|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 18:30:35   
ninuska

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: LieToMe

IZVORNA PORUKA: memsi

Buhtlice drage pozdrav veliki.
Samo brzinski sam uletila da vam javim da u dm-u imate na vikend akciji Vir uliske 1+1 za 2,50 KM.Idu ko halva pa ako je nekome blizu da znate.Svakoj ce nam trebati pa rekoh da javnem.Pusa ta sve 😙


user posted image  e super hvala puno! ja definitivno idem u nabavku po bar 10ak paketa za pocetak user posted image  


evo i ja sad gledala katalog, i posla da napisem, kad vec javljeno user posted image ovo je bas super akcija user posted image

ja sam evo muza poslala da kupi user posted image . Valjda nadje. Nama i trebaju ovi crveni ulosci user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1876
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 18:33:11   
ninuska
alman vidi ti to. Bas cudno. Trebalo bi svugdje da je isto jer ne radjaju svi na termin. Koliko se beba rodi prije termina.
nemoj se sekirati. Imam utisak da si se sad opteretila. Nemoj user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 22.5.2015 18:34:55 >

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1877
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 18:42:50   
alman

IZVORNA PORUKA: ninuska

alman vidi ti to. Bas cudno. Trebalo bi svugdje da je isto jer ne radjaju svi na termin. Koliko se beba rodi prije termina.
nemoj se sekirati. Imam utisak da si se sad opteretila. Nemoj user posted image

ma nisam se nasikirala, nek samo sve bude uredu, ne bih se ja bunila ni da bude 15 dana prije terminauser posted image , nego nisam o tome razmisljala, inace sve mi je nekako brzo proslo, jos nisam ni svjesna da se problizilo user posted image , pa sam malo pod nekim dojmom user posted image

a znam za Sarajevo da ide tako, evo i nasoj belli sa spiska je zakazan termin sljedecu sedmicu za cr, a terminjoj nekad u junu

hvala vam i necu da vise razmisljam do srijede o porodu user posted image



_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1878
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 18:48:56   
ninuska

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: ninuska

alman vidi ti to. Bas cudno. Trebalo bi svugdje da je isto jer ne radjaju svi na termin. Koliko se beba rodi prije termina.
nemoj se sekirati. Imam utisak da si se sad opteretila. Nemoj user posted image

ma nisam se nasikirala, nek samo sve bude uredu, ne bih se ja bunila ni da bude 15 dana prije terminauser posted image , nego nisam o tome razmisljala, inace sve mi je nekako brzo proslo, jos nisam ni svjesna da se problizilo user posted image , pa sam malo pod nekim dojmom user posted image

a znam za Sarajevo da ide tako, evo i nasoj belli sa spiska je zakazan termin sljedecu sedmicu za cr, a terminjoj nekad u junu

hvala vam i necu da vise razmisljam do srijede o porodu user posted image



Bice aBd. A, normalno je i da razmisljas kako se blizi. Eto aBd ubrzo tebi tvoje bebare. I meni ova trudnoca leti ko luda..

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1879
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 18:58:57   
mala curica
Zeneeee jakoooo sam sretna i uzbudjenaaaaaaaaaaa.
Na FB vidim nasa no idea izglesa porodila seeeeeeeeee.Vidim cestitke pa sam skontala.........
Bozeeeeeee,sva sam se najezila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio mala curica -- 22.5.2015 18:59:27 >


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1880
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 19:04:35   
ninuska
IZVORNA PORUKA: mala curica

Zeneeee jakoooo sam sretna i uzbudjenaaaaaaaaaaa.
Na FB vidim nasa no idea izglesa porodila seeeeeeeeee.Vidim cestitke pa sam skontala.........
Bozeeeeeee,sva sam se najezila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
da se mama brzo.oporavi aBd, a bebici dug i sretan zivot.
jos malo, pa ces i ti biti sa svojom bebarom user posted image

< Poruku je uredio ninuska -- 22.5.2015 19:05:55 >

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1881
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 20:59:25   
mala curica
Jako se radujem sto je na svijet dosla njena cura ziva i zdrava.
Da se sto prije oporavi i da nam se javi kada uhvati vremena.
Dusa draga,sada neka uziva sa svojom curom.....isplatilo se lezanje i cuvanje.
Da su zive i zdrave zajedno s tatom user posted image user posted image user posted image

Ninuska,da,jos malo pa eto i meni moje bebiceuser posted image
Kako sam vidjela da se nasa no idea porodila i mene je neka euforija uhvatila.
Po njoj znam da sam i ja blizu....user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1882
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 21:02:36   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

Jako se radujem sto je na svijet dosla njena cura ziva i zdrava.
Da se sto prije oporavi i da nam se javi kada uhvati vremena.
Dusa draga,sada neka uziva sa svojom curom.....isplatilo se lezanje i cuvanje.
Da su zive i zdrave zajedno s tatom user posted image user posted image user posted image

Ninuska,da,jos malo pa eto i meni moje bebiceuser posted image
Kako sam vidjela da se nasa no idea porodila i mene je neka euforija uhvatila.
Po njoj znam da sam i ja blizu....user posted image



user posted image user posted image heh znam osjecaj...uzbudjenje raste user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1883
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 21:06:17   
mala curica
Raste Rose user posted image
Plakala bi od srece i njene i svoje user posted image
Samo ako Bog da da bebica bude ziva i zdrava......Bozeeee .......ne vjerujem jos da sve ovo ja dozivljavam
da se spremam i ocekujem svoju bebuuuuu user posted image
Sve mi nestvarno djeluje.


_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1884
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 21:10:17   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

Raste Rose user posted image
Plakala bi od srece i njene i svoje user posted image
Samo ako Bog da da bebica bude ziva i zdrava......Bozeeee .......ne vjerujem jos da sve ovo ja dozivljavam
da se spremam i ocekujem svoju bebuuuuu user posted image
Sve mi nestvarno djeluje.




hehe kad se sjetim ja skulirana cijelu trudnocu na porod otisla ko da idem na kontrolu...trudovi, disanje, porod...odmor od dva sata i onda mi je donesose...gledam je...kako cu ja ovo...hraniti, presvlaciti...hocu li znati...tek me tad realnost opalila user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1885
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 21:13:30   
mala curica
Bas kao sto kazes kuliram user posted image Smirena ,nema straha,panike....bas nista.

Aiiii tako je to slatko kada je ugledas i stave ti je na grudi user posted image
Nisi svjesna svoje nesvijesti....user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1886
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 21:23:09   
Marien
Drage moje, da se i ja prijavim user posted image , moja Ejna je dosla na svijet 15.05. dva dana poslije termina, dok smo se malo uhodale u ritam pa evo uspjeh da se javim i da vam moja bebica i ja posaljemo veliku pusu. Porod je bio prilicno gladak a bio bi jos bolji da mi babica nije prespavala i prehrkala napone misleci da se kao prvorotkinja necu tako brzo otvarati. Moj je savjet, onima koje za to jos imaju vremena- obavezno ici na vjezbe za trudnice, disanje mi je zaista pomogla a i psihofizicka priprema kako to zovu je to u pravom smislu rijeci, otisla sam tako pozitivna i sa osmijehom da se porodim a to sto nisam vristala, psovala i grcila se kao moja sapatnica u pripremi pomoglo je da se brze otvaram. Poslije poroda sam bila losa i iscrpljena i dvaput padala u nesvijest pa mi bebu nisu htjeli odmah donijeti ali je ona i kasnije iako sitna htjela dojiti pa smo i to evo do sada uspjesno rijesile. Bolovi i slabost se zaista najbrze zaborave i ostane samo vanzemaljska ljubav kad se svoje pile pogleda. Drage moje, puno vas ljubimo, uzivajte u trudnoci i zelim vam puno srece, da uskoro budete sa svojim bebama a sve vam brzo i lako prodje.

_____________________________

13.05.2015. cekamo principessu!

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1887
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 21:27:44   
rose

IZVORNA PORUKA: Marien

Drage moje, da se i ja prijavim user posted image , moja Ejna je dosla na svijet 15.05. dva dana poslije termina, dok smo se malo uhodale u ritam pa evo uspjeh da se javim i da vam moja bebica i ja posaljemo veliku pusu. Porod je bio prilicno gladak a bio bi jos bolji da mi babica nije prespavala i prehrkala napone misleci da se kao prvorotkinja necu tako brzo otvarati. Moj je savjet, onima koje za to jos imaju vremena- obavezno ici na vjezbe za trudnice, disanje mi je zaista pomogla a i psihofizicka priprema kako to zovu je to u pravom smislu rijeci, otisla sam tako pozitivna i sa osmijehom da se porodim a to sto nisam vristala, psovala i grcila se kao moja sapatnica u pripremi pomoglo je da se brze otvaram. Poslije poroda sam bila losa i iscrpljena i dvaput padala u nesvijest pa mi bebu nisu htjeli odmah donijeti ali je ona i kasnije iako sitna htjela dojiti pa smo i to evo do sada uspjesno rijesile. Bolovi i slabost se zaista najbrze zaborave i ostane samo vanzemaljska ljubav kad se svoje pile pogleda. Drage moje, puno vas ljubimo, uzivajte u trudnoci i zelim vam puno srece, da uskoro budete sa svojim bebama a sve vam brzo i lako prodje.



cestitam, volite se i mazite user posted image user posted image ne govorim ja bezze da su vjezbe dobre..ista sam takva bila...disi, puhci sa svakim bolom sve bliza user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 1888
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 21:50:11   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Marien

Drage moje, da se i ja prijavim user posted image , moja Ejna je dosla na svijet 15.05. dva dana poslije termina, dok smo se malo uhodale u ritam pa evo uspjeh da se javim i da vam moja bebica i ja posaljemo veliku pusu. Porod je bio prilicno gladak a bio bi jos bolji da mi babica nije prespavala i prehrkala napone misleci da se kao prvorotkinja necu tako brzo otvarati. Moj je savjet, onima koje za to jos imaju vremena- obavezno ici na vjezbe za trudnice, disanje mi je zaista pomogla a i psihofizicka priprema kako to zovu je to u pravom smislu rijeci, otisla sam tako pozitivna i sa osmijehom da se porodim a to sto nisam vristala, psovala i grcila se kao moja sapatnica u pripremi pomoglo je da se brze otvaram. Poslije poroda sam bila losa i iscrpljena i dvaput padala u nesvijest pa mi bebu nisu htjeli odmah donijeti ali je ona i kasnije iako sitna htjela dojiti pa smo i to evo do sada uspjesno rijesile. Bolovi i slabost se zaista najbrze zaborave i ostane samo vanzemaljska ljubav kad se svoje pile pogleda. Drage moje, puno vas ljubimo, uzivajte u trudnoci i zelim vam puno srece, da uskoro budete sa svojim bebama a sve vam brzo i lako prodje.

Cestitam draga user posted image . Da je u zivotu samo lijepe stvari prate. A, tebi zelim brz oporavak (mada si prve dane pregurala)
.

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 1889
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 22:06:36   
LieToMe RR
cestitam Marien user posted image od srca vam zelim sve najljepse, da budete sretne i zadovoljne, da se mazite i pazite!

ja bih ovom prilikom da kazem da imam najdivnijeg muza user posted image samo sam spomenula vir on je dusa draga, vracao se s posla i svratio, opuhao dm user posted image
dosao na vrata sa dvije pune velike kese user posted image kaze nisu imali vise, uzeo 14 paketa user posted image
sutra ce kaze svratiti u drugi dm jer zna koliko meni to treba user posted image

ujedno da vas i upozorim ako ste planirale kupovati da pohititeuser posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1890
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 22:17:28   
ninuska
Haha..i meni je moj kupio..ali bilo samo 7 pakovanja tj. 14 jer je 1+1. Ne znam jel to dovoljno user posted image . rece mi muz da je sutra i popust od 10 %. Slave rodjendan.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1891
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 22:23:01   
ninuska
Nigdje nikog user posted image
mala ostala kod nane, a ja odmaram. Uzivam u tisini. Sad kontam da bih mogla neki film pogledati. Bas nisam odavno.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1892
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 22:26:08   
rose
ja sam bas malo krvarila...roskasto tzv. lohinje...mislim da me 5-6 paketa pokrilo user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1893
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 22:30:27   
ninuska
IZVORNA PORUKA: rose

ja sam bas malo krvarila...roskasto tzv. lohinje...mislim da me 5-6 paketa pokrilo user posted image

Blago tebi..zapravo, nisam ni ja nesto pretjerano, ali je trajalo skoro.40 dana..mozda 2-3 dana krace. Znam da sam u pocetku stavljala po 3. user posted image . bijala se da ne prodje. Kasnije sam se dozvala jer nije bilo potrebe user posted image .
ma ako zafali nek muz opet kupuje..a kasnije mogu i.oni obicni s krilcima.

< Poruku je uredio ninuska -- 22.5.2015 22:31:45 >

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1894
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 22:38:52   
rose
IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: rose

ja sam bas malo krvarila...roskasto tzv. lohinje...mislim da me 5-6 paketa pokrilo user posted image

Blago tebi..zapravo, nisam ni ja nesto pretjerano, ali je trajalo skoro.40 dana..mozda 2-3 dana krace. Znam da sam u pocetku stavljala po 3. user posted image . bijala se da ne prodje. Kasnije sam se dozvala jer nije bilo potrebe user posted image .
ma ako zafali nek muz opet kupuje..a kasnije mogu i.oni obicni s krilcima.



ja po 1 preko onog nepromocivog s krilcima...malo roskasto a cesto sam se prala i mazala balzamom perzvianum..7 dana konci ispali i rivanol obloge...mislim da sam tad i prestala krvariti

meni su inace i menstruacije blage i kratke user posted image

< Poruku je uredio rose -- 22.5.2015 22:39:28 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1895
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 22:40:09   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: rose

ja sam bas malo krvarila...roskasto tzv. lohinje...mislim da me 5-6 paketa pokrilo user posted image

Blago tebi..zapravo, nisam ni ja nesto pretjerano, ali je trajalo skoro.40 dana..mozda 2-3 dana krace. Znam da sam u pocetku stavljala po 3. user posted image . bijala se da ne prodje. Kasnije sam se dozvala jer nije bilo potrebe user posted image .
ma ako zafali nek muz opet kupuje..a kasnije mogu i.oni obicni s krilcima.


kod mene identicno, ja 2-3 dana prebacila preko 40. jesam zadnjih 20 dana atavljala one dnevne ali zato u pocetku po 3 vira na cik cak plus libress onaj nocni najduzi.
i tih libress moram zalihu napraviti, i oni idu ko halva user posted image

mi se iskupismo oko pola 10, malena dosla kuci ranije, bila je kod nani na gostovanju, muz s posla. nismo je kupali preumorni smo. ako ne bude sutra nocila kod sveki onda cemo sutra.


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1896
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
22.5.2015 23:15:17   
ziel
Zene moje, evo i torte, gosti otisli maloprije user posted image
Jel vas bole ledja nekako u donjem dijelu? Ja primjetim mozda 10ak dana da kad sjedem, jedva ustanem, bas me ukoci... Jel moguce da je od trudnoce ili user posted image A u 15. nedjelji sam tek...

user posted image
user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 22.5.2015 23:17:33 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1897
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 0:16:26   
alman

IZVORNA PORUKA: Marien

Drage moje, da se i ja prijavim user posted image , moja Ejna je dosla na svijet 15.05. dva dana poslije termina, dok smo se malo uhodale u ritam pa evo uspjeh da se javim i da vam moja bebica i ja posaljemo veliku pusu. Porod je bio prilicno gladak a bio bi jos bolji da mi babica nije prespavala i prehrkala napone misleci da se kao prvorotkinja necu tako brzo otvarati. Moj je savjet, onima koje za to jos imaju vremena- obavezno ici na vjezbe za trudnice, disanje mi je zaista pomogla a i psihofizicka priprema kako to zovu je to u pravom smislu rijeci, otisla sam tako pozitivna i sa osmijehom da se porodim a to sto nisam vristala, psovala i grcila se kao moja sapatnica u pripremi pomoglo je da se brze otvaram. Poslije poroda sam bila losa i iscrpljena i dvaput padala u nesvijest pa mi bebu nisu htjeli odmah donijeti ali je ona i kasnije iako sitna htjela dojiti pa smo i to evo do sada uspjesno rijesile. Bolovi i slabost se zaista najbrze zaborave i ostane samo vanzemaljska ljubav kad se svoje pile pogleda. Drage moje, puno vas ljubimo, uzivajte u trudnoci i zelim vam puno srece, da uskoro budete sa svojim bebama a sve vam brzo i lako prodje.

cestitam draga moja od user posted image neka vam je ziva i zdrava puno godina, zajedno sa vama, sad uzivaj u carima majcinstva, ljubi svoju curicu od nas user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu Marien)
Neposredna veza do poruke: 1898
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 0:19:07   
alman

IZVORNA PORUKA: mala curica

Zeneeee jakoooo sam sretna i uzbudjenaaaaaaaaaaa.
Na FB vidim nasa no idea izglesa porodila seeeeeeeeee.Vidim cestitke pa sam skontala.........
Bozeeeeeee,sva sam se najezila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

iskrene cestitke i nasoj no idea, neka joj je ziva i zdrava puno godina, a mama da se sto prije opravi user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 1899
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 0:21:21   
alman
Psiholog27...04.05 user posted image valjda se porodila user posted image
Marien...15.05 user posted image porodila se user posted image
Scarlet...17.05 user posted image porodila se user posted image
No idea...22.05 user posted image porodila se user posted image

Pinkie pie...04.06. user posted image
Bella...08.06. user posted image
Alldi.. 10.06.
Seashells... 12.06. user posted image
Alman...29.06. user posted image
Mala curica...30.06. user posted image

Sabiinaa...01.07.user posted image
Mybaby...03.07.
Diska4....04.07. user posted image i user posted image
Lala88...20.07. user posted image
Adano...22.07. user posted image
Memsi ...22.07. user posted image
Anitaa...30.07. user posted image

Maksi....06.08.user posted image
Rose...14.08. user posted image
Pandica ...15.08. user posted image
Mastalica...15.08.
Meri1983...17.08. user posted image
Putujuca...18.08. user posted image
LieToMe....24.08. user posted image
Aleah...26.08.
MAM...28.8. user posted image
Bebac bucko...31.08.

Novo Ime... 02.09. user posted image
Savi...08.09. user posted image
Araj .... 12.09. user posted image
Pcelica Maja5.... 15.09.
Carobno Jutro ....20.09. user posted image
Ninuska ...23.09. user posted image

Aidana ...06.10.
Finepex..13.10.
Blue moon ... 22. 10.
Amiina ....24.10.

Pcelica...02.11.
ziel ...19.11. user posted image


Leena .....14.12.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *