|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 0:24:11   
alman

IZVORNA PORUKA: ziel

Zene moje, evo i torte, gosti otisli maloprije user posted image
Jel vas bole ledja nekako u donjem dijelu? Ja primjetim mozda 10ak dana da kad sjedem, jedva ustanem, bas me ukoci... Jel moguce da je od trudnoce ili user posted image A u 15. nedjelji sam tek...

user posted image
user posted image

i presjek torte je bas njami, super je, user posted image za zaovu

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1901
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 1:57:11   
bebi01
Pozdrav svim mama,javljam se po prvi put! I ja sa nestrpljenjem ocekujem svoju prvu bebicu a termin mi je 29.06.2015.god,nadam se da sam uspjela sa ovim postom posto neznam kako ovo funkcionise inace bi se ranije javila....

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1902
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 2:03:46   
alman

IZVORNA PORUKA: bebi01

Pozdrav svim mama,javljam se po prvi put! I ja sa nestrpljenjem ocekujem svoju prvu bebicu a termin mi je 29.06.2015.god,nadam se da sam uspjela sa ovim postom posto neznam kako ovo funkcionise inace bi se ranije javila....

dobro nam dosla, isti dan nam je termin, meni je druga bebica,user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu bebi01)
Neposredna veza do poruke: 1903
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 2:18:30   
alman
zene drage kad vam kazem sta radim, reci cete da nismo normalni, ja i mm smo okrecili kuhinju i trpezariju, i zajednickim ocistili od jupola, definitivno ne mjenjam majstora user posted image ja mislim da mi ni jedan ne bi u ponoc krecio kucu user posted image

sad se istusirala i odoh da pokusam zaspati,user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1904
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 8:37:07   
ninuska
Jutro....hajmo budjenje..vani sunce..fulise prognozu user posted image
ziel mljacccc...djeluje pravo ukusno. E, da si blize tacno bih dosla po jedan komad da znas
alman draga user posted image user posted image . Kad sam vidjela koliko je sati. Haj neka si..a, majstora ne mijenjaj.definitivno, nijedan ne bi krecio u ta doba user posted image
bebi01 dobrodosla. Brzo ti je termin pa da sto lakse i bezbolnije prodje aBd. Javljaj nam se.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1905
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 8:49:41   
LieToMe RR
Juttrrroooooo user posted image

dobrodoslica novoj forumasici, zelim ti ugodno druzenje s nama ovdje!!!

alman zeno svaka ti cast user posted image znala sam ja da si ti prava vrijednica user posted image

ja sam jutros ustala prije 7, ispratila muza na posao (danas radi tu neku glupu smjenu do 2 pa se onda od ponedjeljka opet vracamo hB u neku normalnu rutinu i kolotecinu)... e onda sam se ja razletila po kuci, napravila lazanje, krevete, spakovala malenu, sebe, popakovala poklone za mamu i tatu i njihovu godisnjicu...sredila sebe, sredila peksinluk u kuhinji koji sam napravila, sve zategla i poravnala i evo pristavila ness i cekam malenu da se probudi pa da idemo kod sveki na centralno okupljanje.
Vidjecu da danas sa dragim trknem do dm-a da uzmem jos jedno 10ak paketa vira, trebalo bi da mi potraje user posted image moram svakako i malenoj pelene.

Kod nas sinoc u pola 1 narodno veselje...ona tersa, uhvatili je zubi, muz umoran...ona skace, hoce tutu u 12 da piski, on onda nervozan nije mu se dalo cekati cekati da piski do kraja pa je podigao onda ona opet nakon 15ak minuta trazila tutu na kraju sam ustala iz kreveta postu su mi izjebali koncepciju (da prostite) i potjerala i jedno i drugo na spavanje svak u svoje cose user posted image ona naravno u suzama. E onda sam se ja razbudila pa sam do iza 2 ko budala blejala po dnevnom boravku.
Ako izdrzim danas dan u komadu ja ne da sam zena zmaj nego dvoglavi zmaj user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1906
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 9:10:10   
ninuska
Uh..LTM...jaka si ti...izdrzaces user posted image . Da ti ne kazem "moras" user posted image .
Ma gadno je kad zubici muce. Dijete se uznervozi, zeza, ne znaju ni oni sta bi. Pa postaju i bezobrazni user posted image . A, bila je i pospana, dusa draga. U tim.situacijama da ne bih pukla kazem sebi: "broji do 10". Nekad uspijem, a cesce ne user posted image .

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1907
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 9:15:30   
ninuska
I ja pijuckam kafu. Sama. Da znate kako mi je lijepo. Napisah da je A. kod nane,,a muz rano jutros otisao kod svekrve i nema ih oboje za vikend.
eh, obzirom da yu najavili kisu planirala sam polako poceti kuhinju da cistim, ali je sunce. Mami me vani user posted image .
jao, zene, zaboravih napisati. Jutros kad sam ustala imam sta vidjeti. duzinom plakara pa do drugog zida crni se od mrava user posted image . bez pretjerivanja ali ih je bilo par stotina user posted image
. Stavila sam neki prah za mrave, pobila ih i sad ih nema. Nemam pojma otkud. Sinoc nije bio nijedan.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1908
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 9:19:52   
LieToMe RR
znaci ninuska i ti ces danas biti vrijedna. bice kise 100%, vrijeme se kvari. vec se poceli i oblaci nakupljati.
ma izdrzacu ja user posted image kao i sve do sad user posted image

ma znam da je zubici muce i da je ona dusa draga nervozna ali ja najgore prodjem u tim situacijama, em se beba u pupi razbudi, em me onda kiselina uhvati, em njih dvoje divljaju ne znas koje je gore odo vod 2 godine ili ovaj sto je sprcao vise od 30 godina u guzicu pa se ponasa ko da mu je 3 godine user posted image i na kraju (kao i sa pranjem kose) ja sam ta koja je redovna babaroga i koja zavodi red user posted image neko mora radi mira u kuci.

eno mi je finipex izvukla zivac na sabahu sa svojim nebulozama pa sam morala u skladu s tim da napisem jedan duuuugggiiiii komentar user posted image ce biti ponosna na mene user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1909
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 9:46:52   
ninuska
Sta reci...user posted image ..ja ono procitam i valjam se od smijeha.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1910
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 10:09:17   
LieToMe RR
sreca pa mi malena spava a i nagodna sam za repliku user posted image
mislim realno, koji ce te doktor staviti na sto i poradjati ako si 2 prsta otvorena a nemas kontrakcija, hajmo sad realno.
pa ni domoroci se ne poradjaju tako user posted image

ne znam fakat, ja nju ne razumijem nikako. iscitava okolo, zamara se sa milion i jednom nebulozom umjesto da pita koga treba i zavrsi s tim.
pa meni i bebi doslovno zivot visio o koncu nije mi padalo na pamet da guglam o skracivanju grlica i prijevremenom porodu. realno sta mogu lijepog procitati. nego pij terapiju, miruj i radi sta ti doktor kaze i nadaj se da ce sve proci kako treba.
Ni na vjezbenisam isla. previse sam samouvjerena bila user posted image

Isto kao sto sam sad potpuno samouvjerena da cemo nas tri aBd izdrzati same bez icije pomoci na porodiljskom a da se ja necu pretvoriti u nezadovoljnu cangrizavu klimaktericnu mamu user posted image
Na krajuidem tom logikom: potrebno mi je jako malo sna, dobro funkcionisem pod pritiskom i odlicna sam u multitaskingu user posted image a platice mi se cistom ljubavlju i osmjesima. Sta vise da mama pozeli user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1911
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 10:14:14   
alman
jutro i ja sam ustala super nagodna danas cemo nadam se zavrsiti sa krecenjem i ciscenjem, al nadam se ne iza po noci user posted image , joj nas ti to tako opuca, jos smo jedne godine tako radili skoro do sabaha, jos smo nesto pregradjivali, pa busio u zidu, rekoh ako neko prodje pored kuce reci ce da smo poludili totalno,

sreca mi je pa mi je muz svestran sve zna raditi a nije mu ni mrsko user posted image , pa samo nek neko kaze da efenije nece da radeuser posted image




_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1912
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 10:18:21   
alman
meni se njeni postovi stvarno ne daju citati, ono je stvarno previse, ja samo pomislim tesko onome s kim ona zivi, ako je naravno onakva u stvarnom zivotu, il ovdje jedino ima priliku da se ispuca user posted image



_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1913
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 10:21:42   
LieToMe RR
user posted image ma bravo alman, sretno sa radivima.

ja se eno ispisah ali ona nikako da shvati. pa jebem mu misa niko ti nece 5 mjeseci unaprijed zakazati termin cr. milion i jedan faktor utice na to. isto kao sto ti ofrlje moze doktor reci termin poroda ali ne znaci da se ne moze desiti 7 dana prije ili 7 dana kasnije.

ne da mi se vise fakat, odoh buditi malenu smizlu sto je utripovala da jeu crnoj gori pa ne ustaje user posted image i da idemo kod svekrve. pametnije mi je user posted image
ugodan vam dan zelim i sretan rad. ja cu uzivati u porodicnom skupu, jelu i picu...a na vagu stajem do iza ponedjeljka user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1914
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 10:38:31   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

user posted image ma bravo alman, sretno sa radivima.

ja se eno ispisah ali ona nikako da shvati. pa jebem mu misa niko ti nece 5 mjeseci unaprijed zakazati termin cr. milion i jedan faktor utice na to. isto kao sto ti ofrlje moze doktor reci termin poroda ali ne znaci da se ne moze desiti 7 dana prije ili 7 dana kasnije.

ne da mi se vise fakat, odoh buditi malenu smizlu sto je utripovala da jeu crnoj gori pa ne ustaje user posted image i da idemo kod svekrve. pametnije mi je user posted image
ugodan vam dan zelim i sretan rad. ja cu uzivati u porodicnom skupu, jelu i picu...a na vagu stajem do iza ponedjeljka user posted image

ma pusti draga moja, onom se ne moze nista dokazati, ona po svom,
sto kazes pametnije je otici i popustiti, ti se lijepo provedi i uzivaja u jelu i picu kad vec mozes, i sretna godisnjica roditeljima a i vama je meni se cini sutra, da ta ih dozivite jos puno puno godina, zajedno sa curama a mozda kasnije i sa jednim bracom user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1915
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 10:39:09   
ziel
Kad god naidjem na njene postove, vidim uvijek se s nekim raspravlja... Otkud joj snaga user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1916
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 10:48:08   
ninuska
ltm vidim ja da si nagodna jutros. Ja sve kontam da se ona zeza..sta znam user posted image . Lijepo se provedite..
alman vrijedni ste, sto jest jest user posted image . Gdje vam maleni bude, pa ga ne probudite?

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1917
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 11:04:03   
alman

IZVORNA PORUKA: ninuska

ltm vidim ja da si nagodna jutros. Ja sve kontam da se ona zeza..sta znam user posted image . Lijepo se provedite..
alman vrijedni ste, sto jest jest user posted image . Gdje vam maleni bude, pa ga ne probudite?

na spratu su nam sobe, i ja ga odvela zaspao oko 11, al me je 100 puta pitao hocu li ja silaziti, strah ga da sam zaspe, tako da sam se i ja morala presvuci u pidjama i leci u spavacu sobu, da ga kao uvjerim da necu silaziti user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1918
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 11:25:28   
ninuska
I mi moramo s A. leci. Rijetko kad da ode sama u sobu da spava.

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1919
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 12:30:35   
LieToMe RR
Mi smo dobauljale kod svekrve. Isto putujuci dzindasi user posted image
Ona uzela nekog velikog cuku i obavezno joj moram ruku dati, a ja svoju torbu, njenu torbu, u drugu ruku veliki ceker natrpala poklone i djidje a u tu istu ruku tepsiju lazanja user posted image pupo u srediniuser posted image
Sretnemo komsiju u liftu, stariji ciko...nekako me tugaljivo gledao user posted image
Kontam u sebi kad me vidis aBd za jedno 3 mjeseca sa bebom i autosjedalicom i jos jednom torbom i ruksakom user posted image



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1920
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 12:42:58   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Mi smo dobauljale kod svekrve. Isto putujuci dzindasi user posted image
Ona uzela nekog velikog cuku i obavezno joj moram ruku dati, a ja svoju torbu, njenu torbu, u drugu ruku veliki ceker natrpala poklone i djidje a u tu istu ruku tepsiju lazanja user posted image pupo u srediniuser posted image
Sretnemo komsiju u liftu, stariji ciko...nekako me tugaljivo gledao user posted image
Kontam u sebi kad me vidis aBd za jedno 3 mjeseca sa bebom i autosjedalicom i jos jednom torbom i ruksakom user posted image



i mi smo ti takvi isti, kad krenemo negdje, isto ko da se selimo, kaze mm nedavno kad se beba rodi nama bi bilo najbolje da kupimo kakav kombi, nema sanase da se potrpamo svi u auto i torbe u gepek, a tek kad idemo na godisnji odmor user posted image to je prica za sebe, jos skoro sve imamo duplo kod sveki, al eto opet se nesto nosi user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1921
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 13:13:39   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Mi smo dobauljale kod svekrve. Isto putujuci dzindasi user posted image
Ona uzela nekog velikog cuku i obavezno joj moram ruku dati, a ja svoju torbu, njenu torbu, u drugu ruku veliki ceker natrpala poklone i djidje a u tu istu ruku tepsiju lazanja user posted image pupo u srediniuser posted image
Sretnemo komsiju u liftu, stariji ciko...nekako me tugaljivo gledao user posted image
Kontam u sebi kad me vidis aBd za jedno 3 mjeseca sa bebom i autosjedalicom i jos jednom torbom i ruksakom user posted image



i mi smo ti takvi isti, kad krenemo negdje, isto ko da se selimo, kaze mm nedavno kad se beba rodi nama bi bilo najbolje da kupimo kakav kombi, nema sanase da se potrpamo svi u auto i torbe u gepek, a tek kad idemo na godisnji odmor user posted image to je prica za sebe, jos skoro sve imamo duplo kod sveki, al eto opet se nesto nosi user posted image


nista mi ne pricaj user posted image i sama sam ti takva
mi smo prosle godine morali renta car auto uzeti za mora user posted image user posted image nije moglo sve da stane u nase user posted image user posted image a skontala sam kad budemo sa dvoje isli vodicu ili mamu ili sveki pa cemo sa dva auta user posted image user posted image

al ikako je ciko bio smijesan on se smao pozdravio i cijelo vrijeme tugaljivo gleda u moje ruke u krsnu mene natovarenu user posted image a malena slusa ko dusa, stoji drzi me za rukicu jos vrata se otvorila kaze ona aaamoooo user posted image reko evo me user posted image tacno ko nosac samuel. ide moje dijete jedno pa drugo u pupi i iza njihmama hamal koji sve to nosi user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 1922
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 13:45:44   
*nur*
IZVORNA PORUKA: LieToMe

Mi smo dobauljale kod svekrve. Isto putujuci dzindasi user posted image
Ona uzela nekog velikog cuku i obavezno joj moram ruku dati, a ja svoju torbu, njenu torbu, u drugu ruku veliki ceker natrpala poklone i djidje a u tu istu ruku tepsiju lazanja user posted image pupo u srediniuser posted image
Sretnemo komsiju u liftu, stariji ciko...nekako me tugaljivo gledao user posted image
Kontam u sebi kad me vidis aBd za jedno 3 mjeseca sa bebom i autosjedalicom i jos jednom torbom i ruksakom user posted image




Dan zenice. Ja nikako da stignem redovo da vas pratim.

LTM tako si sve opisala da sam te vec u glavi zamislila i bas si me nasmijala,halali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image povrh svega jos i lazanjeuser posted image

< Poruku je uredio *nur* -- 23.5.2015 13:47:08 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1923
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 13:57:06   
ziel
Zene koliko vi kuhate grah? user posted image
Ja prvi put kuham, pa ne znam jel dovoljno sat vremena na jakoj vatri?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 1924
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
23.5.2015 14:01:20   
*nur*
ziel zavisi ti od graha ja ga stavim u pretis oko 40-50 min, ali sam i ja nekada znala vratiti da se jos malo kuha jer nije bio gotov user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *