|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 16:24:56   
rose

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: Travelove

Ne vjerujem da ce je vratiti, ali ja bih ipak nazvala da provjerim da li sam upisana, i objasnila da ne mogu sl. mjesec. Vjerovatno im je dosta lakse raditi sa manjim grupama, a mozda su prostorno ograniceni. A vjerovatno se nece i svaka prijavljena pojaviti...
Ja mislim su to samo 4 dolaska.
Meni stomo bas poceo da raste. Prije je bio bas malecki, u posljednja 2-3 dana smo narasli...user posted image


Draga moja ja sam usla u peti mjesec i stomak mi je bas vidljiv. Uveliko mi ustaju u prevozu user posted image user posted image user posted image user posted image



meni u 9-om mjesecu neki tek primjetili da sam trudna user posted image a rodila se beba 3550 a nisam bila debela user posted image ...nakav mali stomo ova put bio user posted image u petom niko nije ni kontao..ja u svojim farmerkama do polovine 6-og mjeseca bila user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2251
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 16:26:34   
rose

IZVORNA PORUKA: maksi

Ninuska ja stvarno nisam puhtala ovaj put jer uopste nisam imala bolevo samo blage menstrualne. Ja sam imala cetiri jake kontrakcije u porodjajnoj sali ali tada nisam puhtla nego tiskala da beba izadje van . A kod proslih poroda jesam puhtala i predihala kontrakcije jednu po jednu i bude lakse manje boli bar meneuser posted image



tako sam i ja prvi porod puhkala kontrakcije otvaranja..a sad ih nisam ni osjetila..onako ko malo me ledja bolila ali konstantno..a ja hodala i pricala sa zenama...legla tek kad su mi noge otekle i to 5 minuta user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 2252
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 16:30:55   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: ninuska

Jutro zene..
Davno ustala, ali dok kafa, pa lokumi za dorucak. To nam postala tradicija za lokume vikendom kad je mm kuci tj kad ne ode kod mame user posted image .
Onda on i mala prali cilime, jedan iz dnevne i jedan i trpezarije.a ja sjedila i gledala user posted image . Malo se rashladila onom vodom i prijalo mi. Muz predlagao da idemo na terme na bazen, a ne da mi se nesto. Bas mi mrsko user posted image .
Kod nas za te vjezbe za trudnice se nista ne prijavljuje. Samo odes u vrijeme vjezbi. Ja sam pocela nekad u 6. Mjesecu. Ovaj put nisam isla.
ltm, rose, mam, maksi jeste li puhtale user posted image . Ozbiljno pitam user posted image . Vec sam zaboravila na faze disanja user posted image . Doduse, ltm i rose, su to brzinski idradile..nisu ni imale vremena user posted image



podjoh ti reci..prvu kontrakciju sam puhkala, drugu uhkala a trecu vec gurala user posted image

nisam draga puhtala. u prvoj je bilo mnogo lakse nije me bolilo, normalno dosla na porod...
sad je bilo guravije jer je porod poceo kuci...bukvalno sam se oblacila izmedju kontrakcija i disala...toliko me bolilo da sam se u jednom trenutku pridrzavala za stok od vrata i samo disala...
meni svanulo kad su mi rekli hajmo tiskaj user posted image



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2253
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 16:33:54   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: Travelove

Ne vjerujem da ce je vratiti, ali ja bih ipak nazvala da provjerim da li sam upisana, i objasnila da ne mogu sl. mjesec. Vjerovatno im je dosta lakse raditi sa manjim grupama, a mozda su prostorno ograniceni. A vjerovatno se nece i svaka prijavljena pojaviti...
Ja mislim su to samo 4 dolaska.
Meni stomo bas poceo da raste. Prije je bio bas malecki, u posljednja 2-3 dana smo narasli...user posted image


Draga moja ja sam usla u peti mjesec i stomak mi je bas vidljiv. Uveliko mi ustaju u prevozu user posted image user posted image user posted image user posted image



meni u 9-om mjesecu neki tek primjetili da sam trudna user posted image a rodila se beba 3550 a nisam bila debela user posted image ...nakav mali stomo ova put bio user posted image u petom niko nije ni kontao..ja u svojim farmerkama do polovine 6-og mjeseca bila user posted image

meni je pupo u ovoj bio dosta veci i drugacijeg oblika nego u prvoj. mada sam ja do maja- juna oblacila svoje stvari

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2254
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 16:48:57   
mom2B

IZVORNA PORUKA: rose

meni u 9-om mjesecu neki tek primjetili da sam trudna user posted image a rodila se beba 3550 a nisam bila debela user posted image ...nakav mali stomo ova put bio user posted image u petom niko nije ni kontao..ja u svojim farmerkama do polovine 6-og mjeseca bila user posted image


Moja rose, pratim kilazu od pocetka i vidim da sam se udebljala 1,4kg, ali sve je otislo u stomak i vec prosli mjesec nisam mogla obuci nista od svojih stvari user posted image user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2255
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 17:33:26   
rose

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: rose

meni u 9-om mjesecu neki tek primjetili da sam trudna user posted image a rodila se beba 3550 a nisam bila debela user posted image ...nakav mali stomo ova put bio user posted image u petom niko nije ni kontao..ja u svojim farmerkama do polovine 6-og mjeseca bila user posted image


Moja rose, pratim kilazu od pocetka i vidim da sam se udebljala 1,4kg, ali sve je otislo u stomak i vec prosli mjesec nisam mogla obuci nista od svojih stvari user posted image user posted image



zavisi i od odjece ove moje farmeke su nake duboke i pune elastina ps su pridrzavale stomak user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2256
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 18:41:57   
mom2B

IZVORNA PORUKA: rose

zavisi i od odjece ove moje farmeke su nake duboke i pune elastina ps su pridrzavale stomak user posted image


Ma da, u pravu si. Zbog striktnog dress coda na poslu pretezno su mi u ormaru pencil suknje i hlace koje prate liniju tijela. Zato mi sad sve to ne moze user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2257
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 20:18:12   
rose

IZVORNA PORUKA: mom2B


IZVORNA PORUKA: rose

zavisi i od odjece ove moje farmeke su nake duboke i pune elastina ps su pridrzavale stomak user posted image


Ma da, u pravu si. Zbog striktnog dress coda na poslu pretezno su mi u ormaru pencil suknje i hlace koje prate liniju tijela. Zato mi sad sve to ne moze user posted image




e da mi nemamo dress code user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mom2B)
Neposredna veza do poruke: 2258
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
29.8.2015 21:32:08   
Leena
Mi da mahnemo malo i sa Jadrana user posted image napokon odmor. Cure uzivaju sa tatom, a mama trudnicki ljencari u hladuuser posted image
Ugl, vracamo se kuci za dva dana, pa sve po starom.
Cestitam novim mamicama

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2259
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 9:21:19   
ninuska
user posted image bujrum ko je za :). Nije valjda da spavate user posted image .
Ja skuhala kafu i zovem muza, nikako ga dozvati user posted image .
Jucer obavismo kupovinu za bebaca. Ostala mi flasica i krema da kupim. Ustvari, muz uzeo pavlovicevu kremu i kad smo dosli kuci vidimo da je za djecu iznad 3 godineuser posted image . E, svasta.
Mala napravila dvorac na uglu od jastuka. Nemamo gdje da sjednemo user posted image . Ne da mi da sklonim user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 2260
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 9:57:33   
mojbebac
Pozzzz svima i cestitke novim bebcima,nisam pratila par dana,bila u haosu sa poslom.... radim jos ovu sedmicu,pa go i bolovanje.... uglavnom sam ok,malo umor stigao a i ne smirujem se... jedva cekam da prestanem raditi pa da pocnem pripremati stvari za bebca..

Imam jedno pitanje,za par dana ulazim u deveti,a ostala mi jos 3 kom. Prenatal kapsula,da li da nastavim piti ili prestanem? Kakva su vasa iskustva? Lijep pozdrav svima i ugodan dan.... mm na putu pa ja i cura razmisljamo kuda cemo....

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 2261
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 10:21:27   
ziel
Jutro i od mene, ja nisam jutros bas puno vrijedna, ustala oko 9 user posted image Napravila supu sebi i mm-u i skuhala tijesto za sirnicu i oprala sudja sto mi je od jucer ostalo, nije mi se dalo oprati odmah ... A sad moram ukljuciti u petu brzinu, nije da zurim imam citav dan nego mi je haos po kuci, moram usisati pa tepih i staze malo izribati ovako na sobi pa brisanje prasine... a kad mm ode na posao oko 4 onda cu kupatilo da sredim.
Inace dobro se osjecam dok ovo sve planiram uraditi danas hehe. Sad kad sam kod kuce bice mi uvijek pospremljeno, sta cu drugo raditi...
Eto drage moje idem sad za poslom pa pisemo kasnije user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 2262
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 11:51:09   
rose

IZVORNA PORUKA: Leena

Mi da mahnemo malo i sa Jadrana user posted image napokon odmor. Cure uzivaju sa tatom, a mama trudnicki ljencari u hladuuser posted image
Ugl, vracamo se kuci za dva dana, pa sve po starom.
Cestitam novim mamicama


ma ja prednost januarskih beba moze se na more u augustu/septembru user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 2263
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 11:52:17   
rose

IZVORNA PORUKA: mojbebac

Pozzzz svima i cestitke novim bebcima,nisam pratila par dana,bila u haosu sa poslom.... radim jos ovu sedmicu,pa go i bolovanje.... uglavnom sam ok,malo umor stigao a i ne smirujem se... jedva cekam da prestanem raditi pa da pocnem pripremati stvari za bebca..

Imam jedno pitanje,za par dana ulazim u deveti,a ostala mi jos 3 kom. Prenatal kapsula,da li da nastavim piti ili prestanem? Kakva su vasa iskustva? Lijep pozdrav svima i ugodan dan.... mm na putu pa ja i cura razmisljamo kuda cemo....



nastavi + nastavi i kad se beba rodi user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu mojbebac)
Neposredna veza do poruke: 2264
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 13:00:08   
UmmuHamza2305
Slabo pišete danas, nedjelja..
Joj Rose jest mi neobično kako si promijenila sliku user posted image
Opet ja, ''iskusna mati'' user posted image imam jedno pitanje Na koliko se stepeni pere bebina odjeća? I može li se koristiti obični deterdžent za veš?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2265
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 13:04:15   
rose
malo, inicijali imena mojih cura user posted image

ja perem na 60 svakako prglam..ako je bas prljavo ostavim a otkuhavamje

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2266
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 13:19:33   
UmmuHamza2305
Lijepa su imena, pogotovo mi se Soraja sviđa user posted image
A deterdžent? Jel' obični, koji i za svoj veš koristiš ili?

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2267
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 13:47:37   
ziel
IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Lijepa su imena, pogotovo mi se Soraja sviđa user posted image
A deterdžent? Jel'''''''' obični, koji i za svoj veš koristiš ili?

I ja sam to skoro pitala, Ninuska mi bas rece da pere istim deterdzentom kojim pere i svoje i muzeve stvari... a mene interesuje ova robica sto sam nabavila za bebu koja ima na sebi nekih boja osim bijele, dal ce opasti pa se prosareniti? I dal uopste kad budem pripremala robicu i slagala vec pred kraj trudnoce, dal da perem u masini prvi put ili rucno?

< Poruku je uredio ziel -- 30.8.2015 13:50:47 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 2268
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 13:48:02   
ninuska
IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Slabo pišete danas, nedjelja..
Joj Rose jest mi neobično kako si promijenila sliku user posted image
Opet ja, ''''iskusna mati'''' user posted image imam jedno pitanje Na koliko se stepeni pere bebina odjeća? I može li se koristiti obični deterdžent za veš?

Samo pitaj sto te zanima :).
Obiilcno perem na 60. Bijelo kad je zaprljano i kad iskupim tetra pelene onda otkuham. Koristim obicni deterdzent. Sad sam prala arielom. Jedino nisam koristila omeksivac. To cu malo kasnije. Tako sam i sa prvim djetetom. Ona hB nije bila osjetljiva.
I, da u pocetku perem odvojeno bebece, a kasnije sam mijesala sa nasim :)

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 2269
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 13:54:46   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Lijepa su imena, pogotovo mi se Soraja sviđa user posted image
A deterdžent? Jel'''''''' obični, koji i za svoj veš koristiš ili?

I ja sam to skoro pitala, Ninuska mi bas rece da pere istim deterdzentom kojim pere i svoje i muzeve stvari... a mene interesuje ova robica sto sam nabavila za bebu koja ima na sebi nekih boja osim bijele, dal ce opasti pa se prosareniti? I dal uopste kad budem pripremala robicu i slagala vec pred kraj trudnoce, dal da perem u masini prvi put ili rucno?

Ja sve u masini perem. A, ocijeni ako mislis da ce pobojiti onda nemoj otkuhavati vec samo na 60. Kao i svoje sto peres :). Mada ja imam bodija sa aplikacijama - i ❤ dad, mom - njih sam otkuhavala i nista im nije bilo. Bas srce crvene boje, a slova crna. Otkuhala sam i narandzasti i zuti bodi sa bijelim vesom i ok je. Ovo su stvari koje su istale od male pa ce braco nositi user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2270
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 15:25:49   
rose

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Lijepa su imena, pogotovo mi se Soraja sviđa user posted image
A deterdžent? Jel' obični, koji i za svoj veš koristiš ili?


da tecni ...isperem par puta i ne koristim omeksivac..uglavnom skupljam i odvojeno perem mada nece stetiti i da peres sa vasim stvarima

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 2271
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 15:26:38   
rose

IZVORNA PORUKA: ziel

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Lijepa su imena, pogotovo mi se Soraja sviđa user posted image
A deterdžent? Jel'''''''' obični, koji i za svoj veš koristiš ili?

I ja sam to skoro pitala, Ninuska mi bas rece da pere istim deterdzentom kojim pere i svoje i muzeve stvari... a mene interesuje ova robica sto sam nabavila za bebu koja ima na sebi nekih boja osim bijele, dal ce opasti pa se prosareniti? I dal uopste kad budem pripremala robicu i slagala vec pred kraj trudnoce, dal da perem u masini prvi put ili rucno?



ja sve perem masinski i na 60 tako i da boje ostaju

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2272
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 15:38:16   
ziel
Hvala na odgovoru dvoumila sam se oko masinskog pranja ove nove robice jer je to.sve iz Binga i Fisa i jos jedne radnje, mislim nije markirano pa da me ne bude strah jer kvalitet je drugaciji ali nisam tip markiranih stvari ne bih mogla platiti nesto tako skupo kad ima jeftinije i dobijem par stvari za tu cijenu, vise volim da mijenjam user posted image moja prijateljica koja zivi u Svicii curici kupuje CHANEL ADIDAS i tako te marke i to redovno reklamira na FB a mogu misliti jednom obuce i vec preraslo user posted image
Ja ispratila mm na posao , sama u kuci user posted image Sad laganini obaviti ovo posla po kuci sto je ostalo i izlezavati se uhh kako mi je ovo trebalo user posted image a sutra cu otici pokupiti svoje stvari koje su mi ostale u ambulanti gdje sam radila jer kad se vracam iduce god.i cak nezz hocu li na isto radno mjesto... nikad se ne zna mozda me pomaknu na neko bolje mjesto user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 30.8.2015 15:42:02 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 2273
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 15:46:39   
mojbebac
Ja sam isto za opciju da bebece stvari perem odvojeno,tako sam i sa anjicom pa cu i sada,nekad na 60 nekad na 90,zavisi,pa malo prosusim u susilicu i na peglanje.... ni ja ispocetka nisam koristila omeksivac,prvu godinu....tako cemo i sada i uvijek koristim ariel mada kazy da treba promjeniti,mozda cu sada mijenjati kad stigne bebac ;)

_____________________________

mamina i tatina princeza stigla na svijet 14.05.2009

Nas mali princ stigao 07.10.2015. 54cm,4300 gr

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2274
   RE: Razgovori u ocekivanju beba-August
30.8.2015 15:49:13   
LieToMe RR
Gdje ste zene user posted image stigo Cola user posted image
Mi danas relaksirajuce. Sami nas troje (mm, Nora i ja). malo smo se duze izlezavali, pajkili. Cura slusa ko velika, pajki, kaki, siki i sve u krug. vec joj stolica poprima zlatno zutu boju (to vas sad ne zanima ali zanimace vas)
Uspjela sam i da sredim malo kucu, prasinu, mm ce kasnije jos da usise, ja imam da opeglam ves od cura.E da...evo gledam drugi film danas, mm i Nora pajke
Ako niste gledali A little chaos toplo preporucujem (ovaj prvi me bacio u depresiju, pretuzan, malo i hormoni proradili pa sam plakala, njega ne preporucujem mislim da se zove one day)

E sad malo o temi, ja ves od cura perem skupa na 40 sa tecnim persilom i cikovim omeksivacem. bijelo otkuhavam. Mada su i ovi bodiji sto imam kvalitetni i boje postojane pa ih otkuham sa vremena na vrijeme.
Sto se tice vitamina pila ih cijelu trudnocu i pijem i dalje, vjerovatno cu uzeti jos 2-3 kutije zbog dojenja a uzimam i maticnu mlijec svako jutro (tako sam i sa Leonom) vjerujem da mi ona stvarno poboljsava kvalitet mlijeka



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *