|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 10:35:58   
Travelove
Ajd super, sad cu i ja u tu grupicu, da se druzimo.

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 10:55:23   
UmmuHamza2305
Dan žene, evo nam i novembra user posted image
Vidim niko se nije porodio user posted image
Pcelice i Ziel, javljajte šta se dešava
Mene čim zaboli počnem brojat user posted image

< Poruku je uredio UmmuHamza2305 -- 1.11.2015 10:56:44 >

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 11:10:38   
ziel
Kod mene jos nista user posted image
Samo mi sincina nesto preaktivan ,
mozda daje znak da je doslo vrijeme da se upoznamo user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 11:20:17   
M.A.M.
Travelove moze se svasta pametno procitati u grupi,a nekad ima pitanja meni se zamantauser posted image
Ziel samo nek se bebac vrti,mene je smizla udarala do pred sami porod

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 11:51:08   
Leena
Ninushka, hvala, postidi me user posted image

Pcelice, bole leda, evo mm izveo cure u avliju, a ja lezim, samo kad na boku lezim ne boli... Sinoc mi bila mala rodica, ona ide u srednju medicinsku za fizioterapeuta, pa me izmasirala, bila sam super do jutros, jutros sve pp starom... Da mi je blize, sad bih joj otisla, nego ja u Starom Gradu, ona na Stupuuser posted image

Ja te grupe na fb imam neke, u svaku me neko doda, ali slabo citam, jos slabije pisem...

UmmuHamza, nikako da skontam, je li tebi ovo prvo dijete? Po nicku mislim da nije, a po postovima nekad da jeste

< Poruku je uredio Leena -- 1.11.2015 11:52:26 >


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 12:08:21   
Banancica
Dobar dan svim mamicama i trudnicama a vama u terminu zelim sto lakse i brze porode..sretno ziel brzo ce to kod tebe..pcelice kako se osjecas???saljemo vam puno pozdrava cuvajte se i uzivajte..

< Poruku je uredio Banancica -- 1.11.2015 12:09:55 >

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 12:23:58   
Carobno jutro
Zene dobar da,

Danas lijepo suncano. Ja sa svojom princezom sama kod kuce, da na niko nece doci da uzivamo malouser posted image

Vidim ima nekih pomaka, pcelice i ziel sretno vamuser posted image da sto prije cuvate svoje srecice u rukamauser posted image

Leena, da ti je tako nekog ko kuci dolazi da te izmasira, ako ti je lakse od tog. Ja imam jednu tetu koju zovnem i dodje mi u svaka doba, 45 min kosta 15 km, ona je fizioterapeut u nasm dom zdravlju, ali ja sam u Visokom, vjerujem da ima i u Sa tako neko ko dolazi kuci. Nije skupo 15 km za takvo olaksanje.

MAM, jesi li uvela dohranu?


< Poruku je uredio Carobno jutro -- 1.11.2015 12:27:46 >

(odgovor članu Banancica)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 12:50:05   
*pcelica*
Kako je vani lijepo vrijeme. Ja isla u prodavnicu i napravim jedan krug po Hrasnici. Malo prosetala. Sestra me zvala da idemo do grada ali to mi daleko ne smijem se usuditi. Nije me strah da ce me zaboliti nego da mi ne ode plodna voda pa ce ljudi pomisliti da sam se upiskila user posted image . Danas mi je prvi put od kako sam ostala trudna naumpala kola. Ubila bih za casu kole i mm mi donio. Lehla mi je ko budali samar user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 12:53:43   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro

Zene dobar da,

Danas lijepo suncano. Ja sa svojom princezom sama kod kuce, da na niko nece doci da uzivamo malouser posted image

Vidim ima nekih pomaka, pcelice i ziel sretno vamuser posted image da sto prije cuvate svoje srecice u rukamauser posted image

Leena, da ti je tako nekog ko kuci dolazi da te izmasira, ako ti je lakse od tog. Ja imam jednu tetu koju zovnem i dodje mi u svaka doba, 45 min kosta 15 km, ona je fizioterapeut u nasm dom zdravlju, ali ja sam u Visokom, vjerujem da ima i u Sa tako neko ko dolazi kuci. Nije skupo 15 km za takvo olaksanje.

MAM, jesi li uvela dohranu?




Razumijem te. Meni sestra htjela doci i zamolim je da ne dolazi. Ne mogu naroda. Svaki dan dolaze da me obidju da vide dokle sam. Ovih dana sam nervozna sama sebi nekad idem na zivce


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 12:57:06   
ziel
Hvala Carobno i Banancice user posted image

Pcelice i meni naumpalo lisnato s kremom ali krema imam samo 1 kasiku pa ne mogu napraviti, svekar i mm na poslu, ni jednog auta nemam sad da odem kupiti a mrsko mi pjesice nisam bas zagrijana za hodanje haha kao sto kazes moze vodenjak puci pa mokru da me narod gleda user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 1.11.2015 13:01:58 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 13:33:17   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: Leena

Ninushka, hvala, postidi me user posted image

Pcelice, bole leda, evo mm izveo cure u avliju, a ja lezim, samo kad na boku lezim ne boli... Sinoc mi bila mala rodica, ona ide u srednju medicinsku za fizioterapeuta, pa me izmasirala, bila sam super do jutros, jutros sve pp starom... Da mi je blize, sad bih joj otisla, nego ja u Starom Gradu, ona na Stupuuser posted image

Ja te grupe na fb imam neke, u svaku me neko doda, ali slabo citam, jos slabije pisem...

UmmuHamza, nikako da skontam, je li tebi ovo prvo dijete? Po nicku mislim da nije, a po postovima nekad da jeste


Prvo, prvo user posted image A nick je Ummu Hamza jer smo mi odlučili da će biti Hamza, in shaa Allah, čim sam saznala da sam trudna user posted image Rodi li se djevojčica morat ću mijenjati profil na ringeraji user posted image

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 13:44:26   
M.A.M.
Pcelice nadjoh te u grupiuser posted image da mi nismo kakva rodbina po tvom djevojackom prezimenuuser posted image user posted image
Carobno nisam al sve su prilike da cu morati

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 13:45:47   
ziel
Ja sad primjetih na gacicama da su mokre, hmm i ima sasvim malo tragova bjelicastog sekreta... Odoh se istusirati pa cu vidjeti hoce li jos biti toga, nisam iskusna, mozda curi plodova voda user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 14:15:51   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Pcelice nadjoh te u grupiuser posted image da mi nismo kakva rodbina po tvom djevojackom prezimenuuser posted image user posted image
Carobno nisam al sve su prilike da cu morati



Identifikuj se user posted image Moze biti da i jesmo
Porijeklo nam je istocna Bosna

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 14:23:49   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Pcelice nadjoh te u grupiuser posted image da mi nismo kakva rodbina po tvom djevojackom prezimenuuser posted image user posted image
Carobno nisam al sve su prilike da cu morati



Identifikuj se user posted image Moze biti da i jesmo
Porijeklo nam je istocna Bosna


imas pp

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 14:40:00   
UmmuHamza2305
MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 14:47:58   
mom2B

IZVORNA PORUKA: Pufnicaa

Mom2B Mene je tako bolilo i sad nekad zna ispod desnih rebara i u rebra udara...eh to je meni bebi moj nogicama gurao,a kako su mashalla zivahni nas mora i zaboliti s vremena na vrijeme,to me danima bolilo bas ono kao da mi je upalo nesto medju rebra na uz tu su bile nogice bebe,onda se valjda bolje namjestio pa se smirilo,sad nekad kad se okrene i gura gore znam sta je heheh :D


Pufnice moja draga hvala ti puno... Ja sam se sinoc malo prepala jer me toliko zabolilo da sam htjela u hitnu da idem, a nisam panicar uopste user posted image
Danas je super, sasvim malo boli... Kad gledam stomak vidim izbocinu na desnoj, donjoj strani sto bi znacilo da se tu nalaze bebina ramena, tako da taman nogice dodju sa suprotne strane gdje me boljelo user posted image ...

Novembarskim terminusama zelim da se lijepo porode i da sto prije uzivaju sa svojim bebicama user posted image user posted image

Ziel, sad se pcelica i ti takmicite koja ce se prije poroditi user posted image user posted image

(odgovor članu Travelove)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 14:49:56   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Preporuka moje patronazne i sestara sa GAK-a je da se beba kupa prvih 15 dana plivaseptom zutim(kamilica)takodje da se i ti kupas,ali mojoj bebi je nenormalno isusio kozu sedmi dan tako da sam odmah prestala i pocela je kupati niveom baby,a ja sam se kupala jos nekih mjesec dana

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 14:58:35   
UmmuHamza2305
IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Preporuka moje patronazne i sestara sa GAK-a je da se beba kupa prvih 15 dana plivaseptom zutim(kamilica)takodje da se i ti kupas,ali mojoj bebi je nenormalno isusio kozu sedmi dan tako da sam odmah prestala i pocela je kupati niveom baby,a ja sam se kupala jos nekih mjesec dana

I ja sam mislila da ga koristim možda prvih sedam dana jer sam čula da je baš agresivan prema bebinoj koži.. A jesi li joj i kosu i lice prala? Čitala sam da ga neke žene koriste samo za tijelo.. ne znam koja mu je onda svrha ako se ne opere sve ??

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 15:03:15   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Preporuka moje patronazne i sestara sa GAK-a je da se beba kupa prvih 15 dana plivaseptom zutim(kamilica)takodje da se i ti kupas,ali mojoj bebi je nenormalno isusio kozu sedmi dan tako da sam odmah prestala i pocela je kupati niveom baby,a ja sam se kupala jos nekih mjesec dana

I ja sam mislila da ga koristim možda prvih sedam dana jer sam čula da je baš agresivan prema bebinoj koži.. A jesi li joj i kosu i lice prala? Čitala sam da ga neke žene koriste samo za tijelo.. ne znam koja mu je onda svrha ako se ne opere sve ??


Sve sam ja prala i lice i kosu,pa eto vidjeces akoBogda mozda tvojoj bebici ne isusi kozu,i obavezno kada ti gosti dodju da peru ruke sa plivaseptom

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 15:11:01   
UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Preporuka moje patronazne i sestara sa GAK-a je da se beba kupa prvih 15 dana plivaseptom zutim(kamilica)takodje da se i ti kupas,ali mojoj bebi je nenormalno isusio kozu sedmi dan tako da sam odmah prestala i pocela je kupati niveom baby,a ja sam se kupala jos nekih mjesec dana

I ja sam mislila da ga koristim možda prvih sedam dana jer sam čula da je baš agresivan prema bebinoj koži.. A jesi li joj i kosu i lice prala? Čitala sam da ga neke žene koriste samo za tijelo.. ne znam koja mu je onda svrha ako se ne opere sve ??


Sve sam ja prala i lice i kosu,pa eto vidjeces akoBogda mozda tvojoj bebici ne isusi kozu,i obavezno kada ti gosti dodju da peru ruke sa plivaseptom

Znači može se prati..
Vidjet ću in shaa Allah, ali bude li mu koža kao moja ,isušit će mu je od prve upotrebe

Elhamdulillah pa će mi prvih dana samo moji dolaziti, bilo bi mi pravo ofirno da nekom kažem da opere ruke user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 15:24:02   
blue moon

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Nama sestra na vjezbama rekla da se bebe kupaju plivaseptom samo od vrata na nize, nipošto lice i kosa da ne bi dosao u kontakt sa sluznicom ociju, mame se kupaju komplet od glave do pete, i da, kupanje plivaseptom bude jedna od preporuka na otpusnom listu iz bolnice, ako ne piše onda nema ni potrebe.

Ziel mogla bi ti biti prva novembarska porodilja :) tebi i pcelici nek je sa srecom da prodje sto brze i bezbolnije. Kod mene još nema porođajnih simptoma, a sutra trebam zvati doktora da vidim sta ce mi reci kada da dodjem na pregled, tada cu znati kakvo je stanje grlića i hoću li i ja ubrzo za vama.

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 15:25:03   
Leena
UmmuHamza, e neka si mi otkrila tajnu user posted image bas me kopkalo user posted image predivno ime, ja sam tetka jednom divnom Hamzi, zelim ti da tvoj bude isti takav aBd

A kako se prepoznate na toj grupi nikako mi nije jasnouser posted image prepoznala sam samo Zielino pitanje

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 15:28:58   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: blue moon


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Nama sestra na vjezbama rekla da se bebe kupaju plivaseptom samo od vrata na nize, nipošto lice i kosa da ne bi dosao u kontakt sa sluznicom ociju, mame se kupaju komplet od glave do pete, i da, kupanje plivaseptom bude jedna od preporuka na otpusnom listu iz bolnice, ako ne piše onda nema ni potrebe.

Ziel mogla bi ti biti prva novembarska porodilja :) tebi i pcelici nek je sa srecom da prodje sto brze i bezbolnije. Kod mene još nema porođajnih simptoma, a sutra trebam zvati doktora da vidim sta ce mi reci kada da dodjem na pregled, tada cu znati kakvo je stanje grlića i hoću li i ja ubrzo za vama.


A vjeruj masu stvari razlicitih sam cula od patronazne do sestara na Jezeru,oni jedno ova drugo,cak su mi rekle da ne slusam puno sta patronazna prica kao one nemaju iskustvauser posted image ,ali ti u svakom slucaju poslusaj te sestre sa vjezbi,a i vidjecete same sta bebi odgovara a sta ne

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu blue moon)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 15:30:11   
*andjela*
pozz zenice....evo nas u novembru,da pozelim terminusama sto lakse porode u novembru ih ima ja mislim najvise user posted image user posted image
a ostalim trudnicama da uzivaju u trudnoci..
Meni MM na poslu danas,djecak se sad probudio ,pa se planiramo spremiti da prosetamo do mojih na rucak,odvikavamo se od tute,pa jedva d aima napretka,pa onda mi bolje u kuci da mu ne vracam puno pelenu...

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *