|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 12:39:06   
alman
ma draga moja, stizem nekako, samo me strah sto ne znam polahko i uvijek sam takva bila, a poslije kukam sve me boli, ja ti najvise volim da sve sama uradim niko mi ne treba okrenem sve u kuci a nije mi to nimalo dobro, i sad se zaboravim da sam trudna u 8 mj, pa podjem pomjeriti kauc il nesto podignuti, neki dan sam deku istresala pa me poslije zabolio stomak sav se zgcio, tako da sam rekla od sad sve polahko pa sta se stigne uraditi user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 12:40:44   
ziel
Sve isto kao i kod bureka s mljevenim ili junecim sjeckanim mesom user posted image pileca prsa se isjeckaju na sitnije kockice, doda se luk po zelji i zacini,
ja stavljam vegetu, malo soli, crvena paprika, origano, malo chilija, jufku razvucem na vecu povrsinu i zavijam sadrzaj...
ovako http://tortekolaci.com/wp-content/uploads/2014/09/Burek.jpg
bude bolji nego sa junecim mesom user posted image

a sta znam za to sto sam cula, zene u mahali svasta pricaju user posted image pa moram pola odvaditi od te njihove price

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 12:44:10   
LieToMe RR
Izvjestaj sa terena user posted image
Radovi lijepo napreduju, plafoni u pola stana gotovi,silikon akril lijepo stavljen gdje treba, ostava i hodnik predjeni bijelom i plafon u kupatilu, trenutno se kreci spavaca u ciklama boju pa onda ide latex u spavacoj jedan zid, hodnik i ostava...pa onda druga ruka
user posted image

Trenutno sam u fazi nemam sta raditi, nemam sta cistiti skloni se da ne smetas sa pupom user posted image

Danas bi trebao najveci dio posla zavrsen. Kasnije kad se sve zavrsi ide ciscenje i vracanje stvari. Sutra ostane kuhinja, trpezarija i dnevni boravak i moj famozni narandzasti zid ali tu nema posla ni blizu koliko danas.

Velika pusa i pozdrav sa radilista user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 13:03:22   
alman
ja jedem svo meso al sve umjereno, mislim da sve treba da se unosi u organizam user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 13:06:12   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Izvjestaj sa terena user posted image
Radovi lijepo napreduju, plafoni u pola stana gotovi,silikon akril lijepo stavljen gdje treba, ostava i hodnik predjeni bijelom i plafon u kupatilu, trenutno se kreci spavaca u ciklama boju pa onda ide latex u spavacoj jedan zid, hodnik i ostava...pa onda druga ruka
user posted image

Trenutno sam u fazi nemam sta raditi, nemam sta cistiti skloni se da ne smetas sa pupom user posted image

Danas bi trebao najveci dio posla zavrsen. Kasnije kad se sve zavrsi ide ciscenje i vracanje stvari. Sutra ostane kuhinja, trpezarija i dnevni boravak i moj famozni narandzasti zid ali tu nema posla ni blizu koliko danas.

Velika pusa i pozdrav sa radilista user posted image

user posted image super, cuvaj se drag da te propuh ne uhvati, ako otvarate prozore, a danas je i pohladno

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 13:09:48   
alman

IZVORNA PORUKA: ziel

Sve isto kao i kod bureka s mljevenim ili junecim sjeckanim mesom user posted image pileca prsa se isjeckaju na sitnije kockice, doda se luk po zelji i zacini,
ja stavljam vegetu, malo soli, crvena paprika, origano, malo chilija, jufku razvucem na vecu povrsinu i zavijam sadrzaj...
ovako http://tortekolaci.com/wp-content/uploads/2014/09/Burek.jpg
bude bolji nego sa junecim mesom user posted image

a sta znam za to sto sam cula, zene u mahali svasta pricaju user posted image pa moram pola odvaditi od te njihove price

jela sam nedavno kod komsinice, al ona pravi og pecenih jufki, i bio je bas ukusan i dobar, al je mene poslije mucio valjda zbog luka, evo sad me nesto muci i krastavica,

dolazi sad sezona satarasa, ja mislim da ce kod mene bit sad svaki drugi dan sataras user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 14:23:14   
maksi
Dan zene,

Mi juce bili kod muzevih svi se okupili bilo je fino,nisam nesto mogla da jedem sinoc u 9 stomak krci i pojedem plazme i mlijeka user posted image

Vidim uzivate,a i krecenja dobro napreduju samo tako. Mi cemo sa krecenjem jos sacekati

Danas evo lezim cjeli dan,nisam nizasta to mi se cesto desava u ovoj trudnoci

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 14:26:19   
maksi
Mene isto muci luk u svemu u ovoj trudnoci,ali pomogne mi kisela voda ili donat.
Joj i ja obozavam sataras,jedva cekam da bude malo zreliji paradajz. A inace volim svo povrce takodje jedva cekam mladi grasak. Jesam postala poguzija user posted image
IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: ziel

Sve isto kao i kod bureka s mljevenim ili junecim sjeckanim mesom user posted image pileca prsa se isjeckaju na sitnije kockice, doda se luk po zelji i zacini,
ja stavljam vegetu, malo soli, crvena paprika, origano, malo chilija, jufku razvucem na vecu povrsinu i zavijam sadrzaj...
ovako http://tortekolaci.com/wp-content/uploads/2014/09/Burek.jpg
bude bolji nego sa junecim mesom user posted image

a sta znam za to sto sam cula, zene u mahali svasta pricaju user posted image pa moram pola odvaditi od te njihove price

jela sam nedavno kod komsinice, al ona pravi og pecenih jufki, i bio je bas ukusan i dobar, al je mene poslije mucio valjda zbog luka, evo sad me nesto muci i krastavica,

dolazi sad sezona satarasa, ja mislim da ce kod mene bit sad svaki drugi dan sataras user posted image



_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 15:18:03   
ziel
IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: ziel

Sve isto kao i kod bureka s mljevenim ili junecim sjeckanim mesom user posted image pileca prsa se isjeckaju na sitnije kockice, doda se luk po zelji i zacini,
ja stavljam vegetu, malo soli, crvena paprika, origano, malo chilija, jufku razvucem na vecu povrsinu i zavijam sadrzaj...
ovako http://tortekolaci.com/wp-content/uploads/2014/09/Burek.jpg
bude bolji nego sa junecim mesom user posted image

a sta znam za to sto sam cula, zene u mahali svasta pricaju user posted image pa moram pola odvaditi od te njihove price

jela sam nedavno kod komsinice, al ona pravi og pecenih jufki, i bio je bas ukusan i dobar, al je mene poslije mucio valjda zbog luka, evo sad me nesto muci i krastavica,

dolazi sad sezona satarasa, ja mislim da ce kod mene bit sad svaki drugi dan sataras user posted image


E bas tako draga, sataras kad zamirise uhh user posted image
meni ne skodi crveni luk ali skodi onaj praziluk...
vidi sta je ostalo od mog bureka

user posted image

Muz bio gladan a i ja, pa je samo komad ostao user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 2.5.2015 15:22:39 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 18:02:58   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: ziel

Sve isto kao i kod bureka s mljevenim ili junecim sjeckanim mesom user posted image pileca prsa se isjeckaju na sitnije kockice, doda se luk po zelji i zacini,
ja stavljam vegetu, malo soli, crvena paprika, origano, malo chilija, jufku razvucem na vecu povrsinu i zavijam sadrzaj...
ovako http://tortekolaci.com/wp-content/uploads/2014/09/Burek.jpg
bude bolji nego sa junecim mesom user posted image

a sta znam za to sto sam cula, zene u mahali svasta pricaju user posted image pa moram pola odvaditi od te njihove price

jela sam nedavno kod komsinice, al ona pravi og pecenih jufki, i bio je bas ukusan i dobar, al je mene poslije mucio valjda zbog luka, evo sad me nesto muci i krastavica,

dolazi sad sezona satarasa, ja mislim da ce kod mene bit sad svaki drugi dan sataras user posted image


E bas tako draga, sataras kad zamirise uhh user posted image
meni ne skodi crveni luk ali skodi onaj praziluk...
vidi sta je ostalo od mog bureka

user posted image

Muz bio gladan a i ja, pa je samo komad ostao user posted image

Dobro ti izgleda ovaj burek...mljac..mogla bih probati. Ne bude suh? Kontam zbog fileta?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 18:06:52   
ninuska
I ja se naradih danas. umorila sam se user posted image . Izmedju ostalog, sortirala stvari od male, ma to je velika crna vreca od smeca puna. Haos. Bas puno. Pa cu to kod svekrve odnijeti kad budemo isli. sve mislim dr pgrijesila spol, pa cekam potvrdu na slj kontroli user posted image . Ako ostane decko da se rijesim ovih stvari, pa kupiti sve nanovo user posted image .

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 18:09:57   
mala curica
Dan trudnjace....
Ja prebrisala i slozila krevetac,jos samo da ga mm sastavi.
Ja kontala prvo spavacu da okrecim i da napravim novi razmjestaj,pa tek da sklapamo krevetac,a mm navalio da ga sklopi pa cemo ostalo.Nigdje veze,ali to je muska logika i neka ga user posted image
Vjerujem da ne moze izdrzati da se okreci,zeli da ga sto prije vidi sklopljenog u nasoj sobi user posted image
One latice su bas super,u njih cu odmah pelene i Pampers da slozim da mi ne smetaju ponormaru.
Ostalo mi jos da operem posteljinu za bebicu,ali to cu mozda sl sedmice iako ima jos vremena.
Pa onda polahko da operem stvarcice i da popeglam.
Danas nisam nista pravila za veceru,tako mi je lose bilo.Nezz sta se desava,uhvati me gusenje i ne mogu da disem,samo dahcem kao cuko.
Jutros usla u kuhinju i dok sam pil file napravila kad se ne onesvijesti,automavki nisam vise bila gladna.Jeli moguce da mi pocinju mirisi smetati plus malo sto se zamorim pa me aritmija i gusenje pucauser posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 18:30:42   
*pcelica*
Dobar dan. Sretno s radovima svima koji su krenuli s krecenjem i velikim radovima. Ja kontam da to ostavim za sljedeci mjesec . Mrsko mi se nakaniti user posted image Juce smo malo hodali po Mostaru Jablanici i Konjicu. Super nam je bilo. Djeca se umorila, zaspale ko koke ali su zato jutros u sedam bile na nogama

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 18:50:21   
ziel
Nije suh jer se malo zalije na kraju :-) ja preferiram staru bosansku kuhinju mada cesto i experimentisem ;-)

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 18:55:14   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ziel

Nije suh jer se malo zalije na kraju :-) ja preferiram staru bosansku kuhinju mada cesto i experimentisem ;-)

e, super. Hvala.
volim i ja eksperimentisati mada u zadnje vrijeme gledam da sto prije napravim rucak. Nesto sto ne oduzima previse vremena

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 18:57:12   
ninuska

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobar dan. Sretno s radovima svima koji su krenuli s krecenjem i velikim radovima. Ja kontam da to ostavim za sljedeci mjesec . Mrsko mi se nakaniti user posted image Juce smo malo hodali po Mostaru Jablanici i Konjicu. Super nam je bilo. Djeca se umorila, zaspale ko koke ali su zato jutros u sedam bile na nogama

e ovo mi nije jasno. Premore se i opet rano ustanu user posted image . Moja je jucer bila cijeli dan napolju i tek je u 11 zaspala sinoc, i naravno probudila se u pola 8. duze mi spava kad ranije legne

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 19:49:10   
M.A.M.
Sta ima loptice,vidim danas neke odmaraju,a kod nekih se radi punom parom,LTM zavidim ti,ti ces uzivati dok ja budem rintala user posted image
Moje zenice ja sam juce jela sto bi se reklo ko konj,sta god su mi ponudili nisam odbila,zato sam popila i litar kisele vode,al beba se radovala rostilju osjetila sam bas user posted image
Eto uzivajte mi i sutra,i odmarajte sto vise

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
2.5.2015 19:55:57   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobar dan. Sretno s radovima svima koji su krenuli s krecenjem i velikim radovima. Ja kontam da to ostavim za sljedeci mjesec . Mrsko mi se nakaniti user posted image Juce smo malo hodali po Mostaru Jablanici i Konjicu. Super nam je bilo. Djeca se umorila, zaspale ko koke ali su zato jutros u sedam bile na nogama

e ovo mi nije jasno. Premore se i opet rano ustanu user posted image . Moja je jucer bila cijeli dan napolju i tek je u 11 zaspala sinoc, i naravno probudila se u pola 8. duze mi spava kad ranije legne




Ni meni nije jasno user posted image Doduse mladja nikad nije bila spavalica. Cak i kao beba ako dnevno sastavi sat vremena ja sam sva sretna. Uvece dobaci nekako do devet sati i zaspi ali zato ujutro prva zraka sunca i ona je na nogama user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 6:27:57   
LieToMe RR
Juuutrrrooooo user posted image
Ja poranila...beba skace, nisam mogla da se namjestim nikako, mada sam se sinoc komirala prije 11 pa mi je ovo mjera.

Trudnice drage ja sam vam se juce naradila malo je reci.
Zavrsili smo sve sto smo planirali. Okrecili spavacu, ostavu, hodnik i kupatilo. Uspjela sam sa dragim zajednickim snagama da sve iz ostave i bracnog kreveta (a to je kamara stvari) vratim na svoje mjesto. Vise od pola americkog plakara sam ispraznila, prebrisala sve i vratila. Cak sam i kuatilo vise od pola prebrisala a odove necu dok danas sve ne zavrsimo pa usisemo i izpoliram sve lijepo.
Ovaj latex je savrsen...da savrseniji nije mogao biti. Al izgleda da smo se mi malo zeznuli pa smo uzeli toga vise hahahahauser posted image okrecicemo i sto smo planirali i sto nismo.
Boja u spavacoj je isala malo intezivnija nego prosli put al ja volim te intezivne a i muz je odusevljen. Jedva cekamo da vidimo kako ce ispasti narandzasta.
Uspjela sam cak i da pustim dvije masine plisanih igracaka tako da je i to skoro suho user posted image i vrijeme nas je evo posluzilo, kao savrseno.

Malena je uzivala sa bakom, igraju se, bile su vani...salju slike na viber user posted image
Ja odoh laganini da rasremim ovo sto je ostalo u dnevnom boravku, trpezariji i kuhinji za skloniti, da popijem nesicu i da zavrsim onaj americki plakar u spavacoj user posted image

Javim vam se nekad u toku radova da vas obavjestim kako ide. Hvala vam na podrsci i sto dijelite sa mnom ove sitne radosti u kojima jako uzivam.
Beba i ja vas puno ljubimo i grlimo, narocito one koje su u radovima kao i mi user posted image
user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 7:23:43   
memsi
Jutrica i od mene,
Ja se vec nadigla uveliko,potkuhala lokume za dorucak,masinu ukljucila.LTM i kod nas sve planski Bogu hvala ide.u djecijoj sobi zavrseni bjeli zidovi pa danas nastavljamo sa ljubicastim tonovima.Ja uvijek nadodem na nekakve fix ideje kad je krecenje u pitanju pa tako i ovaj put.Plakar gotov,sve plisane igracke oprane i osusene.Sve trudilice koje nisu u radovima neka se lijepo i danas provedu,a nama ostalima zelim da se ne umaramo i da nam ide sve po planu i programu.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 8:58:28   
alman
jutro trudnice drage, ma ovo je najvrijednija grupa trudnica user posted image sve masAllah aktivne i vrijedne user posted image

i ja samo da vam mahnem i odoh kod svojih roditelja, tako da se cujemo veceras

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 9:01:16   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Juuutrrrooooo user posted image
Ja poranila...beba skace, nisam mogla da se namjestim nikako, mada sam se sinoc komirala prije 11 pa mi je ovo mjera.

Trudnice drage ja sam vam se juce naradila malo je reci.
Zavrsili smo sve sto smo planirali. Okrecili spavacu, ostavu, hodnik i kupatilo. Uspjela sam sa dragim zajednickim snagama da sve iz ostave i bracnog kreveta (a to je kamara stvari) vratim na svoje mjesto. Vise od pola americkog plakara sam ispraznila, prebrisala sve i vratila. Cak sam i kuatilo vise od pola prebrisala a odove necu dok danas sve ne zavrsimo pa usisemo i izpoliram sve lijepo.
Ovaj latex je savrsen...da savrseniji nije mogao biti. Al izgleda da smo se mi malo zeznuli pa smo uzeli toga vise hahahahauser posted image okrecicemo i sto smo planirali i sto nismo.
Boja u spavacoj je isala malo intezivnija nego prosli put al ja volim te intezivne a i muz je odusevljen. Jedva cekamo da vidimo kako ce ispasti narandzasta.
Uspjela sam cak i da pustim dvije masine plisanih igracaka tako da je i to skoro suho user posted image i vrijeme nas je evo posluzilo, kao savrseno.

Malena je uzivala sa bakom, igraju se, bile su vani...salju slike na viber user posted image
Ja odoh laganini da rasremim ovo sto je ostalo u dnevnom boravku, trpezariji i kuhinji za skloniti, da popijem nesicu i da zavrsim onaj americki plakar u spavacoj user posted image

Javim vam se nekad u toku radova da vas obavjestim kako ide. Hvala vam na podrsci i sto dijelite sa mnom ove sitne radosti u kojima jako uzivam.
Beba i ja vas puno ljubimo i grlimo, narocito one koje su u radovima kao i mi user posted image
user posted image

user posted image na detaljnom izvjestaju, mogla bih raditi i za neku tv kucu kao reporter sa terena user posted image

drago mi je sto sve ide po planu, ma sve je stvar dobre organizacije i dobre volje za radom, da aBd danas privedes kraju projekat krecenja i ciscenja, user posted image

i ti od naj imas veliku podrsku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 9:09:46   
ziel
Da se i ja prijavim :-) danas cu neko cvijece da prisadim u saksije na terasu, ne bi trebalo biti vise mraza da ih unisti... Uzivajte u danasnjem suncu

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 9:26:32   
ninuska
Jutro, i kod mene radno. Radi se u dvoristu, a ja pravim kafu i dorucak. Napravila sam i neki kolac da se pocaste. Nadjoh na rr recept "medeno srce". on mi bio najbrzi, sve ostalo bi trajalo i ne bi se moglo jesti prije veceras. Al mislim da je fula :(. Djeluje suho. Javim utiske.
ustala sam sa glavoboljom i tupim bolom u desnom uhu. Mislim da ne smijem.nista popiti user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 11:04:31   
Carobno jutro


Jutro...
Ja jutros jedva ustadoh..sve me boli ziga. Majko mojauser posted image Danas sam usla u 20. sedmicu. Tacno sam na polauser posted image pa ja ko slavim a kad skontam da imam jos ovolikouser posted image ucrnjacim se odmah.

LTM, zeno draga sta ti sve uradi..user posted image najbitnije je da si zadovoljna sa bojama...a evo i mi se mislim da ta latex stavimo na par mjesta. mm nije znao za to p ce ici da vidi sta i kakouser posted image ...e reko bolan bolan, ja ti govoirm sta ima, sta nemauser posted image sram te bilouser posted image

ninuskhka, koliko znam ne smijes nista popiti osim paracetamolauser posted image ubise nas ovi bolove...user posted image ..

ziel, ja sam posadila jos prosle sedmice na balkonu divno cvijece, eno ga vec i procvjetalo user posted image

ostalim,user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *