kad ono cura :))... Neka hB bit ce nam zanimljivo aBd.... A jedna moja rodica kad me vidjela na slici kaze curu nosis.. Reko vjestice jedna kako znas, kazw po licu,nosuuser posted image reko sta,deformisala se hahaha


ja sam s prvom curom bila ubjedjena da je musko, jos mi i dr kao rece ali ipak je bilo prerano pa kasnije rece da je cura + amnio potvrdila...sada mi isto rece da misli da je musko ali ja ne vjerujem dok jos malo ne poraste + amnio...e sad ova beba se baz vrti na preglede...za razliku od S koja se nikad nije tako vrtila...moguce da ima razlike i da bude braco...mada bih ja radi nje voljela da bude seka...jer bi ona htjela seku user posted image a mislim i da bih se lakse snasla s curom user posted image ali nek bude zdravo i zivo pa sta god user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:56:39   
AzraB

IZVORNA PORUKA: Aleah

A imate li osjecaj sta nosite? Ono,,,na sta vas baca? Bapske price i prognoze su dozvoljeneuser posted image


ja sam imala osjecaj da nosim musko, mada mi je bilo svejedno, ali ipak ce biti curica aBd user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:56:50   
Aleah
Ja se sa prvom curicm nisam nimalo promijenila..govorili mi da nosim decka jer sam samo stomak imala siljati onako, lice se nista nije promijenilo bilo, mucnninu dan jedan nisam osjetila,a ono curica..sada sam u 11 sedmici, isti se jos nisam primijenila nimalo, ali mije muka non stop..stomacic je jos premali da,bih mu oblik primjetilauser posted image

Moja dr. Je mojim prijateljicama,koje idu kod nje vec u 12 sedmico na expertnom rekla spol i do sada bila tacna.,nama je ta kontrola aBd iduce sedmice,pa mozda.,.user posted image

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:58:21   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: rose

ja znam da moram kupiti krevet i ormar za starije dijete...beba ce naslijediti user posted image a sto se tice odjece, zavsi od spola..ako bude cura, imamo sve...ako bude decko, moram u shopping..i skontat nacin da se rijesim njene stare odjece..pik.ba i slicno user posted image a imam kamion njenih stvari user posted image

Mi cemo isto tako sredit M sobicu mada ne vjerujem da ce spacati, jako he vezan za mene... Al imamo bas sve i krevet i ormar, samo juce kupili etison i mozda zavjese kupim neke lagane,prizracne, ne trebaju njemu u sobi ove ogromne, cipkaste user posted image ja aBd jedva cekam da se to pocne sredjivati hehhee.. Mozda u toku sedmice bude, samo treba razmjestaj napraviti sve imamo hB



ma mi nemamo sobu za S ali cemo to uklopiti u nasu spavacu sobu...jos smo u podstanarskom stanu a kasnije ko zna



Ma bice aBd i to ;)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:59:09   
Marien
E mislim da ću onda i ja na spremanje :) Mislila sam sačekati da uđem u sedmi sad 20.-og da ne pehiram prije :) Joj pa ti si bas hrabra, ja sam ih poslusala za usisavanje i sl. i to prepustila muzu user posted image a realno i ovo standardno kuhanje, čisćenje, pranje kade ili napraviti kolač kad sam duze na nogama skoro oplačem kasnije jer me trtica presiječe i ne mogu ni da se okrenem ni da ustanem i onda me svi ruze. :( Ali vidim, hvala Bogu, ti fino guras prema terminu pa cu valjda i ja tako. :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:00:24   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Aleah

Ja se sa prvom curicm nisam nimalo promijenila..govorili mi da nosim decka jer sam samo stomak imala siljati onako, lice se nista nije promijenilo bilo, mucnninu dan jedan nisam osjetila,a ono curica..sada sam u 11 sedmici, isti se jos nisam primijenila nimalo, ali mije muka non stop..stomacic je jos premali da,bih mu oblik primjetilauser posted image

Moja dr. Je mojim prijateljicama,koje idu kod nje vec u 12 sedmico na expertnom rekla spol i do sada bila tacna.,nama je ta kontrola aBd iduce sedmice,pa mozda.,.user posted image

A vidis meni je ova trudnoca bas suprotna od druge al bas sve... Cak mi je i stomak nisko a kazu kad je.nisko da je cura a kao visoko deckic... Mada ja ne vjerujem u te gluposti al et kad mi rodica rece ja se odvalila smijat... Reko mogla bi ti i gatati user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:00:26   
lala88
zdravo drage moje, evo da i ja javim termin iako ima jos puno do toga, termin je 20.7
Danas smo 16 sedmica i 1 dan, A u 15 sedmici sam osjetila bebu, kaze muz da je nemoguce, ali doktor mu u nedjelju pokazao koliko je beba nemirna i rekao da to sto osjetim su bebine noge. Sinoc sam osjelila pomjeran je bebe, a muz drzao ruku na stomaku i bio je fantastican osjecaj. Jedva cekam da ti pokreti budu vidljivi okom. 16 mi je sedmica prema Zm, a 17 prema uzv ii nisam se nista udebljala jel to normalno? Vidim pricate o odjeci za bebu ja imam sve sta god da bude, jer su mi se sestre i jetrva ranije porodile i imaju odjecu i za musku i za zensku bebu. Moram samo krevetac i kolica kupiti, al za to ima pik tamo ima super stvari.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:03:33   
bejbibi
Eh bas nek si javila termin Lala :) sad cemo te uvrstit.... Uzivaj u trudnoci ;) a sto se tice debljanja pa sve je normalno hehhe... Ima vremwna udebljat ces seuser posted image kako ko,neka se vise udeblja neka manje.. Dok god ti je uredna trudnoca nista ne brini draga samo uzivaj... Meni druga trudnoca pa mi nije jista isto ko u prvoj a kamoli medju zenama... Samo slysaj dr i bice ok

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:06:09   
Aleah
ma ne vjerujem ni ja u te price, ali mi je uvijek zabavno to nagadjanjeuser posted image

hajde javi sta je, i ja cu kad saznam, bas da uporedimouser posted image

Hjoj ja kedva cekam proljece, ubi me,ovo vrijeme..da me prodju mucnine, da dodje voce na standove, pa sjedenja vani na suncu,,mialim da ce mi duplo brze vrijeme prolaziti..

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:06:18   
bejbibi
Marien radije slusaj doktora jer nismo sve iste... Ja sam nekako se osjecala ok i uprkos tim zabranama ja sam cistila i.imala ponekad odnoseuser posted image iako mi je i to bilo zabranjeno al eto nekako sve ok bilo..al sam, sto kazu,izazivala sudbinu...ne znam ja sam takva po prirodi kad nesto naumim ja to moram odraditi hehhe.... A za trticu i krsta istooo mi je potpuno... Drago mi da ima jos neko ko ja da mozemo dijeliti boluser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:07:39   
mala curica

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Mala c jesu li otisli gosti :) kako je bilo? Jesi se umorila puno



Jesu,sinoc......uhhh koja ljepota.
Doruckovala i evo radim po stanu,u prolazu vas citam user posted image
Stan mi je kao da je neko bacio atomsku bombu user posted image .Trosoban stan a svaka soba je u extfa haosu......imam ja posla do kraja sedmiceuser posted image

Kako su slatke stvarcice za bebe,jedva cekam da krenem kupovati.Istopit cu se sva user posted image


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:07:44   
rose

IZVORNA PORUKA: Aleah

Ja se sa prvom curicm nisam nimalo promijenila..govorili mi da nosim decka jer sam samo stomak imala siljati onako, lice se nista nije promijenilo bilo, mucnninu dan jedan nisam osjetila,a ono curica..sada sam u 11 sedmici, isti se jos nisam primijenila nimalo, ali mije muka non stop..stomacic je jos premali da,bih mu oblik primjetilauser posted image

Moja dr. Je mojim prijateljicama,koje idu kod nje vec u 12 sedmico na expertnom rekla spol i do sada bila tacna.,nama je ta kontrola aBd iduce sedmice,pa mozda.,.user posted image



ja u cetvrtak idem na mjerenje NN (13-a sed) pa mozda se bolje bude vidjelo user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:07:53   
bejbibi
AzraB ttvoja mama ko moja hahhaa.. Jos uvijek kupuhe... Sto kazes ne mozes je zaustaviti. Al sta cu nek kupuje kad je to veseli :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:09:18   
saamy
Ne odem bas da kupujem, nego kad nešto vidim tako i kupim!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:11:49   
Aleah

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Aleah

Ja se sa prvom curicm nisam nimalo promijenila..govorili mi da nosim decka jer sam samo stomak imala siljati onako, lice se nista nije promijenilo bilo, mucnninu dan jedan nisam osjetila,a ono curica..sada sam u 11 sedmici, isti se jos nisam primijenila nimalo, ali mije muka non stop..stomacic je jos premali da,bih mu oblik primjetilauser posted image

Moja dr. Je mojim prijateljicama,koje idu kod nje vec u 12 sedmico na expertnom rekla spol i do sada bila tacna.,nama je ta kontrola aBd iduce sedmice,pa mozda.,.user posted image



ja u cetvrtak idem na mjerenje NN (13-a sed) pa mozda se bolje bude vidjelo user posted image


Weeeuser posted image mislim da ce moci barem nagadjatiuser posted image

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:13:02   
AzraB

IZVORNA PORUKA: bejbibi

AzraB ttvoja mama ko moja hahhaa.. Jos uvijek kupuhe... Sto kazes ne mozes je zaustaviti. Al sta cu nek kupuje kad je to veseli :)


hahahahahha sve ona to meni priprema jos od decembra, ali nece jos nista da mi donese user posted image sve ces kaze dobiti na vrijeme, oprano i ispeglano user posted image iako ja imam vise slobodnog vremena od nje. Moje je izgleda samo da sebi nesto kupim za izlazak iz bolnice, da koliko-toliko izgledam ko insan user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:14:35   
saamy
Kod mene zaova toliko naporna sto se tiče svega

Znam kaže koliko će beba bit teska,pravim kaže listu imena koja bi mogla bit,,,,

Ooooo meni muka nevolim da mi neko tako nameće svoje uffff

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 12:16:16   
rose

IZVORNA PORUKA: saamy

Kod mene zaova toliko naporna sto se tiče svega

Znam kaže koliko će beba bit teska,pravim kaže listu imena koja bi mogla bit,,,,

Ooooo meni muka nevolim da mi neko tako nameće svoje uffff



kazes hvala na listti, uzet cu u obzir user posted image i trazi ime sama user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *