|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 15:30:53   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Leena

UmmuHamza, e neka si mi otkrila tajnu user posted image bas me kopkalo user posted image predivno ime, ja sam tetka jednom divnom Hamzi, zelim ti da tvoj bude isti takav aBd

A kako se prepoznate na toj grupi nikako mi nije jasnouser posted image prepoznala sam samo Zielino pitanje


Znas kako hajd LTM znam uzivo odavno,rose sam skontala preko slike od curice,a tebe po odgovoru na pitanje od zieluser posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 16:25:59   
ziel
Ja nisam Leenu prepoznala na odgovorima user posted image jesam Pcelicu i Rose i LTM iz drugih postova user posted image

Ja evo ispekla jednu pizzu pa ubacila drugu, sad ce mm s posla a i moji hoce da dodju na kahvu za koji minut, pa ne mogu samo kahvu da im ponudim user posted image Nemam nikakvih bolova, kako sam se istusirala vise nema curenja, ne znam sta je ono bilo danas..... Ali oprezno osluskujem i zeljno ocekujem te slavne bolove user posted image user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 1.11.2015 16:26:19 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 16:27:00   
Elastigirl
Samo da pozelim srecu Ziel i Pcelici, pa koja bude prije :) da vam porodi prodju sto lakse i bezbolnije i da na svijet donesete zdrave bebace aBd.

Ja imam nekih komplikacija sa pritiskom, kuci sam na mirovanju, imam uputnicu za GAK ako nesto krene po zlu, ali o tom po tom necu da kvarim ovu lijepu atmosferu user posted image

Cuvajte mi se drage.

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 17:21:26   
Leena

IZVORNA PORUKA: ziel

Ja nisam Leenu prepoznala na odgovorima user posted image jesam Pcelicu i Rose i LTM iz drugih postova user posted image

Ja evo ispekla jednu pizzu pa ubacila drugu, sad ce mm s posla a i moji hoce da dodju na kahvu za koji minut, pa ne mogu samo kahvu da im ponudim user posted image Nemam nikakvih bolova, kako sam se istusirala vise nema curenja, ne znam sta je ono bilo danas..... Ali oprezno osluskujem i zeljno ocekujem te slavne bolove user posted image user posted image

Na pcelicu je mislila vjerovatno, ja nisam nista odgovaralauser posted image

Elastigirl, mila, sta je s pritiskom?! Visok? Ne daj nam se... Ako Bog da nista po zlu nece krenuti


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 17:33:34   
rose

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?



zuti 10-ak puta i kad se krenula koza perutati odustala sam i nisam bebu kupala svaki dan vec svako 2-3 dana

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 17:35:37   
rose

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Preporuka moje patronazne i sestara sa GAK-a je da se beba kupa prvih 15 dana plivaseptom zutim(kamilica)takodje da se i ti kupas,ali mojoj bebi je nenormalno isusio kozu sedmi dan tako da sam odmah prestala i pocela je kupati niveom baby,a ja sam se kupala jos nekih mjesec dana

I ja sam mislila da ga koristim možda prvih sedam dana jer sam čula da je baš agresivan prema bebinoj koži.. A jesi li joj i kosu i lice prala? Čitala sam da ga neke žene koriste samo za tijelo.. ne znam koja mu je onda svrha ako se ne opere sve ??


Sve sam ja prala i lice i kosu,pa eto vidjeces akoBogda mozda tvojoj bebici ne isusi kozu,i obavezno kada ti gosti dodju da peru ruke sa plivaseptom

Znači može se prati..
Vidjet ću in shaa Allah, ali bude li mu koža kao moja ,isušit će mu je od prve upotrebe

Elhamdulillah pa će mi prvih dana samo moji dolaziti, bilo bi mi pravo ofirno da nekom kažem da opere ruke user posted image


nemoj da ti bude ofirno za tvoje dijete...stavi i neki gel za dezinfekciju..ko god zeli bebu uzet ima da ruke pere

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 18:03:48   
LieToMe RR
Helou trudnice moje drage. zelim da vam pozelim lijep pocetak ovog mjeseca novembra...
Ja prezivjeh silne goste prosle hefte. Juce smo skitali porodicno. Danas mm ostavio L kod mojih pa se vratio po nas dvije. Izasli u skitnju, prvo kafica u Palmi pa onda skitnja vilsonovim. debela 3 sata smo mi uzivali. N je bila divna svo vrijeme, dobar dio prespavala, ono sto nije spavala zijevala I gledala user posted image

ziel ne sjecam se vala kad sam komentarisala I sta na onoj grupi, ako hoces posalji zahtjev, rado cu te prihvatiti user posted image
pcelicu sam skontala po komentaru I poslah joj zahtjev jer sam joj broj zagubila a I telefon mi jos na popravku (imala sam te na viberu kad smo se poslije poroda dopisivale)



_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 18:53:37   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Helou trudnice moje drage. zelim da vam pozelim lijep pocetak ovog mjeseca novembra...
Ja prezivjeh silne goste prosle hefte. Juce smo skitali porodicno. Danas mm ostavio L kod mojih pa se vratio po nas dvije. Izasli u skitnju, prvo kafica u Palmi pa onda skitnja vilsonovim. debela 3 sata smo mi uzivali. N je bila divna svo vrijeme, dobar dio prespavala, ono sto nije spavala zijevala I gledala user posted image

ziel ne sjecam se vala kad sam komentarisala I sta na onoj grupi, ako hoces posalji zahtjev, rado cu te prihvatiti user posted image
pcelicu sam skontala po komentaru I poslah joj zahtjev jer sam joj broj zagubila a I telefon mi jos na popravku (imala sam te na viberu kad smo se poslije poroda dopisivale)




Kako se snalazite? Je li tempo imalo popustio? N prava mahalusica, slusa kad se negdje ide. Dusica draga. Vidjela sam njenu sliku ne urekla se bas je napredna. Imam ja tvoj broj ali me sramota da te smaram i zapitkuje m kako si i gdje si kad znam da ne znas gdje udaras s dvoje male djece. Kad bude novine javicu ti i tebi i ninuski. Obecala sam user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 19:22:42   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Preporuka moje patronazne i sestara sa GAK-a je da se beba kupa prvih 15 dana plivaseptom zutim(kamilica)takodje da se i ti kupas,ali mojoj bebi je nenormalno isusio kozu sedmi dan tako da sam odmah prestala i pocela je kupati niveom baby,a ja sam se kupala jos nekih mjesec dana

I ja sam mislila da ga koristim možda prvih sedam dana jer sam čula da je baš agresivan prema bebinoj koži.. A jesi li joj i kosu i lice prala? Čitala sam da ga neke žene koriste samo za tijelo.. ne znam koja mu je onda svrha ako se ne opere sve ??


Sve sam ja prala i lice i kosu,pa eto vidjeces akoBogda mozda tvojoj bebici ne isusi kozu,i obavezno kada ti gosti dodju da peru ruke sa plivaseptom

Znači može se prati..
Vidjet ću in shaa Allah, ali bude li mu koža kao moja ,isušit će mu je od prve upotrebe

Elhamdulillah pa će mi prvih dana samo moji dolaziti, bilo bi mi pravo ofirno da nekom kažem da opere ruke user posted image


nemoj da ti bude ofirno za tvoje dijete...stavi i neki gel za dezinfekciju..ko god zeli bebu uzet ima da ruke pere




Ja sam svoju kupala tacno mjesec u zutom plivaseptu, nije joj se osusila koza ali sam ja poslije svakog kupanja mazala nekim prirodnim uljem sto kupih u DM, tahirovic neko ulje, krasno stvarno. Nema nikakve hemije. Da li mi je to pomoglo da joj se koza ne isusi, ne znam. Nije imala ni tackice. Kad predjoh na druge kupke, osula se. Sebe sam uredno kupala isto u plivaseptu zutom i kosu i sve. Uredno sam svakog zamilila da opere ruke prije nego dodje do bebe, pralo se a i sad se pere plivaseptom pa onda se gel stavi za dezinfekciju. Zamolis fino i svako ce tr shvatiti, ipak je mala beba u pitanju

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 19:37:09   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: *pcelica*


IZVORNA PORUKA: LieToMe

Helou trudnice moje drage. zelim da vam pozelim lijep pocetak ovog mjeseca novembra...
Ja prezivjeh silne goste prosle hefte. Juce smo skitali porodicno. Danas mm ostavio L kod mojih pa se vratio po nas dvije. Izasli u skitnju, prvo kafica u Palmi pa onda skitnja vilsonovim. debela 3 sata smo mi uzivali. N je bila divna svo vrijeme, dobar dio prespavala, ono sto nije spavala zijevala I gledala user posted image

ziel ne sjecam se vala kad sam komentarisala I sta na onoj grupi, ako hoces posalji zahtjev, rado cu te prihvatiti user posted image
pcelicu sam skontala po komentaru I poslah joj zahtjev jer sam joj broj zagubila a I telefon mi jos na popravku (imala sam te na viberu kad smo se poslije poroda dopisivale)




Kako se snalazite? Je li tempo imalo popustio? N prava mahalusica, slusa kad se negdje ide. Dusica draga. Vidjela sam njenu sliku ne urekla se bas je napredna. Imam ja tvoj broj ali me sramota da te smaram i zapitkuje m kako si i gdje si kad znam da ne znas gdje udaras s dvoje male djece. Kad bude novine javicu ti i tebi i ninuski. Obecala sam user posted image


Hej bonicko ma ne smetas. Ja sam imala tvoj broj ali spasen na telefonu nije na kartici, telefon krepao... ninuska prosli vikend poslala sliku iz pionirske I poruku na viber I onda nekad u pon salje poruku kaze jel sve ok user posted image obicno odgovaras na poruke. I tako u prepisku I skontamo da je poslala poruke a ja nisam vidjela jer je telefon vec bio down
Super smo ti nas tri pravo. Uhvatile smo neki ritam. Snalazim se odlicno. Obicno obje zaspu do 10-pola 11, L ranije (oko 9 najkasnije) I onda spavaju do ujutru tako da se I ja odmorim I naspavam. Jedino jos nisam sama hodala sa njih dvije, bilo hladno kontam dok ja obucem njih dvije pa sebe lijepo cu da sjednem na kucni prag I da placem user posted image
Ma N ti je prava mahalusa, prosle hefte 3-4 ture gostiju sve je ona zivo popratila, svi su je pronosali, obozava dijete da joj se prica, smije se u 16 svima (naravno najvise mami) mene odmah prepozna kad pricam, odmah okrece glavu.
Evo smo je okupali I sredili, sikila I zakunjala. Sutra ujutru idemo na vakcinu I kontrolu. Javim se obavezno kad se vratimo sa kontrole.
I ovu sam heftu u laganijem tempu tako da slobodno ti salji poruke user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 19:39:33   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Preporuka moje patronazne i sestara sa GAK-a je da se beba kupa prvih 15 dana plivaseptom zutim(kamilica)takodje da se i ti kupas,ali mojoj bebi je nenormalno isusio kozu sedmi dan tako da sam odmah prestala i pocela je kupati niveom baby,a ja sam se kupala jos nekih mjesec dana

I ja sam mislila da ga koristim možda prvih sedam dana jer sam čula da je baš agresivan prema bebinoj koži.. A jesi li joj i kosu i lice prala? Čitala sam da ga neke žene koriste samo za tijelo.. ne znam koja mu je onda svrha ako se ne opere sve ??


Sve sam ja prala i lice i kosu,pa eto vidjeces akoBogda mozda tvojoj bebici ne isusi kozu,i obavezno kada ti gosti dodju da peru ruke sa plivaseptom

Znači može se prati..
Vidjet ću in shaa Allah, ali bude li mu koža kao moja ,isušit će mu je od prve upotrebe

Elhamdulillah pa će mi prvih dana samo moji dolaziti, bilo bi mi pravo ofirno da nekom kažem da opere ruke user posted image


nemoj da ti bude ofirno za tvoje dijete...stavi i neki gel za dezinfekciju..ko god zeli bebu uzet ima da ruke pere




Ja sam svoju kupala tacno mjesec u zutom plivaseptu, nije joj se osusila koza ali sam ja poslije svakog kupanja mazala nekim prirodnim uljem sto kupih u DM, tahirovic neko ulje, krasno stvarno. Nema nikakve hemije. Da li mi je to pomoglo da joj se koza ne isusi, ne znam. Nije imala ni tackice. Kad predjoh na druge kupke, osula se. Sebe sam uredno kupala isto u plivaseptu zutom i kosu i sve. Uredno sam svakog zamilila da opere ruke prije nego dodje do bebe, pralo se a i sad se pere plivaseptom pa onda se gel stavi za dezinfekciju. Zamolis fino i svako ce tr shvatiti, ipak je mala beba u pitanju


Mi smo se prve 2 hefte kupale sa plivaseptom tj nju sam cini mi se I duze I neki dan joj operem kosu I osula se tj isusilo joj se tjeme pa smo je evo 2 puta mazali maslinovim prije kupanja, matom joj glavu maslinovim I ostavim pola sata I onda je okupamo. Evo povuklo se u potpunosti. Ali ruke I dalje svi peremo sa plivaseptom. Ono je super stvar I za inace, prat ruke, budu bas lijepo ciste I dezinfikovane.


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 19:51:03   
Carobno jutro

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: Carobno jutro


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

MAM, Rose , Čarobno i ostale koje ste se porodile na Jezeru,, jeste li koristile pliva sept? Ako jeste koji ste koristile i kako? Jeste li prale bebi i lice i kosu pliva septom?


Preporuka moje patronazne i sestara sa GAK-a je da se beba kupa prvih 15 dana plivaseptom zutim(kamilica)takodje da se i ti kupas,ali mojoj bebi je nenormalno isusio kozu sedmi dan tako da sam odmah prestala i pocela je kupati niveom baby,a ja sam se kupala jos nekih mjesec dana

I ja sam mislila da ga koristim možda prvih sedam dana jer sam čula da je baš agresivan prema bebinoj koži.. A jesi li joj i kosu i lice prala? Čitala sam da ga neke žene koriste samo za tijelo.. ne znam koja mu je onda svrha ako se ne opere sve ??


Sve sam ja prala i lice i kosu,pa eto vidjeces akoBogda mozda tvojoj bebici ne isusi kozu,i obavezno kada ti gosti dodju da peru ruke sa plivaseptom

Znači može se prati..
Vidjet ću in shaa Allah, ali bude li mu koža kao moja ,isušit će mu je od prve upotrebe

Elhamdulillah pa će mi prvih dana samo moji dolaziti, bilo bi mi pravo ofirno da nekom kažem da opere ruke user posted image


nemoj da ti bude ofirno za tvoje dijete...stavi i neki gel za dezinfekciju..ko god zeli bebu uzet ima da ruke pere




Ja sam svoju kupala tacno mjesec u zutom plivaseptu, nije joj se osusila koza ali sam ja poslije svakog kupanja mazala nekim prirodnim uljem sto kupih u DM, tahirovic neko ulje, krasno stvarno. Nema nikakve hemije. Da li mi je to pomoglo da joj se koza ne isusi, ne znam. Nije imala ni tackice. Kad predjoh na druge kupke, osula se. Sebe sam uredno kupala isto u plivaseptu zutom i kosu i sve. Uredno sam svakog zamilila da opere ruke prije nego dodje do bebe, pralo se a i sad se pere plivaseptom pa onda se gel stavi za dezinfekciju. Zamolis fino i svako ce tr shvatiti, ipak je mala beba u pitanju


Mi smo se prve 2 hefte kupale sa plivaseptom tj nju sam cini mi se I duze I neki dan joj operem kosu I osula se tj isusilo joj se tjeme pa smo je evo 2 puta mazali maslinovim prije kupanja, matom joj glavu maslinovim I ostavim pola sata I onda je okupamo. Evo povuklo se u potpunosti. Ali ruke I dalje svi peremo sa plivaseptom. Ono je super stvar I za inace, prat ruke, budu bas lijepo ciste I dezinfikovane.



E tako i mi za ruke i dalje. Sad su vec svi i naucili na plivasept, hehe. Ma svj ce makar dotaknut joj rucicu a ona ce onda tu istu rucicu u usta gurnuti pa sto je sigurno sigurno je😊

Vidjeh slike iz hodnje, divne ste vas dvije 😍

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 20:03:12   
LieToMe RR
E hvala hvala user posted image malo smo se folirale, vise ja nego ona ali eto user posted image
Uzivali smo bas, divno vrijeme za skitnju bilo... Pravo da ti kazem umorna sam od prosle hefte, dinamicni mi dani bili skroz, danas sam se nauzivala I napunila baterije.
Nadam se da ce ovo lijepo vrijeme potrajati.
Skitate li vi gdje? Kako princeza slusa?

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 20:16:09   
cauchy
Drage moje, ja se nadam da ne gnjavim "glupavim" pitanjima, ali prva mi je trudnoća i od svake sitnice se preplašim, doslovno user posted image user posted image
Upravo primijetih na vratu nekakvu tamnu, sivkastu mrlju, nastalu ni od čega user posted image .
Po netu sam čačkala i naišla na pojam trudnička melazma. Znate li vi šta o tome?

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 20:25:55   
Miss_Mia
Drage, ne znam ima li kakva tema za predstavljanje novih, ali meni se ovo čavrljanje u očekivanju čini najprikladnijim. user posted image Imam 30 godina, ušla sam u četvrti mjesec prve trudnoće i zapravo mi treba mnogo druženja i ženskih razgovora, jer sam zbog glupog posla prisiljena od mnogih da krijem i baš želim da sam, makar ovdje, okružena ženama koje znaju da sam trudna, zapitkuju i raduju se samnom kroz razne faze, jer se osjećam malo usamljeno, mada imam veliku podršku partnera i porodice. Trudnoća je željena, do nje je došlo bez problema i sretno smo prodgurali prvi trimestar. Vodim je privatno. Termin mi je nekad krajem aprila... user posted image Uglavnom, evo, da vam mahnem i radujem se cavrljanju! user posted image user posted image

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 20:41:59   
ziel
Ja sam krepana od umora, a pecem hljeb pa ne smijem sad zaspati, a kad se sastavim s jastukom mislim da se necu buditi ni u wc. Bili mi moji, malo posjedili , jeli , pili, onda ja i mm otisli do marketa kupili neke sitnice i krem, sutra cu da pravim lisnato s kremom , danas nisam mogla nisam imala dovoljno krema user posted image ubacicu malo i kokosa i oraha.
Nema jos nikakvih promjena, bolova itd. Mozda cu ja biti jedna od onih koje ce se poroditi nakon sedmicu-dvije od ispadanja sluznog cepa... ko zna...
A jako sam nervozna vcrs, maloprije se istresoh na mm bezveze. Proradili mi zivci nesto. user posted image Ne mogu da disem, hodam, lezim zbog stomaka, jedva cekam da se porodim, stomak mi svaki dan sve veci i veci, ovo je strasno postalo pogledati, koliko li cu dijete roditi...
Pisemo sutra user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 1.11.2015 20:48:09 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Miss_Mia)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 20:58:24   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Miss_Mia

Drage, ne znam ima li kakva tema za predstavljanje novih, ali meni se ovo čavrljanje u očekivanju čini najprikladnijim. user posted image Imam 30 godina, ušla sam u četvrti mjesec prve trudnoće i zapravo mi treba mnogo druženja i ženskih razgovora, jer sam zbog glupog posla prisiljena od mnogih da krijem i baš želim da sam, makar ovdje, okružena ženama koje znaju da sam trudna, zapitkuju i raduju se samnom kroz razne faze, jer se osjećam malo usamljeno, mada imam veliku podršku partnera i porodice. Trudnoća je željena, do nje je došlo bez problema i sretno smo prodgurali prvi trimestar. Vodim je privatno. Termin mi je nekad krajem aprila... user posted image Uglavnom, evo, da vam mahnem i radujem se cavrljanju! user posted image user posted image


Dobro nam dosla,iako sam novopecena mama ja ne idem jos sa ove teme haha,zelim ti ugodnu trudnocu i sto laksi porod aBduser posted image ,i ja sam krila trudnocu al samo 2 mj,a radila sam bas naporan posao citav dan na nogama,i skontam se nikom nece biti zao ako se nesto desi nedaj Boze tako da sam priznala sefici i nije bilo bas drago al ko nju sisa bitno da sam ja rodila zivu i zdravu bebicu a posla ce biti aBd

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Miss_Mia)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 21:39:03   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: cauchy

Drage moje, ja se nadam da ne gnjavim "glupavim" pitanjima, ali prva mi je trudnoća i od svake sitnice se preplašim, doslovno user posted image user posted image
Upravo primijetih na vratu nekakvu tamnu, sivkastu mrlju, nastalu ni od čega user posted image .
Po netu sam čačkala i naišla na pojam trudnička melazma. Znate li vi šta o tome?


Ne postoje glupa pitanja. Zato i jesmo ovdje da se druzimo i da jedna drugoj damo savjet ili uporedimo iskustva. To su ti najvjerovatnije tzv trudnicke fleke. Nista opasno. Kako dodju tako poslije trudnoce i odu. Meni ovo treca trudnoca. Svaki put sam ih imala. Iz prve ostala jedna mala na nozi iz druge isto jedna ns stomaku. Nists se ne boj to je normalno zbog hormona user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 21:41:05   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Miss_Mia

Drage, ne znam ima li kakva tema za predstavljanje novih, ali meni se ovo čavrljanje u očekivanju čini najprikladnijim. user posted image Imam 30 godina, ušla sam u četvrti mjesec prve trudnoće i zapravo mi treba mnogo druženja i ženskih razgovora, jer sam zbog glupog posla prisiljena od mnogih da krijem i baš želim da sam, makar ovdje, okružena ženama koje znaju da sam trudna, zapitkuju i raduju se samnom kroz razne faze, jer se osjećam malo usamljeno, mada imam veliku podršku partnera i porodice. Trudnoća je željena, do nje je došlo bez problema i sretno smo prodgurali prvi trimestar. Vodim je privatno. Termin mi je nekad krajem aprila... user posted image Uglavnom, evo, da vam mahnem i radujem se cavrljanju! user posted image user posted image


Dobro nam dosla. Ugodnu i skolsku trudnocu ti zelim. Slobodno nam se javljaj redovno mi volimo da se druzimo


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Miss_Mia)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 21:43:44   
Carobno jutro

Dobro dosle nove trudniceuser posted image user posted image sve najbolje..

ja nisam skontala pcelicu na grupiuser posted image nisam skontala ni pitanje od zieluser posted image elem totalno sam ispala iz fazonauser posted image

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 21:47:19   
*Sun*
Miss_Mia dobro dosla, zelim ti puno srece , laganu trudnocu i lagan i brz porod..sa terminima smo tu negdje i kod mene je kraj aprila.user posted image

(odgovor članu Miss_Mia)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 21:55:45   
*Sun*

IZVORNA PORUKA: ziel

Ja sam krepana od umora, a pecem hljeb pa ne smijem sad zaspati, a kad se sastavim s jastukom mislim da se necu buditi ni u wc. Bili mi moji, malo posjedili , jeli , pili, onda ja i mm otisli do marketa kupili neke sitnice i krem, sutra cu da pravim lisnato s kremom , danas nisam mogla nisam imala dovoljno krema user posted image ubacicu malo i kokosa i oraha.
Nema jos nikakvih promjena, bolova itd. Mozda cu ja biti jedna od onih koje ce se poroditi nakon sedmicu-dvije od ispadanja sluznog cepa... ko zna...
A jako sam nervozna vcrs, maloprije se istresoh na mm bezveze. Proradili mi zivci nesto. user posted image Ne mogu da disem, hodam, lezim zbog stomaka, jedva cekam da se porodim, stomak mi svaki dan sve veci i veci, ovo je strasno postalo pogledati, koliko li cu dijete roditi...
Pisemo sutra user posted image

Ziel izdrzi jos malo i stici ce tvoja mala srecica u zagrljaj. Zelim ti puno srece, brz, lagan i sto bezbolniji porod.user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 22:03:31   
Amani12
Vecer trudnjace. Dobrodoslica novim clanicama.

Pcelica i Ziel jos uvijek 2u1, deckima se bas ne zuri,a mi iscekujemo lijepe vijesti. user posted image

Ja i danas prelezala doma, decki mi kuhali, prejela sam se.

Nadam se da cu sutra biti bolje i u hodanciju konacno.

Danima sam u kuci, a ne volim to nikakooo

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu *Sun*)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 23:33:19   
Leena

IZVORNA PORUKA: Amani12

Vecer trudnjace. Dobrodoslica novim clanicama.

Pcelica i Ziel jos uvijek 2u1, deckima se bas ne zuri,a mi iscekujemo lijepe vijesti. user posted image

Ja i danas prelezala doma, decki mi kuhali, prejela sam se.

Nadam se da cu sutra biti bolje i u hodanciju konacno.

Danima sam u kuci, a ne volim to nikakooo

Ista sam, evo dva dana lezim i bas se pitam kako cu sutra na posao... Radit cu do 1.12. Ako Bog da, ako sve bude ok... Puno mi je jos mjesc kad skontam kako se osjecam, a malo kad skontam sta sve trebam zavrsiti...

Dobro nam dosla, Miauser posted image


_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Novembar
1.11.2015 23:56:33   
Amani12
Leena, razumijemo se. user posted image
Drzim fige da sutra budes bolje.

Ljubi curice i mazi nam drugara u pupi user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *