|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako pravite supice
3.1.2010 23:23:50   
dafri
Na mnogim temama vezanim za dohranu sam pročitala da većina forumašica iskuha piletinu(teletinu) pa tu vodu zaledi i onda koristi kao bazu za povrtne kašice,u početku bez mesa a kasnije i sa njim.
Zanima me omjer recimo za pola litre vode koliko mesauser posted image kao i da li  vam je za povrtni obrok uvijek ova voda baza,baš svaki dan ili nekada može i samo povrćeuser posted image


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kako pravite supice
4.1.2010 17:19:48   
Mya_81 RR
Mi smo danas prvi put probali supicu od piletine s mrkvicom i krompirom...

Dafri, što se tiče omjera meni su rekli da svi to rade od oka, tako da sam ja stavila 5 krilaca i 2 bataka u veliki lonac pun vode...koliki je lonac, pa recimo u njemu kuham sarmu ili grah tako da je baš veliki. Ako vidiš da ti je voda previše masna onda je malo razrijediš s vodom. I naravno da tu vodu ne moraš koristiti svaki dan. Na tebi je izbor šta ćeš dati da papa tvoja bebica user posted image Ni ja ne vjerujem da ću joj davati baš svaki dan, ali uglavnom hoću da što prije potrošim 16 malih porcija koje sam zaledila. A ostalo je još supice i za nas user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 10:24:53   
Anoniman
eh ovako, ja pravim klasicnu supicu koju moj Nane voli ono pravo... evo bas maloprije je pojeo masallah... i osmijeh od uha do uha...

ovako:
u serpu naspem jednu casu vode da provri... kad voda provri dodam na vrh kasike putera i dodam na vrh kasike vegete... na kraju dodam saku fidolina (tjestenina za supu) i dobro skuham... zadrobim hljebom i ohladim... ekstra je...

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 10:54:03   
Anoniman
Ovako ja pravim...stim da pravim koljenicu odmah i za nas velike

Supa od koljenice

- koljenica (najbolje prednja)
- luk
- 2 mrkve
- 1 krompir
- persun i celer
-sol i biber (u zrnu)

glacicu luka stavim direktno na plin (tihu vatru) da ga malo zapecem...s obje strane (dok ne uhvati na mjestima crnu boju)
u pretis stavim koljenicu, krompir (oguljen ali citav) mrkvu (nasjecenu), listove persina i komadic celera, sol (ili malo vegete) i par zrna bibera i tu glavicu luka...maspem vode...malo vise od pola pretisa...i to sve kuham preko 1h...1,5h..gotovo je kada se meso odvaja od kosti...a onda Andreju izvadim krompir i jednu mrkvu, malo mesa...pa to se sa supom izblendiram...naravno, prije toga supu procijedis..

A kad mu dajem tu supicu onda mu jos zakuham ili neku tjesteninu ili cancarele (razmuceno jaje sa brasnom) ili knedle od griza

Supa od povrca


na malo ulja (ili putera) izdinstas malo luka, dodas nasjeckan krompir i mrkvu na kockice, malo soli, zrno-dva bibera, pola litre vode...kada prokljuca dodas karfijol, mogu prokule, brokule...etc. sta imas...kuhas 45 min. (i ovo mu izblendiras...dobijes kao krem juhu...a ja volim i pavlaku staviti)

Supa od krilaca

2 krilca, krompir, 1 mrkva...krompir prepolovim napola, mrkvu nasjeckam, dodam malo soli, uspem vode da prekrije krompir i krilca...kuhama 1h...sknem mu meso sa krilaca, opet krompir i opet mrkva i juha...dobijes kasu...sve zavisi koliko pilece vodice stavis

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 11:09:23   
salmy
IZVORNA PORUKA: dadada

Ovako ja pravim...stim da pravim koljenicu odmah i za nas velike

Supa od koljenice

- koljenica (najbolje prednja)
- luk
- 2 mrkve
- 1 krompir
- persun i celer
-sol i biber (u zrnu)

glacicu luka stavim direktno na plin (tihu vatru) da ga malo zapecem...s obje strane (dok ne uhvati na mjestima crnu boju)
u pretis stavim koljenicu, krompir (oguljen ali citav) mrkvu (nasjecenu), listove persina i komadic celera, sol (ili malo vegete) i par zrna bibera i tu glavicu luka...maspem vode...malo vise od pola pretisa...i to sve kuham preko 1h...1,5h..gotovo je kada se meso odvaja od kosti...a onda Andreju izvadim krompir i jednu mrkvu, malo mesa...pa to se sa supom izblendiram...naravno, prije toga supu procijedis..

A kad mu dajem tu supicu onda mu jos zakuham ili neku tjesteninu ili cancarele (razmuceno jaje sa brasnom) ili knedle od griza

Supa od povrca


na malo ulja (ili putera) izdinstas malo luka, dodas nasjeckan krompir i mrkvu na kockice, malo soli, zrno-dva bibera, pola litre vode...kada prokljuca dodas karfijol, mogu prokule, brokule...etc. sta imas...kuhas 45 min. (i ovo mu izblendiras...dobijes kao krem juhu...a ja volim i pavlaku staviti)

Supa od krilaca

2 krilca, krompir, 1 mrkva...krompir prepolovim napola, mrkvu nasjeckam, dodam malo soli, uspem vode da prekrije krompir i krilca...kuhama 1h...sknem mu meso sa krilaca, opet krompir i opet mrkva i juha...dobijes kasu...sve zavisi koliko pilece vodice stavis

Skoro isto pravim supice,s tim sto ja luk nikako ne podnosim! znaci sve na ovaj fazon bez luka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 12:51:19   
chuci
IZVORNA PORUKA: Bambi09

eh ovako, ja pravim klasicnu supicu koju moj Nane voli ono pravo... evo bas maloprije je pojeo masallah... i osmijeh od uha do uha...

ovako:
u serpu naspem jednu casu vode da provri... kad voda provri dodam na vrh kasike putera i dodam na vrh kasike vegete... na kraju dodam saku fidolina (tjestenina za supu) i dobro skuham... zadrobim hljebom i ohladim... ekstra je...


uuh načekaće se moja dok ovako nešto pojede. mi još nismo probali ni puter, ni vegetu, ni tjesteninu sa jajima. vegetu neće još zadugo. nije to dobro nikako za malu djecu.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 12:57:52   
Visnja RR
chuchi mozes staviti malo maslinovog ulja umjesto putera...vegetu naravno ne ali nakon godine mozes malo morske soli da ne bude bljutava supica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 13:04:52   
chuci
stavim joj ja maslinovog ulja, recimo količinu kao jedna ona mala kašikica za miješanje kahve.

ja ne znam stvarno odakle potreba da s bebama do godine dana stavljaju so i vegeta u hranu. to njima ne treba.

evo ja sam osoba koja je uvijek pretjerano solila hranu. volim začinjeno, volim i koristim vegetu iako znam da nije baš dobra za mene. i mm voli isto začinjenu hranu, iako je on umjeren u dosoljavanju za razliku od mene. što ovo pričam? ja probam svaku njenu kašicu i meni ovo ništ nije neukusno niti bljutavo. a moji su znači osjetilni završeci u ustima može se reći prezasićeni. a beba jede povrće i par puta sedmično meso, nekad na običnoj vodi sa maslinovim uljem, nekad na pilećoj supi. od začina peršun i to ponekad i to je to.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 13:06:48   
mamin_zivot
Koljenicu telecu kuham u pretis loncu oko pola sata, kada se iskuha vodu i meso sa iste prepolovim ostavim u zdjelicu ohladim i ostavim u fridz, ocistim meso sa koljenice isjeckam mrkvu sa mesom dodam fidoline, vegete, vode i kuham 5-6 min. A kada ga hranim nadrobim sa malo hljeba. Kada jede reakcija je ova "mmmm njam njam mmmmm mama"user posted image user posted image

Pileca supa kuham krilo, zabatak ili ledja u pretisu 15-tak min, ocistim piletinu, ispasiram mrkvu, dodam vode, fidoline i vegete i kuham 5-6min.

Povrtna supa je pravi buckuris, mrkva,luk,tikvica,karfiol,paradajz,kojeg povrca imam trenutno nadje se u zdravoj supici za maminog princa, tu supicu najcesce ne drobim hljebom stavim kasiku ABC namaza ili pavlake.user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 13:07:37   
mamin_zivot
Da, jedino u povrtnu supicu dodam malo putera.user posted image i naravno vegete.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 13:07:50   
chuci
jah da pojasnim za puter.
nisam to nigdje pročitala ili nešto nego po mojoj logici nekoj, ako jede pileću supu, ili neko povrće iskuhano na telećoj supi od koljenice to joj je dovoljno masnoća životinjskog porijekla koje unese, ne treba joj još i puter. zato ako nema druge masnoće onda ja koristim maslinovo ulje, ili nekad ništa. neka me neko ispravi ako griješim.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 13:11:41   
Medić*
potpisujem ovo sto kazes, ja isto ne stavljam puter ako supu ili neku corbicu pravim sa mesom jer se podrazumjeva da meso pusti svoju masnocu, u slucaju kada meso ne stavljam onda naravno do god dana stavljala m. ulje, kad je bebara navrsila god onda pocela s puterom.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 13:19:32   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: Bambi09

eh ovako, ja pravim klasicnu supicu koju moj Nane voli ono pravo... evo bas maloprije je pojeo masallah... i osmijeh od uha do uha...

ovako:
u serpu naspem jednu casu vode da provri... kad voda provri dodam na vrh kasike putera i dodam na vrh kasike vegete... na kraju dodam saku fidolina (tjestenina za supu) i dobro skuham... zadrobim hljebom i ohladim... ekstra je...


Bambi izvini ali kakva je ovo supa user posted image gdje je povrće, meso user posted image

Ja u svaku supu koju pravim bebi stavim maslinovo ulje, luk, meso(piletina, puretina ili teletina), mrkva i uvijek još dvije ili tri vrste povrća(krompir, tikvica, brokula, karfiol, grašak, ...) i onda dodam fideline ili samo hljeb kad jede. user posted image
zaboravi peršun user posted image za vikend sam mu pravila luk, mrkva, puretina, krompir, peršun i na kraju dodala malo vrhnja za kuhanje (moja user posted image je malo starija) i dobila nešto kao bijelu krem čorbicu



< Poruku je uredio w.pooh -- 28.6.2010 13:21:57 >


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 17:44:49   
mamin_zivot
CHUCI gdje si ti procitala rijec "puter" u prve dvije supe, tj. na koljenici i pilecoj????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 17:51:52   
chuci
nisi me shvatila. možda nisam najbolje objasnila. ne misim ja da bebi ne treba puter u onom obroku kad jede pileću ili teleću supu.
ja mislim da bebi ne treba uopšte u ishrani puter, naravno kad je mala beba. nakon godine mislim davati ponekad. do godine bebi nisu potrebne masti životinjskog porijekla svaki dan. to po mom mišljenju. jer ni nama nije zdravo unositi previše masti životinjskog porijekla.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 17:55:20   
Honey3
mi smo evo danas pravili supicu:voda od iskuhane telece koljenice iz zamrzivaca,jedan mladi krompir,jedna mrkva i domaca tarhana...dobro iskuhala,izgnjecila viljuskom i bebi je to u slast pojela....

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 18:02:51   
Anoniman
sto se tice putera, to koristim jer jos nije poceo jesti meso, znaci nema nikakvu masnocu, izuzev kad pravim na vodi od koljenice... i naglasila sam da je to na vrh kasicice...
sto se tice vegete, i to sam naglasila da je vrlo malo, i to gledam da ne stavim onaj prah nego prosijem kroz sitku pa sto ostane od onih susenih zacina... jer ipak mislim da je i to bolje nego so...
to je moj nacin kako pravim user posted image

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 18:23:05   
chuci
njemu ne treba ni so ali ni ti sasušeni začini iz vegete. stavi mu komadić mrkve, malo peršuna i to mu je puno zdravije sigurno.

sa 6 mjeseci mu možeš davati vodu od iskuhanog mesa, pilećeg ili telećeg i to mu je sasvim dovoljno masnoća životinjskog porjekla. ne treba mu ni puter. bolje je kad ne koristiš mesnu vodu da stavljaš maslinovo ulje ako imaš. ja sve gledam da su zdravije varijante za bebicu.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kako pravite supice
28.6.2010 18:25:11   
chuci
IZVORNA PORUKA: mamin_zivot

CHUCI gdje si ti procitala rijec "puter" u prve dvije supe, tj. na koljenici i pilecoj????user posted image user posted image user posted image


ja sam svoj post o puteru pisala dok si ti pisala svoje recepte, tako da se nije odnosio na tvoje recepte. samo sam htjela napisati zašto mislim da bebama nije potreban puter. ok? user posted image pusa


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kako pravite supice
29.6.2010 18:50:45   
myb@by

IZVORNA PORUKA: chuci

njemu ne treba ni so ali ni ti sasušeni začini iz vegete. stavi mu komadić mrkve, malo peršuna i to mu je puno zdravije sigurno.

sa 6 mjeseci mu možeš davati vodu od iskuhanog mesa, pilećeg ili telećeg i to mu je sasvim dovoljno masnoća životinjskog porjekla. ne treba mu ni puter. bolje je kad ne koristiš mesnu vodu da stavljaš maslinovo ulje ako imaš. ja sve gledam da su zdravije varijante za bebicu.


Chuci izvini molem te, ali Bambi je odgojila jedno dijete i valjda ona zna sta ce staviti u supu. Mene stvarno nervira ovo ubjeđivanje mama koje se drze tablica, da djetetu ne treba so, vegeta ect.
Sve imamo pristup informacijama i mozemo procitati sta je zdravo a sta ne. Ne treba nam niko soliti pamet.user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kako pravite supice
29.6.2010 19:08:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: chuci

njemu ne treba ni so ali ni ti sasušeni začini iz vegete. stavi mu komadić mrkve, malo peršuna i to mu je puno zdravije sigurno.

sa 6 mjeseci mu možeš davati vodu od iskuhanog mesa, pilećeg ili telećeg i to mu je sasvim dovoljno masnoća životinjskog porjekla. ne treba mu ni puter. bolje je kad ne koristiš mesnu vodu da stavljaš maslinovo ulje ako imaš. ja sve gledam da su zdravije varijante za bebicu.


Chuci izvini molem te, ali Bambi je odgojila jedno dijete i valjda ona zna sta ce staviti u supu. Mene stvarno nervira ovo ubjeđivanje mama koje se drze tablica, da djetetu ne treba so, vegeta ect.
Sve imamo pristup informacijama i mozemo procitati sta je zdravo a sta ne. Ne treba nam niko soliti pamet.user posted image
ja sam neki dan anelu dala kupovnu supicu sa brojevima i slovimauser posted image user posted image i to nam teta rekla u apoteci jer je imao rijetku stolicu da mora jesti slane supice da nadoknadjuje to sto gubi elektrolite
I ja fino kupim supicu bas je njammm i njemu se svidi i jeo je nije mu nistauser posted image
Nama cak,ped.rekla da smije i stapica jer je imao proliv kao i slano user posted image user posted image
Ja solim,malo hranu nije to sad ono da se jest nemoze a nije ni bljuvotinauser posted image
Opet neka radi,svak kako hoce......


(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kako pravite supice
29.6.2010 19:50:14   
Hanady RR
user posted image
Svašta....



ja nisam slijepi pratilac tablica...ali nisma na njima ni slijepi putnik...
ali ovo sto je bambi svome sinu napravila po svojoj želji...ja nikada nebih djetetu dala da pojede pa čak ni sa 5 godina...po mom stavu u ovoj supi ja ne nalazim nista što se supom zove....

no to nije razlog da optužujem ženu jel to dobro ili nije za njeno dijete...ona ga rodila ona ga othranila...


ja imam svoje...i kad dođem po recept očekujem da nađem nešto što mi odgovara...što smatram da mi nije po mom roditeljskom ''protokolu'' samo preskočim...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kako pravite supice
29.6.2010 20:09:43   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Bambi09

sto se tice putera, to koristim jer jos nije poceo jesti meso, znaci nema nikakvu masnocu, izuzev kad pravim na vodi od koljenice... i naglasila sam da je to na vrh kasicice...
sto se tice vegete, i to sam naglasila da je vrlo malo, i to gledam da ne stavim onaj prah nego prosijem kroz sitku pa sto ostane od onih susenih zacina... jer ipak mislim da je i to bolje nego so...
to je moj nacin kako pravim user posted image


bambička nasa, vidim napadaju te ali mozda ne znas da vegeta sadrzi opasne nitrite - to nije dobro za odrasle, a za bebe se strogo kontrolira pravilnicima o dodacima prehrani...i kod AD mlijeka tacno ima koliko moze nitrita da ima......., cak se ne trebaju unositi...nitrati su nesto drugo, njih ima u soli..morska sol (imas u DM kupiti oko 2KM) je super izbor za bebu od godinu dana, moj Cici ima 13 mjeseci pa nije okusio sol osim u hljebu, nemam mu namjeru dodavati do 18 mjeseci...kakva crna vegetauser posted image   ovo ti fakat dobronamjerno kazem, a opet svako ce po svome...mada, ja bih poslusala ili bar se raspitala ako vidim da mi se svi cude sto bebi nesto dajem...takva sam jauser posted image user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kako pravite supice
29.6.2010 23:28:02   
Anoniman
vjerujem da ste u pravu sve...
i poslusat cu vas, necu mu vise praviti ovakvu supu...

ostatak komentara cu ostaviti na odgovarajucoj temi...

pocahontas  kazu lijepa rijec i gvozdena vrata otvara... user posted image

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kako pravite supice
30.6.2010 9:04:59   
taurus
IZVORNA PORUKA: Bambi09

eh ovako, ja pravim klasicnu supicu koju moj Nane voli ono pravo... evo bas maloprije je pojeo masallah... i osmijeh od uha do uha...

ovako:
u serpu naspem jednu casu vode da provri... kad voda provri dodam na vrh kasike putera i dodam na vrh kasike vegete... na kraju dodam saku fidolina (tjestenina za supu) i dobro skuham... zadrobim hljebom i ohladim... ekstra je...


Draga bambi meni ova supa izgleda samo kao posoljena voda sa tjesteninom. Moje mišljenje je da supa mora biti pravljena na mesnoj vodi ili ako je obična voda mora imati puno povrća.
ipak to nije razlog da se raspravljamo i ljutimo. Svako radi kako misli da je najbolje. Na kraju krajeva svaka od nas i običnu kafu pravi na svoj način.
Ne ljuti se molim te ti si ipak iskusna mama  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *