|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 14:15:57   
bambi1

IZVORNA PORUKA: lejla80

bambi zar nije praksa da se u slučaju da si porođena na carski prvi put, i drugi put isto porađaš? Pitam jer sam ja u prvoj trudnoći, imala hitan carski, mada sam se mjesecima spremala na prirodni user posted image



Ne znam zaista, moje dvije prijateljice su se porodile prirodno nakon carskog prvog. A meni je dr rekla da imam indikacije da ce i sada biti carski?!

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 14:18:39   
bambi1

IZVORNA PORUKA: lejla80

bambi zar nije praksa da se u slučaju da si porođena na carski prvi put, i drugi put isto porađaš? Pitam jer sam ja u prvoj trudnoći, imala hitan carski, mada sam se mjesecima spremala na prirodni user posted image



Ne znam zaista, moje dvije prijateljice su se porodile prirodno nakon carskog, a meni je dr rekla da postoji velika sansa da cu i ovaj put morati na carski?!

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 14:35:13   
lejla80
Uhhhhh...sad si me stavila u razmišljanje. Ove žene oko mene što su se porodile carski prvi put, i drugi su, stim da su insistirale na carskom i prvi put bez ikakvih indikacija, pa mi to ustvari ništa i ne govori,...... eto mi nove teme za čačkanje po ineternetu user posted image user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bambi1)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 17:47:40   
Daliyah92
Nasla malko vremena da odgovorim onima sto su me pitale (ne sjecam se ni ko me sta pitao, izvinite user posted image )
Ime sam dala Dalia user posted image Braco je ispocetka dobro bio prihvatio ali se onda odjednom promijenio, pa je svaki dan predvece uzasan user posted image Vjerovatno mu moja paznja fali ali ne trazi je, nego trazi paznju babe svog i moje mame. A ako ga malko zapostavimo, udara, baca, dere se.. ma jednostavno drugo dijete. Ja tako cesto placem, ne znam sta bih..
Neko me pitao jesam li bila budna na porodu.. Jesam, svo vrijeme. Nisam nista gledala jer stavili su zastor da ne vidim a ne bih ni htjela gledati. Donijeli su mi bebu da je vidim i ja je samo poljubila jer rukama nisam nista mogla iako su bile pokretne hehe.. cijelo vrijeme sam drhtala i osjecala hladnocu u rukama.

lejla, ne mora znaciti da ce drugi porod biti carski ako je i prvi bio. Zavisi od stanja u drugoj trudnoci. Ako ima neki problem koji je bio i prvi put ili neki novi, onda bi trebalo na carski. A ako je sve uredu ne mora. To doktor ocijeni pred porod ili ranije. Kao sto je kod mene bilo. Procitaj malo na netu iz kojih razloga se ide na cr drugi put.


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 18:31:36   
tačkicaa
Ema Meni stvarno nema ni na jednom nalazu nista o grlicu user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 21:11:29   
ema08
Tačkice, ne piše grlic nego cervix. Možda to tvoja dr.ne piše na nalazu. Nema veze, hvala ti u svakom slučaju, a ako koja zna koja je normalna dužina pišite

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 21:19:59   
BubaDara
Hvala ti draga daliyah na odgovoru, ja sam te pitala za to jesi li bila budna i jesi li odmah bebu dobila u narucje. Kad bih morala carski ja bih pozeljela tako pa da bar odmah vidim svoje sunce majušno user posted image
Samo me jos zanima je li istina da poslije toga ne smiješ mrdnuti nogama 24h!? user posted image ja cula tako pa se zaprepastila malo user posted image
ema ni ja to kod sebe ne vidim u kartonuuser posted image Samo mi je na zadnjoj kontroli dr rekla da mi je grlic otvoren s vanjske strane i da za to nema terapije, dala mi da nosim pojas i zabranila odnose. Ja cim sam to cula, ostalo nista ne zapamtih od šoka user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 22:12:00   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: BubaDara

Hvala ti draga daliyah na odgovoru, ja sam te pitala za to jesi li bila budna i jesi li odmah bebu dobila u narucje. Kad bih morala carski ja bih pozeljela tako pa da bar odmah vidim svoje sunce majušno user posted image
Samo me jos zanima je li istina da poslije toga ne smiješ mrdnuti nogama 24h!? user posted image ja cula tako pa se zaprepastila malo user posted image



Ja mislim da je to za spinalnu tako. Koliko sam ja uspjela skontati citajuci po netu user posted image Meni su noge od inekcije utrnule toliko da ih nikako nisam osjecala. Nakon mozda vise od pola sata pocela sam po malo osjecati noge i kad sam ih dovoljno osjecala da se mogu kretati, tad sam i ustala. A nije trajalo 24 sata user posted image Rodila sam u 22h a u wc otisla u 3h, mada sam se i ranije mogla kretati. I nisu mi ni zabranjivali kretanje.
Jedini problem je sad bol u ledjima, ali ne znam nikako jel do anestezije ili do loseg polozaja dok dojim. Prvo su me ledja dole boljela na mjestu inekcije, to je trajalo par dana. A sad me gore nekako zabole ledja pa sve mislim da nije zbog inekcije user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 22:24:42   
mala_sa
Evo i nas user posted image , mm danas uzeo bolovanje pa smo isli kupiti ormar i sto za presvlacenje bebe, super smo sve nasli hB, jos da sklopi pa da slazem stvarcice aBd user posted image user posted image

Leptirice user posted image za kontrolu, ja sam isto pila prenatal!

Nudzejma neka malo i kilica, kad krenes trcati aBd za njih dvojicom vidjet ces kako se tope user posted image .

Mene pregledaju svaki mjesec ginekoloski, bas zbog grlica, al nikad ne govore tacno duzinu, tako da ni ja ne znam koja je to normalna duzina user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 22:28:51   
mala_sa
Daliyah ime je divno 😍😍, a za bol u ledjima, Moze biti i od loseg polozaja pri dojenju, pogotovo ako je dojis sjedeci. A djecak, sad je on tek skontao da beba nece ici dalje, pa dok svari cinjenicu da mora dijeliti babu i mamu user posted image . Probaj dnevno odvojiti bar pola sata da se posvetis iskljucivo njemu, i navece kad dojis bebu pred spavanje upali mu crtani pa nek legne i on kod tebe i tako se mazite svo troje.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
25.5.2016 22:31:13   
agatha
Vecer, user posted image !
Ema08, meni je prosle sedmice mjerila grlic ali preko stomaka i kaze 3,9 mm.
Na forumima sam citala da je ispod 3 mm, alarmantno, tako da mislim da mozes biti mirna,
Nista vise ne zapamtih sta ste pisale toliko sam umorna, Zelim vam svima lijepe i mirne snove! :)


_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 9:24:03   
bambi1

IZVORNA PORUKA: BubaDara

Hvala ti draga daliyah na odgovoru, ja sam te pitala za to jesi li bila budna i jesi li odmah bebu dobila u narucje. Kad bih morala carski ja bih pozeljela tako pa da bar odmah vidim svoje sunce majušno user posted image
Samo me jos zanima je li istina da poslije toga ne smiješ mrdnuti nogama 24h!? user posted image ja cula tako pa se zaprepastila malo user posted image
ema ni ja to kod sebe ne vidim u kartonuuser posted image Samo mi je na zadnjoj kontroli dr rekla da mi je grlic otvoren s vanjske strane i da za to nema terapije, dala mi da nosim pojas i zabranila odnose. Ja cim sam to cula, ostalo nista ne zapamtih od šoka user posted image user posted image


BubaDara ja sam na prvom carskom bila budna, kada su me prebacili u sobu intenzivne rekli su mi da strogo lezim 8 sati i ne ustajem ni slucajno. Zene koje su se probudile iz opste su morale ustati, mene su digli tek nakon 8 sati kratko. I dobila sam odmah caj i supicu i neke keksice jer smijes jesti malo, nisu crijeva bila uspavana

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 9:25:03   
tačkicaa
Ja sam užasno ljuta i nervozna. Jebem ti naše zdravstvo i uopšte čitavo uređenje. Ajde dođi poslije podne, možda te doktorica primi, jer nema termin do sljedećeg utorka, pa da ti da uputnicu user posted image user posted image
Ema Znam, i tražila sam cervix. Tražila sam bilo šta što bi podsjetilo na grlić/cervix. I nema...

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 9:44:59   
Leptirica13
jutro zeniceee...
tackice, ne nerviraj se...nista neces promijeniti..
da imam mogucnost poroditi se privatno, sad bih potpisala...vec mi je muka kad znam da cu morati gore..al,kako nam je, tako je...

zna li neko ima li na GAK-u apartman koji se plati?
cula sam da u vojnoj ima...

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 9:57:17   
agatha
Jutro, zenice! Ja se evo dovukla na posao bukvalno, takav mi je pritisak dolje, prehladih se.
Tackice, znam kako ti je toliko sam se puta iznervirala u ovoj trudnoci... nisam ni sutjela, ali na kraju vidis da opet samo budala ispadnes.
Kako je, tako je, jbg. A za sta ti treba uputnica, za nalaze? Gdje uzimas? Ma samo se napravi "budala" i otidji i insistiraj na uputnici, znas kako popuste kad malo zube pokazes.
Nazalost, nema druge.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 9:59:42   
agatha
Leptirice, ja stvarno nisam upoznata u vezi s tim apartmanima, da li ima na Jezeru.

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 10:00:03   
ema08
Tackice , možda tvoja doktorica ne piše to na nalazu. Možda samo izmjeri i vidi da je ok i to je to. A i mjeri se prilikom redovnog uzv pregleda. Hvala ti u svakom slučaju i tebi i Agathi i Bubadari sto ste se zahmetile i provjeravale...divne steuser posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 10:25:39   
nudzejma
Ema08 mene moja dr.svaki put ginekoloski pregleda i ustanovi da li sam zatvorena i koliki je grlic (odokativno valjda).Moj grlic je trenutno po njoj 1 cm vec od 22 sedmice.Pitala sam je jel to uredu i rekla mi je da je tako vaginalno ali kad se UZ mjeri tj.kad se radi cervikometrija on je dosta duzi.
Tackiceeeeee sabur misli na bebce svojeuser posted image
Agatha i ja sam imala pritisak i cesto piskila i na svoj zahtjev radila briseve i urin i katastrofa.Pijem drugu turu antibiotikauser posted image


_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 10:44:07   
ema08
Nudzejma, meni je sada radila vaginalni uzv jer joj se učinio kraći nego prošli put. Nikad mi nije radila pregled. Koliki ti je bio prilikom uzv pregleda? Jesi li ti zbog toga na mirovanju? Jel bas strogo mirovanje ili možeš lagane šetnje i sl.? Mene je moja pitala gdje ću na more, tako da pretpostavljam da nije strasno ali ja se stvarno trudim da što više odmaram, malo uveče prošetam i malo po kući, ali ništa teško. Ipak sam ovu trudnoću čekala 6 godina i želim da učinim sve da je aBd hairli izvedem do kraja. Hvala i tebi na odgovoru user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 10:49:51   
mala_sa
Mahanje user posted image , zene ne se nervirati, mislite na svoje pilice user posted image user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 10:51:50   
mala_sa
Mahanje user posted image , zene ne se nervirati, mislite na svoje pilice user posted image user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 11:51:27   
tačkicaa
Evo smirila sam se, tj pomirila s tim da mi valja i haj šta 'š user posted image
Leptirice vala i ja bi' da ikako mogu zaobić' ove ljubazne službenike i doktore, ali nema od tog ništa ... Ja nisam čula da imaju apartmani na Jezeru user posted image
Agatha Jeste, za nalaze. Sreća pa odem danas, tako da imam vremena i sutra, jer mi je kontrola u subotu aBd. U Vrazovoj mi karton, pa se gore vucaram. Ma moraće mi večeras dat', inače ću sve s trbuhom ondje sjest' na pod i počet' vrištat' user posted image
Ne znam Ema stvarno, ali i meni je bilo čudno kad čujem ovdje da se pisalo o grliću, a ona to meni do sad nije nikako pominjala... Možda i je sve ok, pa ne pominje, nadam se user posted image
Nudzejma mene samo na prvom pregledu ginekološki 'obradila', doduše vili su do 17.sedmice i uz ginekološli, ali nije bilo pregleda konkretnih... Meni tako draže logično, ali ne znam je li dovoljno ovako? Valjda ona zna user posted image
Mala_sa Mahanje i tebi user posted image Kako autić sluša? JA jutros za dlaku izbjego' kaznu za parkiranje, utekla sam im user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 12:06:20   
nudzejma
Ema08 na prvom UZ pregledu dr.mi nije mjerila grlic.Napisala je grlic 1.5 cm.Ma ja mislim da oni to odprilike pisu mjere osim ako bas ne izmjere kompletan grlic UZ pa upisu pravu vrijednost.Bas sam uporedila sa prvom trudnocom,slicno mi je bilo.Samo sto sam tada imala u 28 1cm a u 30 0.5 cm pa me dr.poslala na strogi mirovanhe uz hrpu lijekova koji zaustavljaju kontrakcije i skracenje grlica(ja te kontrakcije nisam nikad osjetila).Lijekove sam pila do 37 nedelje i strogo mirovala,samo krevet-wc i kontrole na 3 sedmice.Ali eto izdrzalo se hvala Bogu i zaboravilo....A evo sad isto ponavljam gradivo,samo sto ne pijem lijekove a isto sam na strogom mirovanju.Jucer sam bila kod dr.pregledala me vaginalno i kaze beba krupna i teska i dosta se nisko smjestila vjerovatno pritisce grlic(to ja kontam laicki)koji je malo omeksan te da ne bi islo dalje mirovanje je jedino rjesenje.Ja se pomirila i brojim daneuser posted image Samo da sve bude hajjirli....Eto roman napisah o mojoj "omiljenoj" temi zvanoj grlicuser posted image

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 12:52:09   
lejla80
Ola drage moje. Mi upravo sa kontrolice, sve odlično mashallahuser posted image user posted image user posted image Nuhalni test potpuno uredan, al zbog godina, odlučili smo da ipak uradimo Amniocentezu. Mali hematom još uvijek postoji, nastavljamo sa terapijom duphastonima, ali možemo i da hodamo user posted image user posted image user posted image

Ema ti baš zabrinuta zbog cerviksa. Primjetila sam da moj ne upisuje veličinu. Samo kaže uredan. Pa ima li tema o tome na forumu? Mada čovjek se samo nasikira od previše čitanja.

mala_sa, ti već opremaš sobicu, zar nemaš već dovoljno tih dječijih skulica ili voliš sve novo da kupisuser posted image ...ja sam već kolica počela zagledati, a imam dvoja od A , ne smijem mm ni reći o čemu razmišljam. Nisam skontala šta je kod tebe ovaj put, momak ili cura? Tebi svejedno, svakako imaš i jedno i drugo.

tačkice ne sikiraj se previše, tako ti je. Meni je kad sam trebala na prvi pregled jedna sestra rekla da dođem ujutro a onda mi je druga ujutro rekla da mi doktor radi tek poslije podne i da dođem te se ne moram zakazivati jer sam trudna a treća me je popodne vratila jer nemam zakazano....izvozale me ko budalu, a ja na početku trudnoće umorna do besvijesti..., tak da ja kad god ne moram ići lično, pošaljem muža da se on svađa sa njima jer ja nemam snage i ne mogu se nervirati a on riješi sve bez ikakvih problema.

leptirice i ja koliko znam nemaju gore privatni apartmani, al su sobe sasvim pristojne i barem ove u kojima sam ja bila nisu prenatrpane, po dvije ili tri žene u njima, a meni su te cimerke dobro došle, jer smo dosta pomagale jedne drugima, s obzirom da sestru ne možeš uhvatiti ponekad ni pomoću trikova heh. A što se doktora tiče auuu...nemam baš neko pretjerano dobro mišljenje, jer mene je pregledalo dosta njih, tzv. stručnjaka da sad ne idem u detalje i ne opterećujem vas džaba s tim.,, jer nema od toga neke posebne fajde.

agatha probaj sa onom brusnicom iz apoteke, neka njemačka, čini mi se, meni je odlična kod tih urinarnih problema.

Ostale user posted image user posted image ..idem sebi skuhat jednu kaficu da u miru popijem dok moj indijanac nije stigao iz vrtića..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
26.5.2016 13:20:29   
samy_lo
kako ste mi zenice?
Evo morasoh popiti jedan apaurin,iako ga izbjegavam.Moj otac je jako lose,prvobitno oboljenje mu je preslo i na pluca i na nadbubreZnu zlijezdu..patnja..da bar nema bolova,ali mora i to trpiti..molim boga za najbolje,nadam se da ce mu doktori bar pomoci ato se tice bola,pa da malo se razrahati..molim Allaha da bude tu kad budem donijela na svijet malo cedo..izvinite ali moradoh se nekom izjadati

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *