|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 9:42:03   
nudzejma
Hellooo user posted image
Evo da se i ja javim,da me se ne kritikujeuser posted image
Uglavnom,meni sinoc dosla moja mamica,pa mi opet kuha zalihe hrane za zamrzivac....Uzivamo i druzimo se.
Hellooo user posted image
Evo da se i ja javim,da me se ne kritikujeuser posted image
Uglavnom,meni sinoc dosla moja mamica,pa mi opet kuha zalihe hrane za zamrzivac....Uzivamo i druzimo se.
Mala_sa ti se uveliko spremaj sad ce juni aBd...Zao mi je malene,tako je to kad idu u vrtic za tren pokupe nesto...
Agatha super za kontrolu.Cura raste...masAllah.
Leptirice zao mi je zbog stresa koji si imala ali bice to dobro.Samo lezi i miruj.
Bambi dobro nam dosla....Sto se tice tih simptoma to nije obavezno za svaku trudnocu.Ja ni u jednoj trudnoci nisam imala mucnine tako da se ne sekiraj.
Tackiceee moja mila...obzirom da si danas najljepsa zelim ti da te i bebi slusa i da te pupo ne boli....Samo se ti opusti.
BubaDaro meni jucer stigli naruceni prvi bodici uz Primarka.Ma kako su divni...Kaze mm to ti je malo nestouser posted image .Ja uzela 62 broj jer mi se D. rodio sa 57 cm.
Pogledala sam one stranice sto si podjelila ali brate oni setovi su preskupiuser posted image
ti se uveliko spremaj sad ce juni aBd...Zao mi je malene,tako je to kad idu u vrtic za tren pokupe nesto...
Agatha super za kontrolu.Cura raste...masAllah.
Leptirice zao mi je zbog stresa koji si imala ali bice to dobro.Samo lezi i miruj.
Bambi dobro nam dosla....Sto se tice tih simptoma to nije obavezno za svaku trudnocu.Ja ni u jednoj trudnoci nisam imala mucnine tako da se ne sekiraj.
Tackiceee moja mila...obzirom da si danas najljepsa zelim ti da te i bebi slusa i da te pupo ne boli....Samo se ti opusti.
BubaDaro meni jucer stigli naruceni prvi bodici uz Primarka.Ma kako su divni...Kaze mm to ti je malo nestouser posted image .Ja uzela 62 broj jer mi se D. rodio sa 57 cm.
Pogledala sam one stranice sto si podjelila ali brate oni setovi su preskupiuser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 9:44:54   
nudzejma
Hahaha sta sam ja ucinila od svog posta.Uhhhh boldirala kopiralauser posted image
Hajd valjda se snadjete...

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 9:46:11   
ema08
Leptirice moja, bas mi je zao sto si se nasikirala user posted image . Čuvaj se i odmaraj. Kakva je danas situacija sa krvarenjem?

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 11:44:54   
tačkicaa
Ljudi kakav je to požar u Konzumu na Alipašinom? Evo čitam na Klixu da se širi. Ima li neka tu blizu, je li stvarno tako kritično? Hoću li se imat' gdje vratit' s posla user posted image
Nudzejma super si ti to ispisala, evo ja sam sve skontala user posted image Evo za sad su tvoje želje uslišene, bebi sluša i ne boli me ništa user posted image I ja tebi želim isto user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 12:02:06   
Leptirica13
tackice...ema..,sad je pod kontrolom..receno je meni da do krvarenja moze doci,al nije prijatno kad dodje.pogotovo u ovim sedmicama..
covjek se,htio ne htio,nasikira..utorak nam je konrola,aBd,samo do tad da bude sve ok..
nazalost,u Bahceciju ne vode trudnocu do kraja..ziva ne znam kojeg doktora da nadjem..vjerovatno cu jos sad biti kod njih,jer nam je to pocetak 13 sedmice,i mozda nas posalju na GAK..

ko vas vodi, ima te li neke preporuke..

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 12:27:12   
mala_sa
Tuspas i od nas user posted image , ja se evo izvalila kod sveki, dovela djecu da pricuva jer ja imam kontrolu poslije podne aBd.
Hvala sto pitate za moju curu, jucer cijeli dan i nocas je imala temp, jutros isto kad je ustala; sad evo hB poslije paracetamola nije se vratila, iskreno se nadam da je to to! Mslm da je neki virus + 5ice, donje su joj do pola izasle vec u zadnja 24h pa je sigurno i to muci.

Sad bas pitah mamu za taj pozar u konzumu, kaze hB zrtava nema, a gase jos uvijek, valjda kako je ta kineska radnja puna plastike i to se samo topi pa nikako ne mogu da ugase.

BubaDaro pogledah i ja setove, dodje bas svasta nesto, i za fin kvalitet to je otprilike ta cijena, ali ja iskreno vise volim kupiti vise razlicitih dezena i boja, ovi su mi svi nekako jednolicni.

Leptirice zao mi je sto se nasikira, a jos gore sto doktori govore dijagnozu trudnicama ko dobar dan. Bit ce to aBd dobro, nadam se da ce te uputiti na nekog finog i strucnog doktora.

Bambi moze se desiti tako da prestanu mucnine, pa opet da se vrate. Dok nema krvarenja sve je ok user posted image

Sto se tice blizankinmeni su bile prvi znak da uradim test za svaku trudnocu, bukvalno buknu preko noci user posted image .
I kao sto kaze Tackica bas potamne, bradavice i areole skroz haman crne, kasnije sreca predju u normalu user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 14:03:44   
BubaDara
Evo nas danas zdrave tikve user posted image user posted image
Jučer zaspale odmah nakon što sam vam pisala i jutros me u 5h cura probudi lupka tupka hehehehe i nisma više ni zaspala, ali uživale smo u izležavanju do 7h pa na posao, zdrave što je najvažnije user posted image
mala_sa nadam se da će temperature kod A brzo proći, duša draga, tako mi je žao dječice kad ih safata ti i još povraćaju, ne znaju ni šta ih snađe user posted image
A eto i kupovala sam ja neke te stvari od nje za drugu djecu i stvarno su super, pa rekoh ako neka nije vidjela profil da obavezno pogleda. user posted image
Ajd sve pogledajte taj Mamino Sarajevo pa da vijećamo isplati li se dati tolika lova za iznijeti iz bolnice hehehe user posted image iskreno, voljela bih naći nešto baš baš extra za taj dan, da se sredimo pravo, ali nisam baš sigurna je li pametno dati toliko love user posted image
tačkice ja deveram sa sinusima i proširenim venama, još mi samo dioptrija fali hahahahaha user posted image A ne nosim čale, mada nekad mi se kao učini da bih trebala, pa opet da ne, i nikad da se nakanim na pregled, a sad vala i neću kad vidim da bi mi dali cr, dosta mi da kontam kako da ih za vene zeznem da me puste prirodno ako mognem user posted image
Eeee sladoled sladoled user posted image Ja nisam vala sinoć bila ni za šta, samo legla, jutros zato ustala gladna i odmah je fasovao voćni jogurt na brzaka prije posla user posted image Danas obukla košulju s kajšićem ispod grudi pa pravi fino legla, danas smo lijepe i mi hehehe user posted image
user posted image za haljinu user posted image ništa mi ljepše od sređene trudnice user posted image Ja kupila sebi trudničku svečaniju za slj.subotu, imam 10 godina mature pa ćemo i na štiklice probati da se nataknemo, nisam od početka trudnoće user posted image ne nosim inače puno visoke pa moći ćemo aBd fino da podnesemo da budemo prave mačke user posted image
Eeeeh super, sljedeću subotu smo i mi na kontroli i jedva čekamo aBd da se vidimo user posted image
bambi1 dobro nam došla user posted image Želim ti ugodnih školskih 9 mjeseci i da nam rodiš zdravo bebče aBd user posted image Što se tiče tih mučnina, ja ih nikako nisam imala pa kažu da je normalno user posted image Svaki organizam različit pa tako i ti ne brini, nego zahvali Bogu kad te malo popuste user posted image user posted image
leptirice moja, žao mi je što si se nasikirala user posted image Sad se dobro pripazi još ove dvije sedmice, pa da odahneš malo. Ma doktori su blesavi baš nekad! Imaju li srce, dušu??? Razumijem da im prođe dnevno dosta toga kroz ruke, ali brate de malo normalnosti bar prema trudnicama!!!! user posted image
Čuvaj se mila i na vrijeme uzimaj dabroston user posted image user posted image
ema žao mi je TM jer moj baš uživa što su nadošle hahahaha user posted image Kaže dosta mu da ih samo gleda kako su fine user posted image
nudzejma ja sam sad skontala da sam se vjerovatno zeznula user posted image ja uzela tri seta za novorođenče ali sve 56 i 50 čini mi se, a bome smo i ja i mm fine visine, ja rođena 59cm npr pa izgleda da bi nam to moglo ostati samo za bebu ćelu kasnije hahahahauser posted image Znači da i ja uzimam 62 i 68? user posted image
Ma jesu oni na MAMINO preskupi brate, baš bih to voljela vidjeti i opipati da vidim od čega je napravljeno user posted image mogla bi to tačkica otići promuzeviriti user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 14:38:16   
Leptirica13
Nije mi bilo jednostavno cuti, ali nisam se toliko nasikirala jer sam ,zbog prethodnog krvarenja, naucila da ne mora biti lose ako se prokrvari.Krvarenje moze imati hiljadu uzroka koji nisu vezani za plod.
Samo me nervira ta hladnoca I ta njihova rutina..osjecala sam se kao na traci..dosla-prosla..a da ne kazem da su me po hiljadu puta pitali jedno te isto..jos ih zanima moje obrazovanje,zanimanje..user posted image

Dusu I srce I zivce sam dala za ovu trudnocu..I ne samo ja..vec moj muz, nase porodice..I ne mogu da dozvolim da idem bilo gdje I da me neko samo tako pregleda I da neku dijagnozu iz knjige..
Ni ja ni ova moja bebica to nismo zasluzile..a niko ni od vas..pogotovo nakon ove silne borbe.
Radije cu priustiti pregled kod privatnika a na necem drugom ustediti,nego ici svakom...

Ne bih sebi oprostila da sta bude a da sam mogla sprijeciti..

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 16:13:59   
tačkicaa
Gospođa gazdarica mi svoj pos'o uvali, oči su mi ispale s nekakvim fakturama user posted image Mala_sa Em nije moja struka, em od nekad iz decembra... Uh kako sam ljuta user posted image
Mala_sa Sreća kiša pade, moglo je i gore bit' user posted image Ma jašta je, to je garant od zubića, proće to brzo user posted image Tebi sretno na kontroli user posted image
BubaDaro Pa bona ne porađaju oni na CR jer im je gušt, nego zbog tebe user posted image Ja se brate bojim posljedica, pa valja sve utvrdit' aBd prije dana D user posted image Ne znam je i do mene, ali meni taj shoping tako mrsko obavit', uopšte nisam nešto zagrijana, fino gledat' slikice i to, ali konkretno ništa. Nisam neki ljubitelj shopingovanja, kad mi nešto treba, kupim ciljano to i haj đe sjedi user posted image JA ću svoju bebu u ponjavi nosit' haman user posted image Opala matura user posted image zar mi nismo isto godište? Je l' to čudo trebam i ja imati? user posted image aaaaah svašta user posted image Mene k'o da su s Marsa bacili, nešto sam pogubljenija no inače user posted image
Joj Leptirice kako si to fino rekla user posted image i svaka ti je na mjestu user posted image Od srca ti želim da više nemaš nikakvih problema sve dok bebać ne počne kakati aBd user posted image Što se tiče doktora, meni trudnoću vodi dr.Frljak. Meni je ok, nemam nikakvih problem s njom do sad, nije neki paničar, opuštena je ali profesionalna, što me zanima mogu je uvijek pitat'... Doduše ja hvala Bogu nisam imala nekih većih problema, tako da ti ne mogu reći kakva je u tim situacijama user posted image Možda ti više mogu pomoći ove duple mame vezano za to user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 16:56:28   
lejla80
Evo da vam i ja mahnem, do sada nisam imala vremena al od ponedjeljka sam na bolovanju zbog nekog kravrenja pa imam vremena na pretek. Inače sam trudna, evo danas punih 12 sedmica. Druga trudnoća po redu. Nisam upratila ima li iko od mojih starih trudnjačica al svakako vas moram malo iščitati da se bolje upoznamo..
Eto toliko od mene za sada, nadam se ugodnom druženju jer imam veoma pozitivna iskustva od prije odprilike nekih šest godinauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 17:54:29   
winky_sa
Mahanje i od mene. Ja se danas ispisala ali mi nije prosao upis user posted image
Zelim dobrodoslicu novim trudnicama, da se fino druzimo i ako Bog da rodimo zdrave i sretne user posted image
Leptoroce bas mi je zao sto si se nasikirala, drzim ti fige da sve prodje kako treba
Tackice ti i ja imam stvarno puno zajednickih stvari user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 17:56:24   
winky_sa
Kako sam samo napisala leptiricin nick. Ja se izvinjavam user posted image
P.s. puno vas pozdravljam, uzivajte preko vikenda. Mazite pupe user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
20.5.2016 20:14:34   
Arijana2
Pozdrav drage user posted image evo da se i ja javim malo sam se uljenila ali bas doslovno .Toliko sam nekakva teška a aBd tek u Julu termin.Bole me ledja,brzo se umaram ali aBd samo da sve bude u redu izdržat ce se.Danas sam iznenada zaspala i kad sam se probudila trznem se gdje sam sta sam ,gdje su djeca kad mi nije srce ispalo koliko je kucalo.Uhuser posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
21.5.2016 10:21:22   
blossom
Trudnjace moje 😊
Nisam stigla prije da vam se javim, nismo vise 2u1 😊
Porodila sam se na termin. Bilo je ludo i nezaboravno 😂
Nemam vremena da vam pisem detalje ali vam mogu dati rijeci ohrabrenja, nije toliko strasno kao sto pricaju 😄 Ako sam ja uspjela prirodno roditi sincinu od 3700gr, mozete i vi. Jedino vam mogu savjet dati da probate odrzati snagu i kondiciju jer kad dodje do tiskanja, potrebno vam je. Ja sam bez bolova dosla otvorena 8cm ali sam se patila u tiskanju, jer nisam ni znala bas sta radim a i falilo mi snage. Bebce krupno , mashaAllah.
Trenutno jos uvjezbavamo dojenje pa je to proces 24/7 😊

Vama svima zelim lagane porode lagane kao moj, i da aBd rodite zive i zdrave bebice ❤️❤️❤️

Ljubimo vas sve redom 😘

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
21.5.2016 10:25:54   
BubaDara
Jutro jutrooooooo!!!! Ajde buđenjeeeee i kaficaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Leptirice od srca ti želim da to bude zadnje što te nasikiralo! Stvarno niko ne zaslužuje da se tako ophode prema njemu!
Grlim te i ljubim user posted image user posted image
tačkicee ma znam ja da ne porađaju cr radi gušta, ali nekad malo i bezveze te pošalju, jer im se ne zamara oko tebe user posted image
Heeej bona, gdje će ti biti mrsko za svoje pile kupiti nešto, nemoj da te tučem user posted image Nemoj u ponjavu, makar uzmi deku onu ratnu user posted image
A ne znam ja za tvoju maturu, ja išla u školu sa generacijom 87' pa možda je tebi sljedeće godine user posted image A ja se tako veselim tome, poželjel sam posjediti s rajom iz gimnazije, bilo smo dobra ekipa, mada mi je žao što neće doći svi, i kad smo slavili 5 godina bilo nas je samo pola razreda, sad vjerovatno i manje, ali eto ne znači to nekome ništa pa ima važnijeg posla!
Dobro nam došla lejla80 user posted image user posted image
Želim ti ugodnih user posted image i da nam rodiš zdravu bebicu ako Bog da user posted image Napiši nam i očekivani termin pa da te naša ema08 ubaci na spisak, utrefit će ona od neki put hahahaha user posted image user posted image
Nadam se da ćeš se uklopiti fino s nama i pisati nam često, pa da opet ponesemo sve lijepa iskustva user posted image tebi mashallah druga beba, divno user posted image
winky_sa i ja uvijek kopiram prije nego pošaljem pa ako ne prođe samo ga ponovo ubacim i pošaljem user posted image probaj i ti tako, da se manje nerviraš, pali provjereno hahaha user posted image
arijana2 hhahahahaahahah dobra si skroz, gdje si šta si, gdje su djeca hahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jesu li bili svi na broju kad se ti probudi? user posted image
pa blossom čestitaaaaaam!!!!! user posted image user posted image Hvala ti što si se javila, baš sam ja pitala šta je s tobom user posted image
Mashallah velika bebana stigla majkici u naručje user posted image Da bude zdravo i živo skupa s vama i da uvijek crta osmijehe na lica svojih roditelja user posted image user posted image Uživajte sad user posted image user posted image
Ja vas sve lijepo pozdravljam, čuvajte mi se preko vikenda, mazite pupice svoje, a ja odoh na TK user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu blossom)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
21.5.2016 15:56:07   
lejla80
Pozdrav svima,s obzirom na broj postova bit će da sve negdje hodate, zavidim vam..smrc.. Ja od kako sam u fazi mirovanja, svaki dan mi je isti. U četvrtak imam kontrolu i iskreno se nadam da će mi doktor odobriti malo hodanja, van kuće..Inače nisam kućni tip ama baš nikako, i već pomalo luuudimm..

Što se tiče termina poroda, iskreno nisam ni pitala doktorauser posted image Po ovim kalendarima je to negdje 3. 12.

Kakva je situacija gore na Jezeru u posljednje vrijeme, jel se šta promijenilo dolaskom nove direktorice? Nešto sam načula da se može doći tek od određene sedmice, tj. pred porod.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
21.5.2016 20:38:32   
Daliyah92
Evo da se malo javim user posted image
Nisam nista citala, ima puno postova a ja nista ne stignem procitati.
Ja sam na carski opet, zato sam zacas zavrsila user posted image
Otisla na redovnu kontrolu i dr mi kaze da ima malo manje vode, onda mi je i prvi rez tanak, i mozda ne bi izdrzao.
Navela mi je jos razloga za carski ali mi ni jedan nije bio bas "razlog" osim ovog.
Citala sam koliko je opasno ako rana pukne i nisam htjela vise ni razmisljati ni cekati i isti dan dogovorili za carski.
Radili su mi epiduralnu anesteziju, osjetila sam sve vece pokrete i kad su izvlacili bebu ali nije bilo bolova.
Puno se brze oporavljam nego prvi put. Jedino me ledja bole cesto, i znam da je normalno samo ne znam koliko ce to trajati...
Eto ukratko.. Bebica samo doji i spaavaa user posted image Preko dana puno bolje spava a preko noci mi ne da spavati, lopuza mala user posted image Ali sta bih, nije lahko mama biti user posted image

Nadam se da ste sve dobro user posted image
Ja cu se ponekad javiti da vam mahnem, a vi se cuvajte i zelim vam da sve rodite zdrave bebice user posted image
user posted image

Blossom, cestitke na bebici user posted image

< Poruku je uredio Daliyah92 -- 21.5.2016 20:42:48 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
22.5.2016 15:08:45   
minie
Cao raja,

Da se i mi brzinski javimo. Bebac jede, pajki, slusa, dobri a je prava :) Ja se isto poprilicno dobro oporavljam, mada kaze MM imas sa strane konce jedan red i prema anusu dole isto citav red, ja sam iskreno mislika da ih je manje, ali vrijedi sve za ovo mirisljavo malo pile.

Deliyah i blossom cestitam, bebicama dug i sretan zivot, a mamama sto brzi opravak...
Novim trudnicama zelim ugodne trudnoce i lagane porode.

Mala_sa upratih da si kupila novi bibi, da te u zdravlju sluzi i da bolji promijenis

Ljubimo vas sve

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 8:31:23   
tačkicaa
Jutrooooooo user posted image Kako ste sve skupa? user posted image
Evo ja nakon užasne noći, nekako super danas user posted image Ubi me ovaj moj želudac, samo stane i eto belaja user posted image
Lejla80 Dobro nam došla user posted image Nadam se da će ti biti dobro kao i prije 6 godina user posted image Sretno ti na kontroli u četvrtak, nadam se da će ti preporučiti šetnju user posted image Je l' sad krvariš? NEmaš bolove? Što se Jezera tiče, ja sam čitala da se može doć' poslije 35. sedmice. A iskreno, ne znam ni kako je bilo prije, ja sam nova u ovome user posted image
Winky E fino je čut' da imam zajedničkih s nekim, bila sam se zadeverala user posted image Kakva si ti danas?user posted image
Arijana Ja se baš pitam nedavno ima li te digod, a ti se ulijenila znači user posted image A kako neće bit' teška, ja teška već sad, a temin u septembru user posted image I đe biše djeca, sabra li ih na kraju? user posted image
Blossom Čestitam user posted image Neka ste zdravi, sretni i veseli svi skupa user posted image Hvala ti što nas tješiš. odma' mi nekako lakše user posted image Uživajte user posted image
BubaDaro Kako je bilo na TK? user posted image Meni moji juče' dolazili, tako da sam ja odmarala od vozanja user posted image Ma mrsko mi ženo, ne mogu shopinga smislit', a posebno što sam smotana pa ne znam samoj sebi procijenit' veličinu, a kako će tek nerođenoj bebi koja još nije odlučila je li hanumica ili paša? user posted image A jeste, ja sam '88 generacija, meni je sljedeće godine user posted image I nas je poprilično falilo prošli put na okupljanju, ali opet je bilo fino user posted image
Daliyah Neka si sam se javila, javi se često user posted image Želim ti brz oporavak od svega što te muči user posted image
Minie Drago mi je da je bebać dobro user posted image A ti si me poprilično stresla tim šavovima i goblenima, isprepada me živu user posted image Nadam se da će to što prije sve bit' k'o novo user posted image
Mala_sa Ima li tebe digod? I ti usporila za vikend sa forumom, kao i mi ostale? user posted image Kako su tvoji gerilci? user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 8:32:35   
tačkicaa
Jutrooooooo user posted image Kako ste sve skupa? user posted image
Evo ja nakon užasne noći, nekako super danas user posted image Ubi me ovaj moj želudac, samo stane i eto belaja user posted image
Lejla80 Dobro nam došla user posted image Nadam se da će ti biti dobro kao i prije 6 godina user posted image Sretno ti na kontroli u četvrtak, nadam se da će ti preporučiti šetnju user posted image Je l' sad krvariš? NEmaš bolove? Što se Jezera tiče, ja sam čitala da se može doć' poslije 35. sedmice. A iskreno, ne znam ni kako je bilo prije, ja sam nova u ovome user posted image
Winky E fino je čut' da imam zajedničkih s nekim, bila sam se zadeverala user posted image Kakva si ti danas?user posted image
Arijana Ja se baš pitam nedavno ima li te digod, a ti se ulijenila znači user posted image A kako neće bit' teška, ja teška već sad, a temin u septembru user posted image I đe biše djeca, sabra li ih na kraju? user posted image
Blossom Čestitam user posted image Neka ste zdravi, sretni i veseli svi skupa user posted image Hvala ti što nas tješiš. odma' mi nekako lakše user posted image Uživajte user posted image
BubaDaro Kako je bilo na TK? user posted image Meni moji juče' dolazili, tako da sam ja odmarala od vozanja user posted image Ma mrsko mi ženo, ne mogu shopinga smislit', a posebno što sam smotana pa ne znam samoj sebi procijenit' veličinu, a kako će tek nerođenoj bebi koja još nije odlučila je li hanumica ili paša? user posted image A jeste, ja sam '88 generacija, meni je sljedeće godine user posted image I nas je poprilično falilo prošli put na okupljanju, ali opet je bilo fino user posted image
Daliyah Neka si sam se javila, javi se često user posted image Želim ti brz oporavak od svega što te muči user posted image
Minie Drago mi je da je bebać dobro user posted image A ti si me poprilično stresla tim šavovima i goblenima, isprepada me živu user posted image Nadam se da će to što prije sve bit' k'o novo user posted image
Mala_sa Ima li tebe digod? I ti usporila za vikend sa forumom, kao i mi ostale? user posted image Kako su tvoji gerilci? user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 8:34:31   
tačkicaa
Eto ja sam vam dvaput pisala, da nadoknadim user posted image Šalim se, jedva sam progulila ovaj post, pa pazite da kopirate prije slanje, izbaciće vas garant user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 9:30:59   
mala_sa
Jutrooooo i od nas user posted image user posted image , A i ja odvele bracu u skolu, pokisli smo ko misevi user posted image user posted image
Za vikend smo bili kod sveki, u petak navecer nam se bilo mrsko vracati kuci i ostanemo na konaku, a posto je ona sama onda ostanemo i nedjelju, tako da smo bas fino odmorili user posted image .

U petak popodne sam bila na pregledu, 35+2 sedmica smo i u plusu 13kg user posted image (malo vise nego sto se nadah). Grlic dobro omeksan i uloziv 2 prsta, bebica je skroz u kanalu; kaze ona moglo bi ovo svaki dan, a moze ovako i do termina aBd user posted image uglavnom cekamo user posted image

Kad mi je to sve fino napricala ja se spremim i u DM, kupila sam neke osnovne stvari, al pola ne nadjoh, tako da je ostalo jos sa spiska, ali to cu u apoteci aBd.

Blossom iskrene cestitke user posted image user posted image , sad se samo mazite a i dojenje ce doci na svoje aBd, treba tu 10ak dana da se fino uhodate user posted image user posted image . Ti i Daliyah nam ne napisaste imena bebica?

Mini Amin draga! E moglo je vala da prodje i bez goblena al sta je tu je, proci ce i to... Kako vama ide dojenje, kako je braco prihvacen??

Tackice znaci zeludac poceo da zeza, meni za kiselinu pomogne sirova riza pa probaj, slatko mlijeko, svjeza mrkva i bademi nista. A kupovina, uhvatit ce te manija, ne brini, mozda bas poslije iduce kontrole aBd, dok se fino emocije slegnu user posted image
user posted image .

Arijana imam i ja tako tih prenosa, nekad sama sebe iznerviram jer se bas u trenutku prepadnem, pa dok se dozovem i skontam da su svi na broju, prodje voz user posted image . Ja sam isto bas teska u ovoj trudnoci, al i proletila mi je najbrze dosad, bas prebrzoooo. Jesi li spremila vecinu??

Nudzejma i BubaDaro ja imam spremno od 50 do 62, s tim sto 50 imam samo par stvari za onaj prvi period, jer je moja A taj br 50 nosala prvi mjesec citav. U biti generalno sa tim skroz malim stvarcicama ne treba pretjerati, jer najlakse je dokupiti.

BubaDaro gledala sam ona odijelca, i kad ti sve saberes otprilike i dodje toliko da sve pojedinacno kupujes, al ja bih ipak odabrala vise razlicitih odijelca i kupovala po komadu. Ja sam maksimum od tih paketa kupovala iz him, gegice, bodi i kapica; njihova odjeca za bebe i djecu je isto bas sva fina i kvalitetna.

Lejla dobro nam dosla user posted image , navijamo da doktorica odobri setnje aBd user posted image

Mi se sinoc dogovorismo za ime, sve su prilike da ce biti Sarah aBd user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 9:32:43   
mala_sa
Leptirice kakvo je stanje kod tebe??

Mojih terminusa nigdje, kako li je Mama333 i njeno stanje sa posteljicomuser posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 11:03:00   
search
Samo da se javim i pohvalim da sam jela lubenicu
BUAHAHA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Preslatka jeeeee Bozeeeee

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 11:08:40   
Leptirica13
Cao zeniceee...kako ste provele vikend?
Mi nismo ulazili u kucu..zato sam danas na poslu kao da je petak..mrtva umorna.. :)

Dobro sam, hvala Bogu...sutra nem je kontrola..Danas smo usli u 13-u sedmicu..
Malo me strah ako nam sutra kazu da nas vise nece voditi...ziva ne znam gdje cu nastaviti...
AL,hajd..valjda cu imati vremena da se odlucim..

Budite mi dobro sve od reda..cmokicc

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu search)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *