|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 11:30:22   
tačkicaa
Nista za bebu ti ne nosis, kako znam. Ja samo stavila jednu tetra pelenu, nek se nadje.
Ljudi mene ce haman neka depra smlatit', k'o sto vidim user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 11:37:58   
winky_sa
E pa super , taman da mogu poceti pripremati torbe user posted image
Uspjela sam uzeti uputnicu za ctg, nadam se da mi je jedna dovoljna. Jel vracaju uvijek, ili mi treba nova svaki put... Bas sam smotana user posted image
Tackice nemoj se sikirati, nema depresije. Uzivaj, jos malo i eto ti tvoje user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 12:00:43   
tačkicaa
Winky Ja sam prvi put ponijela veliku uputnicu za bolnicu (dobila je od porodicnog ljekara) i tu za ctg(iz dz Saraj Polje iako nemam ni karton gore). Ali tu malu za ctg nisam ni pokazivala dok me nisu na blagajnu poslali. Tu su mi je uzeli. Od tad idem samo s velikom i svaki put mi je vrate. Pazi samo da ti na blagajni ne uzmu, trazi je nazad, reci da vrijedi do poroda. Imas li veliku? Ako nemas mozes je i kasnije dic', za prvi put mozes i sa malom. Valjda nisam ovo puno zapetljala user posted image
Ma sve znam, ali valjda hormoni nesto poceli divljat', sve mi cudno i haman strah od novog user posted image

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 12:19:59   
winky_sa
Nisi zapetljala, hvala ti puno. Dobila sam svakakvih uputnica, veliku malu i za bolovanje user posted image
A vjerujem da su hormoni, priblizava se termin a nema naznaka. Bit ce to sve super, vidjet ces. Cak i bolje nego sto ocekujes. user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 12:37:52   
NARI
Dan zenice! Evo da vam sarnem, da me ne zaboravite. Pocela sam raditi i odmah prvi dan ponovo pokupim virozu od kolegice iz kancelarije. Pa ni od prve nisam ozdravila....jesam neki peh u zivotu, nista me ne zaobilazi.
Vidim da i vi dwverate s kojecime.
Tackice, zao mi sto se brines...ako ce ti biti lakse, i meni s prvim djetetom je u 9.mjesecu radjen samo ctg. Uzv nije. Vaginalni Pregled sam imala samo na dan termina. Al zato kad je porod krenuo, cetiri dana nakon termina, nema ko mi nije ruku gurnuo, da izvines.
Bejbibi, neka ti je sretno! Nadam se da je kcerkica bolje.
Bebice, malo vise pazi na sebe. Mozda si od uzbudjenja, zbog povratka muza, tako reagovala.
Lejla, sretno sa ogtt! Mislim da bih ga i ja trebala raditi, a i pitati za te neke briseve. Jbg , dva doktora ne vode, a nijedan ne reaguje ni na dugotrajnu prisutnost bakterija u urinu, niti me upucuje da iradim bilo kakav bris, a imam i dijabetes u porodici, ali niko nista... Sve cekam, nije mi bas prijatno da ja insistiram na tome. Ali izgleda da cu morati.
Ostale zenice, sve vas pozdravljam.

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 13:22:25   
samy_lo
hello bembele
Tackice ja sam davno spakovala torbu,rekoh moze krenuti...Tacko i ja cu sutra na Jezero kako da te prepoznam :D

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu NARI)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 13:32:41   
tačkicaa
Samy Umalo da ti kažem da me možeš prepoznat' po trbuhu user posted image Imam naočale, pokupiću kosu, jer već vidim da mi je mrsko da je perem user posted image A ostalo ništa ne znam. Kako ja tebe da prepoznam? Možda ti znaš šta ćeš obuć' user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 13:36:57   
samy_lo
e sto si tice oblacenja TACKO ja ti nikad ne znam sta cu obuci...ali velika je mogucnost da cu obuci bordo pantalone

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 13:54:44   
lejla80
Helo i do mene..ajde bujrum kahva user posted image , meni prva danas, evo tačno mi nije dobro, da izvineš Tačkice user posted image
Ogtt završen hvala Bogu, još da rezultati budu dobri i taman. Od svega meni najteže pade sjedenje od dva sata, ukočila sam se na onoj stolici u DZ, al ne dadoše mi da prošetam haha

Bejbibi sretno draga. Nemoj nas zaboraviti hodajući po Sloveniji user posted image

Nari pa ti si baš osjetljiva, piješ li štogod za imunitet, kakve trudničke dodatke ili slično? Kako je raditi? Pa pitaj za te bakterije, mozda je nešto malo pa zato ni jedan od doktora ne reaguje. Ponekad ih nije zgoreg i napomenuti.

Winky jel i ti ideš na Jezero? Imaš li doktora gore?

Tačkice i Samy sretno sutra i da se sretnete.

Eto odoh kufat user posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 14:27:23   
tačkicaa
Samy tu smo neđe, kod mene se obično obuče ono što prvo spadne iz uredno posloženog ormara user posted image Ali sad od kako sam trut, navučem ono što najlakše sklizne. Joj ne znam šta ću s obućom, kupila sam nekakve cipele dva broje veće nego inače, i opet me ubiše user posted image Užas!
Eto, možda nam i Winky uleti sutra , zbavila je uputnice user posted image
O Lejloooo obavljen nalaz, ha? Svaka čast, vid' što si vrijedna kad moraš user posted image Koje si ti godište? Mislim da tebe nismo pitale, tj.o godištima smo pričale prije tvog dolaska user posted image Sad kad ispadneš mlađa od mene, a tu kukaš user posted image A nalaz že bit' dobar, a i ako ne bude to ti je par heftica malo da se strpiš sa hranom. Šta se ustvari ne smije jest'? Šećer?
Sinoć sam sanjala da mi se bebče rodilo, i ljudi mi javljaju user posted image Kontam kako bez mene prođe user posted image Ali kad god sanjam, bude muško user posted image Ja ne znam kako bi' se sad opet navikla na pašu user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 14:42:25   
amelaaaa
Hej debeleee user posted image Kako ste, vidim ove pred termin najaktivnije user posted image

Kod mene na kontroli sve ok, malo "ulozivo" pa mi rece dr.da mirujem i da muz spava u drugoj sobi user posted image user posted image A posto vise mirujem na poslu, nego kuci s bebacom, ispade da mi se status ne mijenja na bolovanje, samo je muz deloziran user posted image
Nadam se da nece biti komplikacija nikakvih do 9tog user posted image

Lejlo super za test... Pisi rezultate cim saznas user posted image samy i tackice nek ste vala u procesu pakovanja...dobro ste izdrzale, ja pakujem kesu cim udjem u 9ti. (da, kesu! veliku od biMga hahahah kod nas u Tz ne daju nikakve torbe) user posted image

Nari brzo ozdravi..bas mi je zao za virozu :(

bejbibi sretan put, valjda ces se uspjet odmoriti i nadoknaditi noc :)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 16:59:36   
lejla80
Ah nisam govorila godište al jesam broj godina, isto ti ga dodje. Ja sam Tacko moja 80. godište, teško da si starija hehe....eto nešto kontam o tom vašem susretu, pa eto koja hoće da bidnemo frendice na FB nek se javi u pp, možda se gdje i sretnemo ;)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 17:43:06   
tačkicaa
Eto ja sam ti se javila, ne znam samo prodje li poruka... Ne sjećam se da si govorila o godinama, ali eto Bogami jesi starija user posted image Al' opet, nisu to neke godine za toliko kukanje user posted image
Meni dijete haman u grlo doslo a bh-kontrakcije ne popustaju. Jedva dahcem jbt. Haman da hudo ne zna na koju stranu treba izac' user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 19:30:15   
winky_sa
Lejla e vjerujem da ti je bilo dosadno, ja sam za ta 2 sata cijelu bateriju potrosila na mobitelu user posted image
Tackice zvrnda mala user posted image po stomaku user posted image
Ja necu sutra na ctg tako da ceo se upoznavati neki drugi put, naredne sedmice user posted image . ides li na vjezbe jos uvijek? Ja sam danas vec treci put zaredom slusala isto user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 22:54:04   
Bebica11
Lejla super za nalazuser posted image meni je neka nana dosla pa me zapitkivala u toj cekaoni. Insan ne može biti drzak al nije mi bilo do priče al nekako mi se i sazalilo na nju ostavim ono što sam čitala udjem u priču. Ispričala mi cio život pa sam se nasekirala taj danuser posted image tako da je čekanje najgore... A na poslu terorisu klijentiuser posted image saradnice su fine :) al eto čupam se.

Tačkice koje si ti godišteuser posted image

Amela i ja se kuci više gibam nego na poslu. Tačno ne znam gdje mi je lakše. Kući veša,kuhanja,samo me neki posao zove :)

NARI da brzo ozdravis aBduser posted image i meni je muž bolestan samo se bojim novog kruga tj da on ne nosi drugačiji virus user posted image

Ja sam danas bolje hB. Malo smo šetali vani malo sam umjerenije radila i kuhala i bolje se osjećam. Jučer sam puno veša prala i sušila pa neka čorba pa pita...uveče mi puls (inače ubrzan) bas skočio osjećam treperim sva.

Uglavnom izbacila sam kahvu ponekad samo kapucino na poslu popijem. Pijem limunadu i jogurt voćni jednom dnevno i tu je pritisak 120-130 nije prelazio hB. Čitam po netu ima ta kalijumova sol pomaže. Pa malo sam istražila kalijom bogate namirnice i to forsiram u ishrani. Kilaza mi miruje ne primjećujem vodu il da nesto debljam naglo sad..smirilo se. Sad pogotovo preko 30 sedmica i žgaravica me ponekad muči pa umjerenije jedem...i tako.



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
22.9.2016 23:35:02   
lejla80
Bebice ma i meni su se neki prislepali, prodaju jaja od prepelice, hajde možda mi i zatrebaju a usput sam ubila malo vremena. Drugi krug vađenja krvi mi je teže pao, valjda gladna i žedna, jedva sam se do pekare dogegala. Meni inače teško pada glad.

Tacko i ti si se uskukala bre, najgora si haha i nisam dobila poruku, možda je do mobitela, vidjet ćemo ujutro kad upalim računar aBd.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 10:53:12   
lejla80
Jutro debele pa gdje ste vi? Jeste li se naspavale? Kako deverate sa stomacima dok spavate? Ja svog jedva smjestim. Neki dan me komšinica sva zbunjena pita, zar se nisam porodila. Kad joj rekoh da mi je termin tek u decembru, žena zanijemila user posted image Eto tolšašna sam hahahh, a redovni komentari kad me neko sretne ko me ne viđa redovno su "Jedva te prepoznah" user posted image

Danas vas nešto puno ide na preglede...ehhh iščekujemo dobre vijesti aBD user posted image
Moj mališa i ja ćemo malo skoknuti do Ze, dok je još malo finog vremena da se družimo sa nanom. Danas punim 30 sedmica pa će poslije biti teže izvodivo..

Agatha i Daro, šta ima kod vas, jel se šta promijenilo sa curkama?

Tačkice nema poruke, sad ću ja pokušati tebi da napišem ;)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 10:54:08   
winky_sa
Jeste mi se usutile, moram ja da kafu pristavim, a cak nije ni vikend...
Tacko i sammy jeste li uspjele doci na red za ctg? Upoznale? user posted image
Lejla jesu li ti bili nalazi oggt testa?

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 11:33:03   
lejla80
Jel vama šteka rr, kod mene se uzasno sporo otvara?

Winky danas mm ide po nalaze i doktoru da očita. On će to nekad oko dzume pa evo i ja očekujem da vidim kakva je situacija? Ne upitah te zašto si ti radila? Jel imaš u porodici ili je babara i kod tebe velika?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 12:02:29   
tačkicaa
Ma RR na guranje nešto danas...
Eto ja konačno kobajagi pregledana, za 3 minuta nakon ne baš kratkog čekanja. Eto kažu da je sve ok, ali nema vala nikakvih posebnih informacija user posted image Al' hajde, bitno da je sve ok user posted image
Samy Jesi li ti malo kasnije došla? Oko pola 10? Bordo hlače, imaš šiške i ni kilu viška user posted image ?
Bebice Ja sam 88' godište user posted image Pa eto kako ni ja nisam neka djevojčica user posted image
Lejla Evo jedva sam doprla do poruke user posted image Očekuj zahtjev user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 12:15:54   
amelaaaa
Samo da se prijavim i pozelim vam lijep vikend user posted image Da iskoristite sunce za setnjice i neke divne porodicne trenutke user posted image user posted image user posted image

Ove dvije septembarske terminuse, sretno vam ako krenu prave kontrakcije user posted image Da sve bude u redu :* :* :*

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 12:26:58   
samy_lo
helloo
TACKO ta sam ja dobro si skontala..a koja si bila ti samo sam jednu zapazila sa naocalama u narandjastoj tunici

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 12:43:30   
Leptirica13
hej zenice...vidim veselo vam...ja danas idem endokrinologu..a sljedeci petak,aBd, ginekologu...
zna li neko sta nam treba od papira za naknadu? al,ono, po redu..gdje prvo idem..itd..znam da ima jos fore, al da vidim mogu li sta odraditi prije poroda, a ostalo muz, naravno..
koliko sam skontala, ima tona dokumenata..

ako ima voljna neka nam friska porodilja da napise...I to da je iz sarajeva (ne znam jel razlika po gradovima)...I jos bolje ako je opstina Novo Sarajevo :)

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 12:51:40   
bejbibi
Cao zene ,evo i mene .nesto sam vas na preskake citala .juce me put smorio nisam imala snage nizasta.jutros kod ginica pa dok sam sve odradila sat ipo..pregled,bris,krv ,urin.valjda ce bit ok ..ovako izgleda ok.nije mi reko pol ,kaze kad dodje neki nalaz pokazat ce sta jeuser posted image nisam shvatila koji.jel od brisa il krv nemam pojma ...
A bas sam htjela da saznam pol

Nisam se nista raspitala za porod jer sestre u ambilanti nisu znale ,kazu u bolnicu se trebam raspitati pa cu mozda u pon otic .

Ma TACKO kakvi odsad da budem ovdje,hoces ti da ja izludimuser posted image to je jos 5 mj ...uh ,uh ,jezik prekrizla ccuser posted image ...ma prvenstveno sam dosla zbog A.ona u utorak ima pregled kod alergologa jer smo imali jednu situaciju snjom od marta ,ne do Bog nikome .pa sad svako malo ima kontrole.i menw za danas narucila sveki a i utorak pa sam ja skontala da mi je bolje danas..i et bicemo do utorka aBd .

Nisam vas sve stigla citati.

Sinoc smo u 8 zaspaliuser posted image budila sam se jedno 4x do 6user posted image


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 13:04:06   
lejla80
Eh i kod mene friške vijesti, nalaz ogtt testa dobar, nisam slatka ..al zato u drugim nalazima imam more zvjezdica blago meni i još moram raditi urinokulturu, imam haman nekih bajurina, to mi je najmrže user posted image .. a još kontala bit jednu heftu u Ze, zna li neka koliko vrijedi ova uputnica za urinokulturu?

Leptirice, najbolje da odeš do opštine, na šalteru ti daju onaj papir na kojem sve to lijepu piše... Imaš i na onoj stranici Klub mama i trudnica na FB taj neki spisak pa pogledaj odprilike šta treba.

Drago mi je za preglede i da je sve ok. Kako prođoše ginekološki?

Tačko je li cura porasla? Ko te je sada pregledao?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *