|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
6.11.2010 21:42:37   
škorpija
uh malen_t fakat groznouser posted image , a taj virus se zova rota virus, mi smo ga fasovali na dječijoj hirurgiji, bebac jadan operiran i još, povraća, proljev i temepratura 39,5, kasnije sam ga dobila i ja i moja mama koja nam je samo jednom došla u posjetu. ma ne daj bože nikom bolnice

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
28.1.2011 16:00:31   
Mala_Mo
Uslovi su grozni. Dzaba sto je nova zgrada kad su sve prenijeli iz stare.
Meni je van pameti da majka sjedi pored djeteta dan i noc, Bog zna koliko dana. Nas je bilo 6 u sobi, ne znam ni kako smo stale. Ne daju da izadjes na hodnik, da dijete pronosas, a ne mozes se mimoici u sobi, punoj smradova, jer pojedine majke nece ni da provjetravaju sobu. Meni ej bila sreca da me je mama nocu mijenjala uz dijete, inace zaista ne znam kako bi izdrzala. Hrana je presmjesna, dobijes pastetu ili sardinu. Jedino su sestre ljubazne(govorim za 7,sprat gdje je gastro). Sve se ovo prezivi, ali nesposobnost ljekara i njihov nemar mi je najgori. Sami sebi ste prepusteni. Krevet dobijaju samo velika djeca koja ne mogu imati pratnju, i djeca sa posebnim potrebama koja mogu imati majku uza se.


_____________________________

Mali rozi pilić stigao u aprilu 2010 :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
1.2.2011 13:45:15   
emma.L
Meni se nije učinilo tako strašno iako je daleko od idealnog. I napominjem da smo mi prespavali jednu noć, bili dva dana tako da možda i nemam pravu sliku. Uglavnom, bili smo na gastro u maju prošle godine zbog tog virusnog proljeva, sestre su bile preljubazne, čisto je bilo jako. Ja sam morala spavati na stolici jer smo zadnji došli u sobu. Naravno da mi je smetalo što liječnici ignoriraju pitanja, ne daju odgovore roditeljima dok ih ne uhvatiš za rukav. Ne ponovilo se, svejedno.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Mala_Mo)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
1.2.2011 15:11:21   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Mala_Mo

Uslovi su grozni. Dzaba sto je nova zgrada kad su sve prenijeli iz stare.
Meni je van pameti da majka sjedi pored djeteta dan i noc, Bog zna koliko dana. Nas je bilo 6 u sobi, ne znam ni kako smo stale. Ne daju da izadjes na hodnik, da dijete pronosas, a ne mozes se mimoici u sobi, punoj smradova, jer pojedine majke nece ni da provjetravaju sobu. Meni ej bila sreca da me je mama nocu mijenjala uz dijete, inace zaista ne znam kako bi izdrzala. Hrana je presmjesna, dobijes pastetu ili sardinu. Jedino su sestre ljubazne(govorim za 7,sprat gdje je gastro). Sve se ovo prezivi, ali nesposobnost ljekara i njihov nemar mi je najgori. Sami sebi ste prepusteni. Krevet dobijaju samo velika djeca koja ne mogu imati pratnju, i djeca sa posebnim potrebama koja mogu imati majku uza se.



moje starije pile je dva puta lezalo na pedijatriji, prvi put kad se rodio nakon 72 h na staroj klinici, ne daj Boze nikom onu kliniku i one uslove.petnaest beba na neonatologiji u jednoj sobici, tu se sve radi, pregledi, prijemi, presvlacenje, vizite, dojenje.katastrofa.doktori manje vise, kad imas vezu nisu losi, ali mi je jedna ostala u sjecanju kao katastrofa nadobudna i ne bih je voljela vidjeti vise nikada u zivotu, a prof.Heljic nema etike sekunde roditeljima govori teske dijagnoze po hodnicima i komentarise poslije toga muz me ceka u auto petak je pola tri moram ici!!!nije nama nego nekim drugim roditeljima.
ne ponovilo se.
a nova klinika i zubcevic na neuropedijtriji su melem za ove druge.covjek ti fino kaze dodjite u toliko u moju kancelariju da popricamo i ne ocekuje kovertu sto je najbitnije.
a sto se higijene tice, koliko je do osoblja i do majki je,brate ima peksina ali bas, da ostave iza sebe svinjac samo takav. e jedino spavanje na stolicama je totalnoludo i onda ti u sest ujutro dodje sestra i kaze pospremite sobe za vizitu.ali su inace sve ljubazne ne moze im se nista reci.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mala_Mo)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
1.2.2011 15:32:19   
veeseelaa
meni sad nije ništa jasno
kako to neko dobije krevet na rasklapanje a neko stolicu???
neko ima frizider u sobi neko ne????
zar nisu pravila za sve ista???
može li se onda donijeti svoj krevet na rasklapanje????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
1.2.2011 15:36:38   
emma.L
Možeš ti donijeti šta želiš, ali budući da je jedan već bio stavljen u sobu, jednostavno nema mjesta za još jedan krevet user posted image . Jedna mama je spavala sa svojom bebom, jedna na kreveu, a pošto je Emi bila priključena infuzija, ja sam sjedila pored nje, nisam smjela leći da ne bih nešto poremetila.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
1.2.2011 15:46:58   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni sad nije ništa jasno
kako to neko dobije krevet na rasklapanje a neko stolicu???
neko ima frizider u sobi neko ne????
zar nisu pravila za sve ista???
može li se onda donijeti svoj krevet na rasklapanje????


veeseelaa mozes ga donijeti ako ce ti ga neko odnijeti ujutro jer ne znam gdje bi ga drzala.u sobi ne smije biti nista sto je viska.a ti krevetio o kojima pricaju imaju na sedmom spretu gdje je fizijatrija, ali ih nema dovoljno.na osmom spratu ti je ako imas srecu pa nadjes dvije stolica premija. a da spavas u krevetu sa bebom ja nisam  a ima mama pa su lijegale neke te sestre puste a neke te bukvalno istjeraju.user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Uvjeti u bolnici/pedijatrija
12.9.2011 0:53:25   
malena.
nisam trebala ni procitati ovu temu,razocarala sam se.
moja A. treba za sarajevo, mi smo inace iz mostara a mislila sam ipak sarajevo je to,veci grad,vece bolnice...kao sigurno je bolje ngo kod nas,vidim nije.
da li je neko lezao na hematologiji...i jel to sve ista bolnica samo na razlicitim spratovima razlicita odjeljenja.
kod nas je bilo dovoljno soba tako da smo bili sami u subi,ima i krevet za mame a pored krevetac za djecu,stalno si uz dijete,posjete stalno dozvoljene.u sobi imas cesmu. kuhinja je zajednicka za sve,al imas i frizider i mikrovalnu,kuhalo.hrana je koliko toliko dobra,bar eto primjerena je za djecu.imas veliku djeciju igraonu,tobogane,i veliki balkon da izvedes dijete.
ja ne mogu ni zamisliti to da A. provede dan u sobi,da ne proseta malo,a niti to da zaspe dok je neko u sobu...

dajte molim vas recite da sada nije sve tako crnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *