|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 13:09:26   
tačkicaa
Znate li vi zene sta je meni najgori dio trudnoce: ovaj vraziji sindrom nemirnih nogu user posted image Eto umorna sam, spava mi se, baca me, ali jok crvi kroz noge ne miruju. Osjecu ih, samo kad skontam koliko visoko da zasijecem user posted image user posted image
Leptirice eto i ja se pridruzujem pitanju. Znam da treba otic' do opstine po spisak, i zavisi jesi li zaposlena. Ostalo pojma nemam...
Samy Ehe, eto haman smo se skontale user posted image samo sto sam ja tebe vidjela sam kratko, dok si cekala pred onom plavom rospijom sto ki krv moju popi na slamčicu user posted image sljedeci put i komunikaciju da uspostavimo user posted image jesi pregledana danas? Ia bila u Ambulanti 2. Koji je ono doktor? Sfuserio me, a bas sam mislila da ne moze brze od Katice user posted image samo mi stomak namljacko onim gelom i je da vise maramica, kaze fali mu user posted image
Bejbibi ma sta ja znam, rekoh mozda si pozeljela svekrvu, pa da se duze druzite user posted image
Ja ba, meni ovaj frajer pomjeri datum poroda na 01.10. Ali ja ga ne priznam, pa nemoj da neka zamijeni user posted image I da znate, kad Lejla kaze da je ogromna, laze - da proste vase godine madam user posted image vazda nesto kukas a nemaš 50 kila haman user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 13:17:56   
tačkicaa
Lejla MA nemam bona pojma, nikakve mjere čovjek nije unio, niti je šta komentaris'o. Eto da ga nisam pitala je li sve ok, ne bi mi ni to rek'o. Mog'o je vala i stojećki sve obavit', ali eto haman ne bi namaz'o gela dovoljno stojećki user posted image Super za test, najbitnije da je on ok, a ove baje ima haman pa svaka od nas, i ja sam dva puta pila antibiotike... NE znam koliko važi uputnica, ali ako šalje na urinokulturu, ja bi ti savjetovala da odeš što prije, da ti daju terapiju ranije...

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 13:58:43   
winky_sa
Dok sam ja uspjela otvoriti rr vi ste se vec ispisale user posted image
Lejla nisam imala nekih predispozicija za test, mislim da sada sve zene salju iz predostroznosti. Bas mi je drago da ti je nalaz ok, a sto se tice baja kao sto tackica kaze svi ih imamo. Ja koliko znam uputnice vaze mjesec dana, ali se za urinokulturu dugo ceka nalaz pa ti je bolje to sto prije uraditi.
Leptirice za naknadnu najbolje je da odes u opstinu kojoj prirpadas i daju ti spisak i formulare koje treba popuniti. U zavisnosti da li si u random odnosu ili ne,
Bejbibi user posted image za urednu kontrolu.

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 14:39:21   
Bebica11
Tackice haj nek su i tebe pregledali user posted image pa mladja si od mene. Ja sam 86'user posted image

Lejla super za nalazuser posted image ne brini za baje. Meni urin pokazao baje i za par dana sve 3 uk sterilne user posted image teže da su fulili uk prije da su zeznuli kod nalaza. A vidi ja sam 30 sedmica meni tek vide da sam trudnauser posted image čak mi ne bi dali toliko sedmica. Ja imam šire kukove i nekako mi upadne beba unutra nikad mi ne strši puno stomakuser posted image

A i ja ću ovih dana ponovo sve nalaze morati vaditi. Inace sam bledunjava pa mi dr bila napamet uključila legofer al teško ga podnosim pa sam prestala puti. Imam dijareju bol u zeulcu. Pijem domaći pekmez nataste. Prosli put Fe bilo 17 ne vjerujem da je puno palo

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 17:22:33   
samy_lo
Sto se tice mog ginekoloskog pregleda doktor rece grlic potrosen,beba dobro nabila(ne znam sta mu to znaci),za jedan prst prohodna..
Ja sam sinoc legl zdrava,i u neka dob noci ne mogu se okrenuti..kukovi ukocili..muz me podigao da ustanem..isplakala se dok sam dosla do wc-a..grozno..
ISKUSNE rece mi doktor da idem opet na ctg u nedjelju..pa da li to radi nedjeljom
TACKO kad ces ti opet?Kako je doktor izgledao?Javi mi se u pp da te dodam na fb

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 18:13:54   
Bebica11
Samy nemoj se bonicko sekirati... To je u tebe aBd brzouser posted image može u nedjelju u dezurnoj ambulanti ako ti je dr rekao... Jos malkiceuser posted image

Lezi spavaj.. Pojedi koju hurmicu...ananas... Maslinovo ulje. Bice to oki. Muz nek malo masira ako te zabole kukovi i tako

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 18:25:59   
tačkicaa
Samy Boga mi i meni to zvuci na dobro, haman da ces ti uskoro aBd user posted image Mene haman dzaba bolucka, vidi kako kod tebe fino user posted image A neki crn doktoru, ima razdjeljak i one siske sto padaju sa strane user posted image nekakv brate tih, nista ne komentariše... Reko mi za 3 dana ctg, za 6 uz. Mene haman niko ne kani ginekoloski zavirkivat' user posted image Javicu se, cim progulim u pp user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 19:23:58   
samy_lo
TACKO to je sigurno dr.E.Idrizbegovic,bila sam kod njeg na sterilitetu kad sam "ganjala"nalaze..nisam bas zadivljena njim..ne scidja mi se pojavom
BEBICE ma joj strah me ovakva neppkretna da idem na porod

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 19:34:48   
samy_lo
TACKO kako ja skontah ti bi onda trebala u ponedjeljak na ctg..nemoj tad ni pod razno,jer su tad komisije i guzve su ogromne

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 21:17:48   
tačkicaa
Samy Moguce da je taj doktor... A necu u ponedjeljak, sacekacu utorak aBd, ne trebaju mi jos i te guzve...
Nisam mogla progulit' upp, eto ako ti mognes, pisi ti meni. Nesto ozbiljno skripi u rr danas

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 21:35:28   
samy_lo
hej TACKO poslala sam ti pp

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 21:55:55   
lejla80
Evo i mene da mahnem....uspavala malisu ...uh dok mu procita pricu, zadiha se ko da sam trcala. Znaci svega gore na Jezeru. Ucestali se CTG ovi. Tako je to kad se priblizis terminu.. a tek kad preskocis, aj svaki dan.
Samy ides gore u onu prijemnu ambulantu.
Tackice jesam ja mrsava al kad nisam trudna haha, ne promovisem se na FB al tebi cu haman morat privatnu sliku da posaljem da vidis sile od zene hehe ... Nemaju sve srecu ko ova bebica i jos se hvali ccccuser posted image
Zar ne pisu ti doktori nalaze nakon pregleda, ranije su bili azurniji.

Eto moje vi, laku noc, odoh sa ispijam brusnicu.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
23.9.2016 22:20:30   
Bebica11
Ma ja nisam mršava zato mi ne strši stomouser posted image visoka,kruskaste gradje upadne mi stomo unutra nekako...Jos ja širu odjeću bosim. Do neki dan mi bas govore sve ovisi sta obučeš vidi li se..ono ako haljinu obucem koja nema pojas pokrije malo... Ako nešto iz dva dijela istakne stomak. Al sada se i u mene vidi samo još nije kao za porod user posted image
Tek mi se pupak izravnao tj ispupcio sa okolnim stomom.

Joj žene ja jedva čekam deveti i te ctg i preglede...pa cak i porod ne bojim se sad zasad uopće user posted image blago se vama... Zanimljivo je to iščekivanje pred kraj..moze svaki čas krenuti


Meni je zadnji put dan pred porod bio bas voden i obilan iscjedak... To mi je nekako bio najveći znak i najneobicnije jer sam kontrakcije imala već par sedmica čak i bolne pa ništa user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 1:48:14   
anidla
Od mog spavanja odavno nema vec nista pa rekoh da se javnem....

Slobodno me prebacite na spusak septembarskih terminusa...zakazan mi je carski za 29.09.

Ovim dvjema terminusama u septembru svu srecu zelim!

Winky osta mi sama u oktobru :(

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 8:01:50   
bejbibi
Dobro jutro zene.jeste se naspavale ? Mi ovdje u 9 vec spavamo ...doduse djeca i kici tako al ja do 12 bar budem budna ,ovdje nemam sta radit ,nemam tv u sobi pa spavanjacuser posted image jos bolje,bas se fono naspavam..
Jeste se raspisale dobro ..

SAMY to ce haman brzo kod tebe :) ne brini nista,bice sve ok ...
Mene u prvoj trudnoci noc pred porod zabolilo,ja otisla na pregled navecer u vojnoj.kaze doca nista nisi otvorena haj dodji za dva dana.ma sta dva dana ja se sutradan porodim user posted image tako da je to sve razlicito..kod nekog odmah krene,kod nekog par dana traje al et na kraju samo nek se dobro zavrsi ...

Odo polako ustati..iz kreveta pisem user posted image ja cim otvorim oci odmah mob u ruke i na rruser posted image

Ajde na kafu

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 8:34:13   
tačkicaa
Kako ide gospoje? Jeste dobro sve?
Evo ja poslala mm da donese domaćeg grožđa, za dva daa sam pojela veeeeliku kantu user posted image Pijem onaj Pavlovićev čaj, svrbi me ova moja gospođa, pa ne znam je li od vražijih depilacija ili imam i ja baje. Žene čujem neke briseve rade, ja ne znam ni šta je to user posted image
Samy Kako si danas? Ima li bolova? Kod mene haman standardno, bolucka k'o i prije 10 dana, a ništa konkretno user posted image
Lejla Slobodno pošalji sliku, da se malo utješim, ja sam vala ovaj deveti jedva pokretna, a haman da se i hanumica udebljala, stomak baš nezgodan user posted image
Bebice Meni tek neki dan pupak počeo ispadat', ali se stomak primijetio u 4.-5.mjesecu. Joj otkad sam trudna user posted image I ja vala jedva čekam, od svega me strah samo bolnice, neću ić' dok baš ne moradnem
Anidla Zakazan carski? Auuu, pa neka super ti je datum, baš mi se sviđa user posted image Sve mi se čini da ćeš i ti prije mene user posted image Ima li treme? Kako si? Držim fige user posted image
Bejbibi Evo i ja pijem, jest' da je sad već hladna, ali volim ja hladnu kafu user posted image
Nari Ima li tebe? Kako si?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 9:02:24   
winky_sa
Jutro. Ovaj nam septembar bas aktivan.
Sammy i ja mislim da ce to brzo. Drzim fige da sve prodje u najboljem redu. user posted image
Anidla sretno na carskom, i ti udje medju septembarske terminuse user posted image . Ostajem sama u oktobru user posted image , sad me jos veca trema pocinje hvatati. user posted image
Kako ste mi vi ostale? Nari, bejbibi, bebice, lejla, sta nam je sa midnight???

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 10:49:25   
Midnight_489
Hej,jutro žene,evo i mene user posted image
Šta je ovo zahladnilo,ja se sva u dekice i džempere umotala,radijatori rade... user posted image

anidla znači ti u septembarake terminuše prelaziš user posted image winky nam ostade sama u oktobru user posted image

Haman žene,samo nas nekoliko aktivno,strah me da niko neće ostati do moga termina da čavrljam s njim i očekujem user posted image

Samo da znate,ja čitam vaše postove,ali pojma nemam šta ću pisati (čitaj:mrsko mi je user posted image ) tako da nemojte zamjeriti


_____________________________

Hana - mamina princeza 03.01.2017 :)

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 11:08:13   
samy_lo
jutro zeMske
Kod mene isto sve,koscure me moje bole..
ANIDLA mislim da ces ti prije nas..
Ja sam vam sinoc ispod sebe naredala deka i jorgana da mi bude udobnije hahha

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu Midnight_489)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 11:19:07   
tačkicaa
Ja ne znam jesam li nahladila ili šta, šmrcam, kišem i imam neke kao opekotine po nepcu user posted image Još mi treba da se bolesna porađam user posted image
Samy joj košćure su vala k'o da sam pod temperaturom, svaka boli, neke čak i na dodir user posted image
Meni rođendan 27., joj kako bi bilo kul da cura potrefi user posted image
Midnight Čuj mrsko joj, mrsko je i nama tipkat', pa evo tipkamo. Samo se ti aktiviraj, zamrijeće nam tema tako user posted image A i ja sam se umotala u deke, čak i čarape nosim, što je za mene rijetko user posted image
Winky Kakva si ti bona? Ima li tebi simptoma kakvih, bujrum uskači i ti isprem mene i Samy, kad su već krenule user posted image
Izašla je nova sezona American Horror Story, pa ko gleda imaju već dvije epizode user posted image

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 14:53:52   
Bebica11
Anidla sa srećom aBduser posted image

Tackicee e super bi bilo na tvoj rockasuser posted image

Meni je 6.12. Rodjendan samo ako prenesem 5 dana moze se potrefiti user posted image A kćerka mi je rodjena 27.11. Pa više bih voljela da bude na njen dan rodjenja...al kako god svi smo blizu

5.10.mm
7.11.sin
27.11.kcerka
6.12. Ja

Eh sad ovo treće termin 1.12. Al kako sam se dva puta porodila 38 plus 1 očekujem oko 15.11.user posted image
Kod nas u oktobru krenu kolači i traje do decembra festa Hehe

Ja danas malo peglala. Bockalo me nisko skroooz oko stidnog dijela pa sam malo prilegla...prala kosu...lijepa porodična subota bas uživam. Sutra idemo na selo kod muževe familije

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu tačkicaa)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 17:11:33   
winky_sa
Bebice e jeste se fino zaredali. Rodjendanski kolaci do kraja godine, taman da vas i user posted image obraduje.
Tackice nema kod mene nikakvih simptoma. Beba se ne smiruje malo se igra sa rebrima malo rovari po mjehuru user posted image
Midnight e cuj mrsko joj piskarati. Eto kao mi nesto pisemo uveliko
Nego ja od vas septembarskih user posted image zelim puni izvjestaj i upute kako sta, da se pripremim za moj mjesec user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 17:25:26   
samy_lo
Zene ja stvarno nezz da li da idem sutra na ctg..mrsko mi,bila jucer..jojj

_____________________________

06.09.2013 pocetak borbe
01.3.2015. Kiretaza-13 sedmica
10.9.2015 dvojke-spontani pobacaj
04.10.2016 rodio se moj H

(odgovor članu winky_sa)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 19:39:37   
lejla80
Tuspas i mene, danas ne stigoh, uglavnom zbog hodanja. Moji propremaju ajvar pa sam i ja kofol malo pomagala, taman da se ogrebem za koju teglu hihi ..mnogo volem ajvar. Sutra nastavak epizode.

Koliko vidim sve ste tu, nema novih desavanja. Tacko ide slika cim dodjem kuci, nemam kod mame interneta, pa se grebem sa njenog telefona. Kod mene je pupak davno izletio samo da se zna.

Odoh sad sta pojest, bez obzira sto me svi zezaju.

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori o očekivanju beba - Septembar
24.9.2016 19:43:22   
anidla
Drage moje, hvala svima...

Neko me je pitao da li imam tremu....nemam tremu nego se bas bojim jer imam trombozu... jako sam nervozna i isprepadana.... u principu ne znam sta da mislim....

Razlog za carski su moja jako ostecena ledja koja sam trebala operisati li sam odustala u zadnji cas a s druge strane je ta oprecna druga dijagnoza tromboze....

Samo molim dragog Boga da i ja i ovo klupko u stomaku budemo dobro i zdravo...

Mnogo mi je sad sve drugacije jer jedno dijete ostavljam kuci.... valjda mnogo mislim i na njega...

Nije bitno koja ce prva...bitno je da svaka doceka svoje zivo i zdravo....

Danas sam kupila jos ponesto u apoteci...sutra cu pakovati torbu... vrlo lako moze krenuti prirodno pa da sam spremna sa nalazima i torbom...

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu samy_lo)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *