|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 11:11:48   
Leptirica13
mala_sa, masala...raste beba...lete dani..vidim po sebi...neka ste se odmorili..I nauzivali...
Tebi bas usitnilo...jedva I ja cekam...moj mi decembar dalekooooo

search...e jesi li se najela lubenice...kako si to slatko napisala, mogu te zamisliti user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 13:30:27   
BubaDara
Pa gdje ste moje drage trblice??? user posted image user posted image
i male slatke bebice??? user posted image user posted image user posted image
Falite mi brate kad ne pšemo svaki dan user posted image
lejla80 od srca ti želim urednu kontrolicu i da ti dozvole male bar šetnje da izviriš na ovo sunce divno user posted image Izdrži još koji dan user posted image
Daliyah92 drago mi je da je na kraju dobro prošlo i da se brže oporavljaš nego prošli put, još malo pa ćete vi fino u šetnjice user posted image Ček, jesi li bila budna tokom carskog onda? Kako to izgleda? Daju li ti bebu odmah u naručje? Ako bi mogla bolje da nam opišeš bila bih ti zahvalna user posted image a i sve ostale koje prvi put treba da rode vjerovatno isto user posted image
minie znači da se pripremimo na ožiljak bio to cr ili prirodno? user posted image user posted image Strašno zvuči nekad ali što ti kažeš vrijedi za mirišljavo sve user posted image Drago mi je da bebica sluša i želim ti što brži oporavak i uživanje u toplom ljetu user posted image
tačkice ma nama uvijek fino u TK, ovaj vikend smo mahalale svugdje, ima se dosta rodbine za obići, a brate svi mi pripremaju nešto samo za mene da jedem, pa imam osjećaj da se svaki vikend vratim 1-2 kg deblja user posted image
A uhvatit će i tebe euforija oko shoppinga dok se paša odluči je li paša ili hanumica user posted image Nisam ni ja bila baš zagrijana dok ne saznadoh da je cujica user posted image a sretnem u subotu prijateljicu i tako priča išla kolegici na babine i kaže kod sina joj sve roze, pitam je pa zašto user posted image kad ona kaže da su joj cijelu trudnoću govorili da je curica a na kraju kad je rodila dječak user posted image user posted image Sad baš kontam da i dalje ostanem pri tome da kupujem sve bijelo, bež i sivo user posted image mada me vuče uvijek na roze stvarčice user posted image
Meni bi to bio šok, ja bi sve mislila da su mi zamijenili bebu s nečijom user posted image
mala_sa zar nas opet čeka kiša??? user posted image Drago mi je da ste fino odmorili vikend user posted image ako Bog da sad će tebi treća srećica u naručje user posted image a kilice će otići i prije nego misliš, ti imaš mashallah tri trake za trčanje hehehehe user posted image user posted image
Planiram i ja skoknuti do Osijeka, tamo ima H&m, C&A, kik, carter's pa da se još dopremimo aBd, ali to ćemo kad svi budu na moru, da i mi malo dušu ispunimo bar shoppingom user posted image Ovo sam samo naletila na fb, pa fino izgleda, mislila sam takav jedan set kupiti samo za iznošenje iz bolnice aBd user posted image
search nek si ti se nama javila samo da se pohvališ hehehehe user posted image user posted image You evil person user posted image
leptirice sretno na kontroli sutra user posted image user posted image vrijeme baš leti i meni se čini tako, ali neka, brzo ćemo onda i mi držati svoje mrvice u naručju user posted image user posted image
Grlim vas sve i mazite pupice od mene user posted image user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 13:46:05   
lejla80
Zamalo ne napisah jutro, al meni je dan tek krenuo user posted image user posted image Kako ne radim, sve mi se poremetilo, navečer tumaram al zato preko dana moram nadoknaditi. Moram se potruditi da preko dana ne spavam, al to je baš nezgodno zato što trebam ležati što višeuser posted image

Što se tiče krvarenja ono je prestalo isti dan, čim sam počela koristiti terapiju, hvala Bogu.

Koliko skontah ima vas prilično pred kraj trudnoće, zavidim vam heheh....Mala sa, jel to treće na putu mashallah, ti si za mene junakinja, moram priznati.

Gdje nađoste lubenicu, valja li išta, ja moram priznati, nisam ih ni primjetila, inače mi se ništa živo ne jede. Mislim nije mi to krivo jer sam se u prošloj trudnoći udebljala kao slonica, dr. mi zabranio i voće u osmom mjesecu da jedemuser posted image Najgore što imam problem da smislim šta skuhati za ručak, nedostaje mi ideja jer mi je apetit nikakav... Jadni ovi moji u kući sa mnom user posted image

Eh eto da dalje ne kukam hihi, ja stara trudnica, sve mi živo fali, al makar sam se mučnina riješilauser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 14:05:55   
lejla80
Vazda mi je bilo krivo što H&M i C&A nemaju u Sarajevu, jer su stvari za bebice predobre a povoljne s obzirom na kvalitet. Al zato nahvatam ove rodbine što idu vani pa naručim šta mi treba.
Ovdje sam slaba na Lindex, na njihove boje i dezene, bolje mi je da ne ulazim tamo, al imaju predobra sniženja user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 15:56:46   
BubaDara
hehehe super, javi kad je sniženje u lindexu da i ja zapucam u Tuzlu user posted image
Samo ti odmaraj, dok ne prođe sve dobro i na kontroli user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 16:00:49   
Vrtni patuljak
Hej dragi moji, znate mene, ja se javljam svako deset dana ali citam sta pisete user posted image
Cestitke novopecenim mamama nek ste svi skupa zivi i zdravi!

Ostalim trudnicama sretno!

Ja se osjecam super, ko da nisam trudna, a beba se nesto slabije mice u zadnjih par dana, pa sam malo uspanicena, a glupo mi da za svaku sitnicu idem doktoru, svakako je kontrola u cetvrtak aBd. Jel mislite da trebam ici doktoriu ranije? Mice se svaki dan ali nekako po malo i ne bas cesto.

Eee nije se ni rodila a vec me izbija iz cipela user posted image

Ljubac za sve vas drage moje

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 16:28:45   
tačkicaa
Da vas i ja pozdravim pred konačni polazak, fala Bogu user posted image
BubaDaro Ja samo čekam kad će počet' moj period brzog debljanja, to će baš bit' zanimljivo user posted image I kod mene je kolega baš pričao, svo vrijeme govorili muškić, oni sve zbavili, sobu okrečili u plavo, oni šorčići, ovo-ono, kad se kaže rodi pišuljica user posted image Zato ću ja samo raznih ponjavica pripremit' i šta god došlo, dobro došlo user posted image
Vrtni Ja mislim da je beba dobro, ako je mama dobro. To je moja trudnička filozofija user posted image Ne vjerujem da je to neki belaj, malo se dijete uspavalo, neka ga user posted image
Lejla Ja kako skontah i ti imaš jednog gerilca, tako da i ti dođeš kraljica, skoro k'o Mala_sa, bar u odnosu na mene npr user posted image
A ti Search da se sramiš user posted image I đe ih nađe slatke u ova doba? user posted image
Emaaaa Ima li tebe ?
Mahanje svima i halalite ako koju preskočih user posted image

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 18:43:17   
search
E vjerujte da mi je sve uzmirisalo od nje hahah, halalite mi bila sam tako uzbuđena morala sam to da šerujem s nekim user posted image user posted image bgm bas slatka bijese, ima svađe vidim po prodavnicama, a mi et naletili u Konzumu na neku cetvrtinu pa uzeli sam da smeknemo user posted image
Evo tek sjedoh kuci, premorena, gdje sam danas sve stigla i sta sam sve pojela bolje da ne pricam haha, sad raspolozena samo za izvalit se :)
Ne smijem se vise vagat drage moje, a ni hamljat plaho, ja il sam sanjala il vaga nije tacna, zadnji mjesec da sam dobila tri kile, valja mi izdurat jos mjesec i po da ne dobijem vise, necu da pređem desetku ionak sam bebelaaaa user posted image
Lejla, H&M odjecicu imas u tiffany i u Sa i u Ze :) viđala sam bas preslatkih stvarcica ovdje u radnji na Dobrinji u velikom Konzumu, jos sad im je snizenje neko, bolje pohiti :)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 19:45:14   
Vrtni patuljak
Tackicee Ma to je i moja filozofija, sve kontam da bih osjetila da nesto nije ok, a s druge strane kad skontam koliko sam bila ubjedjena da je djecak, a ispade curica... mozda ipak da se ja ne oslanjam na svoj materinski instinkt user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 20:01:11   
lejla80
Buba Daro ma važi, ja to pratim veoma marljivouser posted image user posted image

Vrtni patuljak, razlog za uzbunu je tek kad bebicu ne osjetiš neko vrijeme, a inače imaju manje prostora za kretanje što je trudnoća veća, sad ne znam tačno kolika je tvoja. Mene su znali sa CTG a poslati da nešto pojedem, da hodam uz stepenice i radim čučnjeve da razbudim malca kad se uspava pa eto nije zgoreg znati, kad poželiš osjetiti curu.

Moja Tačkice znaš ono što kažu, jedno ko ni jedno, ja u to sto posto vjerujem kad vidim ove moje ženice kako šize oko mene, a tek trudnoće, barem ove moje razlika nebo i zemlja, sto si stariji to je teže, a ja sam baš napravila veliku razliku..

Searc znam za Tiffani, al tamo i nije baš neki izbor, al našla sam ja H&M u Kuparima za Prvi maj, jedva su me istjerali iz njegauser posted image user posted image ....steta sto mi je prerano za kupujem za ovu mrvu u stomaku, tek tad bi bio belaj..

Et, ja ovdje dođem ko svakom loncu poklopac, al šta ću kad imam previše slobodnog vremena, ništa ne radim po kući, osim oko ručka, sve ostalo obavlja mm, valjda će mu poneka navika ostati i poslije trudnoće hehhe

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Vrtni patuljak)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
23.5.2016 21:10:54   
mala_sa
Eh i mm i ja konacno popismo nasu kafu u miru user posted image .

Vrtni patuljak, moja cura se isto zna tako nekad umiriti, pojedi kakvu jaku cokoladicu, ili popi hladan sok od narandze. Jel ti poseljica na prednjem zidu? A mozda se i okrenula drugacije pa ne osjetis vise bas svaki pokret. U biti vazno je da ne prodje vise od 6 sati a da je ne osjetis.

Lejla uzivaj dok tm pomaze oko kucnih poslova, i ja bas profitiram u trudnoci s te strane user posted image user posted image . A mi smo planirali troje djece, al to trece je bilo u planu tek za 5-6god, al ne bi zapisano tako user posted image user posted image

Search nasmiga mi lubenicu, sutra aBd moram do turske radnje da nam kupim, njihove su uvijek slatke i dobre user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 6:44:11   
winky_sa
Jutrooooo, nije m dugo bilo a vidim vi ste mi se fino ispisale pa da krenem redom user posted image
Blossom cestitam, bebi zelim dug i sretan zivot a tebi sto brzi oporavak
lejla80 drzim fige da ce ti doktor dozvoliti setnje vec na slijedecem pregledu
tackicaa Mene ovo vrijeme nervira pravo a i beba pospana, pravi mali mtereopata. Jedva cekam pregled tako da sam sva u odbrojavanju dana user posted image
mala_sa super za urednu kontrolu i naprednu bebicu.
search Otkud lubenica??
Svim ovomjesecnim terminusam zelim brze i lagane porode. A ostalim user posted image saljem user posted image user posted image

Eto ispisala sam se ukratko nadam se da nisam koga zaboravila...p.s. cak sam i kopirala tekst prije slanja za svaki slucaj user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 8:15:53   
Leptirica13
BubaDara ,HVALA..spremni smo za pregled...I jedva cekimo da odemo danas..
Pozelili smo nase dijete da vidimo user posted image user posted image user posted image
I,naravno,da dobijemo jednu fotkicuuser posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 8:25:06   
tačkicaa
Dobro jutro svima vama drage moje dame user posted image Evo ja se nekako dovuko' i sad još samo sačekat' da prođe radno vrijeme user posted image
Search Džaba ti se sad izvinjavaš, kako si je samo juče' opisala, ja se sva zabalila user posted image A mene sve strah kupovat' sad to neko voće, kontam nije slatko i dozrelo, a ja bi' se svakako upucala i pojela cijelu user posted image Koliko sam samo breskvu pojela,a samo izgleda i miriše k'o breskva, al' džaba ne popuštam user posted image Pa šta si ti kontala? Da ne pređeš 10 kg do kraja? user posted image Meni to nešto nemoguće, koliko god žene govorile drugačije user posted image Ja već skoro 5 dobila, a tek prošla pola user posted image
E moj Patuljče onda se prava našla da ti iznosi filozofije, ja čitavu porodicu ubijedila da je paša i ime dala i par cura mu našla user posted image
Lejla Pa kolika je to razlika kod tebe? Kako napriča, ja sad kontam imaš 58,5 godina user posted image
Mala_sa ja haman moram malo isčitavat' te posteljice i položaje, taman sam mislila da sam skontala, i sad se opet zbunih user posted image Posteljica na prednjem zidu? Šta to znači user posted image Molim da mi se ne smijete, meni je rečeno od strane vas da smijem sve pitat' user posted image
Winkiiiiiiii Pa đe s' bona? user posted image I mene ove promjene izludiše, pomiješam ne gledajući i izađem u čizmama na skoro 30 user posted image I ja jedva čekam subotu aBd, samo što moram prije toga nalaze kontrolisat', a tome se baš i ne radujem user posted image Kad je tebi kontrola?

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 8:26:39   
tačkicaa
Leptirice Sretno na pregledu user posted image Nagledajte se user posted image Ja se svaki put posebno sredim za pregled,kontam i beba će mene vidjet' user posted image Uživaj user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 8:34:00   
Leptirica13
tackice...ako vjerujes, tako je I kod mene... user posted image user posted image user posted image
Jutros sam pola sata bila pred ormarom..cak sam I neke male potpetice obukla..ko nikad...da sam tip top user posted image

U 11 nam je pregled..I ne mogu da radim,ako vjerujete..evo s vama piskaram..malo sam uzbudjena jer ne znam hocemo li raditi double test, nuhalni..hoce li nam reci da nas vise nece voditi..svasta cemo danas saznati..
Double nam je rekao da cemo raditi ako nestane ona gest.vrecica od druge bebe..a nuhalni nije spominjao..

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 9:34:07   
mala_sa
Jutroooo user posted image , kod mene je dns red za kucne poslove i ne radujem im se vala ni malo user posted image

Tackice samo ti pitaj user posted image . Posteljica moze biti na prednjem i zadnjem zidu, ili na uscu. Kad je na prednjem zidu onda je ona kao madrac za bebine udarce i ne osjete se bas tako jako pod rukom, kad je na zadnjem zidu onda je na ledjima i beba je prva ispod koze pa se bas osjeti svaki pokret pod rukom. I na uscu kad je onda se ceka da se podigne ili se radi cr.

Leptirice sretno na kontroli, nuhalni ces sigurno raditi, jer poslije 14 sedmice se vise ni ne mjeri. Nadam se da ces rijesiti misteriju sa doktorima, meni je Divanovic ekstra, ne znam jesi li razmisljala o njemu?

Sad vam masem pa se pisemo opet user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 9:56:46   
winky_sa
Tackice meni kontrola aBd u ponedjeljak, a i ja imam vaditi nalaze ovih dana. Mozda se i budemo druzile po hodnicima u neznanju user posted image
Leptirice sretno na kontroli. I ja vjerujem da ce ti mjeriti ni nabor. Meni je dr u 12 sedmici radila double test.
Puno vas pozdravljam.....

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 10:03:16   
Leptirica13
mala_sa, hvala...
Sto se tice Divanovica, na pocetku svog puta borbe za bebu sam bila kod njega nekih 4-5 mjeseci...ali,nakon jedne recenice sam zatvorila vrata..
Iako, ne sporim njegovo znanje, dobar je doktor..al, nismo se nasli..

Vidjet cu, kad dodje vrijeme ...nesto cemo skontati..

< Poruku je uredio Leptirica13 -- 24.5.2016 10:04:51 >


_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 10:48:01   
ema08
Jutro bebele [sm=nosecka.gif
Leptirice, sretno na kontroli. Ja sam ti neki dan pokušala poslati pp vezano za vođenje trudnoće, ali izgleda da nije prošla user posted image . Meni trudnoću vodi dr. Abadzic i ja sam zadovoljna.

Blossom, iskrene čestitke 🎊, bez oporavak i sve najbolje želim ti od srca .

Mi smo od jutros već bili u Skerlicevoj radi bolovanja. Juče smo bili na kontroli. Sunce malo poraslouser posted image . Sad imamo 675 gr. user posted image . Samo me doktorica pravo prepala. Učinilo joj se da mi se grlic počeo skracivati, pa mi je radila vaginalni ultrazvuk i onda rekla da je ok 3,5 cm. Nije mi preporučila ni strogo mirovanje ni neku terapiju pa se nadam da je ta dužina normala mada sam i dalje malo pod utiskom pregleda i straha koji sam osjetila kad mi je rekla da joj se cini da je skratiouser posted image . Jos nam je dala da uradimo oggt test. Ja dobila 3Kg.od početka trudnoće user posted image .

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 12:06:43   
agatha
Pozz drage trudnice, Evo i nas dvije, hah, neka trka-frka, nikako da uhvatim vremena za pisanje.Nadam se da ste sve dobro, sve sam iscitala, ali memorija nula bodova.
Novim trudnicama zelim dobrodoslicu. Lejla80 u istim godinama smo rodile i opet cemo ako Bog da!user posted image Zelim ti sto laganiju trudnocu i porod, tu smo negdje i sa godinama, mislim da sam ja ipak starija hehhe. Na Jezero se ne moze odnedavno prije 36. sedmice, osim ako je u pitanju rizicna trudnoca, to oni odlucuju. Isla sam i ja dondavno.
Bloossom cestitam, bebici zelim dug i lijep zivot a tebi brz oporovak.Uzivajte maksimalno zajedno. Ema08 super za urednu kontrolu a zasto oggt test preventivno.
Leptirice sretno na kontroliuser posted image .Tackice i ja vala ne volim soping da moze kako samo u kucu dociuser posted image
Eto moje vi, ne znam jesam li nesto zaboravila, helem sve vas grlim, mazite pupeuser posted image


_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 12:22:36   
Arijana2
Pozdrav user posted image čestitke trudnicama koje su već postale mame i dobrodošlica novim ,da sve prodje hairli dobro.Mene je boli ova trtična kost jer samo ležim na leđima ne mogu na stranu nikako mi ne odgovara.Djeca su hvala Bogu bila na broju kad sam se probudila samo sto sam ja doživjela stres user posted image Mene sad sve vise strah kod ginekologa neka me panika hvata :)

< Poruku je uredio Arijana2 -- 24.5.2016 12:24:30 >

(odgovor članu agatha)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 12:31:02   
lejla80
Pozdrav žene...šta se ovo raspuhalo danas, ovo vrijeme bas nikako da se ustabili.

Leptirice, danas pregled,možda te oni upute nekome, sa kim blisko sarađuju. Ja sam iskreno najviše pohvala čula za Divanovića, jest da ima on tih svojih izjava. Moja se bliska prijateljica opet kune u onu Dizdarevićku, jest da sam i o njoj čula svašta, al eto njoj je dvije trudnoće vodila i maksimalno je pripazila. Jedno vrijeme su dosta hvalili i onu Imširiju, al nisam odavno ništa čula..et.. ma nek sve tebi bude hairli aBd, lahko ćeš za doktora.

Tačkice nemam baš toliko, samo 36 al izgledam puno mlađeuser posted image , al dovoljno da moram raditi sve žive pretrage, a najteže mi pada amniocenteza user posted image

Ostale bembele da vas ne nabrajam, nadam se da ste sve dobro, ne umarajte se previše user posted image


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu ema08)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 12:38:32   
lejla80
agatha, nemoj mi reći da ima ovdje neko i od mene stariji user posted image user posted image

Onako pitam za Jezero, iskreno nisam planirala tražiti nikog gore, jer sam se u prošloj trudnoći polomila razmišljajući kod kojeg ću doktora a na kraju, me porodio onaj za kojeg iskreno nisam do tada nikad ni čula. Ovaj put idem u DZ, i uzdam se u drago Boga i njegovu pomoć.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - Maj
24.5.2016 12:53:31   
agatha
Ima, ima, Lejla, heh! Ja imam punih 37 a prvo dijete sam rodila 2011. u januaru, al krajem.user posted image I ja idem u DZ, a isla sam eto nekoliko puta i gore... Potpuno te razumijem, najbolje se u Boga uzdati, Ja sam radila amnio, pa ne znam sta da ti kazem, tesko je biti pametan ali ne vjrujem da bih radila sad kad sve saberem al eto, ne zelim te prepadati... samo treba vise toga uzeti u obzir. Ako te nesto zanima, pitaj. user posted image

_____________________________

"Vrane vade oči jedna drugoj, ali se razumiju, teško golubu koji se umiješa među njih, moj hakime! Obje će se okrenuti protiv njega i srediti ga, pa se onda opet obrušiti jedna na drugu. Ali golubu neće oprostiti, ni to što je golub, ni to što se umiješa

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *