|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 10:46:36   
rose
pozz zene...opet jutros jedva uhavizah da je ponedjeljak...probudi me alarm a ja se pitam sta mu je sto zvoni...elem nekako se pokrenuh, doruccak, vitamini, budi saju da se sprema za vrtic, spremi sebe..i lagano..ja nosiam dzemperak dugi, a imam i jedan ogrmni duks koji me proslu trudnocu spasio..jedino sto sam mogla zakopcati u 9-om a bio je novembar user posted image ...nama udarnicki starta od iduceg vikenda...ja uzela slobodno od 1-5 juna da to odradim.. a najgore mi je za one sitne sajine skule...milion ih ima...sve sam u kutije slozila, ali fakat ih ima previse...da ih se ako rijesiti a meni sve zao..da ne trazi...njoj padne na pamet mali rozi konjic svako pola godine... user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu bebi01)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 10:50:12   
LieToMe RR
Hvala vam user posted image  hvala na cestitkama i zeljama od user posted image
Mi eto lijepo guramo, kazu ova 7 godina neka prelomna user posted image  vala ja je ne dozivjeh tako al kazu casopisi da smo pregurali krizu user posted image

Ja nikako sebi da dodjem, jos ni posla nema puno, da se bar necim zabavim

lala88 laganini, polako...i ja sam u ovoj trudnoci nekako vise iscrpljenija (do duse imali smo i to krecenje, u prvoj nismo krecili), a i beba je nekako krupnija i pupu dosta nizi pa mi je sve teze i teze manevrisati sa pupom. Sreca pa je bar kisa, tacno ne mogu po onoj sparini da deveram.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:01:44   
rose
evo fine banovana

http://www.ringeraja.ba/forum/m_238555/mpage_1/key_/tm.htm#2555896



_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:07:40   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: rose

evo fine banovana

http://www.ringeraja.ba/forum/m_238555/mpage_1/key_/tm.htm#2555896




vidjela sam juce. mislim ja nju kontam donekle ali malo joj je ruzan nacin na koji dokazuje svoju poentu...vrijedjanja, proklinjanja i tako tome slicno... mah 

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:23:38   
pandica
Vala i neka je, ne kontam. Ok kazes svoje misljenje, ali ne moras ljude ubjedjivati u isto. Ili trazis neki savjet a onda se svadjas sa curama kao nije tako... Pa skontaj se... Nidje veze, liječenje kompleksa i ubijanje dosade preko tudjih ledja.

IZVORNA PORUKA: rose

evo fine banovana

http://www.ringeraja.ba/forum/m_238555/mpage_1/key_/tm.htm#2555896





_____________________________

My Ovulation Chart

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:24:27   
rose
ma ja kontam samo da je tvrdoglava i smatra da je argumentovana..ali se u replikama kaci na nebitne stvari...valjda u nemogucnosti da komentarise bitne

pa sjecas se price o amnio i testovima na 5 najcescih hromosomopatija..ona izvuce naku za koju niko nije cuo koja je jako rijetka i jos ne zeli da prizna da je rijetka..a svaki izvor na internetu kaze rare syndrome user posted image i to joj argument da se eto ne treba testirati jer te moze zakaciti i ovo nesto rijetko...i bla bla bla

< Poruku je uredio rose -- 25.5.2015 11:26:10 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:31:46   
LieToMe RR
ma sjecam se rasprave o amnio, sjecam se i rasprave o svim mogucim pretragama i cr i o imenu mog jos nerodjenog djeteta user posted image  (e to mi je bio vrh) niko me brze i lakse ne napade onako u letu ko ona, nicim izazvana... jos mi i paklom zaprijeti, i svasta nesto.
a tacno ne cita sve sto joj covjek napise jer da cita ne bi se uhvatila totalno nebitnih stvari.
a ti si dodlila ulje na vatru sa onim otvaranjem od dva prsta user posted image  
eto zvanicno tjeras forumasice, ova je i banovana user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:35:23   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe

ma sjecam se rasprave o amnio, sjecam se i rasprave o svim mogucim pretragama i cr i o imenu mog jos nerodjenog djeteta user posted image  (e to mi je bio vrh) niko me brze i lakse ne napade onako u letu ko ona, nicim izazvana... jos mi i paklom zaprijeti, i svasta nesto.
a tacno ne cita sve sto joj covjek napise jer da cita ne bi se uhvatila totalno nebitnih stvari.
a ti si dodlila ulje na vatru sa onim otvaranjem od dva prsta user posted image  
eto zvanicno tjeras forumasice, ova je i banovana user posted image user posted image user posted image


ja nisam pomenula otvaranje od dva prsta...vec da je porod sa 10 prstiju user posted image a ona je ubjedjena da moze sa 2 i sa 4 user posted image ..ali samo napisah da ne bi trebala biti otvorena ako vec ima zakakzan carski...tj ne ceka se termin..e sad to sto ona gugla sve i svasta sem onog bitnog nije moj problem user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:42:14   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe

ma sjecam se rasprave o amnio, sjecam se i rasprave o svim mogucim pretragama i cr i o imenu mog jos nerodjenog djeteta user posted image  (e to mi je bio vrh) niko me brze i lakse ne napade onako u letu ko ona, nicim izazvana... jos mi i paklom zaprijeti, i svasta nesto.
a tacno ne cita sve sto joj covjek napise jer da cita ne bi se uhvatila totalno nebitnih stvari.
a ti si dodlila ulje na vatru sa onim otvaranjem od dva prsta user posted image  
eto zvanicno tjeras forumasice, ova je i banovana user posted image user posted image user posted image


ja nisam pomenula otvaranje od dva prsta...vec da je porod sa 10 prstiju user posted image a ona je ubjedjena da moze sa 2 i sa 4 user posted image ..ali samo napisah da ne bi trebala biti otvorena ako vec ima zakakzan carski...tj ne ceka se termin..e sad to sto ona gugla sve i svasta sem onog bitnog nije moj problem user posted image

nemoj mi se sad vaditi user posted image  ona se uhvatila ta dva prsta i bog user posted image  a i to da moze biti otvorena i opet na carski je vec 1000 puta vidjeno. i lijepo sam joj rekla, moja drugarica krenula prirodno, nije mogla hop na carski, jos ova jedna nedavno (krajem januara) isto krenuli prirodno, beba krupna, drzi nedaj...ho i nju na carski.
a ja joj fino rekoh ako joj neko 4 mjeseca rabnije kaze da ce na carski onda ce naravno da joj prate stanje i to intzezivno i cim udje u 34-36 sedmicu zakazace joj termin i poroditi je. ali kad ona nece da cita sta ja mogu

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:51:00   
ninuska
Samo da vam user posted image user posted image . U poslu sam nekakvom da ne znam gdje cu prije.
javim se veceras

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 11:54:46   
mala curica
Cudna neka biljka dok je na sve ostavila neki utisak(naravno ne pozz).
Nemam kom na ostalo.

Zene,bas sam nesto nervozna nezz zasto.Nerviram me mm pojavom i nebzelim da komuniciram s njim,bez razloga.
Ono radim po kuci,sutim,sjedim za drugim stolom i u nekom svom glupom fazonu.Nezz sta se ovo desava samnom,nadoslo mi user posted image
Nemam pojma dali to ima ikakve veze s tim sto mi se blizi pa sam pfff....

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:02:44   
rose
narucih dzigericu iz restorana...njam user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:03:05   
Carobno jutro


Neka je ova fine banovana...i zasluzila je. Nemam protiv tudjeg misljenja nista, naprotiv cijenim ga iako je drugacije od mog. Naravno, ne mozemo se slagati u svemu. Ali ako nesto ne znas, saslusaj sta ti kazu iskusnije. Nauci nesto. Nisi jedina ti pametna, ima i pametnijih i boljih i naravno gorih i svega. Prepirati se ne smijes, razgovarati da. ALi vrijedjanje ni pod razno nije dozvoljeno. Maloj curici sta rece, pa i LTM za ime. Davno je ona zasluzila ban. Sto rece rose kad krenu vaditi one poremecaje koje su izuetno rijetke da bi dokazala da amnio ne treba raditi. Sta je ona bolja sto ce ubijediti nekoga u svoje misljenje?!? Hoce li njoj nesto biti lakse u zivotu zbog toga?! Je li mirnija ako se noagovorila LTM za ime ili Maloj curici?!? Ne razumijem nikako takve vrste osoba i smatram da im defnitivno nesto nedostaje u socijalnoj inteligenciji. Da ima neki problem psihicke prirode, ocito je da ima. Prema tome dobila je sto je zasluzila.user posted image


Eto malo referata.

A LTM bogme vi fino napuniste sedam godinauser posted image Nama ce ove godine biti 4 kako smo u braku a 12 kako smo zajednouser posted image

rose, nek' nam je sretno u krecenjuuser posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:04:48   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: LieToMe

ma sjecam se rasprave o amnio, sjecam se i rasprave o svim mogucim pretragama i cr i o imenu mog jos nerodjenog djeteta user posted image  (e to mi je bio vrh) niko me brze i lakse ne napade onako u letu ko ona, nicim izazvana... jos mi i paklom zaprijeti, i svasta nesto.
a tacno ne cita sve sto joj covjek napise jer da cita ne bi se uhvatila totalno nebitnih stvari.
a ti si dodlila ulje na vatru sa onim otvaranjem od dva prsta user posted image  
eto zvanicno tjeras forumasice, ova je i banovana user posted image user posted image user posted image


ja nisam pomenula otvaranje od dva prsta...vec da je porod sa 10 prstiju user posted image a ona je ubjedjena da moze sa 2 i sa 4 user posted image ..ali samo napisah da ne bi trebala biti otvorena ako vec ima zakakzan carski...tj ne ceka se termin..e sad to sto ona gugla sve i svasta sem onog bitnog nije moj problem user posted image

nemoj mi se sad vaditi user posted image  ona se uhvatila ta dva prsta i bog user posted image  a i to da moze biti otvorena i opet na carski je vec 1000 puta vidjeno. i lijepo sam joj rekla, moja drugarica krenula prirodno, nije mogla hop na carski, jos ova jedna nedavno (krajem januara) isto krenuli prirodno, beba krupna, drzi nedaj...ho i nju na carski.
a ja joj fino rekoh ako joj neko 4 mjeseca rabnije kaze da ce na carski onda ce naravno da joj prate stanje i to intzezivno i cim udje u 34-36 sedmicu zakazace joj termin i poroditi je. ali kad ona nece da cita sta ja mogu



pa to ti kazem..ovo znamo ti i ja koje nismo carski radile i vjerovatno ni necemo..a ona kojoj treba lupa okolo budalastine, ide po forumima i trazi imena ljekara koji rade carski da im ode sa svojih 20 pitanjauser posted image user posted image kao da su to samo neki pojedinci ...jos iznenadjeno konstatuje da u vojnoj svi doktori rade carski user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:07:53   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

Cudna neka biljka dok je na sve ostavila neki utisak(naravno ne pozz).
Nemam kom na ostalo.

Zene,bas sam nesto nervozna nezz zasto.Nerviram me mm pojavom i nebzelim da komuniciram s njim,bez razloga.
Ono radim po kuci,sutim,sjedim za drugim stolom i u nekom svom glupom fazonu.Nezz sta se ovo desava samnom,nadoslo mi user posted image
Nemam pojma dali to ima ikakve veze s tim sto mi se blizi pa sam pfff....



sad ga mrzis jer znas da ce da te boli user posted image salim se...ok, treba ti malo da se osamis..mada ja bih ti svajetovala da radije negdje odete sami...u kino,, na veceru...jos dok mozete...kasnije s bebom..to je vec logistika user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:14:46   
mala curica
ufffff.....da ga malo "masiram" user posted image

Evo sada pravim rucak i da rucamo,planirala sam malo da izadjemo negdje u prirodu,ali nisam mu nista spominjala.To cunja kada jedemo reci "E haj'mo" user posted image
Tako cu i progovoriti s njim.user posted image
Cudni ovi hormoni,cudni prenosi user posted image

Carobno kako ledja,bole li te jos?
Mene noga popustila,malo me bolila i sada nista,samo prepone user posted image
Uhhhh lakse se dise .user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:28:05   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

ufffff.....da ga malo "masiram" user posted image

Evo sada pravim rucak i da rucamo,planirala sam malo da izadjemo negdje u prirodu,ali nisam mu nista spominjala.To cunja kada jedemo reci "E haj'mo" user posted image
Tako cu i progovoriti s njim.user posted image
Cudni ovi hormoni,cudni prenosi user posted image

Carobno kako ledja,bole li te jos?
Mene noga popustila,malo me bolila i sada nista,samo prepone user posted image
Uhhhh lakse se dise .user posted image



ja se sjecam prije nego se S rodila, ja trudna..mi u kino na kasnu predstavu pa kuci oko 1-2...sad o tome mogu sanjati ako mi mama ili sveki nisu tu da cuvaju S user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:36:46   
mala curica
Cesto smo znali otici u kino ali ne mogu izdrzati 2-2,5sata da sjedim i da ne odem do wc.
Zadnji put samo isli gledati 50 nijansi sivauser posted image ja sa stomakom svi me cudno gledali.
Sigurno su u sebi pomislili trudna i dosla da gleda ..... user posted image

Sad me bas iznervira.Kaze da odemo do Linza 1 i pol voznje da on kupi neke disk plocice za auto.user posted image
Kao da se provozamo i da da to kupi.Rekla sam necu neide mi se.Hebo ga vozanje user posted image
Neka ide sta me briga ja jedem i odoh vani setati sama.user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:37:26   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: mala curica

ufffff.....da ga malo "masiram" user posted image

Evo sada pravim rucak i da rucamo,planirala sam malo da izadjemo negdje u prirodu,ali nisam mu nista spominjala.To cunja kada jedemo reci "E haj'mo" user posted image
Tako cu i progovoriti s njim.user posted image
Cudni ovi hormoni,cudni prenosi user posted image

Carobno kako ledja,bole li te jos?
Mene noga popustila,malo me bolila i sada nista,samo prepone user posted image
Uhhhh lakse se dise .user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas mi je drago sto te popustilo. Vjerujes li da sam mislila na tebe cijeli vikend. Ja k'o vrba. Malo je jutros bolje ali koci jos. Kada lezim, ok je. Ali jos tesko hodam....ali valjda ce proci

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:41:13   
rose
IZVORNA PORUKA: mala curica

Cesto smo znali otici u kino ali ne mogu izdrzati 2-2,5sata da sjedim i da ne odem do wc.
Zadnji put samo isli gledati 50 nijansi sivauser posted image ja sa stomakom svi me cudno gledali.
Sigurno su u sebi pomislili trudna i dosla da gleda ..... user posted image

Sad me bas iznervira.Kaze da odemo do Linza 1 i pol voznje da on kupi neke disk plocice za auto.user posted image
Kao da se provozamo i da da to kupi.Rekla sam necu neide mi se.Hebo ga vozanje user posted image
Neka ide sta me briga ja jedem i odoh vani set_ati sama.user posted image



js bih isla i onda set_ala po shoping centru.. user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:49:58   
mala curica
Isla bi ali praznik nista ne radi user posted image

Carobno dusa draga,znam kako ti je.
Jesi li probala s mg i pomaze li ti?Ja sam ga pila kao da mi pomogne.
Probaj popiti i lezi malo pa da vidis jeli ti ista bolje.
Nezz ni sama kakav savjet da ti dam kada nisam ni sebi znala pomoci user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:51:30   
LieToMe RR
ja na pauzi trknula do kuce da vidim malenu...povraca, ima temepraturu...zubici je slomise user posted image user posted image  i naravno napravim samo kontraefekat kad se tako pojavim, nema veze sto dodjem u paketu sa mitom i korpupcijom user posted image  (nece da popije sirup niti da da izmjerimo temperaturu user posted image )
elem, bas je nikakva, jos nista nije ni spavala, a ona ko njen tajo, ako ne spava odmah nervoza i tersluk, da bar hoce odspavati pa bi sve bilo lakse.

mi tacno nismo znali sta je dijete dok joj ove petice nisu krenule.

vidim pisete o izlascima, nocnom provodu user posted image
sto kaze rose, ako ne ulete mama i sveki mogu da mastam o izlasku sa muzem user posted image  a vala i nisam bila za nekog hodanja u trudnoci, em povracala, em mucnine, em sebe ne mogu a ne druge, vruce mi, ne mogu da sjedim. a vala vise i ne volim gledati filmove u kinu, to sve mladjarija puna hormona, suska, komentarise film, gadjaju se kokicama...tacno ti ujebu koncepciju user posted image  a sta cu i u kafani ako ne mogu zalomiti user posted image  sreca pa nemam nikakvih svadbi uskoro. a i ne znam sta bih obukla, najbolje se osjecam u helankama i onim kucnim majicama user posted image user posted image  tacno se vidi da sam drugi put trudna user posted image  

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:54:51   
maksi
Dan user posted image ,

Evo dodjoh iz doma zdravlja uzeh nalaze, urin mi nije tako los bakterija nesto,soli,sluzi,bjelancevina nesto.
Jedino mi zeljezo sa 18 spalo na 8,vidim ja da sam umorna i da ne mogu da maknem.

E sada sam zabrinuta stalno me ziga dole i sprednje i sa zadnje strane, pa me strah da mi se ne skracuje glic ili da sam se nedo bog pocela otvarati. Ima li ko slicnu situaciju
Da se mozda beba nije tako namjestila pa me gura ,bas sam preplasena

Odo zvati da vidim kada cu na kontrolu

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 12:57:41   
rose

IZVORNA PORUKA: mala curica

Isla bi ali praznik nista ne radi user posted image

Carobno dusa draga,znam kako ti je.
Jesi li probala s mg i pomaze li ti?Ja sam ga pila kao da mi pomogne.
Probaj popiti i lezi malo pa da vidis jeli ti ista bolje.
Nezz ni sama kakav savjet da ti dam kada nisam ni sebi znala pomoci user posted image



pa kako radi to gdje ce on diskove kupiti...garant ima jos nesto user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-Maj
25.5.2015 13:01:41   
LieToMe RR
IZVORNA PORUKA: maksi

Dan user posted image ,

Evo dodjoh iz doma zdravlja uzeh nalaze, urin mi nije tako los bakterija nesto,soli,sluzi,bjelancevina nesto.
Jedino mi zeljezo sa 18 spalo na 8,vidim ja da sam umorna i da ne mogu da maknem.

E sada sam zabrinuta stalno me ziga dole i sprednje i sa zadnje strane, pa me strah da mi se ne skracuje glic ili da sam se nedo bog pocela otvarati. Ima li ko slicnu situaciju
Da se mozda beba nije tako namjestila pa me gura ,bas sam preplasena

Odo zvati da vidim kada cu na kontrolu


zeljezo zeznuto ali nije strasno, normalna pojava. mozda ce ti ginekolog dati neke dodatne bobe.
a za grlic vjeruj mi ne osjeti se to. ja nikakvih promjena nisamimala ni u prvoj trudnoci ni sad (do duse sad malo vise osjetim pritisak bebe ali i beba je krupnija od curice pa nekako vise gura). jednostavno to i jest problem kod skracivanja grlica sto se on naglo bez ikakve najave pocne skracivati. a da treba provjeravati treba. meni moj ginekolog to radi u sklopu redovnog pregleda, izmjeri grlic i konstatuje, tako smo i upratili da se sad poceo dosta ranije skracivati.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *