|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 13:44:22   
lejla80
Dobro si ti, tu smo mi, u par deka. A za amnio nisam još donijela konačnu odluku, čekam četvrtak da vidim kakav će mi biti nuhalni, ako bude ok, možda i odustanem ehhhh...mada baš se plašim, al čitajući evo danima po forumu vidim da nije tako strašno, pa sad ne znam user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 14:14:52   
BubaDara
Danček i od nas dvije user posted image
I kod nas oblačno i vjetrovito, nadam se da neće pasti kiša dok ne dođem u stan s posla, jer u trudničkoj zaboravnosti zaboravih jutros kišobran user posted image Ja ne znam hvata li vas to, ali mene pravo uhvati ta zaboravnost da svašta nešto zaboravim, krenem u market bez novčanika, dođek kući s posla i skontam da mi je pstala torba u kancelariji pa u njoj i ključ od stana, a muž na putu, pa zovi kolegicu da se vrati da mi otključa kancelariju svojim ključem da bi uzela stvari, mobitel na svakom koraku zaboravim itd user posted image user posted image
Vidim svašta vi napisaste a ja u poslu pa nemam kad posebno svakoj ali zapamtih da leptirica ide na pregled danas a već je sigurno i završila, nadam se da je sve dobro prošlo i čekamo da nam se javi user posted image
vrtni patuljčiću neka tebe user posted image drago mi je da se dobro osjećaš, to je najvažnije, a ne osjetim ni ja uvijek bebu istim intenzitetom pa dobro je da nam je to mala_sa objasnila user posted image što kaže tačkica molim da se ne smijete, nama sve novo user posted image
Ja jedva čekam doći s posla da legnem, smori me ovo vrijeme pa nisam nešto ni za pisanje. Halalit ćete vi meni user posted image
Grlim vas sve moje drage user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 14:15:01   
Leptirica13
Drage moje zenice..evo I nas od doktora.. :)
Veliki smo 6,11 cm..vidjeli smo I prstice I kicmu, mozak,rebra..sve zivo..user posted image user posted image user posted image
Sad smo 12+4 sedmica..pile moje maloooo..

Eh,posto smo upuceni da radimo Nifty test,preventivno..molim vas za komentar..naravno, ko je upucen...
Ja ga radit necu,al me zanima sta vi mislite o tome---

I,da, rekli su mi da kod njih mogu ostati koliko zelim..al,ne bi bilo lose da paralelno nadjem nekog doktora,zbog poroda..nekad poslije,ne jos..

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 14:17:45   
BubaDara
user posted image user posted image user posted image za urednu kontrolicu leptirice user posted image user posted image user posted image
Mashallah fino raste user posted image mala user posted image
Ja i tačkica sigurno nemamo pojma o tom testu, a ostale možda i pomognu user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 14:36:44   
tačkicaa
user posted image i od mene za uredne kontrole Ema i Leptirice Drago mi je zbog vas user posted image Što se tiče grlića ja sve hoću da vas pitam, zašto meni to doktorica nikad ne pominje? Je li rano još? Ema ako je rekla da je ok, bolje da ne brineš user posted image Lejla ja sam te baš htjela uputit' na Agathu jer je to njoj najsvježije, a vi se već pronašle user posted image Arijana žao mi je zbog trtične, možda da se natjeraš da bude dobro i na boku? Ne znam kako izdržiš na leđima svo vrijeme user posted image
A ti BubaDaro kako se usuđuješ u moje ime davat' izjave? Cccc srami se user posted image A fakat pojma nemam ništa o tom testu, nisam čak ni čula za njega user posted image Nadam se na će neka uputiti Leptiricu a i nas s njom u tematiku user posted image A što se zaboravljanja tiče, ja se tu ništa nisam promijenila u trudnoći, zaboravna uvijek bila, k'o svoj babo user posted image Meni super, manje briga user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 17:31:36   
samy_lo
Kako ste mi trudnice drage?
ja se rijetko javljam,jednostavno nemam kad,zadeverala sam se oko oca,opet mora na operaciju,tesko je gledati voljenog svog u patnji,ali borimo se,nadam se da ce ga bar rijesiti boli,pa da malo pozivi u rahatluku,ovo malo stvorenje daje jedino radost..dobili smo malo stvarcica koje su preslatke i kupili kompletic jedan..sljedece sto cu jeste torba sa baby kozmetikom,da li neko zna gdje ima torba sa becutan kozmetikom

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 20:44:26   
aidicaa
Vece i od mene, novopecene trudnice user posted image .
Bas mi je drago da se mogu konacno javiti i na ovoj temi. Ja sam u sestoj nedelji trudnoce, i u iscekivanju smo prvog ultrazvuka 9/6 user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 8:35:25   
tačkicaa
Jutro hanume, kako ste danas? user posted image
Evo ja standardno, ako koga zanima user posted image Sinoć mi beba podivljala u trbuhu, aman isprepadala sam se. Imala sam osjećaj da će mi probit' kožu i izać' van user posted image Posebno kad ode skroz nisko, pa to je strašno, mm se jadan prep'o user posted image Joj kakvi smo bili, oboje zinuli u stomak i čekamo da se smiri user posted image Je li kod vas djeca divljaju?
Samy Mnogo mi je drago da si nam se javila, ali i žao što ti je otac loše user posted image Iskreno se nadam da će sve biti onako kako je najbolje za sve, a ti pokušaj da se ne sekiraš user posted image Kako je bebać? Šta kažu kontrole? user posted image A što se te kupovine tiče, ja ti pojma nemam ništa, sve se nadam da će neko drugi to riješiti za mene user posted image
Dobro došla Aidice user posted image Želim ti lijepu trudnoću i super bebaća user posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 8:59:55   
Leptirica13
jutro zenice...
samy..ne sikiraj se..bice to sve,aBd,dobro..
tackice, pregledaj malo videa po netu..bit ce ti jasno da tvoja beba nije jedina kojoj se igralo sinoc user posted image user posted image user posted image

Mi smo superiska...uglavnom, necemo nista raditi od tih pregleda double,triple I sl...nadam se da ce sve biti uredu...u decembru smo radili kariotipove I bili su nam hromozomi uredni.
I to mi,bar malo, znaci...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 9:15:11   
BubaDara
Morgen i od nas user posted image
Evo kafica za sve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
da poželim dobrodošlicu mojoj aidici s druge teme user posted image
Nadam se da ćemo se i ovdje fino družiti user posted image
Fali nam pčelica i malena hehehe ali doći će i one aBd user posted image
tačkiceuser posted image user posted image user posted image a fakat te znam pa sam znala da smo na istom nivou znanja o tome, ni ja nikad čula k'o ni ti user posted image user posted image ma ne dam te nikom user posted image
a polude tako djeca nekad kod svakoga izgleda user posted image nemoj da brigaš, bolje da su nam aktivni, mene više panika uhvati kad ne osjetim svako malo neki trzaj user posted image ali dobrica je za sad hvala Allahu user posted image
samy_lo drago mi je da si nam se javila i strašno mi je žao zbgo tvoje situacije s ocem user posted image Ja sam bez svog ostala prije 6 godina i sve mi je teže i teže user posted image Nadam se da će biti dobro on vama, a pokušaj se ti što manje sikirati zbog bebe. Dat će Bog da bude sve dobro user posted image
user posted image user posted image
leptirice nisam ni ja ništa od tih testova radila, osim nuhalni što je izmjeren i uredan, tako da ne brineš, nisi jedina, a biće sve dobro ako Bog da user posted image
Mi smo danas super kako je vrijeme čudno a inače sam meteoropata teški user posted image možda sam zato jučer bila nikakva user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 9:18:43   
nudzejma
Jutroooo zene drage...
Kako ste mi?Vidim raspisale ste se fino....Sve sam procitala a nista zapamatila nisamuser posted image Halaliteuser posted image
Uglavnom,mi smo dobro.Lezim,mirujem pijem hrpu antibiotika zbog onih bestija...
Moram se pozaliti da su mi kilogrami nesto poludili heheh za 3 sedmice 2100g dobilauser posted image A jedem isto,nista vise nego prije ali lezim + i beba se sad intenzivno deblja...Tjesim se user posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 9:28:35   
Leptirica13
zaboravila sam vam reci da mi je ukinuo svu terapiju osim aspirina I sedmicno da dolazim na injekcije progesteron depo...I da krenem sa prenatalom.
eh,sad..posto sam cula da ima sto vrsta prenatala...POMAGAJTE...koji mi predlazete..moram danas kupiti,juce nisam stigla..

< Poruku je uredio Leptirica13 -- 25.5.2016 9:29:12 >


_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 9:34:19   
BubaDara
Ja koristim Pregnacare user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 10:04:45   
tačkicaa
Leptirica Meni svaki put da recept, i svaki put drugačiji. Kenula sam sa Folnom kiselinom, pa Natal complex, Prenatal, Pregnital ... Sve sam ih izmijenjala user posted image Ne vjerujem da možeš pogriješit' s tim. A ni ja nisam nikakve testove sem nuhalnog radila user posted image
Nudzejma Za nekog ko odmara, slabo radiš domaću zadaću, treba stalno da nam pišeš i sve pamtiš user posted image Haj ba laganini, ne mo'š rodit' a da nemaš kila viška, nema valjda šanse user posted image Vidiš što si me naučila da kritikujem user posted image I ja ću sutra aBd po uputnicu za nalaze, nadam se da ću moć' odma' sve riješit', pa da vidimo jesu li se meni moje beštije vratile user posted image
BubaDaro Ma to si bona ti neinformisana, pa hoćeš još nekoga da ne budeš sama user posted image A vidi mene kako sve znam, pitam je li normalno da se beba vrcka user posted image

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 10:23:05   
bambi1

IZVORNA PORUKA: ema08

Jutro bebele [sm=nosecka.gif
Leptirice, sretno na kontroli. Ja sam ti neki dan pokušala poslati pp vezano za vođenje trudnoće, ali izgleda da nije prošla user posted image . Meni trudnoću vodi dr. Abadzic i ja sam zadovoljna.

Blossom, iskrene čestitke 🎊, bez oporavak i sve najbolje želim ti od srca .

Mi smo od jutros već bili u Skerlicevoj radi bolovanja. Juče smo bili na kontroli. Sunce malo poraslouser posted image . Sad imamo 675 gr. user posted image . Samo me doktorica pravo prepala. Učinilo joj se da mi se grlic počeo skracivati, pa mi je radila vaginalni ultrazvuk i onda rekla da je ok 3,5 cm. Nije mi preporučila ni strogo mirovanje ni neku terapiju pa se nadam da je ta dužina normala mada sam i dalje malo pod utiskom pregleda i straha koji sam osjetila kad mi je rekla da joj se cini da je skratiouser posted image . Jos nam je dala da uradimo oggt test. Ja dobila 3Kg.od početka trudnoće user posted image .



Ema08 Mozes li me molim te uputiti. Trudnocu vodim privatno al mi je dr provukla prosli put da ce me moda slati na bolovanje jer me vodi kao visoko rizicnu trudnocu (zbog prijasnjih spontanih). Kako to sad ide ako me ona kao privatnik uputi na bolovanje, idem kod svoje dr opce prakse da mi otvori bolovanje ili moram ici da se javim i ginekologu u DZ ili Skerlicevu? Mogu li to zaobici?

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 10:35:35   
svamojadjeca
pzz zenice,do koje ste sedmice pile folnu kiselinu i kad se ukljucuju ti vitamini

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 10:41:10   
Leptirica13
ja sam juce bila na kontroli 12+4 sedmica..juce mi je ukinuo folnu I rekao da nastavim sa prenatalom..
to ti je otprilike oko 12 sedmice..

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu svamojadjeca)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 10:42:27   
ema08
Jutro user posted image ,

Aidice, dobro nam došla i želim ti laganu i školsku trudnocuuser posted image

Bambi, i kod mene je rizična trudnoća radi prethodnih spontani i radi operacije mioma na materici koju sam imala user posted image . Uglavnom, porodični ljekar ti ne moze otvoriti bolovanje na osnovu nalaza privatnog ginekologa, već moraš donijeti mišljenje ginekologa državne ustanove. Moja preporuka ti je Skerliceva. Stvarno su jako prijatni i korektni i ne prave nikakav problem. Znaju i oni da je i trudnicama to novo pravilo maltretiranje jer umjesto da mirujes moraš hodati po doktorima. Ne trebaš se naručivati, samo odeš i kažeš da vodiš trudnocu privatno i da ti treba mišljenje radi bolovanja. Eto, nadam se da sam ti pomoglauser posted image .

Tackice, ja i dalje zabrinuta iako je rekla da je sve ok. Znaš li kolika je kod tebe dužina grlica, to ti na nalazu piše cerviks. De provjeri kad ti bude pri ruci da uporedim. I moje sunce sinoć bas podivljalo u stomakuuser posted image . Neka luda noć sinoć bila za bebe.

Sammy, amin da bude sve ako Bog da hairli. Čuvaj se i mazi bebicu.

Ostalim trudnicama šaljemo user posted image

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 11:59:59   
tačkicaa
I ja sam tako nekako do kraja 12 sedmice, pa onda počela ove druge pit'.
Ema Provjeriću na nalazu čim dođem kući veceras aBd, pa ti javim user posted image Nadam se da piše, jer nije mi nikad pominjala, niti me pregleda nekako drugačije sem ultrazvučno... user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 12:15:54   
samy_lo
nadam se najboljem
Bebica ok,napreduje,raste,gica se..za 2 sedmice cemo na 4D
udebljala sam se za ovih 5 mjeseci 10 kila..koliko cu jos ko zna..idemo sada ja i moja bebica da jedemo dinju i tresnje pa bujrum

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 13:01:08   
lejla80
Ola curke, kak ste mi danas? Alaj ste se raspisale, svaka častuser posted image

Buba Daro da te utješim što se tiče pamćenja, ne da sam zaboravljala, nego mi se pamćenje nikad nije vratilouser posted image user posted image Imam brigu sada sa ovom drugom trudnoćom, hoće li mi imalo pameti ostati
user posted image
Leptirice čestitam na kontrolici, baš mi je drago da je sve dobro prošlo, a što je toče Nifty tranquility testa, to je sad alternativa amniocentezi koja se radi u Ženevi, i potpuno je bezopasna za majku i bebu, vjerovatno ti je o tome govorio tvoj ginekolog, a imaš nekih iskustava ovdje na forumu o tome. Nije loše ko ima para, jer košta 690 eura al postoji mogućnost da se ponovo i nakon njega mora raditi AC. Ti ako nemaš nikakve indikacije za taj test, ne znam zašto su ti ga preporučili.
Što se tiče dopune prehrani ja pijem prenatal od NW, znam da ih ima svakakvih al ja ovaj pila uprvoj trudnoći i odgovarao mi , pa nastavila i sad, neću da eksperimentišem. A zašto piješ aspirin?
Samy_lo ne daj se, baš mi je žao zbog tvog oca, probaj što manje da se sikiraš, mada je to u ovakvim situacijama jako teško
Aidicee dobro došla, želim ti što lakših 9 mjeseci, i da rodiš živu i zdravu Bebicu aBduser posted image
tačkice dijete se malo rasteže hehe, mogu misliti gimnastike user posted image user posted image
bambi1 Meni je lično muž sve to obavio oko bolovanja jer sam prokrvarila dok sam bila van Sa, al je prvo sa nalazom dr. koji me je pregledao otišao mom gin, eh sad ne znam jel morao, ma nazovi najbolje i pitaj. Sad nešto kontam, ko propisuje one uputnice kasnije za bolnicu, gin ili opšti user posted image

Et i od mene roman user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 13:33:04   
Leptirica13
lejla80, hvala na odg...beba je od samog pocetka hB uredu...nikad nista nije bilo sto ne valja..razvija se sukladno sedmici u kojoj jeste..
Juce je radjen nuhalni nabor koji je uredan...posto smo mi imali jos jednu bebu, u tragovima imamo gest vrecicu , I zbog nje nam double test nece biti validan..
E,zato sto ga ne mozemo raditi, preventive radi je predlozen Nifty test...mi ga necemo raditi,to je odluceno..da trebam,da mi je receno ne daj Boze, da nesto ne valja, ne bih pitala koliko kosta..bio uradjen iz istih stopa...
AL,meni je 30 godina..niko u porodici nema gen anomalija..muz I ja radili kariotip prosle godine,nalaz uredan...eh,sad..aBd bice sve uredu..

A sto se tice aspirina..dijagnoza je trombofilija ,tako da ja njega pijem od decembra prosle godine I pit cu ga citavu trudnocu...to je onaj aspirin 100 protect...
Kupila sam maloprije NW Prenatal... :)

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 13:36:32   
bambi1

IZVORNA PORUKA: Leptirica13

lejla80, hvala na odg...beba je od samog pocetka hB uredu...nikad nista nije bilo sto ne valja..razvija se sukladno sedmici u kojoj jeste..
Juce je radjen nuhalni nabor koji je uredan...posto smo mi imali jos jednu bebu, u tragovima imamo gest vrecicu , I zbog nje nam double test nece biti validan..
E,zato sto ga ne mozemo raditi, preventive radi je predlozen Nifty test...mi ga necemo raditi,to je odluceno..da trebam,da mi je receno ne daj Boze, da nesto ne valja, ne bih pitala koliko kosta..bio uradjen iz istih stopa...
AL,meni je 30 godina..niko u porodici nema gen anomalija..muz I ja radili kariotip prosle godine,nalaz uredan...eh,sad..aBd bice sve uredu..

A sto se tice aspirina..dijagnoza je trombofilija ,tako da ja njega pijem od decembra prosle godine I pit cu ga citavu trudnocu...to je onaj aspirin 100 protect...
Kupila sam maloprije NW Prenatal... :)



Ja sam prije trudnoce pila aspitin 100 protect , jer su mi nakon spontanog uradjeni nalazi, za trombofiliju su bili ok nalazi al su mi bila povisena kadriolipinska antitijela pa sam preventivno uzimala aspirin. Sada nakon prvog UZ sam kontrolisala kardiolipinska antitijela i hvala Bogu bila su negativna pa mi je aspirin ukinut.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 13:38:29   
bambi1

IZVORNA PORUKA: ema08

Jutro user posted image ,

Aidice, dobro nam došla i želim ti laganu i školsku trudnocuuser posted image

Bambi, i kod mene je rizična trudnoća radi prethodnih spontani i radi operacije mioma na materici koju sam imala user posted image . Uglavnom, porodični ljekar ti ne moze otvoriti bolovanje na osnovu nalaza privatnog ginekologa, već moraš donijeti mišljenje ginekologa državne ustanove. Moja preporuka ti je Skerliceva. Stvarno su jako prijatni i korektni i ne prave nikakav problem. Znaju i oni da je i trudnicama to novo pravilo maltretiranje jer umjesto da mirujes moraš hodati po doktorima. Ne trebaš se naručivati, samo odeš i kažeš da vodiš trudnocu privatno i da ti treba mišljenje radi bolovanja. Eto, nadam se da sam ti pomoglauser posted image .

Tackice, ja i dalje zabrinuta iako je rekla da je sve ok. Znaš li kolika je kod tebe dužina grlica, to ti na nalazu piše cerviks. De provjeri kad ti bude pri ruci da uporedim. I moje sunce sinoć bas podivljalo u stomakuuser posted image . Neka luda noć sinoć bila za bebe.

Sammy, amin da bude sve ako Bog da hairli. Čuvaj se i mazi bebicu.

Ostalim trudnicama šaljemo user posted image



Isti slucaj i kod mene, spontani i operacija mioma :( Dr mi je rekla da cu vjerovatno morati na carski jer je i prva trudnoca zbog mioma zavrsila na carski a i zbog oziljka od operacije mioma

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 13:50:16   
lejla80
bambi zar nije praksa da se u slučaju da si porođena na carski prvi put, i drugi put isto porađaš? Pitam jer sam ja u prvoj trudnoći, imala hitan carski, mada sam se mjesecima spremala na prirodni user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *