|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:01:56   
alman
hahaha moj vec ima dvije god, kako im curu a to mu je jastuk i to kod svekrve i ne daj Boze da ko legne na taj jastuk, a ovdje kod kuce ima mali jastucic koji zove beba i on je samo za zagrliti a niposto stavit pod glavu user posted image a ono izmisljeni prijatelj da snjim prica ili da se igra to nisam primjetilauser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:04:18   
rose
moja ima Vegi...curicu koja ne slusa i kvari joj igru, uzima igracke i koju ja treba da naruzim povremeno user posted image ...tako da ja nekad ruim zrak metar od nje user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:06:06   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Rose kad je ono tebi.amnio??



u srijedu aBd


Sretno draga,da aBd sve bude ok i javis nam lijepe vijesti :)


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:07:45   
bejbibi
Moj isto nema izmisljenog prijatelja al zato se zna igrati sam pa nesto prica na engleskomuser posted image koma ziva... On izgleda ove crtane.sto.gleda pa se uzivi.u te uloge jer se auticima igra a to.gleda user posted image ma nek.su zivi.i zdravi

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:09:16   
bejbibi
Meni rodica prica da njen mali isto.ima nekog prijatelha skojim se druzi i igra i kaze ovakav je onakav,ovakp izgleda.. Kaze skroz ga u detalje opiseuser posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:12:23   
rose
moja ovu ne opisuje ali joj uglavnom stane u dlan kada zeli da je skloni s puta user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:12:52   
rose

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Rose kad je ono tebi.amnio??



u srijedu aBd


Sretno draga,da aBd sve bude ok i javis nam lijepe vijesti :)




akoBogda bi ce user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:20:31   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose

moja ovu ne opisuje ali joj uglavnom stane u dlan kada zeli da je skloni s puta user posted image


Hahhaha djeca i.njihova masta:) nikad kraja

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 20:21:32   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: rose

ja ne gledam nista od ovoih indisjkih, turskih, spanskih ili hrvatskih serija...user posted image kod mene piju vode samo anatomije, CSI, scifi i jedva cekam 1 marta da krene nova sezona once upon a time...to na internetu pratim...kod nas kasne dok otkupe a ja ne mogu cekati user posted image user posted image


I ja samo ovu tursku gledam jer znam tturski pa.mi.dobro.dodje malo slusanja :)
A isto volim te navedene,pogotovo te krimi serije:)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 21:18:09   
Selzy
Ma i ja rose isto gledam samo na foxu i fox lifeu americke serije, ali me nerviraju sto prekidaju po sto puta pa sam prestala sve pratiti user posted image ma da su filmovi zakon user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 21:20:09   
Selzy
ovih sam se dana toliko filmova nagledala, da ne znam ni sama koliko user posted image ako vam treba preporuka, samo mi javite koji zanr filma volite i preporucim vam koji dobar user posted image

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 22:05:48   
saamy
Vece drage moje,kao ste vi meni?

Mene ne popuštaju grudi pokušavam istiskat ali opet su bolne uffff

Da vas pitam je su li koju sjekli kad? Mene su baš je bolno pa koliko traje ta bol nemogu se namjestit za sjedit nešto kao brecauser posted image

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
27.2.2015 22:37:41   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: saamy

Vece drage moje,kao ste vi meni?

Mene ne popuštaju grudi pokušavam istiskat ali opet su bolne uffff

Da vas pitam je su li koju sjekli kad? Mene su baš je bolno pa koliko traje ta bol nemogu se namjestit za sjedit nešto kao brecauser posted image



Saamy nisam te najbolje skontala.. Sta jesu li sjekli??? Vidi draga grudi.su inace bolne prvih sedam dana otprilike jos ako imas puno mlijeka a bebica ne moze sve podojiti moze doci do.upale..moras obavezno da iatiskavas mlijeko ili ispumpaj..najbolje ti je pumpicom jer ces vecu kolicinu istiskat za kratko vrijeme nevo kad bi rucno... Mozfa boli al moras da ti se ne upale i ne daj Boze mastitis fasovala....jesu ti crvene,imas li kvrzica...ako bas ne mozes sama otidji u bolnicu il negdje tek ti oni malo oslobode( ne znam jwl rade to i kako)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 0:30:27   
rose

IZVORNA PORUKA: saamy

Vece drage moje,kao ste vi meni?

Mene ne popuštaju grudi pokušavam istiskat ali opet su bolne uffff

Da vas pitam je su li koju sjekli kad? Mene su baš je bolno pa koliko traje ta bol nemogu se namjestit za sjedit nešto kao brecauser posted image



7 dana dok konci nisu ispali...bas je bilo bolno

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu saamy)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 8:30:45   
Pravnica
Jutrooo zene user posted image

Kod mene jucer nikakvih bolova ... bebica se izgleda bas ulijenila il joj je toliko lijepo unutra user posted image tako da opet danas idem na CTG i sve sto mogu je da ceeeekaaaaam...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 8:59:31   
Selzy
Jutro i od mene, PRAVNICA kazem ti ja, ti ces s nama u mart user posted image nek bebac izadje kad bude spreman, on nigdje ne zuri, normalno da mu je lijrpo u maminoj pupi user posted image

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 9:10:56   
bejbibi
Jutro user posted image jeste se naspavale:).... Ja sam prespavala citavu noc al sam kasno legla pa bih mogla jos:)....

Pravnica nece beba vani,fino,toplo u pupi:)... Neka draga,samo opusteno..mad odluci izaci tad ce:)...

Selzy kako si ti? Boli li sta....

Kod nas tmurno i kisovitouser posted image bas nikakav dan....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 9:22:37   
Selzy
bejbii bole sve kosti dole user posted image dok se dignem iz kreveta treba mi vremena, boli li tebe? Jedes li ti ljuto? Kazu kao ne valja a sad citam po forumima da nema u opste negativan uticaj na bebu i da nigdje nije dokazano da ne valja, ehhh meni se sinoc jeo chili cips onaj bas ljuti i spucala sam veliku onu kesu user posted image mali se rita, cak mi se cini da mu odgovara user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 9:32:17   
Selzy
zenice jeste li osjetile zemljotres user posted image bas se prepadoh :/

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 10:48:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Selzy

bejbii bole sve kosti dole user posted image dok se dignem iz kreveta treba mi vremena, boli li tebe? Jedes li ti ljuto? Kazu kao ne valja a sad citam po forumima da nema u opste negativan uticaj na bebu i da nigdje nije dokazano da ne valja, ehhh meni se sinoc jeo chili cips onaj bas ljuti i spucala sam veliku onu kesu user posted image mali se rita, cak mi se cini da mu odgovara user posted image



I mene isto tako boli....ma dok se na stranu okrenem ko kituser posted image bas mi je tesko.... Jedem i ja ljuto... Jedem vala sve sto mi se jedeuser posted image i ja sam neki dan taj chili chips jelauser posted image i bas mi se jede svaki dan, al necu puno tih cipsova....ja se ovaj mjesec dvije kile udebljala,bas nisam puno :)... A primjetila sam da oticem nekad..najvise poslije kupanja..neju noc su mi noge ko balon bile,bas se zacudih...ko da nisu moje noge i vas puno trnem..jel i ti??

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 11:27:28   
lala88
zdravo trudnice, bebe se bas ulijenile, vruco im i lijepo u maminim pupama pa nece vani na ovo oblacno vrijeme, pametne bebice. I kod mene je oblacno i kisovito, dan je samo za spavati.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 11:40:38   
alman
jeste li mi se naspavcale, ja bas i nisam mali dosao kod nas oko 4 i spavao mi na prsima, ruka mi uturnula uh..
tako da sve sto sam danas planirala raditi otpada samo bi lezala i spavala

jeste li vi gledale prognozu za naredu sedmicu, kad sam vidjela da predvidjaju snijeg bas sam se rastuzila, ja jedva cekam sunce, proljece i lijepo vrijeme, a ono opet minusi, iskreno se nadam da ce fulati user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 13:02:51   
Pravnica
Evo mene sa ctga... hehe... nikakvih promjena jos uvijek... al neka, bolje da saceka jos dva-tri dana, posto su dezure sutra i prekosutra... sve neki cudni dr na rasporedu user posted image Ma zna beba kad ce user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 13:07:36   
Selzy
Bejbibi meni srecom ne oticu noge, jos nisam osjetila, ali prsti na rukama da, osjetim kako zatezu kad stisnem saku a inace muzeva vera koja mi je bila prevelika sad taman na srednji prst, znaci prsti ko kobasice user posted image user posted image

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Februar
28.2.2015 13:42:01   
AzraB
dancek user posted image

samo da vam mahnem, i ja sam se pravo razlijenila. Jucer bila kod mame na rucku pa sam odmarala od kuce i kuhanja user posted image danas cu nesto brzinski pa veceras imamo goste. Trebala bih mozda kakvog kolaca napraviti.

Vidim pricate o ljutoj hrani, ja iskreno jedem sve sto stignem. Ponekad mi organizam zatrazi i neku takvu glupost poput cipsa, pa onda beba skace ko luda. Onda pocnem pricati sa njom user posted image izgleda ona trazi user posted image

_____________________________

03.04. ocekujemo nasu mrvicu

(odgovor članu Selzy)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 98 [99] 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *