|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 9:21:25   
ninuska
Jel' to hoces unaprijed da nadoknadis kafe kao ja san u prvoj trudnoci user posted image . Bez skrkleta, spremanja, placa, dojenja user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 9:30:56   
LieToMe RR
ma ovo mirovanje mene zezne, cijeli 8mi mjesec nisam promolila glave iz kuce jos one vrucine bile. realno kad sam najvise mogla hodati ja sam bila u kuci (ovo sto mi drugarice dolaze ne pikam) a pravo da ti kazem malo mi je pegla sa malenom izaci na kafu (dok ja nju nadignem, pa se spremimo, dok ona doruckuje, pa dok joj spremim sta trebam ponijeti ja sam u goloj void user posted image )
u normalnim uslovima to meni nije problem ali stomak i vrucine otezavaju.
sad bih recimo u ovoj sedmici mogla hodati ali nema mame, sveki po cijeli dan radi a iskreno bezveze mi zvati tetu koja ju je cuvala da dodje I da je cuva da ja mogu po kafama, e bas mi to nesto nemajcinski user posted image

mislim planiram ja te kafe (cak planiram i forumasice da okupim dok smo 2u1 user posted image ) ali vidjecemo sta ce mi Divke sutra ujutru reci. Bas sam nekako nestrpljiva

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 9:41:42   
ninuska
Salim se ja..sve ja to znam user posted image . Meni i nije stomak toliko otezavajuca okolnost koliko one nenormalne vrucine. Bas mi se ne da preko dana. Planiram danas malu odvesti u pionirsku,,a mm nek radi..ali tek poslijepodne dok malo zahladi

user posted image user posted image radujem se kafi

lala kako je bebica? Jeste li se uhodali?

< Poruku je uredio ninuska -- 3.8.2015 9:43:36 >

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:03:16   
lala88
ninuska ja sam ti uhodana od prvog dana, u bolnici ga ja presvlacila prvi dan, samo ga oni kupali. Kuci ga ja kupala cim sam dosla. Mm se uhodava. U bolnici su se zene cudile kako sve smijem oko bebe iako je imao 2,5kg i bio mrvica ja sam odma bez imalo straha pocela se brinuti o njemu. Definitivno se sa njegovim rodjenjem rodila i majka, jedino je on uspio da me promjeni.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:14:52   
ziel

IZVORNA PORUKA: lala88

ninuska ja sam ti uhodana od prvog dana, u bolnici ga ja presvlacila prvi dan, samo ga oni kupali. Kuci ga ja kupala cim sam dosla. Mm se uhodava. U bolnici su se zene cudile kako sve smijem oko bebe iako je imao 2,5kg i bio mrvica ja sam odma bez imalo straha pocela se brinuti o njemu. Definitivno se sa njegovim rodjenjem rodila i majka, jedino je on uspio da me promjeni.

Otkud ti toliko iskustvo i hrabrost? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:15:55   
LieToMe RR
vala radujem se i ja kafi ako ostanem 2u1 do iduce hefte user posted image bicu slobodna ko pticica preko dana pa bujrum, dogovoricemo mjesto i vrijeme pa ko moze nek dodje.

ja se evo sredila, oprala kosu, ma ko nova user posted image

lala bas lijepo sto si se super snasla. meni je isto sve doslo prirodno. nikad do rodjenja curice nisam u zvotu presvlacila bebu a kamo li je kupala, dojila i slicno. sve bas nekako prirodno doslo, povezale se odmah prvi dan, rodila se ljubav na prvi pogled user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:16:15   
aidana
Aaaaaaaaaaa tacno cu poludjeti. Natipkam jedva esej na mobitelu i pritisnem slucajno ponisti. Sad mi mrsko sve ponovo :))))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:17:34   
LieToMe RR
user posted image user posted image user posted image
joj znam mene isto izludi na mobitelu tipkati. jos kad krenem smajli da stavim pa mi on umjesto na smajlije vrati stranicu unazad i odeeeeeeeeee cijela poruka user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:18:30   
rose
jutro zene...odvedoh dijete u vrtic i s kumom na kafu...i nakon par sati kad ustadoh skontam da su mi hlace mokre i da sam sjedila na stolici nadojenoj kisom user posted image uletim u dm kupim nekih budalastina i kuci...izaci cu kasije opet a u medjuvremenu moyda poradim sta po kuci vec kad sam na nogama od jutros user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:22:01   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose

jutro zene...odvedoh dijete u vrtic i s kumom na kafu...i nakon par sati kad ustadoh skontam da su mi hlace mokre i da sam sjedila na stolici nadojenoj kisom user posted image uletim u dm kupim nekih budalastina i kuci...izaci cu kasije opet a u medjuvremenu moyda poradim sta po kuci vec kad sam na nogama od jutros user posted image


rekoh ja da su meni kasike pokazale da ti skitas user posted image user posted image
sto bih voljela da me insekt vara user posted image bilo bi mi lakse user posted image



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:23:25   
lala88
zato ja sa mobitela i ne ulazim user posted image
ziel kao sto kaze ltm sve to prirodno dodje. Upoznala sam zenu kojoj je drugo dijete i koja se vise plasi od mene, cak nije znala ni da doji, a prvo djete je dojila, pa sam upoznala prvorotkinju koja ne smije da uzme dijete u ruke nikako. Ima puno i do osobe, jdnostavno sam svatila da ta mala mrvica zavisi od mene i da joj niko drugi nemoze pruziti ljubav i njegu kao ja. Ja cak nemam povjerenja ni u koga kad je on u pitanju.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:26:32   
lala88
joj rose, kad procita mokre hlace, meni odma prodje glavom pomisao puko ti vodenjak. Ma samo promjeni hlace i nastavi sa skitnjom user posted image i mi cemo veceras u prvu setnju

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:29:47   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: LieToMe

mi se dovukli od sveki, malena okupana, sredjena, vecerala eno je sa mm uspavljuju se.
ja pustila masinu sarenog cekam da to zavrsi pa da prostrem, u medjuvremenu raspremila stvari sa pijace i jos nekih djidja sto smo kupovali.
malena se odusevila lego kockama user posted image jao njene srece kad je otvarala poklon.

sto se tice mlijeka ziel to nema nikakve veze sa debljinom. sve moje mrsave drugarice nisu dojile duze od 4 mjeseca, ova jedna se nedavno porodila, morala je dohranu uvesti odmah nakon mjesec dana jer je beba pocela da gubi na kilazi.
ja sa svojom konstitucijom i onako-onako sikama user posted image imala mlijeka za dvoje, doslovno izdajala i prosipala, i dojila godinu dana. apsolutno nema veza ni sa velicinom sika a po najmanje sa kilazom.

nisam vam se pohvalila kupila sam danas kratki sorc u intersportu user posted image mm me uhvatio zezati kako se vec pripremam za more user posted image

lala88 pa gdje si ti draga nasa, kako si? nek si ti uzivala i odmorila to je najbitnije


Ma i ja mislim da nema veze s debljinom niti s velicinom grudi, pa sam sammo sutila da ne ulazim u raspravu, joj nisam znala da narod voli bas ovoliko da pametuje, sad mi bila jedna mlada kona s cojekom na kafi i pricamo mi o porodu i kad dodje tata po bebu i mamu u bolnicu pa se smijalli , mm samo pravi grimase strah ga haha, pa tema 40esnica, ova poce da govori TO NE VALJA , kad sam ja rekla da cu kod svojih s bebbom ici prva 2 mj.a nakon toga obilaziti i ostatak familije i prijatelja... kao ne valja, treba cekati da prodje 40 dana ma ko da bi mogla.cekati da ne odem s bebom kod svojih roditelja ma nema sanse



a sta imas ti hodati okolo...nek oni tebi dodju..a uostalom ne znas kakva ces biti i koliko ce ti trebati za oporavak..ja se sjecam izasla vani nakon mjesec dana da kupim maloj skafander,,,tolikom su me koljena zabolila da sam haman placuci kuci dosla...onih 40 dana nisu gatke...ali je istina da se neke zene oporave prije a neke kasnije...ti ces roditi u novembru ko ja svoju S...nije mi padalo na pamet da je vodam okolo po magli, smogu nisam je ni svojima nosila..meni su dolazili a svekijevcima smo otisli tek nakon 2 mjeseca

user posted image ne mislim bebu uopste vucati okoli kao sto rekoh prije, necu cekati da.prodje 40dana ici cu svojim roditeljima koji su daleko nekih 15km a nekad cu vjerovatno i da prenocim s bebom kod njih...a ostali ce cekati da beba ocvrsne pa da pocnemo hodati bez brige a i da ti iskreno kazem nisam slabic da se neceg bojim bas suprotno borbena sam i uvijek sam pozitivna bez zeze to govorim iz duse i s Bozjom pomoci sve ce biti dobro i brzo cu da se.oporavim nakon poroda a psiha je cudo



ok kako ti kazes...ja ti zelim sve ono sto samoj sebi zelis...ali stvari ce se promjeniti i dobiti neku novu dimenziju koje jos uvijek nisi svjesna...nervirat ce te ono sto te nikad nije nerviralo, bojat ces se stvari koje su ti bile normalne i slicno...meni nije padalo na pamet ici nocivati s bebom bilo gdje...sve sto mi moze zatrebati je kuci..a to isto da vucem okolo je poprilican poduhvat..a ti opet...vidjet ces kako ces...ja nisam kod svojih roditelj prespavala 7 godina user posted image a ne vidim ni zasto bih user posted image kod svekijevaca jesam..oni su mi 45 minuta vozenj udaljeni..al je S kod njih prespavala prvi put tek sa nekih cca 6 mjeseci user posted image i to samo zato sto je bio prvi maj user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:33:33   
rose

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: ziel


IZVORNA PORUKA: ninuska

Ja sam sa malom u dugu set_nju isla sa nepunih mjesec dana. Prije toga smo je izvodili u dvoriste. Ali, kako sam vec pisala taj septembar je bio topao jer je i iz bolnice izasla samo u bodiju user posted image .
Sve zavisi kako se zena osjeca, koliko je konaca imala, je li beba mirna itd. A, neke zene jednostavno postuju tih 40 dana i ne izlaze iz kuce iako bi mogle sto se tice njihovog stanja. Sto bi se reklo:sto ljudi, sto cudi user posted image . Sedmi dan od poroda sam sa muzem isla na Ilidzu zbog briseva i usput svratili do lindexa da kupim steznik (koji sam par puta obukla user posted image ). Iskreno, da mi je bilo ugodno set_ati i nije. Imala sam osjecaj da ce mi konci popucati
Dok je A. bila beba cesto sam kod mame nocila. Nekako mi kod nje sve bilo na ruku i blizu. Sada dosta rjedje. Mozda se sta i promijeni sa bebom user posted image

A i nase zimske bebe cemo utopliti pa u setnju user posted image da ne bi sjedili u kuci 40dana huh... a ionako moramo na kontrole i vakcine pa.mora izaci iz kuce

Joj,,draga, ne znam sta bih ti rekla. ABd da bude kako planiras. Nekako ovako puno jednostavnije izgleda nego u praksi. Znas kako..budes umorna od isprekidanog sna, zima pa obuci bebu, utopli je, ponesi sve sto treba, spremi sebe, je li joj vrijeme spavanja, je li nervizna...nekad budes toliko umorna da jedva cekas da zaspe i da budes sama sa sobom u tisini :)



tako nekako user posted image a da ne pominjem da ti apsolutno sve moze zatrebati...moja S je prvi put iz kuce izasla s 3 dana ali je otisla na pedijatriju jer je imala fiziolosku zuticu...na prvu vakcinu otisla s mjesec dana a u prvu pravu setnju, krajem decembra nakon 40-snice...ja kako rekoh izasla jednom kad joj je bilo mjesec dana...koljena me bolila (inace me bolila od tezine)...skoro placuci kuci dosla ..a kad se jetim spremanja..prvo se ja spemim pa onda nju...ja sam vec u goloj vodi...i samo da izadjemo, ona se ukaki...hajd sve ponovo user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:34:59   
lala88
joj zene po prvi put imam zabranu sex i tek sad vas razumim user posted image Ko ce iscekati jos 3 sedmice user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:38:25   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: lala88

joj zene po prvi put imam zabranu sex i tek sad vas razumim user posted image Ko ce iscekati jos 3 sedmice user posted image



udojh i doceka me ovouser posted image zamisli kako je meni, zapeklo sve, od januara nista ni na mapi i zaboravila sam kako jeuser posted image

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:39:45   
LieToMe RR
e ja htjedoh sinoc napisati ali sam zaspala sa mobitelom u ruci user posted image
ja od kako sam se udala (znaci punih 7 godina) nisam nikad nocila kod mojih (znam da su mi se drugarice ibretile, nedavno se nesto potegla tema oko toga I ja ispadoh jedina koja nije kod mame nocavala user posted image ) mislim koji klinac cu (da prostite) nociti kod njih, zivimo u istom gradu, to mi tako debilno. udala sam se, imam svog muza, svoju porodicu, sta ja imam nociti kod mame i tate.
kod sveki sam nocila jer smo zivjeli 2,5 godine skupa. ni tad mi nije palo na pamet da nocim kod mame. u principu mm i ja smo ko lonac i poklopac user posted image mi se za ovih 7 godina nismo rastajali, ili idemo skupa ili ne idemo. jednostavno tako funkcionisemo. mi smo tim user posted image

I drugarice ove moje, sve im roditelji haman u istoj opstini, ode noci kod mame a muz kuci ili vani u provodu. ja I mm imamo takav brak da mozemo izaci I on sa svojim drustvom I ja sa svojim prijateljicama, sve dok se organizujemo oko malene I dogovorimo unaprijed, cisto da se znaju planovi.
mislim nidje veze meni to nikad nije bilo jasno. hajd da mi je mama u drugom gradu pa da odem na par dana, sedmica. ok. ali u istom gradu halo cca 20 minuta voznje gdje god da krenes u kantonu Sarajevo eto te.
ali eto, nismo svi isti user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:39:51   
rose

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobro jutro drage moje. Jeste li se naspavale= Kisa padala pa fino zahladnilo, evo sam sve prozore otvorila damalo ove svjezine udje i u kucu.
Zene bole li vas prepone. Mene odavno zabole ako dugo lezim ili sjedim, ali cim malo pocnem hodati prestane i sve super. Od juce ujutro boli me prepona s lijeve strane. Jedva hodam. Ni jutros nije nista bolje user posted image Mozda sam se i ovih dana preforsirala,ali bas me boli.

Ziel ti si meni super kako si optimisticna . Ostani tako, samo drugacije sve izgleda u praksi. Ne bih da te plasim. Ali ja s bebom nikad nigdje nisam otisla onako spontano. Ide mi se e hajd idemo. Svaki izlazak morao je biti uredno najavljen i isplaniran. Dok spremim bebine stvari ba bebu. Pa je bar dva puta presvucem(jer ona tad odluci da odradi sve sto treba uraditi u pelenu) pa je nahrani. Onda pripremi presvlaku, cajeve pa dok se ja spremim. Elem treba mi dobrih dva tri sata da se spremimo. Jos s dvoje djece trebao mi je citav dan user posted image


hehe ja neki dan napisah...jos cekam da me reanost opali...zaboravila sam pola nakon 4,5 godine user posted image mene ti te kosti bole cijelu trudnocu bas kako si opisala, pubicne, pepone...dokustanem sa stolice treba mi vremena da se malo rashodam da to prestane ...to mi je sa S krenulo tek na kraju sad s ovom od pocetka...a da ne pominjem da me sinoc svaki sat budilo da piskim ... ako joj to bude tempo budjenja, naje*ala sam user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:41:37   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Jutrrrooooo pcelice
mene bole prepone ali ne mogu da kukam user posted image mene doslovno dole sve boli ja sam mislila u subotu navece odoh ja u bolnicu, cak sam I muza pripremala. Kaze on nemoj danas tako ti boga da se naspavam vikend je (malena ono nocila kod sveki) hajd ti neki radni dan da mogu i slobodan dan uzeti user posted image jah eto bice po muzickim zeljama.
I juce su me bolile prepone i zigucalo dole. Do duse ja ima 2 sedmice konstantno osjecam pritisak bebe.
Kad me Divke sutra umjesto na briseve posalje u bolnicu da se porodim user posted image
Zivo me interesuje dokle sam sta sam, kakav je grlic (tj ima li ga uopste) i koja je tezina bebe.

Eeeeee da, ja sam danas tj mi smo danas tacno 37 punih sedmica, usli smo u 38u user posted image user posted image brojimo bas sitno user posted image



ja sinoc haman spakovala torbu...za bolnicu tj ceker user posted image objasnila muzu da ce mi prvo ostaviti kesu s minimalno stvari pa nakon poroda donjeti ostatak ..eno je na kreveticu stoji...poredala stvari za bebu po komodi..nesto je u ladic...ma bas slatke pripreme ...ispeglala sebi haljinu za izlazak user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:45:33   
lala88
moj roditelji zive u drugom gradu oko 1,5h voznje autom,a muzevi oko 2h tako da je nocevanje obavezno. A da zivim u istom gradu ne bi ni ja nocevala.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:46:33   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: lala88

joj zene po prvi put imam zabranu sex i tek sad vas razumim user posted image Ko ce iscekati jos 3 sedmice user posted image



udojh i doceka me ovouser posted image zamisli kako je meni, zapeklo sve, od januara nista ni na mapi i zaboravila sam kako jeuser posted image


user posted image user posted image
sto bi rekli svako se cese gdje ga svrbi user posted image

ja imam zeleno svjetlo ali ne pada mi na pamet da provociram unaprijed porod bar da ove kafe ispijem sto sam planirala user posted image user posted image

a najajca mije prica ne moze se ostati trudno u prvih 40 dana ili dok se doji user posted image user posted image
sta ih znam sa razlikom izmedju djece sa nepunom godinom, bas mi ih nesto zao bude user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:47:10   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: *pcelica*

Dobro jutro drage moje. Jeste li se naspavale= Kisa padala pa fino zahladnilo, evo sam sve prozore otvorila damalo ove svjezine udje i u kucu.
Zene bole li vas prepone. Mene odavno zabole ako dugo lezim ili sjedim, ali cim malo pocnem hodati prestane i sve super. Od juce ujutro boli me prepona s lijeve strane. Jedva hodam. Ni jutros nije nista bolje user posted image Mozda sam se i ovih dana preforsirala,ali bas me boli.




Ja se raspadam koliko me i kosti i prepone bole. Pogotvo kad ustanem iz lezecg ili sjedeceg polozaja.user posted image Znaci ko robot izgledam dok se ne ustelim sa hodanjem. Kad se otkocim mogu kilometre preci ali odmah jedva, sepam sve.Sad lijeva sad desna i tako sve.user posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:48:32   
rose

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose

jutro zene...odvedoh dijete u vrtic i s kumom na kafu...i nakon par sati kad ustadoh skontam da su mi hlace mokre i da sam sjedila na stolici nadojenoj kisom user posted image uletim u dm kupim nekih budalastina i kuci...izaci cu kasije opet a u medjuvremenu moyda poradim sta po kuci vec kad sam na nogama od jutros user posted image


rekoh ja da su meni kasike pokazale da ti skitas user posted image user posted image
sto bih voljela da me insekt vara user posted image bilo bi mi lakse user posted image





ma ja...pa prespavala sam vikend dosta vala user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:48:38   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: lala88

moj roditelji zive u drugom gradu oko 1,5h voznje autom,a muzevi oko 2h tako da je nocevanje obavezno. A da zivim u istom gradu ne bi ni ja nocevala.


ja to I rekoh, to mi je skroz ok, nisi u istom gradu, logicno da neces ici na kafu I vozariti toliko, nego da ces ako mozes ostati par dana. malo se druziti.
ja govorim za svoje drugarice I Kanton Sarajevo u stvari nije to ni Kanton to su 4 gradske opstine, par tramvajskih stanica... I sad ti kao udala se toliko pozelis mamu da moras svako 7 dana otici nociti. mislim sto se I udavati onda user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
3.8.2015 10:49:58   
rose

IZVORNA PORUKA: lala88

joj rose, kad procita mokre hlace, meni odma prodje glavom pomisao puko ti vodenjak. Ma samo promjeni hlace i nastavi sa skitnjom user posted image i mi cemo veceras u prvu setnju




ma hocu al kasnije..nekako cu se tajmirati da skitam i da idem malu pokupiti iz vrtica da nenizazim tri puta...jos d skontam sta bih kuhala user posted image mozda buraniju user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *