|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 10:20:15   
Bebica11
Jutro ženiceee

Tackice možda se cura sprema i odmara danas za veliki danuser posted image

NARI ne daj seuser posted image

Eskimka neće ti niko praviti probleme jer si privatno vodila i moraju ti dati uputnicu. Nemoj se sekirati. Ja evo treću trudnoću privatno vodim


Ja sam vam ponovo bolesna. Sad mužev virus bolujem. Sinoc imala i temperaturu. Bas sam se bila prepala. Evo pijem med djumbir... Jedem b.luk. Danas ću pokušati odmoriti kuci

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 10:44:31   
tačkicaa
Amela nisi se zbunila, sve si pogodipa. I rodjendan i Esmu, sve.
Ja ne znam je li i jedna imala vise belaja u trudnoci od Nari i Bebice. user posted image
Moja gospodjica nece ni danas haman, evo narucili nas na uz u četvrtak. Milina user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 11:28:51   
amelaaaa
Draga bebice bas mi je zao... Ako ti je neka utjeha, ja sam tako prosli put stalno bila bolesna, malo-malo pa temperatura... Cak sam zavrsila i u bolnici jer sam imala temp.39 a nisam mogla skinuti i uzasno sam kasljala... Odem u hitnu, kaze samo paracetamol, med, limun...nista od lijekova...A onda su mi u bolnici fino dali analgin, nesto jako za kasalj, propratili me 3 dana i hajde kuci (bila trudna 16 sedmica), i hB nije bilo nikakvih posljedica. Sto sam se vise trudila i jela zdravo, izbjegavala slatko, pila sok od cvekle, med, pekmez za imunitet, sve sam gore bila user posted image Izgleda mala guzla uzimala sve sebi user posted image

Sretno... Ti si malo iza mene cini mi se :) Kod mene je sutra pune 34 sedmice...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 11:48:23   
Bebica11
Amelauser posted image

Ma onaj bosanski virus sam prebolovala bez temperature i sa noguuser posted image al ovaj neki strani bas je zestok. A znam da je od mm jer i on se žali ima neke ranice u ustima i meni se pojavile. Sreca pluca su ok samo eto grlo pljuvacku progutati ne mogu. Jucer me i uho al eto sad samo grlo hB.
Pijem med i djumbir. Ja mogu ljuto smrdljivo meni sve niz grlo može ako je lijek. user posted image
Sinoc mm gleda kaže nešto mu zao mene zadnjih 5g ne mogu lijek popiti i samo se patim sa ovim kucnim pripravcima...ili trudna ili dojim user posted image

Eh da cuclan isla moos koristila sam i prije u trudnoci. Danas jedem i b.luk. Bice aBd dobro. Uvijek je najgore prva tri dana.

Mama je djecu izvela a ja sam malo zracila stan. Danas ću bas potruditi se da prelezim da mi se ovo smiri aBd

31 sedmicu punim prekosutra aBduser posted image

< Poruku je uredio Bebica11 -- 27.9.2016 11:50:13 >


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 11:56:33   
BubaDara
Cao raja user posted image
Vidim ovdje neki rođendan pa rekoh da uletim na kaficu, možda bude i tortice user posted image
Da je rođendan od midnight bilo bi sigurno i torte, a s ovom nasom tackicom nikad nisi na cisto user posted image
Salim se malo.... SRETAN ROĐENDAN draga i od srca ti želim zdravlje, sreću i blagostanje, što lakši porod i zdravu i mirnu bebu hehe user posted image
Vidim nema jos novih nam drugara i drugarica, malo hoće da ih čekamo, nisu ko moja požurili user posted image
Eto svratila sam samo da vas pozdravimo i vidim ima li sta novo user posted image
Mi smo super, uživamo pravo, beba napreduje hvala Allahu, mazimo se, pazimo, pomalo šetkamo po dvorištu a još malkice pa i u šetnje i kupovine hehehe user posted image
Čuvajte mi se prehlada i virusa, bebice ti pogotovo!
Čujemo se opet ako Bog da, neću vas zaboraviti samo eto ne stignem cesto pisati, nekad taman krenem da nesto napisem i ona se rasplače i ostavim i kasnije zaboravim.
Sretno svim terminušicama a i ostalim mojim user posted image da vrijeme sto brze i ugodnije prođe user posted image

< Poruku je uredio BubaDara -- 27.9.2016 11:58:04 >


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 12:42:32   
amelaaaa
A bebice ti si sad zakacila neki "inostrani" virus... Joj joj, jedan pa drugi... Hajde valjda brzo prodje i bude ti bolje user posted image A tih 5 godina, plus jos malo trudnoce, godinica dojenja i taman da se organizam ocisti od hemije, imat ces najjaci imunitet user posted image

Bubadaro
drago mi je sto uzivas s bebacom, posebno sto mozes iskoristiti ovo blago septembarsko sunce :*

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 14:13:30   
lejla80
Evo i mene da se prijavim u klub onih koji nisu spavali, mnogo sam i ja bila napuhana sinoć uhhh, plus kontrakcije nisu popustale a onda kad se trebalo malo odahnuti beba se uzvrtila toliko da me stomak počeo boljeti ...ne ponovilo se. Danas sam hvala Bogu super.

Tacko sve najbolje ti želim za tvoj rođendan. Da uskoro ugledaš svoju princezu i uživaš sa njom.

Nari piši, pa tu smo da budemo podrška jedna drugoj.

Bebice baš mi je žao, na hajr. Ne daj se.

Daro super što uživate ti i tvoja princes. Jel to čekaš da prođe 40 dana pa da idete u skitnju.

Amelaaa još malo i tebi heh. Kad ideš na bolovanje?

Ostaleuser posted image

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 14:33:28   
amelaaaa
Znaci lejlo i ti si sinoc bila lose... Sta je ovo, neka luda noc za trudnjace user posted image

A ja radim jos 11-12 radnih dana... I onda ide kvitanje sa placenim dopustom do 8.11., a dalje porodiljsko (termin mi je 10.11.) user posted image Svako jutro dok idem na posao odbrojavam, i krizam dane u kalendaru user posted image Isto sam malo dijete user posted image

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 18:37:30   
lejla80
Moja amelaaa dobra si sa križanjem user posted image
I ja vala jedva čekam, jedva samu sebe nosim smrc. Vene otekla, koljena otpadaju a stomak ko balon. Tacno nekad imam osjećaj da ću se raspuci ccc Fali mi koji centimetar trupa da se razrahatim user posted image

Tacko kako prođe? Što nam se ovo ne javljaju ostale terminuse, da nisu one ostale gore?

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 19:09:17   
samy_lo
Hello zeMske
Nisam imala interneta pa se nisam prije javila..
Danas sam malo sa TACKOM sjelila na Jezeru..
Morala sam ctg ponavljati nezz zbog cega..
Doktor kaze da se nista ne brinem sto je termin prosao,sve dok je plodna voda uredna,te da necemo nista nazor..opet u cetvrtak gdje ce me najvjerojatnije gledati ginekoloski

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 19:10:46   
Midnight_489
Evo i menee user posted image
Ja se nisam mogla javljati,haman neki virus vlada,prehladila sam se,ne mogu spavati zbog začepljenog nosa user posted image
Moram isčitati postove,pa odoh napraviti limunadu,pa popiti,javim se opet nekad user posted image
MM otišao po limune,pa rekoh dok on dođe,da virnem malo user posted image

Imate 💋

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 19:18:08   
Midnight_489
Vidim,nekome je i rođendan user posted image
tackicee sretan ti rođendan,sve najbolje ti želim i da uskoro uživaš sa svojom bebicom user posted image ❤️❤️

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 20:33:41   
samy_lo
ma TACKA negdje slavii dok se ne javlja..il da je nije slucajno zabolilo

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
27.9.2016 21:21:44   
winky_sa
Da se i ja stupasim.
Tackice sretan rodjendan, zelim ti sve najbolje da uskoro dobijes i najljepsi poklon user posted image
Vidim opet krenula sezona prehlada, cuvajte mi se drage moje user posted image
Ja danas ne odoh na ctg, zao mi je sto sam propustila druzenje user posted image
Odoh pod deku, pozdravljam vas sve

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 6:54:02   
Midnight_489
Jutro žene user posted image
Ja sam danas grozna,sinoć nisam uopće spavala zbog začepljenog nosa,a sad me još i glava boli user posted image
Evo ne mogu ni kafe,već pijem limunadu,jedem supe...ma grozno user posted image
Samo čekam da prođe user posted image

Što li nam se to tackica ne javlja,da i njoj nije stigla bebica? user posted image

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 7:35:08   
amelaaaa
Dobro jutro drage user posted image
Joj midnight tacno znam kako ti je... Meni se grlo steglo, cijelu noc sam se budila, glava me pravo boli user posted image
Nadam se da su ostale bolje...bebice kako ti i tvoj virus?

bejbibi se nesto ne javlja, kako je sveki uzela pod svoje haman nema na forum user posted image user posted image sala sala user posted image

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 7:44:47   
tačkicaa
Đe ste user posted image
Vidim priziva se ova moja ljenguza na sve strane, ali ništa user posted image To se ugnijeznilo i ne izlazi. Kontam možda će sad kad je počela sezona grijanja user posted image
Samy Znači opet u četvrtak se družimo? I meni reče da dođem u četvrtak na uz. On mene k'o da je prisvojio user posted image Elem, ne znam kako da se organizujem, on rek'o da dođem rano u četvrtak na uz kod njega,a ja kako znam oni traže prvo ctg da se uradi. A tad su komisije. Ništa mi nije jasno. Da se hoće bar ova moja pokrenut' da ne brinem više o pregledima user posted image
Joj žene pa šta je to vas sve safatalo user posted image Sve nekakve prehladde i virusi user posted image Baš mi je žao user posted image
Anidla Ima li tebe? Kako teku pripreme za sutrašnji dan? Zavidim ti po malo na datumu, meni se baš sviđa taj 29.09. i ja bi' user posted image

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 7:48:11   
bejbibi
Hellooo zeneeee :)))) evo i mene ...vidim AMELAA me se sjetilauser posted image i jos me zeza ccc ...ma kad moja sveki lupi sakom nema trte mrteuser posted image
Fakat se misam stigla juce javiti .ustali ,pa dok oko djece ,u tom dodje mm pa snjim se raspricala,pa jeli,pa malo sa djecom ( pozelili babu) ,pa dodje sveki,mi se spremili i oko 4 za ljubljanu krenuli i doktoru ..bili sat vremena tamo zbog A ,imala kontrolu ...joj dusa com je vidjela zgradu prepala se ,poce plakati user posted image jedva se umirila ..sreca lijepa zgrada pedijatrija pa unutra bas prilagodjeno djeci,ima igraonu na svakom cosku,parkic vani sa igraonom ,ma divota majke mi...a da ne pricam o strucnosti i ljubaznosti ljekara...tako je bocnuli tri puta ,radili joj neki kozni test na jajca,pa kaze doki nije tolko strasno i sumnja da su joj leukociti bili tolikooo visoki samo zbog te alergijeuser posted image pa joj uzeli krv i rezultati ce doci postom..u tom zavrsili sa dokijem pa otisli malo u soping centar na kafu ( ima jedan gdje uvijek navratimo a kafa boli glava ) ,tu jedno pola sata ,pa u hm kupila A zimsku jaknu i tajice neke ,pa u mcdonald po hranu i za nasu lijepu bosnu krenuliuser posted image stigli u pola 12 sinoc ,hladno u kuci ,upalila nama grijalicu i u sekundi zaspali( djeca su vec spavala u autu) ...eto toliko


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 7:54:28   
bejbibi
TACKICE sretan rockas draga moja sa malim zakasnjenjem :) zelim ti sve najbolje i da se sto prijw porosis ,sto lakse,i da uzivas sa curom svojomuser posted image ...eto ne bi za rodjendan al mozda je i bolje da ona ima svoj dan :) ...ja sam se tako trebala sa A bas za rodjendan poroditi mdjurim cura odlucila da nece zajedno sa mamitom fa slavi pa je stigla tek sedmicu kasnijeuser posted image i ja sam se veselila da cw bit za rockas al onda skontah da je bolje da svaka svoj dan slavi posebnouser posted image

BEBICEE draga bez oporavak zelim.eno i mi jos bolesni :( kasljemo uzasno,produktivni kasalj.zato cu nqm sad uvesti bisolvon kapi da izbacimo taj slajm.i jedino nam te kapi pomognu
A citala sam da mogu i trudnice ..ne mogu vala doktoru ici vise.muka mi od njih pih

Ostale zenice kako ste mi ?? Sta ima kod vas ...
Ja jos uvijek lezim,mrsko mi ustati.u dnevmom ledeno pa cekam mm da dodje da sta poduzmeuser posted image

E da,jel pocela sezona grijanja ??? Pitam ove iz sa :) mi lozimo ovdje a sve mo zao pocet stim :( a morat cu bar navecer

< Poruku je uredio bejbibi -- 28.9.2016 7:55:48 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 7:58:16   
amelaaaa
Uh bejbibi tebi je bas juce bio ispunjen dan... Drago mi je da ste stigli bez problema user posted image

tackice dizem ruke od tebe heheheh MOzda smo te urekli stalnim zapitkivanjem stize li beba, a kad te pustimo na miru mozda ce se ta tvoja guzlica smisliti da izadje user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 8:59:09   
Midnight_489
Što ste se raspričale user posted image

Što se tiče loženja,evo mi neki dan počeli ložiti (jer sam ja zimogrozna user posted image ) pa mi smeta kad je hladno user posted image
Juče mi prijateljica dala neke stvari za bebu,bodije,čarapice,igračkice... user posted image baš mi se sviđaju

tackicee znaci,hanumica neće još da izađe user posted image dobro,nećemo je više prizivati,da se ne urekne user posted image
amelaa i ti muku mučiš sa virusom user posted image i mene glava boli,nos...ma grozno user posted image treba se dobro čuvati
bejbibi drago mi je da ste bez problema stigli kući i nadam se da će nalazi biti uredu user posted image

Ostale ženice imate 💋💋

_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 9:42:16   
lejla80
Morning žene aman što ste nadigle rano. Šta vam je danasuser posted image
Vidim ima dosta prehlađenih uhh, naglo je ovo zahladnilo baš. Mi jos nismo počeli grijati, doduše ja ni nisam kod kuće hah a ovdje u Ze još nije počela sezona grijanja, tako da zna bit malo zeznuto al preko dana se ugrije.
Držim vam fige da što prije ozdravite, dosta vam je što ste trudne još da i sa prehladom deverate, baš previše.

Bejbibi brez mene hodaš po H&M, sram te bilouser posted image

Odoh sad malo prohodati hehe...čuvajte se ..

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 14:13:10   
amelaaaa
Zene se raspricale do 9 i onda gotovo sijelo user posted image

Da vas pitam, znate li gdje ima dobra ponuda materijala za sivenje, fensi za curice? Da je pamucno i fino, a da nije onaj bezveze bejbi dezen? Znaci nesto fino, poput onih materijala sto koriste one tete sivalice - babysaurus, dolisa i sl.

Npr.nesto roza sa tufnicama, pufnicama, prugicama, malim slonkama i sl.


(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 14:15:50   
amelaaaa
Da napomenem, nije za odjecu. Sila bih ogradicu za krevetic (treba mi uska) i napravila bih par malih jastucica, npr.u obliku slova imena, sa masnom na sredini, sa volanima i sl.

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
28.9.2016 15:53:02   
tačkicaa
Samo da vam javim da nemam šta javit' novo user posted image
Amela Imaš grupu na fb Klub trudnica i mladih mama iz Sarajeva. Probaj tu, ima žena od svuda a vidim pune su informacija user posted image NEka sigurno zna
Bejbibi Kobajagi je počelo grijanje, topli su radijatori kod mene. Relativno topli

(odgovor članu amelaaaa)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *