|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada u skolu???
17.8.2014 16:54:14   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

odmah kontam kako ce prebrzo odrasti i uozbiljiti seuser posted image


Moja tiki ova danasnja djeca se radjaju ozbiljna....bolje se snalaze na kompu i mobu od nas odrasilh...ma kopletno drustvo je otislo u helac...
Od djecijih igrarija do napredne tehnike i laptopa tableta..Kad is vidjela u parkicu djecu da se igraju gume ili klikera'
Ja jesam al ispred njih je tablet i furaju igrice..toliko o odrastanju
Na moru sam se sokirala kad sa vidjela djecu po hotelu kako cuce ispred svojih soba i fataju signale ...na plazama...na brodicama,svako u svom cosku i tipka..u kafani sjede roditalji i djeca skoro godina kao moj momak..ispred njih je latop jedno gleda crtani drugo igra igrice...
i za sta su ta djeca drugo nego za skole...
ps: ja sam sokirana kako moj decko od 4 godine zna brojeve nasih mobitela ulicu i broj gdje zivimo...niko ga nije ucio...sam skuzio
ovako i moj mali,mi u shopping centru,a on ne slusa,bjezi..kaze mm,pa sta ako se izgubis,kaze on,nema veze,izaci cu,naci taxi i reci cu mu da me vozi u Jrainahuser posted image


_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Kada u skolu???
17.8.2014 17:02:56   
salmy

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Sve kontam javiti se na ovu temu ili neuser posted image ...ovdje djeca od 4 god. Idu u predskolsko,znaci 4 i 5 mala skola,pa od 6 u prvi razred...Ova od 5 god je obaveZna,tako da moj Ameen krece u skolu sada...mi smo ga bili upisali i sa 4. God,ali sam vidjela da se dijete pati,tako da je isao samo 2 sedmice i ispisali ga...Sada smo ga upisali u privatnu skolu,ali je morao raditi test,jer sva ova djeca sto ce sa njimu razred,krenuli su od 4. God...primljen je hBuser posted image

joj sa 4? pa sto tako rano

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Kada u skolu???
17.8.2014 17:03:59   
salmy
IZVORNA PORUKA: Edita1989


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: teacher75

odmah kontam kako ce prebrzo odrasti i uozbiljiti seuser posted image


Moja tiki ova danasnja djeca se radjaju ozbiljna....bolje se snalaze na kompu i mobu od nas odrasilh...ma kopletno drustvo je otislo u helac...
Od djecijih igrarija do napredne tehnike i laptopa tableta..Kad is vidjela u parkicu djecu da se igraju gume ili klikera''
Ja jesam al ispred njih je tablet i furaju igrice..toliko o odrastanju
Na moru sam se sokirala kad sa vidjela djecu po hotelu kako cuce ispred svojih soba i fataju signale ...na plazama...na brodicama,svako u svom cosku i tipka..u kafani sjede roditalji i djeca skoro godina kao moj momak..ispred njih je latop jedno gleda crtani drugo igra igrice...
i za sta su ta djeca drugo nego za skole...
ps: ja sam sokirana kako moj decko od 4 godine zna brojeve nasih mobitela ulicu i broj gdje zivimo...niko ga nije ucio...sam skuzio
ovako i moj mali,mi u shopping centru,a on ne slusa,bjezi..kaze mm,pa sta ako se izgubis,kaze on,nema veze,izaci cu,naci taxi i reci cu mu da me vozi u Jrainahuser posted image


cudo kako su snalazljivi tako maleni

Ovaj je skoro u BBi na spratu pili kafu i jeli prosuo sok po stolu..Samo otisao da trazi tetu za ciscenje..ide on i ona iza njega sa krpom..pa kazem mu mogao si se izgubit..kaze on joj mama nisam levat

< Poruku je uredio salmy -- 17.8.2014 17:05:31 >

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Kada u skolu???
17.8.2014 17:10:22   
teacher75
moja nije tako snalazljiva, nju je sve stid pitati i trazit. i ja sam na moru vidjela mlade, svi online, ne komuniciraju jedni s drugim, zalosnouser posted image ja svojima ne dam nista od tehnike, igrice ni pod razno. samo ponekad crtane. oni se fino igraju u parku sa kamencicima i pijeskomuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Kada u skolu???
17.8.2014 17:12:52   
salmy

IZVORNA PORUKA: teacher75

oni se fino igraju u parku sa kamencicima i pijeskomuser posted image

vidjela sam ih na slikama,stvarno ih je divno vidjetiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Kada u skolu???
17.8.2014 17:21:57   
Edita1989
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Edita1989

Sve kontam javiti se na ovu temu ili neuser posted image ...ovdje djeca od 4 god. Idu u predskolsko,znaci 4 i 5 mala skola,pa od 6 u prvi razred...Ova od 5 god je obaveZna,tako da moj Ameen krece u skolu sada...mi smo ga bili upisali i sa 4. God,ali sam vidjela da se dijete pati,tako da je isao samo 2 sedmice i ispisali ga...Sada smo ga upisali u privatnu skolu,ali je morao raditi test,jer sva ova djeca sto ce sa njimu razred,krenuli su od 4. God...primljen je hBuser posted image

joj sa 4? pa sto tako rano
pa od 4. Je tvoj izbor,ali od 5. Mora ici,tako da ja svog nisam dala ranije,da dijete uziva jos godinuuser posted image



< Poruku je uredio maja78 RR -- 17.8.2014 18:43:41 >


_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 356
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *