|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 14:08:26   
bebi01
ćao drage moje,kako ste mi? Imali umora kod vas?ja evo za rucak pravim sataras i pecem somun....nesto mi se bas to jede hehe,pa sad malo sjela da predahnem,nesto se brzo umaram a poslu nikad kraja,vrijeme lose pa sam cijeli dan u kuci,nesmijem ni provirti vani jer odmah bi me uho zabolilo....prije nisam bila tako osjetljiva,a sad u trudnoci katastrofa....

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1976
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 17:14:59   
LieToMe RR
Mi rucali, danas laganiji jelovnik nego juce, riba na meniju user posted image
Nisam se sta plaho umorila ali sam slomljena, valjda od vremena.
Malena pajki, veceras ce pasti kupanje i pranje kose user posted image a ako to prezivim onda cu i ja kosu da operem.

Vidim finipex nasla novu temu user posted image user posted image
Rose draga svaka ti cast pa ti se da raspravljati user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bebi01)
Neposredna veza do poruke: 1977
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 17:17:16   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Mi rucali, danas laganiji jelovnik nego juce, riba na meniju user posted image
Nisam se sta plaho umorila ali sam slomljena, valjda od vremena.
Malena pajki, veceras ce pasti kupanje i pranje kose user posted image a ako to prezivim onda cu i ja kosu da operem.

Vidim finipex nasla novu temu user posted image user posted image
Rose draga svaka ti cast pa ti se da raspravljati user posted image



ma ja se ne trosim ko ti da elaboriram puno..kod mene je ironija jaca strana user posted image a mene to sve zabavlja user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1978
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 17:17:51   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: bebi01

ćao drage moje,kako ste mi? Imali umora kod vas?ja evo za rucak pravim sataras i pecem somun....nesto mi se bas to jede hehe,pa sad malo sjela da predahnem,nesto se brzo umaram a poslu nikad kraja,vrijeme lose pa sam cijeli dan u kuci,nesmijem ni provirti vani jer odmah bi me uho zabolilo....prije nisam bila tako osjetljiva,a sad u trudnoci katastrofa....


Cuvaj se onda nema ti druge! A i ovo vrijeme je varljivo, zacas se prehladiti. Cuvaj se pogotovo s nogu i krsta (evo me ko moja pokojna baka) user posted image
Trudnice su osjetljive, hormoni divljaju, milion promjena u organizmu...a i zahladilo je pravo. Sutra komotno mogu mantil na posao ako ovako ostane.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu bebi01)
Neposredna veza do poruke: 1979
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 17:20:43   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Mi rucali, danas laganiji jelovnik nego juce, riba na meniju user posted image
Nisam se sta plaho umorila ali sam slomljena, valjda od vremena.
Malena pajki, veceras ce pasti kupanje i pranje kose user posted image a ako to prezivim onda cu i ja kosu da operem.

Vidim finipex nasla novu temu user posted image user posted image
Rose draga svaka ti cast pa ti se da raspravljati user posted image



ma ja se ne trosim ko ti da elaboriram puno..kod mene je ironija jaca strana user posted image a mene to sve zabavlja user posted image


ja sam se stvarno trudila da joj objasnim i da joj pomognem ali nakon onog posta sa apaurinima stvarno vise nemam ni mrve saosjecanja ni razumjevanja
ne znam zasto mora svaku temu da unisti
bujrum na bajaderu user posted image nije mi se dalo nista slatko praviti a i mm mi samo govori:odmori malo ti bi samo nesto radila

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1980
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 17:29:32   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Mi rucali, danas laganiji jelovnik nego juce, riba na meniju user posted image
Nisam se sta plaho umorila ali sam slomljena, valjda od vremena.
Malena pajki, veceras ce pasti kupanje i pranje kose user posted image a ako to prezivim onda cu i ja kosu da operem.

Vidim finipex nasla novu temu user posted image user posted image
Rose draga svaka ti cast pa ti se da raspravljati user posted image



ma ja se ne trosim ko ti da elaboriram puno..kod mene je ironija jaca strana user posted image a mene to sve zabavlja user posted image


ja sam se stvarno trudila da joj objasnim i da joj pomognem ali nakon onog posta sa apaurinima stvarno vise nemam ni mrve saosjecanja ni razumjevanja
ne znam zasto mora svaku temu da unisti
bujrum na bajaderu user posted image nije mi se dalo nista slatko praviti a i mm mi samo govori:odmori malo ti bi samo nesto radila



imam palacinak...dosla 4 meni 2 user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1981
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 17:47:24   
*pcelica*
Ja nisam ocistila kuhinju. Ali sam zato bracni krevet ocistila i slozila. Spakovala garderobu u one vakum vrece. Onda dok sam sve usisala obrisala. tri masine vesa rasirila.Napravila rucak koji je bio polu uspjesan. Kupim mladi krompir i kontala da ga isprzim. Sat vremena se przio i opet ostao napola sirov user posted image
Sto se tice one faniono je neki poseban slucaj. Zena nije dobra nikako. Da joj dragi Bog pomogne. Zena namjenski dodje da bi provocirala i izazvala svadju.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu bebi01)
Neposredna veza do poruke: 1982
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 17:50:14   
rose

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja nisam ocistila kuhinju. Ali sam zato bracni krevet ocistila i slozila. Spakovala garderobu u one vakum vrece. Onda dok sam sve usisala obrisala. tri masine vesa rasirila.Napravila rucak koji je bio polu uspjesan. Kupim mladi krompir i kontala da ga isprzim. Sat vremena se przio i opet ostao napola sirov user posted image
Sto se tice one faniono je neki poseban slucaj. Zena nije dobra nikako. Da joj dragi Bog pomogne. Zena namjenski dodje da bi provocirala i izazvala svadju.


ma ne dodje ona provocirati...dodje dati svoje misljenje...i istim samo izazove masu da burno reaguje...njoj fali osnovna socijalna inteligencija tj ne zna komunicirati s drugim na prihvatjiv nacin, tvrdoglava je i puno cita ali nema sposobnost logicnog zakljucivanja i bavi se nagadjinama..puno fantazira i misli da ce joj zivot biti onakav kakvim ga ona isplanira...a nije joj 12

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 1983
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 20:03:03   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Ja nisam ocistila kuhinju. Ali sam zato bracni krevet ocistila i slozila. Spakovala garderobu u one vakum vrece. Onda dok sam sve usisala obrisala. tri masine vesa rasirila.Napravila rucak koji je bio polu uspjesan. Kupim mladi krompir i kontala da ga isprzim. Sat vremena se przio i opet ostao napola sirov user posted image
Sto se tice one faniono je neki poseban slucaj. Zena nije dobra nikako. Da joj dragi Bog pomogne. Zena namjenski dodje da bi provocirala i izazvala svadju.


ma ne dodje ona provocirati...dodje dati svoje misljenje...i istim samo izazove masu da burno reaguje...njoj fali osnovna socijalna inteligencija tj ne zna komunicirati s drugim na prihvatjiv nacin, tvrdoglava je i puno cita ali nema sposobnost logicnog zakljucivanja i bavi se nagadjinama..puno fantazira i misli da ce joj zivot biti onakav kakvim ga ona isplanira...a nije joj 12


pcelice ti pravo vrijedna user posted image
mene ceka peglanje kasnije. imam kosulja i polo majica od mm da bi mi tom taylor pozavidio na kolekciji user posted image

malena i ja same, dragi otisao sa kumom na kafu, nama dvjema se nije islo.
njoj sad ugrijala mlijeko za cokolino, cekam da se malo ohladi...dnevni boravak nam je kao da je atomska pala, ona jos izvukla haljinicu i suncane naocale user posted image
masta dijete da je sunce vani.

rose jesi li se predozirala palacinkama user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1984
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 20:22:17   
rose
ma jok pa samo sam dvije pojela u razmaku od sat user posted image

eno Saja se brcka, okupana je sad je vrijeme za brcjkanje dok se voda ne ohladi a onda imam najmrzi dio susenje kose user posted image al sama sam kriva...hocu da mi cura ima dugu kosu user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bebi01)
Neposredna veza do poruke: 1985
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 20:48:08   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose

ma jok pa samo sam dvije pojela u razmaku od sat user posted image

eno Saja se brcka, okupana je sad je vrijeme za brcjkanje dok se voda ne ohladi a onda imam najmrzi dio susenje kose user posted image al sama sam kriva...hocu da mi cura ima dugu kosu user posted image


user posted image
kod nema pranja kose veceras, zahladilo je pravo a i nju petice muce, dadoh joj dalsy maloprije...ne bih riskirala jos i sa kosom. a ni meni se ne da prati, moze se pundza sutra ujutru napraviti...i mantil ide obavezno.

pojeli smo cokolesnik, usput sam 1001 sitnicu odradila, poslozile neke igracke, malo i stolove prebrisala...ostaje jos peglanje.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1986
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 22:11:31   
rose
S okupana, spava ima sat vremena user posted image a i ja frsko okupana user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bebi01)
Neposredna veza do poruke: 1987
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 22:37:08   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose

S okupana, spava ima sat vremena user posted image a i ja frsko okupana user posted image


lako mi je za tebe user posted image
moja je istusirana, sredjena ali evo pocela opet igracke da vadi user posted image
zato sam ja bila vrijedna, sav ves opeglan, sve sredjeno po kuci, jos samo da se i ja okupam...
mm se vratio iz provoda user posted image sad ce on dalje preuzet...dok se boje ne istope user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 1988
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
24.5.2015 22:54:25   
aidana
DVuser posted image

Citala sam vas ovih dana ali nisam stigla pisati...a bgm ni zapamtiti sta je koja pisala user posted image

Moja kontrola u cetvrtak prosla super. Sve ok, od mojih nalaza, kilaze do bebinih parametara, organa....cak mi se i posteljica pocela podizati, nije vise preko usca i na sve to misli i da je curicauser posted image tlak mi standardno prenizak, problemi sa venama, ali to nije nista strasno

Kod nas je bilo naknadno rodjendansko slavlje ovaj vikend. Dosao mi i tata, pa ce sutra on i brat nazad. Petak sam provela cisteci, kuhajuci i u nabavci, subotu pola dana kuhajuci pola s gostima. Sinoc sam se komirala u pola 11. Danas su muskarci isli na bazen a ja u shopping. Dobila sam poklon bonove u scc-u i toliko sam se iznervirala da na kraju nisam ni kupila nista s tim bonovimauser posted image a provela sam 3 sata hodajuci.
Ovo moje dijete jos ne spava user posted image sjedi u krevetu i trazi balone, ponovio je vec 19746 puta da hoce balone i ne prestaje. A smara, ja mu dala jedan pa onda bi on da ja njega svaki put vratim kad ispadne iz kreveta..ma cao...da vidimo ko je veca mazga user posted image

vidim ona fini rastura sve temeuser posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1989
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 8:17:54   
LieToMe RR
Jutro drage moje user posted image
Ja se dovukla na posao, evo ness i caj se pijuckaju, poslici se u letu odradjuju...

Skoro da nista spavala nisam, malenu su petice uhvatile (jos ove dvijeostale da ih je prezivjeti user posted image ) zaspala sam nekad iza 12 (a ni ona nije nista puno prije jer je juce prespavala pola dana) i onda se u 4:20 uredno probudila i trazila crtice i skakala...pa se onda uvukla u nas krevet pa kako muz i ja zaklopimo oci tako nas ona milki da otvorimo oci i da je poljubimo user posted image  na kraju smo kolektivno ustali iz kreveta u poal 6 jer od spavanja nije bilo ni nade...
Samo da je pregurati danasnji dan na poslu...a ponedjeljak sam po sebi vazda haotican.

Danas sam tacno 27 sedmica trudna, usli u 28 user posted image  Ja jos ovu heftu na poslu, u petak imam cervikometriju... sve me strah da ne bude gore nego u prvoj trudnoci (sad nisam ni blizu 8og mjeseca), tacno mi se krene svasta motati po glavi pa se prisjecam tog perioda mirovanja a onda na brzinu prebacim misli na nesto 10to, nadam se tom moru...

aidana user posted image  za kontrolu i za posteljicu i za sve redom user posted image user posted image  
sta bi u scc-u, sto se ne ponovi? nije valjda tako ocajno stanje?



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1990
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 8:25:17   
lala88
jutro zenice, kako ste mi danas? Ja se rano probudila imam 101 stvar za odraditi, danas je mm i meni 3 godisnjica pa ce biti svecani rucak i torta od jagoda, donijela sam od mame veliku kesu jagoda tako da necu zaliti user posted image
Na svadbi je bilo super cak sam do 23h izdrzala, sve je bilo super, trudnica ko u filmu o trudnicama user posted image cak 7. Prvi put sam probala fondan masu na torti i nije mi se svidjela ni malo, lijepi slag, torta je prelijepo izgledala.
Ziel draga neznam sta da ti kazem, pokusaj ne misliti o muzevim ispadim.

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1991
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 8:43:18   
*nur*
Jutro i od mene drage moje user posted image

Kako nam je tmurno i hladno jutros.

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 1992
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 8:58:23   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: *nur*

Jutro i od mene drage moje user posted image

Kako nam je tmurno i hladno jutros.


ja sam obukla tanji dzemperic i mantil preko (isto tanji mantil) posto sakoe vise ne mogu zakopcati a bezveze mi onako da mi pupo landara po ovoj zimi user posted image
i izgleda da ce pasti druga nessica, tacno sebi ne mogu da dodjem user posted image

edit: lala88 sretna godisnjica user posted image  da ih jos puno puno dozivite u sreci i veselju user posted image

< Poruku je uredio LieToMe -- 25.5.2015 8:59:36 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *nur*)
Neposredna veza do poruke: 1993
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 9:17:34   
pandica
Jutro drage moje, prvo da pozelim sretnu godisnjicu braka lala, da ih dočekate još puno u zdravlju, veselju i ljubavi.
Mene smori ovo tmurno vrijeme, nekako mi nije raspolozenje na nivou iako mi s druge strane odgovara jer ne naticem puno, ali opet lijepo sunce user posted image Mili ti se nekako ustati, a jutros kad mi je sat zazvonio zlo mi je doslo. Jos sinoc do neka doba zaglavim gledajuci film, pa me kasnije zub zabolio, jedva sam se natjerala da zaspem, al zato jutros... bljak... user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1994
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 9:52:40   
Carobno jutro

Jutro
Mi se spremamo za krecenja. utra dolaze majstori. Nadam se da ce brzzo sve zavrsiti, meni sve mrskouser posted image . NIsam nesto poletna nikako za raditi.Ledja me malo popustaju ali jos bole.Ali nema druge nego n posao se baciti.

LTM, jesam li ja mogla procitati da je i vama bila godisnjicauser posted image . Ako sta nisam pomijesala, sretno vam od srcauser posted image da ih puno jos docekate sa svojim curama, uvijek nasmijani i veseliuser posted image

lala, sretno i vama, iste zelje zelim..user posted image

aidana user posted image za kontroluuser posted image


a sta vam je to sa zubima, od djece pa nadalje svi deverajuuser posted image bas mi je zao



Ja sam kafu napravila, pa prousla pa sad novu napravilauser posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1995
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 9:59:06   
pandica
Ma meni je to prokleta osmica koja je vec izrasla ali mi je sad u trudnoci napukla. Valjda nedostatak kalcija, šta li? Sinoc me prvi put zaboljelo jako, valjda se nece ponavljati, jer kako mi zubarka rece osmice ne mogu vaditi dok ne naprave snimak. A ja bi to da izbjegnem dok sam trudna. Nadam se da ce se umiriti dok se ne porodim

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 1996
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 10:05:47   
mala curica
Dobro jutro.Kod nas tmurno i oblacno vrijeme....bas sam kao vrijeme.
Napravila kafu,upalila masinu sarenog,sada cejfim sama kafu....mm jos spava...bas sam rahat user posted image
Danas za rucak nemam predstavu sta bih mogla praviti.
U srijedu kontrola user posted image ako Bog da.
Kod nas praznik i nistaa ne radi,ne mozemo nigdje hodati po trgovinama,a trebali bi za bebu jos sitnica kupiti.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 1997
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 10:13:45   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


Jutro
Mi se spremamo za krecenja. utra dolaze majstori. Nadam se da ce brzzo sve zavrsiti, meni sve mrskouser posted image . NIsam nesto poletna nikako za raditi.Ledja me malo popustaju ali jos bole.Ali nema druge nego n posao se baciti.

LTM, jesam li ja mogla procitati da je i vama bila godisnjicauser posted image . Ako sta nisam pomijesala, sretno vam od srcauser posted image da ih puno jos docekate sa svojim curama, uvijek nasmijani i veseliuser posted image

lala, sretno i vama, iste zelje zelim..user posted image

aidana user posted image za kontroluuser posted image


a sta vam je to sa zubima, od djece pa nadalje svi deverajuuser posted image bas mi je zao



Ja sam kafu napravila, pa prousla pa sad novu napravilauser posted image


Jeste, nama bila juce godisnjica. 7 punih godina mm i ja smo u braku user posted image  hvala puno na cestitkama user posted image

vidim kod tebe i rose ce ova sedmica biti udarna, nek vam je sa srecom! kazu i od srijede da ce se proljepsati pa eto da vas i vrijeme posluzi i da sve zavrsite sto ste planirale.

pandice izdrzi sa tom osmicom, valjda ce proci!

mala curice uzivaj kad mozes. stici ce se sve kupiti i spremiti.

ja sam sebi caj pristavila, a oci jedva drzim otvorene...tacno mi malo fali da zaspem user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 1998
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 10:25:18   
pandica
LTM Sretna i vama godisnjica, sve najbolje od user posted image Propustila sam neke info za vikend, nikako nisam mogla da se prijavim na stranicu, pa sorry zbog kasnjenja. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 1999
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 10:42:10   
lala88
LTM sretna i tebi godisnjica, sve najbolje da sledece godine budu jos bolje od predhodnih. Nemogu vise ni da se krecem ko nekad, sad bila u trgovini i zadiha se haus dok dodjo do stana. Beba mi ja preaktivna od jutros, stomak skace ko loptica, bas ga razvlaci na sve strane, danas sam tacno 32 sedmice, uh jos malo

(odgovor članu pandica)
Neposredna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *