|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 11:10:24   
*pcelica*
Dobar dan drage trudnjace. Vidim ovdje zene danas pravo vrijedne. Samo ja nikako da se odlijepim od kauca user posted image LTM svaka cast. Ti se bas juce zadala. Jos ce vas i vrijeme posluzitida se sve osusi kako treba. Blago tebi user posted image MM danas radi pa smo nas tri osudjene sjediti kod kuce. Yato cu danas preloziti ormare i izvaditi ljetnju garderobu, valjda nam yimska vise nece trebati

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 12:34:55   
rose
pozz zene i mi se vratismo kuci...nismo nesto daleko isli, do svekijevaca u kakanj u petak ujutro otisli i ostali do jutros... i ja pozurila nazad prije guzve koju ce napraviti ovi svi sto se vracaju veceras...kako ne vozim cesto, taman sam ubola finu rutu i u petak i danas bez puno stresa na cesti da ne zaboravim user posted image doduse u petak beba se nije nesto bunila...sad vec jeste...vozila zajedno s mamom user posted image ...sad kontam trebam masinu upaliti...mozda kasnije nagovorim muza da odemo u setnju ako ne bude kise a vec sutra posao i svakodnevnica

mi smo dogovorili krecenje krajem mjeseca...tada cemo i cilime prati....LTM moram muza poganjat da nadje onaj broj momaka sto peru cilime pa ti posaljem ako je to jso aktuelno odnsono ako nisi vec zavrsila

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 13:05:25   
*pcelica*
Blago vama. Kako sam ja pozelila negdje otici na dva tri dana. Jedino kod svojih idem na konak ovo ostalo isplaniram na cijeli dan i back to home. MM nije neki ljubitelj nocenja u gostima a i ja sam se sad odvikla.Mi smo u petak malo skitali po Mostaru pa onda isli u onaj muzej u Jablanici user posted image Ionda u eko selo kod Konjica. Super nam bilo. Jeva cekam da mm sastavi opet dvadana slobodno pa da negdje opet hodamo ali malo dalje user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 15:44:42   
ninuska
I ja volim hodati user posted image . Na konak odemo kod svekrve jer malo dalje zivi i na more. Ostalo su krace relacije, pa se vratimo kuci.
I mi bi trebali kreciti samo ne znam kad. Cini mi se da ce august biti haotican. More, krecenje, pranje cilima...a ne znam.kad bi drugo user posted image . Sad mi rano, a onda dolazi ramazan tako da...
Kolac i nije los..moze se jesti...taman za iznenadne goste, a kad slasticarna nije u blizini user posted image .
odoh rucak praviti. Tel. snicle i pomfri..zdravo, nema sta user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 16:00:16   
Marien

IZVORNA PORUKA: alman

jutro zenice kako ste mi od jutros, sigurno ce bit slabije javljanje ovaj vikend zbog prznika i radova,user posted image

neka nam ovaj mjesec protekne u znaku urednih kontrola, iscekivanju novih bebica, terminusama zelim lagane porede, zive i zdrave bebice, valjda ce nam se javljati do termina, malo su su usutile user posted image

a onda dolazi ako Bog da i nas mjesec Bella, mala curice user posted image


leena ja mislim da se radi 12-13 sed, meni je dr. nuhalni mjerio u 12 sed, mozda je bolje da odgodis za jos jednu sedmicu user posted image


Draga moja, tu su terminuse i uprate vas pomalo, puno pisete, svaka cast, bas vrijedne a kako se priblizavam terminu hiljadu nekih obaveza, sve se cini - nesto se nece stici. user posted image
Usput, svaki dan mislim da cu se poroditi a eto imam jos desetak dana do termina, bas je proletilo, tako ce i vama zacas user posted image user posted image Vidim da su radovi u toku, krecenja i sl. i ja dok to nisam kotarisala, nisam nikako bila rahat a sad opusteno cekam, lijepo je kad se to glavno zavrsi. Pozdravljam vas sve puno, mazite stomacice i uzivajte!

_____________________________

13.05.2015. cekamo principessu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 16:04:51   
ziel

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro



Jutro...
Ja jutros jedva ustadoh..sve me boli ziga. Majko mojauser posted image Danas sam usla u 20. sedmicu. Tacno sam na polauser posted image pa ja ko slavim a kad skontam da imam jos ovolikouser posted image ucrnjacim se odmah.

LTM, zeno draga sta ti sve uradi..user posted image najbitnije je da si zadovoljna sa bojama...a evo i mi se mislim da ta latex stavimo na par mjesta. mm nije znao za to p ce ici da vidi sta i kakouser posted image ...e reko bolan bolan, ja ti govoirm sta ima, sta nemauser posted image sram te bilouser posted image

ninuskhka, koliko znam ne smijes nista popiti osim paracetamolauser posted image ubise nas ovi bolove...user posted image ..

ziel, ja sam posadila jos prosle sedmice na balkonu divno cvijece, eno ga vec i procvjetalo user posted image

ostalim,user posted image


I ja se bas pitam koliko mu treba da procvjeta :-D znaci iduce sedmice ce vec biti bujno... prvi put sadim u novom domu jer sam i friska mlada haha, 6.mjesec kako sam se udala :-)

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 18:40:35   
Bella.88
pozzdrav ženice
vidim sve radno/vrijedno svaka častuser posted image
samo polako,nemojte preterivat
Alman ti obavezno uspori,čuj 3 kuće
pa ti ko curica od 40 kila poleti tamo poleti ovamo,a ne trudnica pri kraju
čuvaj se draga vrijedniceuser posted image

ja danas bila u kupovinu,videla u dm kremu za bradavice 3km i nešto,da li je neko koristio i valja li čemu?
Ja prije koristila Aventovu-odlična je,a razlika u cijeni ogromna

maleni je kod nane i dalje joj ide svaki drugi dan,žena me spasi da je Allah nagradi
prespavao je u četvrtak kod nje bez riječi,nije me tražio,sutradan mi se nije nešto plaho ni obradovaouser posted image
sad mi je puno lakše,prije sam na samu pomisao odlaska u porodilište u plač
sad ga pitamo hoćeš ići kod nane kad mama ode rodit bebu,kaže hoću idi dotokuuser posted image

< Poruku je uredio Bella.88 -- 3.5.2015 18:48:21 >


_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 18:47:06   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobar dan. Sretno s radovima svima koji su krenuli s krecenjem i velikim radovima. Ja kontam da to ostavim za sljedeci mjesec . Mrsko mi se nakaniti user posted image Juce smo malo hodali po Mostaru Jablanici i Konjicu. Super nam je bilo. Djeca se umorila, zaspale ko koke ali su zato jutros u sedam bile na nogama

e ovo mi nije jasno. Premore se i opet rano ustanu user posted image . Moja je jucer bila cijeli dan napolju i tek je u 11 zaspala sinoc, i naravno probudila se u pola 8. duze mi spava kad ranije legne

odmorna deca lijepo i dugo spavaju
umorna teže zaspu i ranije se bude
još ako je dan bio aktivan,pa sve to kroz snove proživljavaju

moj se budi pravo rano,juče ustao u 5 i nešto,danas u 6h
tom je pola 7kasno,da mi je doživet da se probudi bar u 7h.,naspavala bi se kao nikouser posted image

Marien i ostale terminuše sretno i lagan porod

Alman i m.curice usitnilo i nama pravo,stižu nam bebareuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 21:35:28   
Leena
Drage moje, hvala na odgovorima za nuhalni... Vidjet cemo hoce li moci mjeriti tada ili ce me opet zakazati sedmicu-dvije kasnije...
Mi se vratili kuci maloprije... Umorna sam od puta prestrasno i cijeli dan imam mucninu... Ne popustaju me nikako bas.
Djeca isto umorna od puta, bas smo krepani svi skupa... Bice bolje kad se naspavamo.
Odoh sada gledati x-factor user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 21:53:34   
aidana
Alman uspori malo, je li bas moras sve 3 kuce cistitiuser posted image

Bella pisi kako ide sa selidbom. Kupujete li namjestaj...ja to bas volim citati.

Ninuska kad je tebi dr rekao da nosis curicu? Cini mi se da nije velika razlika izmedju nas a kod tebe vec dugo stoji da je curica. Ja se nadam da cu na pregledu za 2 sedmice saznati.

Mi smo stigli s puta, okupali se, raspakovali se, ukljucila masinu...malac se komirao a i ja cu uskoro.

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 23:04:42   
ninuska
IZVORNA PORUKA: aidana

Alman uspori malo, je li bas moras sve 3 kuce cistitiuser posted image

Bella pisi kako ide sa selidbom. Kupujete li namjestaj...ja to bas volim citati.

Ninuska kad je tebi dr rekao da nosis curicu? Cini mi se da nije velika razlika izmedju nas a kod tebe vec dugo stoji da je curica. Ja se nadam da cu na pregledu za 2 sedmice saznati.

Mi smo stigli s puta, okupali se, raspakovali se, ukljucila masinu...malac se komirao a i ja cu uskoro.

Rekla mi u 11/12 sedmici. Isla sam i nakon toga na kontrole, ali nista nije potvrdila. Pa, kontam moguce da je i pogrijesila user posted image . Jel'' ti ides na jezero?

bella koristila sam tu kremu iz dm-a i meni je bila dobra. Drugu nisam kupovala. dok sam isla na vjezbe za trudnice reklamirali su aventovu, ali je bila dosta skuplja. Procitah na rr-u za dm-ovu i reko ako ne bude valjala u ijek mogu kupiti avent.

< Poruku je uredio ninuska -- 3.5.2015 23:06:33 >

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 23:08:25   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Bella.88


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobar dan. Sretno s radovima svima koji su krenuli s krecenjem i velikim radovima. Ja kontam da to ostavim za sljedeci mjesec . Mrsko mi se nakaniti user posted image Juce smo malo hodali po Mostaru Jablanici i Konjicu. Super nam je bilo. Djeca se umorila, zaspale ko koke ali su zato jutros u sedam bile na nogama

e ovo mi nije jasno. Premore se i opet rano ustanu user posted image . Moja je jucer bila cijeli dan napolju i tek je u 11 zaspala sinoc, i naravno probudila se u pola 8. duze mi spava kad ranije legne

odmorna deca lijepo i dugo spavaju
umorna teže zaspu i ranije se bude
još ako je dan bio aktivan,pa sve to kroz snove proživljavaju

moj se budi pravo rano,juče ustao u 5 i nešto,danas u 6h
tom je pola 7kasno,da mi je doživet da se probudi bar u 7h.,naspavala bi se kao nikouser posted image

Marien i ostale terminuše sretno i lagan porod

Alman i m.curice usitnilo i nama pravo,stižu nam bebareuser posted image


Bas se rano budi. Kad legne navece?
Da, primjetila sam Kad se premori jedva zaspi i ranije se budi.

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 23:10:52   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Leena

Drage moje, hvala na odgovorima za nuhalni... Vidjet cemo hoce li moci mjeriti tada ili ce me opet zakazati sedmicu-dvije kasnije...
Mi se vratili kuci maloprije... Umorna sam od puta prestrasno i cijeli dan imam mucninu... Ne popustaju me nikako bas.
Djeca isto umorna od puta, bas smo krepani svi skupa... Bice bolje kad se naspavamo.
Odoh sada gledati x-factor user posted image

Lezi i spavaj, kakav x faktor user posted image .
Jel' povracas ili ti je samo mucnina? Znam kako ti je. Ja sam dva mjeseca konstantno povracala. cak i infuzije primala user posted image . Da ti sto prije prodje user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 23:45:21   
alman
po obicaju ja sama u ovo doba na forumu nigdje nikoga user posted image , ja evo malo prije dosla kuci, volim otici na cijeli dan kod svojih, kad odem na sijelo ko da nisam ni bila, a u ovih sedam god kako sam u braku jos nikad nisam nocila kod njih, kad danas me mali pita a kad cemo mi zajedno nociti kod nane, a i on je mozda 3 puta nocio sam user posted image mama mi radi tako da ja vikendom odem budem cijeli dan i kuci user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 23:47:46   
alman

IZVORNA PORUKA: rose

pozz zene i mi se vratismo kuci...nismo nesto daleko isli, do svekijevaca u kakanj u petak ujutro otisli i ostali do jutros... i ja pozurila nazad prije guzve koju ce napraviti ovi svi sto se vracaju veceras...kako ne vozim cesto, taman sam ubola finu rutu i u petak i danas bez puno stresa na cesti da ne zaboravim user posted image doduse u petak beba se nije nesto bunila...sad vec jeste...vozila zajedno s mamom user posted image ...sad kontam trebam masinu upaliti...mozda kasnije nagovorim muza da odemo u setnju ako ne bude kise a vec sutra posao i svakodnevnica

mi smo dogovorili krecenje krajem mjeseca...tada cemo i cilime prati....LTM moram muza poganjat da nadje onaj broj momaka sto peru cilime pa ti posaljem ako je to jso aktuelno odnsono ako nisi vec zavrsila

cuj dolazila u Kakanj, pa sto zeno ne rece mogle smo se upoznati i kafu negdje popiti, nisam znala da ti je muz iz Kaknja user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 23:52:13   
alman

IZVORNA PORUKA: Marien


IZVORNA PORUKA: alman

jutro zenice kako ste mi od jutros, sigurno ce bit slabije javljanje ovaj vikend zbog prznika i radova,user posted image

neka nam ovaj mjesec protekne u znaku urednih kontrola, iscekivanju novih bebica, terminusama zelim lagane porede, zive i zdrave bebice, valjda ce nam se javljati do termina, malo su su usutile user posted image

a onda dolazi ako Bog da i nas mjesec Bella, mala curice user posted image


leena ja mislim da se radi 12-13 sed, meni je dr. nuhalni mjerio u 12 sed, mozda je bolje da odgodis za jos jednu sedmicu user posted image


Draga moja, tu su terminuse i uprate vas pomalo, puno pisete, svaka cast, bas vrijedne a kako se priblizavam terminu hiljadu nekih obaveza, sve se cini - nesto se nece stici. user posted image
Usput, svaki dan mislim da cu se poroditi a eto imam jos desetak dana do termina, bas je proletilo, tako ce i vama zacas user posted image user posted image Vidim da su radovi u toku, krecenja i sl. i ja dok to nisam kotarisala, nisam nikako bila rahat a sad opusteno cekam, lijepo je kad se to glavno zavrsi. Pozdravljam vas sve puno, mazite stomacice i uzivajte!

ko nam se ovo javio user posted image , a mi ovdje mislimo i radujemo se novim bebicama, hajd sad kad si poradila malo uzivaj i odmaraj na forumu, pisi nam sta se desava user posted image

je li sve spremno za malu princezicu, Boga mi pravo ti je usitnilo, staa je sa Scarlet nema ni nje na forumu vec dugo

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
3.5.2015 23:56:43   
alman

IZVORNA PORUKA: Leena

Drage moje, hvala na odgovorima za nuhalni... Vidjet cemo hoce li moci mjeriti tada ili ce me opet zakazati sedmicu-dvije kasnije...
Mi se vratili kuci maloprije... Umorna sam od puta prestrasno i cijeli dan imam mucninu... Ne popustaju me nikako bas.
Djeca isto umorna od puta, bas smo krepani svi skupa... Bice bolje kad se naspavamo.
Odoh sada gledati x-factor user posted image

leena je li popustila mucnina, ja ovaj put nisam imala na pocetku trudnoce, al evo sad u zadnje vrijeme me hvata pravo mucnina al mislim da je zbog pomjeranja zeludca, jer samo ako zalogaj. dva vise pojedm podje me muciti, user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
4.5.2015 0:06:45   
alman

IZVORNA PORUKA: aidana

Alman uspori malo, je li bas moras sve 3 kuce cistitiuser posted image

Bella pisi kako ide sa selidbom. Kupujete li namjestaj...ja to bas volim citati.

Ninuska kad je tebi dr rekao da nosis curicu? Cini mi se da nije velika razlika izmedju nas a kod tebe vec dugo stoji da je curica. Ja se nadam da cu na pregledu za 2 sedmice saznati.

Mi smo stigli s puta, okupali se, raspakovali se, ukljucila masinu...malac se komirao a i ja cu uskoro.

dvije moram, mislim trebala bih user posted image ovu gdje mi zivimo trenutno i kod svekrve, a ne mogu ni da mami ne pomognem, nema jos nevjeste, sta cu kad me imaju obje jednu al vrijednu user posted image hvalite me moja medna usta user posted image imam zaivu al ona radi ima samo ned.slobodnu, a Bogami se nesto i ne nudi da dodje pomoci user posted image
sreca pa mama nece ove god. nista kreciti nego ce samo generalno ocistit i nekad kasnije oprati cilime, danas smo uradile jednu sobu, preslozile ormar i sve izbrisale, a i ja kad budem radila kod sebe i oni ce doci da mi pomognu kad bude radna akcija user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
4.5.2015 7:08:04   
Andy_Bec23
Jutro drage moje trudnice... Kako vas je lijepo citat... Uredne i zdrave trudnoce... Kad se samo sjetim sebe u ovo vrijeme prije godinu dana sam bila 6 sedmica a sada moje pile skoro puni 5 mjeseci ako dragi Bog da... Mozda vam je mala c rekla da smo dobro, da rastemo i papamo... Meni osobno fali moja pupa i iscekivanje.. Vidjet ce te ljepo je biti mama...

Carobno jutro za tebe sam posebno sretna i drago mi je da si na pola vec a poslje sedmice lete ko lude vidjet ces ... Cestitam na curici ...

Rose draga pa ti si jos tu? Kada je termin??

Nadam se da ce mo i mi uskoro na drugu bebu pa da opet se pridruzim zenama tu ...

Ljubimo vas ja i moj sincina

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
4.5.2015 8:16:36   
LieToMe RR
Jutro drage moje trudnice, jeste mi se naspavale.

Ja slomljena...ne polomljena ali happy. Zavrsili smo SVE. Cijeli stan je okrecen, sve je prebrisano i vraceno na svoje mjesto, masine su pustane, plisane igracke osusene i poslozene, cekaju princezu da se vrati u srijedu kuci user posted image
Nego, zovite me LATEX user posted image user posted image user posted image  ono je savrsenstvo. Ostalo nam je viska boje a okrecili smo u latex i sto smo planirali i sto nismo. Na kraju smo izvukli i frizider (iako je je on uglavljen izumedju elemenata knap i ima jako malo zida) i tamo okrecili latexom, pa iza tv-a u spavacoj sobi... sve je sad glatko i fino. Ima neku netipicnu bijelu boju, vise na neku boju leda sa onim lijepim satenskim odsjajem.
Elem, sve sto sam planirala to sam i zavrsila. Juce smo udruzenim snagama dragi i ja pobrisali oba americka plakara (u spavacoj i u hodniku), on je polirao kozni ugao i 8 trpezarijskih stolica user posted image  dok sam ja lijepo cistila police, stolove i vracale slike, detaljcice. Jedino sto smo cekali mog brata sinoc da dodje i da pomogne muzu da vrate sto iz dnevnog boravka jer je tezak ko tuc. Uradili smo i milion nekih sitnih detaljcica, silikon u kupatilu, silikon u kuhinji na plafonu izmedju lajsne ukrasne i plafona (kuhinju sam naravno opet morala prebrisati cijelu iz vana, koliko god da su decki cuvali svejedno je frcalo a i bilo je prasine), silikon oko curicinog plakara...ma silikon everywhere user posted image  

Danas cemo da zovemo za cilime. Draga rose hvala ti za broj, nasli smo ove decke sto su i prosle godine radili, imaju masinsko pranje i susenje sa nekim predivnim detrdzentima, a dodju po cilime i vrate ih. Tako da cemo njih danas organizovati. Trebali bi i curici kupiti novu stazu. Imala je onaj cilim sa onim auticama i ulicama pa smo mislili opet na tu foru, pa ako imate savjet gdje ih sve ima slobodno pisite (mi smo ovaj kupili prije 2 godine u plavom oku, bilo ih je u elpiju ali brzo odu...svaki savjet je dobrodosao).
Jos nisam u potpunosti balkon raspremila ali trenutno su cilimi tamo pa kad oni danas odu onda cu jos i to malo da sredim i to bi bilo to user posted image  

Narandzasta je ispala odlicna!!! Malo je intezivnija i sekundu tamnija nego prosla ali tako se lijepo uklopila u vec postojece narandzaste jastuke i detalje u dnevnom boravku i trpezariji da to nije humano kako je prostor zivnuo. A spavaca... zaljubljena sam u boju u spavacoj (slicna boja je bila i prosle godine ali opet ista stvar, ova je malo tamnija i intezivnija tako da se uz svijetao namjestaj tako divno uklopila).
Eto zenice moje drage, odoh raduckati na poslu. Voljela bih da sam ostala kuci izlezavati se, cak smo i mislili uzeti dan od godisnjeg i onako ih imamo raspar ali znam sebe...svejedno ne bih lezala tako da bolje da sam onda na poslu user posted image

< Poruku je uredio LieToMe -- 4.5.2015 8:17:46 >

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
4.5.2015 10:02:38   
rose

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: rose

pozz zene i mi se vratismo kuci...nismo nesto daleko isli, do svekijevaca u kakanj u petak ujutro otisli i ostali do jutros... i ja pozurila nazad prije guzve koju ce napraviti ovi svi sto se vracaju veceras...kako ne vozim cesto, taman sam ubola finu rutu i u petak i danas bez puno stresa na cesti da ne zaboravim user posted image doduse u petak beba se nije nesto bunila...sad vec jeste...vozila zajedno s mamom user posted image ...sad kontam trebam masinu upaliti...mozda kasnije nagovorim muza da odemo u setnju ako ne bude kise a vec sutra posao i svakodnevnica

mi smo dogovorili krecenje krajem mjeseca...tada cemo i cilime prati....LTM moram muza poganjat da nadje onaj broj momaka sto peru cilime pa ti posaljem ako je to jso aktuelno odnsono ako nisi vec zavrsila

cuj dolazila u Kakanj, pa sto zeno ne rece mogle smo se upoznati i kafu negdje popiti, nisam znala da ti je muz iz Kaknja user posted image



user posted image user posted image ja kao znam da na ovoj temi ima par zena koje imaju veze s Kaknjem al ne upamtih koje su user posted image tako prosli put upoznah zenu...isto je bila na rr, dvoje djece ima, mozda je znas Irma, ima Esmu i Salku user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
4.5.2015 10:03:53   
rose

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: Marien


IZVORNA PORUKA: alman

jutro zenice kako ste mi od jutros, sigurno ce bit slabije javljanje ovaj vikend zbog prznika i radova,user posted image

neka nam ovaj mjesec protekne u znaku urednih kontrola, iscekivanju novih bebica, terminusama zelim lagane porede, zive i zdrave bebice, valjda ce nam se javljati do termina, malo su su usutile user posted image

a onda dolazi ako Bog da i nas mjesec Bella, mala curice user posted image


leena ja mislim da se radi 12-13 sed, meni je dr. nuhalni mjerio u 12 sed, mozda je bolje da odgodis za jos jednu sedmicu user posted image


Draga moja, tu su terminuse i uprate vas pomalo, puno pisete, svaka cast, bas vrijedne a kako se priblizavam terminu hiljadu nekih obaveza, sve se cini - nesto se nece stici. user posted image
Usput, svaki dan mislim da cu se poroditi a eto imam jos desetak dana do termina, bas je proletilo, tako ce i vama zacas user posted image user posted image Vidim da su radovi u toku, krecenja i sl. i ja dok to nisam kotarisala, nisam nikako bila rahat a sad opusteno cekam, lijepo je kad se to glavno zavrsi. Pozdravljam vas sve puno, mazite stomacice i uzivajte!

ko nam se ovo javio user posted image , a mi ovdje mislimo i radujemo se novim bebicama, hajd sad kad si poradila malo uzivaj i odmaraj na forumu, pisi nam sta se desava user posted image

je li sve spremno za malu princezicu, Boga mi pravo ti je usitnilo, staa je sa Scarlet nema ni nje na forumu vec dugo



eno skarlet vidjeh sinoc an temi torba za porodiliste..ustinilo joj pa se zena informise

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
4.5.2015 10:06:23   
bejbibi
Jutro drage moje :) samo da terminusama pozelim sto laksi porod :)... Novopecenim mamicama cestitke user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
4.5.2015 10:15:16   
rose

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Jutro drage moje trudnice... Kako vas je lijepo citat... Uredne i zdrave trudnoce... Kad se samo sjetim sebe u ovo vrijeme prije godinu dana sam bila 6 sedmica a sada moje pile skoro puni 5 mjeseci ako dragi Bog da... Mozda vam je mala c rekla da smo dobro, da rastemo i papamo... Meni osobno fali moja pupa i iscekivanje.. Vidjet ce te ljepo je biti mama...

Carobno jutro za tebe sam posebno sretna i drago mi je da si na pola vec a poslje sedmice lete ko lude vidjet ces ... Cestitam na curici ...

Rose draga pa ti si jos tu? Kada je termin??

Nadam se da ce mo i mi uskoro na drugu bebu pa da opet se pridruzim zenama tu ...

Ljubimo vas ja i moj sincina



ma jedna rose je otisla...ja sam druga rose, cekala sam da se ona prva odjavi s eteme user posted image user posted image meni je termin tek u augustu

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
4.5.2015 10:26:24   
M.A.M.
Jutro user posted image ,kakve ste mi danas?
Mi juce opet kod svekijevaca bili citav dan,sinoc dosli oko 21,mene sutnuo onaj cisti zrak,komirala se u 22 i jutros jedva ustadoh user posted image
Bebara sve jace i cesce udara,osjetim je svako jutro oko 5,al cim stavim ruku na stomak ona se usuti user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *