|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 14:19:22   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ej drage moje jel.koja cula za Nistatin Mast?? Jedna poznanica mi je rwkla da je njoj dr prepisala to u devwtom da se maze da ne bi pucala dole i stvarno kaze da nije nit su je sijekli pa kontam uzet



nistatin je za gljivice


Jrste za gljivice,ali je njoj prepisala doktorica da se maze kako ne.bi pucala i kaze da nije...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2426
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 14:22:32   
bejbibi
Mi isli malo setati, izdrzala sam user posted image ..cudo Bozije hehe..bolio me pomalo stomak ko lazni trudovi al nisam se dala user posted image ...kupila sam hurme i maslinovo ulje da pijem po kasikicu svako.jutro nebil cura izletilauser posted image

A Alman nisam kupila tampone nesto me strah da ih stavljamuser posted image kupila sam pamuk vatu onu obicnu, dugacku pa otkinula malo, natoopila je kantarionovimi stavila dole..nisam bas unutra metnulauser posted image ...vala mora nesto da pomogne od silnih ovih dzidza sto sam se naoruzalauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2427
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 14:43:08   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Mi isli malo setati, izdrzala sam user posted image ..cudo Bozije hehe..bolio me pomalo stomak ko lazni trudovi al nisam se dala user posted image ...kupila sam hurme i maslinovo ulje da pijem po kasikicu svako.jutro nebil cura izletilauser posted image

A Alman nisam kupila tampone nesto me strah da ih stavljamuser posted image kupila sam pamuk vatu onu obicnu, dugacku pa otkinula malo, natoopila je kantarionovimi stavila dole..nisam bas unutra metnulauser posted image ...vala mora nesto da pomogne od silnih ovih dzidza sto sam se naoruzalauser posted image



rodila dijete a strah je gurnut tampon...nece on nigdje propast user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2428
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 15:02:58   
anitaa
bejbibi i tebi se približi, sad će to za tren user posted image ...znam da su nama na vježbama za trudnice preporučivali Hippovo ulje za trudnice za masiranje međice, i ja mazala i mazala i rodila na carski

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2429
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 15:36:51   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Mi isli malo setati, izdrzala sam user posted image ..cudo Bozije hehe..bolio me pomalo stomak ko lazni trudovi al nisam se dala user posted image ...kupila sam hurme i maslinovo ulje da pijem po kasikicu svako.jutro nebil cura izletilauser posted image

A Alman nisam kupila tampone nesto me strah da ih stavljamuser posted image kupila sam pamuk vatu onu obicnu, dugacku pa otkinula malo, natoopila je kantarionovimi stavila dole..nisam bas unutra metnulauser posted image ...vala mora nesto da pomogne od silnih ovih dzidza sto sam se naoruzalauser posted image



rodila dijete a strah je gurnut tampon...nece on nigdje propast user posted image


Hahahuser posted image sta ja znam gdje ono moze zalutatiuser posted image sto je sigurno sigurno je haha

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2430
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 15:37:54   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: anitaa

bejbibi i tebi se približi, sad će to za tren user posted image ...znam da su nama na vježbama za trudnice preporučivali Hippovo ulje za trudnice za masiranje međice, i ja mazala i mazala i rodila na carski


Blizi se draga bliziuser posted image a sve mi se cini da cu i ja tako sadauser posted image svasta nesta koristim,maz,jedem i na kraju ce bit cruser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 2431
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 15:44:39   
marseljeza
Bila i ja na CTG-u, od jutros imam i ja te bolove, čak je nešto i izletilo iz mene, valjda dio sluznog čepa šta li, znam da sam se ko dijete obradovala user posted image Mene moj doktor ne voli, govorim mu ja tako i on meni šta ima veze, pa rekoh šta ako se porađam, pa znat ćeš kaže, dođi ti meni ujutro iuser posted image Očito kako je meni sve ovo postao cirkus, tako je i ljudima oko mene.

Pravnice, rekla sam ti ja bona, za vikend ćemo mi ako Bog da :) Možda budu i praznične bebe user posted image

Marien, imamo cijeli ljeto za šetnju sa bebicama, super kad smo blizu :)
Taman da se svi fino upoznamo kad rodimo aBd :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2432
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 15:51:00   
bejbibi
E marseljeza i pravnice oduzilo se ovo kod vasuser posted image ...nadam se da cete se poroditi sto prije aBd,mogu mislit kako vam je dosadilo....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 2433
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 15:52:11   
marseljeza
Dosadilo? Ma moram novu riječ izmisliti za svoje stanje, ta je blaga user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2434
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 15:59:18   
Pravnica
Hahha... bas tako... dosadilo je preblaga rijec user posted image al neka, samo nek se rode zive i zdrave bebice. Ma izgleda da cemo otvoriti mart, necemo mi da ostavljamo martovske terminuse same user posted image

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 2435
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 16:10:36   
bejbibi
Neka neka,samo vi,ionak nas ima malo u martuuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 2436
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 18:56:15   
Selzy
Hehe pravnica taman nam se pridruzite u martu, posto nas je malo user posted image AZRAB draga ista sam ti, kako sam usla u 9-ti, cesto u wc, jos imam strasan pritisak dole valjda kako se beba okrenula, okretanje u krevetu katastrofa bolno, kosti me sve dole bole, ma ko rastelovana user posted image user posted image jos uz to sve me i zgaravica muci, nije nam lahko user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2437
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:05:31   
alman
prvnice i marseljeza u potpunosti vas razumijem kako vam je dojadilo tako mi je bilo i samoj, samo sreca vam je pa ne lezite u bolnici i da tu cekate hoce li krenuti porod, barem ste kuci pa i brze vrijeme prolazi user posted image

bejbibi ja svom malom a i sebi kod zacepljenog nosa pretezno stavljam fiziolosku vodu ili morsku vodu, donesem svako ljeto po jednu flasu sa mora, tako da ne kupujem one sprejeve u apoteciuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2438
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:19:59   
bejbibi
Ma ja mu stavljam navecer pred spavanje operil za djecu..ne mogu ga gledati da se muci... A nekad i onaj aquamaris...

Sta je ovo zenica nigdjeuser posted image sto se ovako slabo pise zene drage??...

Selzy i ja imam taj pritisak na mjehur,satra me,bas bude bolno... A noge moram skroz polako dici na kauc da legnem na bok.inace ma tako prepone zabole uh....a nekad dok.hodam me tako zigne dole.da se moram sakupiti, spustiti malo da se to smiri...

Sta se radi kod vas??? Ja i M sami,bas nesto dosadno.. Al u 8 ce.mi serija pa onda imaju.filmovi na pink bice nesto valjda interesantno :))... Trenutno gkedam big bang koju pinavlajju po treci put ispocetkauser posted image

I da,da javim da je sa prijateljicom sve ok hBuser posted image prokucalo srculence malo, bas sam veselauser posted image mashallah

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2439
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:23:33   
rose
ma da rekli smo ti da je mozda bilo prerano za srculence user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2440
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:40:57   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose

ma da rekli smo ti da je mozda bilo prerano za srculence user posted image


Pa i ja sam citala da se od 6 sedmice pocinje cuti al svaka beba sw individualno razvija tako da su zenice pisale da su i tek.oko 9 sedmice tek cule:))... Ma samo nek je dobro... Ovdje smo Bogami.imali i.tuznih vinesti:( disa,banovici, pa Samy_lo... Kako li nam je ona?? Nadam se da ce nam se javiti uskoro

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2441
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:42:02   
bejbibi
Rose kad je ono tebi.amnio??

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2442
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:42:14   
alman
super bas mi je drago da je malo srce prokucalo, neka joj je hairli nek nam se pridruzi na forumu, i ja sam neki dan saznala da mi je jedna prijateljica trudna, odmah sam joj rekla da dodje na forum al eto nema je jos valja mi je podsjetiti user posted image
i ja sam sama mm otisao po malog a ja evo hocu da pravim palacinke narucio mi kad dodje da ga cekaju user posted image pa ce mo i mi neki film gledati, a i mene ste navukle na strasti orijenta, samo ja to sebi premotam kad imam vremena idu mi na zivce reklame na hajatu,

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2443
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:51:03   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: alman

super bas mi je drago da je malo srce prokucalo, neka joj je hairli nek nam se pridruzi na forumu, i ja sam neki dan saznala da mi je jedna prijateljica trudna, odmah sam joj rekla da dodje na forum al eto nema je jos valja mi je podsjetiti user posted image
i ja sam sama mm otisao po malog a ja evo hocu da pravim palacinke narucio mi kad dodje da ga cekaju user posted image pa ce mo i mi neki film gledati, a i mene ste navukle na strasti orijenta, samo ja to sebi premotam kad imam vremena idu mi na zivce reklame na hajatu,


Ja je po.drugi put gledamuser posted image kaze mi mm kako mi ne dosadi haha..reko sta cu drugo raditi moram se nekako zabaviti user posted image ..al pri kraju je user posted image bas govorim mm sta cu gledat kad zavrsi reko morat cu one indijske hahha a on ib iz dna duse mrzi, inace serije ne voli al indinske pogotovo haha pa ga ja zezamuser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2444
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:51:27   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Rose kad je ono tebi.amnio??



u srijedu aBd

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2445
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:53:51   
rose
ja ne gledam nista od ovoih indisjkih, turskih, spanskih ili hrvatskih serija...user posted image kod mene piju vode samo anatomije, CSI, scifi i jedva cekam 1 marta da krene nova sezona once upon a time...to na internetu pratim...kod nas kasne dok otkupe a ja ne mogu cekati user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2446
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:54:17   
alman

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Rose kad je ono tebi.amnio??



u srijedu aBd

sretno draga da ako Bog da budu dobri rezultati, i da sve protekne dobro

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2447
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:58:11   
rose
sad mi nesto pade an pamet...imaju li vasa djeca izmisljenog prijatelja :D ovo se odnosi na mame cija su djeca od 2-4 godine user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2448
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:58:29   
alman
aj evo gledam na fed tv u zenici rodjene trojke, nek su ima zivi i zdravi puno godina i nek im je dragi Bog na pomoci da ih sve odgoje na ovom danasnjem vaktu user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2449
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 19:59:50   
rose

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Rose kad je ono tebi.amnio??



u srijedu aBd

sretno draga da ako Bog da budu dobri rezultati, i da sve protekne dobro



amin i ja se tome nadam user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *