|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
25.9.2016 7:47:13   
bejbibi
Jutrooo,jeste se naspavale user posted image

Ja jesam ..al sve me zivo boli ...idem ustati polako.imate mahanje

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
25.9.2016 8:24:18   
Midnight_489
Jutro,ženice user posted image
Ja se malo uspavala user posted image
Idem sad pristaviti kaficu,popiti,pa doručak praviti user posted image


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
25.9.2016 9:34:44   
lejla80
Jutro i od mene.. i ja sam nešto ukočena od jutros, sinoć ko top spavala vjerovatno u nekom žlj položaju... al šta ćeš ne može sve bit potaman ...

Kako su mi moje najdeblje? Samy dobra si za ctg ...ma vala samo se gore peglamo. Šta na kraju odluči?

Bejbibi sluša li svekrva?

Anidla sretno, blago tebi draga. ABD bit će to sve ok. Dobra si pa tek sad spremaš torbu.

Odoh sad da se spremam malo sa mamicom do pijace. Ako se ne smorim trebam i do Bimaca da pogledam zimske navlake za kolica.

Et.... imate mahanje ;)

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
25.9.2016 9:40:03   
samy_lo
jutro zeMske...
Bujrum na caj..
LEJLA odlucih da ne idem na ctg..sve dok osjetim bebaca i ne boli me nista nema potrebe da se peglam..ionako opet utorak ga moram raditi pja..
Danas u pionirskoj porodicni dan,ulaz besplatan..pa kome je dosadno moze otici heheh

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
25.9.2016 11:20:10   
tačkicaa
Dje ste zene? Evo i ja da vas pozdravim. Nemam nikakve planove za danas, eventualno da se porodim, ali tu se ja nista ne pitam user posted image
Samy ma vala ni ja ne bi isla, ako se beba vrcka, sjedi kuci. Taman cemo u utorak aBd opet skupa user posted image
Lejla kod tebe znaci standardno user posted image boli ovo, boli obo, ali u shoping se moze uvijek user posted image
Pozdravljam i ostale gospoje

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
25.9.2016 15:05:50   
bejbibi
LEJLA ma slusaju,morajuuser posted image salim se..ma svekrvu ni ne vidim haman ,ona od 4 do 4 radi ..dodje,jedemo,pijemo kafu ,malo vani sa djecom i eto vrijeme za spavanje ...sutrs ne radi pa odo izganjati neke papire,do bolnice,malo soping i tako ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
25.9.2016 22:46:40   
Bebica11
Hello ženice I od nasuser posted image

I mi smo danas bili kod svekrve. Ja i moja velika kćerkica (nepunih 5g) smo vadile kutije sa bebinim stvarima. Neke gegice i robica kada je ona bila beba. Jeste da su i zaovine curice poslije nosale.. Al to se par puta obuće dosta je očuvano. Ponijele smo jednu veću torbu pa sam joj govorila sta je ona puno nosila itd :) htjela je odmah da večeras peremo...neka rekoh kceri nije žurbe.. Kaže pa ja to da mi nije dosadno user posted image njoj to sve zanimljivo i igrala bi se...

Ja i mm već lagano razmišljamo o imenima. Prva dva puta prelahko odredili a sad se vode bitkeuser posted image

Sutra radni dan aBd. Nekako brze idu dani kad je insan na poslu i u obavezi. I manje jedem...kući samo kuham ovoj ekipi pa i ja zalozim s njimauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 9:55:39   
amelaaaa
Dobro jutro drage user posted image
Samo da vas pozdravim... Ja na poslu, odbrojavam dane... Vec sam 34ta sedmica, blizi se termin polako...
Kako ove terminuse, je li gotov gotovo? user posted image
Kako ste sve ostale user posted image
Lejlo super za nalaze..
bebice i mi vodimo bitku oko imena, heheh muz izbjegava razgovor, izgleda je zapikirao neko ime, pa ceka da me uhvati dobro raspolozenu...pa vidjet cemo user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 10:26:31   
samy_lo
Jutro zenice...
Kod mene sve ista,kosti me bole i nista vise..
TACKOOO da se nisi porodila..nigdje te nema..
Tesko je danas izabrati ime..muz i ja smo se davno dogovorili iz prvw

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 11:29:02   
tačkicaa
Mahanje user posted image Evo ja fino naspavano, punog želuca i trbuha punog djece user posted image
Samy MA jok, ništa od poroda još. Možda čeka sutra, da mater izmuči za rođendan user posted image Ima li kod tebe šta novo? Jesi bila na ctg-u ili čekaš i ti sutra?
Što se tiče imena, mi smo se izgleda odlučili za Esmu, za sad user posted image Pa vidjećemo user posted image
Đe su ostale? HAjte bolan, malo to aktivnije user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 11:44:06   
samy_lo
Sutra cu TACKICE i ja

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 12:15:04   
winky_sa
Jutro i od mene..... Naznaka nikalvih, ali tjesim se ima jos vremena za mene user posted image
Sretno sutra na pregledima, i meni je ostao uzv da uradim pa se kanim i ja ujutru otici, ako ne prespavam. Slabo spavam ovih dana, sve mi se teze namjestiti, pa se veci dio noci rostiljam sa jednog boka na drugi sa cudnim osjecajem pritiskanja... user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 14:22:29   
lejla80
Di ste žene....
Ja evo iz hodnje. Koristim još malo sunčano vrijeme, za ispijanje kafica u basti.
Nađoh zimsku navlaku identičnu kao kolica pa sam zadovoljna današnjim šopingom.
Čak sam sebi i svečanu haljinu kupila, nisam joj mogla odoliti, baš mi se svidjela, srećom sestra bila sa mnom pa je ona probavala za mene. Elem ne smijem čovjeku ni pokazati, reći će mi da sam pukla.
Sutra đuture pola rr na Jezeru, hehe ... sretno moje dame

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 16:03:33   
samy_lo
Ma sta je ovo..nigdje nikoga..
Ja se smorih po ovoj kuci,samo nesto cistim,a sve isto..tacno bi sve pobacala

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 16:24:23   
eskimka
drage user posted image da li je istina da veliku uputnicu ne moze vise dati ljekar opste prakse vec samo nadlezni ginekolog iz doma zdravlja? Da li prave problem oko izdavanja uputnica ukoliko se trudnoca ne vodi drzavno vec samo privatno?

nemam bas neko super iskustvo ni sa sestricama a ni sa doktorima u Skerlicevoj pa sam odustala od vodjenja trudnoce gore...

hvala vam puno

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 17:07:01   
tačkicaa
Samy pa ne radi zeno, sta si se nadigla user posted image Ja sam danas pravila pitu nakon sigurno 10 mjeseci user posted image skuhala, razvukla jufke, sve sama i evo ne mogu se snosit' po kuci koliko se falim user posted image
Eskimka ja sam vodila trudnocu privatno. Nisam imala karton nidje kod ginekologa, nemam ni sad. Veliku uputnicu sam dobila od porodicnog u domu zdravlja. Samo sam otisla po malu uputnicu za ctg na Saraj Polje, ali kako vidim moze komotno i bez nje. Nisam je ponovo uzimala. Sad sve zavrsavam sa velikom, koju mi svaki put vracaju

(odgovor članu eskimka)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 17:08:54   
tačkicaa
Lejla jesi to kupila haljinu za poslije poroda svega ti? user posted image
Winky kako tebe sutra da prepoznamo user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 18:20:51   
lejla80
Tackice jesam, mnogo mi je fina, jos samo da je obucem user posted image Gledala u Azelu bebece stvari pa nasla sebi. Hajde svakako se odavno nisam nicim pocastila.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
26.9.2016 19:44:10   
samy_lo
TACKICE mah joj mora da je poradjeno kad se porodim..mislim tu su mama i sveki koje bi to ocistile,al nije to-to..zato uzdaj se u se i u svoje kljuse..
Meni se cini da su sve se do sad poradjale prije termina,samo mi prevalismo termin..pa nije fer

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 8:27:18   
amelaaaa
samy i tackice, vala bas ste neke... Vi izgleda cvrsto odlucile da budete oktobarske terminuse user posted image

tacko je li ja dobro skonta (znas da se gubim povremeno haha) da ti je rodjendan danas user posted image Ako nisam pomijesala onda nek ti bude divan dan user posted image Mene ja mami na svoj rodjendan rodila i mogu ti reci da je bas lijepo kad zajedno slavimo, bude puna kuca rodbine i niko ne zaboravlja kad je dupli rodjendan user posted image khm stoga ti zelim da se i ti danas upoznas sa svojom Esmicom user posted image Ako sam pomijesala babe i zabe opet, svejedno ti zelim da ti bejbi stigne, vidi kako je divan jesenji dan (makar ovdje u Tz) user posted image

Ostale trble dobro jutro user posted image Jeste li se naspavale user posted image
Meni je sinoc bilo bas bas lose...Kao da mi je pozlilo ili sta vec, stomak mi je bio prenapuhan i tvrd kao da cu eksplodirat...Grozna vecer, ali zato lijepo jutro user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 8:44:29   
samy_lo
jutroo
I ja mislim da je danas Tacki rodjendan..pa neka joj je sretan

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 8:57:45   
NARI
Jutro okruglice! Nadam se da je svima dan poceo kao Ameli user posted image
Tackice, sretan rodjendan! Svaka zelja neka ti se ostvariuser posted image user posted image user posted image
Tackici i Samy lo zao da nas napuste na ovoj temi user posted image
Ja sam u trci nekoj stalno, a i nisam bila nesto raspolozena, nisam htjela da pisem o problemima, sve mislim brzo ce proci. Redovno vas citam ali ne zelim nikome kvariti raspolozenje.
Ostajte mi zdrave i vesele user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 9:16:25   
tačkicaa
Jutro zene user posted image
Moja lopina bas danas odlucila da prespava ctg. Ne mogu da vjerujem, sad opet u red user posted image
Kako ste vi?

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 9:19:30   
tačkicaa
Fala vam na lijepim zeljama drage moje hanumice user posted image ja samo uletila da se pozalim, ni iscitala nisam user posted image
Ljubim vas sve user posted image

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 9:39:08   
amelaaaa
Jeeej tako sam sretna sto mi mozak radi i nisam se provalila za rodjendan user posted image Hej tacko, sad bi bilo bas kul da ti kazu na CTG-u da ostajes user posted image user posted image

a nari draga pisi, sta fali... Mozda ce ti biti lakse,a mozda nas ima jos sa istim problemima pa vidis i da nisi jedina user posted image

ljub ljub zene :* :*

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *