|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 8:09:27   
Dianaa
dobro jutro zenice... ja samo da vas pozdravim i idem se tusirati.... pregled mi je u 11h user posted image
jedva cekam da vidim svoje malo sunce user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 8:14:33   
Selzy
Marien dobro dosla user posted image ugodnu i lahku trudnocu zelim i sto bezbolniji porod user posted image bejbibi evo i ja rano ustala, ali sigurno cu kasnije opet baciti koku sovu user posted image i kod nas je snijeg, najbolje da ne izlazis sama, klizavo je i sto je sigurno sigurno je, a nikad se ne zna, kako kazu mozemo ocekivati cim udjemo u 9-ti, ja ulazim u 9-ti krajem februara, pa sto kazes nikad se nezna user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 8:16:30   
Selzy
Dianaa sretno na kontroli user posted image

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 8:28:15   
bejbibi
Evo meni se vec sklapaju okiice hehe...a nikako ne volim rano ustajati kad kasno zadpem...Mma samo sam pet sati spabala huj...Diana sretno na kontroli ...i ja kasnije moram zvati svog dr da se narucim..

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 8:31:11   
Selzy
I ja kasno legnem i onda se budim svakih 2,3h user posted image bas katastrofa, aa nista bejbibi odspavat cemo mi opet turu za sat, dva sigurno user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 9:50:06   
mala curica
Dobro jutrooo,kos nas sunce ali je brrrr.
Ja jos u krevetu se valjam,mrsko mi ustati a gladna sam.
Sinoc sam ranije legla da s muzem gledam film i odmah zaspala.Mm me probudi kako me je rukom dohvatio po kosi,odem u wc i opet k'o top zaspem.
Bas mi je lijepo spavanje bilo user posted image .Hvala Bogu nema nikoga danas sam samaaaaaa user posted image
Imam posla po kuci dosta ali sta me briga polahko cu.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 10:13:00   
samy_lo
Dobro jutro..
Evo caj za sve user posted image ,a ko zeli kafa user posted image
Snijeg napadao,hladno je vani..mislim da necu nigdje izlaziti..al opet cu vidjeti

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 10:19:28   
M.A.M.
Jutro zenice samo da vas pozdravim,sorry sto se ne javljam imali smo smrtni slucaj u porodici,pa je malo trka frka,uglavnom cuvajte mi se i cuvajte bebiceuser posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 10:23:05   
mala curica
MAM zao mi je zbog smrtnog slucaja user posted image
Javi nam se kada se sve smiri i cuvaj se.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 10:28:02   
Aleah
Jutrooouser posted image

Hjoj, dva puta mi se od petka desava da napisem citav post i greskom na kraju kliknrm na ponistiuser posted image a jos sve to coram na mobitelu, pa mi bude mrsko ponoviti..

Jeste li se naspavale? isplanirale dan? Ja vala nista.. lezim kako lezim, ispratim curicu u vrtic i vratim se u krevet, tako jedino preguram mucnine..nadam se aBd da ce uskoro prestati da mogu da uzivam u trudnoci.

a moram reci da zavidim vama koje jos malo do termina imateuser posted image ta spremanja, kupovine, iscekivanjauser posted image
Jedva cekam aBd!

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 10:28:56   
Aleah
MAM, zao mi jeuser posted image cuvaj se

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 10:29:11   
saamy
Jutrooo evo ustala,al još u krevetu neznam kako je napolju roletne spuštene ,haman sve mučimo sa snom tako zaspim kasno budim seeee,bojim se da mi krenu trudovi nisam naspavana

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 10:31:53   
saamy
MAM zao mi je,javi se kad budeš mogla

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 10:59:40   
bejbibi
Evo ja napokon ustala, neko pozvobio i probudio me...
MAM zao mi je, javi se kad budes u prilici



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:04:08   
bejbibi
Eh evo ja se napokon narucila :) sutra u 18 h aBd idem...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:05:42   
samy_lo
Kada ste vi pocele kupovati stvarcice za vase bebe??

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:29:00   
bejbibi
Ja sad kupila samo dva kompletica i to mozda prije mjesec ipo, a imam sve od M tako da nije bilo potrebe.medjutim,moja mama mi je vec donijela jednu vrecu velikuuser posted image ..pocela kupovati odkad je saznala za trudnocu i evo je jos kupuje user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:32:46   
Marien
Dobro jutro drage moje i hvala za dodavanje na spisak :) Vezano za spavanje, ja sam zbog raznih peripetija na bolovanju od trećeg mjeseca i san mi se sasvim poremetio, ne spavam do dva-tri, ujutro se budim kao da ću na posao pa malo gledam TV a onda opet zaspim ovako do 11h. Slabo izlazim, sto zbog vremena to i zbog naređenog mirovanja (iako nije strogo) a i kad izađem ili se vise krećem krsta i trtica me bole katastrofa, kao isijas i kod vas slično??? I mene zanima kad ste počele kupovati stvarčice za bebu jer ja jedva čekam a sa druge strane-bojim se da ću sve biti nepokretnija a posto je beba i posteljica toliko nisko sve me strah da ne krene i prije vremena a ja ništa spremila nisam.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:33:42   
mala curica
Ja sam planirala ,ako Bog da,od 7 mjeseca poceti kupovati.Nema mi smisla prije,a iskreno i ne zelim(nezz zasto).


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:35:32   
rose
ja znam da moram kupiti krevet i ormar za starije dijete...beba ce naslijediti user posted image a sto se tice odjece, zavsi od spola..ako bude cura, imamo sve...ako bude decko, moram u shopping..i skontat nacin da se rijesim njene stare odjece..pik.ba i slicno user posted image a imam kamion njenih stvari user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Dianaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:38:37   
Aleah
+1user posted image

Ako bude curica, sve imam, ali bij kupila aBd novi kompletic za izlazak iz porodilista...a ako bude decko, komplet shoppinguser posted image

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:40:22   
rose

IZVORNA PORUKA: Aleah

+1user posted image

Ako bude curica, sve imam, ali bij kupila aBd novi kompletic za izlazak iz porodilista...a ako bude decko, komplet shoppinguser posted image



isto...samo novi kompletic za islazak...ako bude cura ...mada ja imam dosta neutralnih stvarcica, pa bih mogla i iskorititi nesto od male

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Aleah)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:40:53   
bejbibi
Marien i mene tako bole krsta, ja sam skoro pa nepokretna vise kolko me to zna boliti cim malo duze na nogama ubija me... Eto dok skuham ja se umorim vjeruj.... I meni je niza posteljica a bila mi je bas nisko na pocetku i cak bila otvorena malo, mekan grlic i svasta nesta, pila terapiju do 5 mj al eto hB sve bolje i bolje je osim sto imam bolove ko menstrualne skoro svaki dan.. Al navikla vise...odnaraj zasad, i ja sam tako al nisam bas strogo cak sam prala prozore i usisavala user posted image naravno ne preporucujem ali meni je to sve bilo zabranjeno al evo hB dobro je.. Zatvorena sam zasad a ja usisavam,cistom sve... Al se brzo umorim, bez kondicije sami to me ubija.. A stvari za bebu sam ja davno oprala,ispeglala i spakovala. Cak sam i torbu za bolnicu i za izlazak spremila u decembruuser posted image iskreno i mene bilo strah da ne krene prije vremena sta pa reko nek ima spremno, nikad se ne zna....



_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:44:09   
Aleah
Imam i ja neutralnih stvari koje bih mogla za decka iskoristiti, ono za po kuco moze vala sve nositiuser posted image ali eto kad gdje jrene, ne moze bas u rozomuser posted image

Al svejedno mene baca na curicu i ovaj putuser posted image

_____________________________

Bog samo kaze "budi" i ono bude!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
2.2.2015 11:44:46   
bejbibi
Pa kod menw je M musko pa sam sve oprala za curu user posted image skoro sve neutralno a ima i plavih stvari, pa Boze moj neka nosi sta fali, beba je to, slatka u svemuuser posted image zato sam eto samo dva kompletica uzela pinky hehw al je moja mama hrpu nakupovala tako da ove od M necu mozda ni uspjeti iskoristiti....a ja vala nikome ne dam odjecu i opremu od M, jednostavno sam sentimqntalno vezana za te stvari i ne mogu ih nikone dati,cuvat cu ih aBd za unuke ako budu htjeli user posted image
Znam da bi mebi bilo drago da imam svoje odjecice za moju curu :))

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *