|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
8.6.2017 21:47:49   
Galicia
Who is Ramiz?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
9.6.2017 6:42:23   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: Galicia

Who is Ramiz?


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
9.6.2017 12:23:12   
Alma_27
Kako se meni cini, tvoj poblem je veci od tog sto ti svekrva prica lose o roditeljima. Kako god, rjesenje je uvijek distanca i postavljanje granica pa nek se ljuti ko hoce. To ukljucuje i da je lijepo zamolis da ti ne dolazi nenajavljena posebo kad imas goste. Naravno, moras biti spremna i na njen odgovor koji ce biti, vjerovatno, kak oje to njena kuca itd. Izgleda da neki ljudi kada djetetu ostave sprat kuce rade to iz jednostavnog razloga da drze to dijete i dalje uz sebe kao da je jos uvijek malo i nezrelo.
No, ima ona pravo na to. Zena je svoj zivot isplanirala kako je htjela, a vi ste pristali na to. Tvoja greska jeste bila sto si ulagala u tudju imovinu. To uvijek nosi rizik.

Zivot u takvoj zajednici nije lagan i porodicna dinamika se nece mijenjati, pa ti razmisli koliko ti ona odgovara. Naravno, sve ima i svoje pozitivne strane. Samom udajom si dobila gotov zivotni prostor koji je trebalo samo preurediti. Znas li ti koliko parova bi to zeljelo?! Ali to ima svoju cijenu. Izvagaj dobro sta tebi odgovara vise. Ja licno zivim sa svojom cetveroclanom porodicom u svom vlastitom domacinstvu, ali je nama rata kredita da ti se zavrti u glavi. Cijena koju ja placam je takva i dogovaram se s muzem oko svake kupovine koja premasuje recimo 5OKM, ali mi niko iz banke ne dolazi na kafu kad hoce.

Razmisli kako postaviti granice (uvijek ljubazno i bez svadje) i dokle zelis da ides i koja je cijena. I budi dosljedna. Sretno!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
9.6.2017 14:25:38   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: Galicia

Who is Ramiz?

ma brat od svekrve

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
9.6.2017 14:27:45   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: Alma_27

Kako se meni cini, tvoj poblem je veci od tog sto ti svekrva prica lose o roditeljima. Kako god, rjesenje je uvijek distanca i postavljanje granica pa nek se ljuti ko hoce. To ukljucuje i da je lijepo zamolis da ti ne dolazi nenajavljena posebo kad imas goste. Naravno, moras biti spremna i na njen odgovor koji ce biti, vjerovatno, kak oje to njena kuca itd. Izgleda da neki ljudi kada djetetu ostave sprat kuce rade to iz jednostavnog razloga da drze to dijete i dalje uz sebe kao da je jos uvijek malo i nezrelo.
No, ima ona pravo na to. Zena je svoj zivot isplanirala kako je htjela, a vi ste pristali na to. Tvoja greska jeste bila sto si ulagala u tudju imovinu. To uvijek nosi rizik.

Zivot u takvoj zajednici nije lagan i porodicna dinamika se nece mijenjati, pa ti razmisli koliko ti ona odgovara. Naravno, sve ima i svoje pozitivne strane. Samom udajom si dobila gotov zivotni prostor koji je trebalo samo preurediti. Znas li ti koliko parova bi to zeljelo?! Ali to ima svoju cijenu. Izvagaj dobro sta tebi odgovara vise. Ja licno zivim sa svojom cetveroclanom porodicom u svom vlastitom domacinstvu, ali je nama rata kredita da ti se zavrti u glavi. Cijena koju ja placam je takva i dogovaram se s muzem oko svake kupovine koja premasuje recimo 5OKM, ali mi niko iz banke ne dolazi na kafu kad hoce.

Razmisli kako postaviti granice (uvijek ljubazno i bez svadje) i dokle zelis da ides i koja je cijena. I budi dosljedna. Sretno!

Sto se tice drugog djela to mi svako kaze, ono u smislu makar mozes spavati mirno, ne moras svaki dinar okretat dva puta.user posted image al valjda ce zviznut uskoro user posted image




_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
10.6.2017 17:59:26   
eminaja
jaoo
ja se pitam jesu li svekrve bas toliko lose koliko ih ''Mi'' snahe dozivljavamo user posted image aa trebalo bi cut i verziju od sveki kako ona na to sve gleda user posted image
aa ja nikog ne bi vratila s vrata a najmanje ne svekrvu ma koliko gostiju bilo...a zamisli se ti u situaciji da zet ili snaha vrate tvoju majku sa vrata i ne dozvoljavaju joj uci u kucu... user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
12.6.2017 13:17:45   
ziel
Eminaja koliko god to zvucalo grubo, mi smo samo neznanci u ovom slucaju, onako razmisljam bezveze... da zamislim sebe u toj situaciji... da svekrva bez najave i bez poziva dodje i presjedi citavo vrijeme dok su mi gosti, msm da bih se itetako nervirala i pokusavala nesto promjeniti... Hvala Bogu moja to ne radi pa nemam neki odgovor na ovu situaciju... ali samo razmisljam da nije lako ni snahi kojoj svekrva to radi....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
12.6.2017 15:35:15   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: eminaja

jaoo
ja se pitam jesu li svekrve bas toliko lose koliko ih ''Mi'' snahe dozivljavamo user posted image aa trebalo bi cut i verziju od sveki kako ona na to sve gleda user posted image
aa ja nikog ne bi vratila s vrata a najmanje ne svekrvu ma koliko gostiju bilo...a zamisli se ti u situaciji da zet ili snaha vrate tvoju majku sa vrata i ne dozvoljavaju joj uci u kucu... user posted image



Moja majka nikog ne ponizava,user posted image

moja majka koja makar ima elemenata da moju svekrvu usutka, iz pristojnosti suti. jer ne moze biti da svak ziv nevalja, a od tebe pobjegao muz, pobjegla kcerka itd. uz duzno postovanje, koliko god da si stara, znaci problem je u tebi, jer od tebe ljudi bjeze. barem ja tako gledam.


Ako si ti kao zena dovedla da te napusti muz, pa 20 godina kasnije kcerka, onda se ne moze reci da su drugi krivi i da je problem u drugima user posted image

moje misljenje je i ako neko ima 50i kusur godina, to ne znaci da se moze ponasat kako hoceuser posted image

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
12.6.2017 15:36:04   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: ziel

Eminaja koliko god to zvucalo grubo, mi smo samo neznanci u ovom slucaju, onako razmisljam bezveze... da zamislim sebe u toj situaciji... da svekrva bez najave i bez poziva dodje i presjedi citavo vrijeme dok su mi gosti, msm da bih se itetako nervirala i pokusavala nesto promjeniti... Hvala Bogu moja to ne radi pa nemam neki odgovor na ovu situaciju... ali samo razmisljam da nije lako ni snahi kojoj svekrva to radi....



jos upada sa nekom svojom pricomuser posted image

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
12.6.2017 21:15:48   
Sunašce2015
Dobila sam pitamje na pp gdje je svekar


svekar zivi u vani, takodjer u Njemackoj user posted image

Ja sumnjam da je mala otisla ocu, user posted image user posted image user posted image


Ne znam zasto je napustio, iako predpostavljam zasto ( karakter), da je prljava, nije, kuha, sredi, komunikativna je, ali samo u svojoj prici, jednom sam htjela da pitam sta je bilo, ali adis rece da ne pitam, da je to tema o kojoj se ne prica, znam samo da je i on visokoobrazovan, da ima neku firmu vani, ali da zivi malo slobodnije ( prevedite bas onako kako ste zamislile, jer je to zaista tako) user posted image user posted image user posted image


kad sam ja posumnjala da je mala kod oca, jeste kada se vratila nakon par mjeseci, ima smjestaj, radi, nasla posao, nije fakultetski obrazovana, da je neka pamet i nije user posted image ..ono znamo kako se ljudi bukvalno namuce kada odu vani, dok se ne snadju, ali njoj je bas to nekako super, lahko od ruke krneulo user posted image

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
12.6.2017 21:18:35   
Sunašce2015
prvo sam mislila da je neki profesor u BiH, da je neki biznismen, malo me cudilo sto djeca nemaju kontakt s ocem, ipak kakav god da je on je otac, ima pravo na djecu, user posted image



znam sad ce doci price pa ona se propatila, moras i nju razumjet bla bla, ali ja sam ubjedjena da je mala kod ocauser posted image user posted image

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
12.6.2017 21:57:16   
Galicia
Esmeraldaaaauser posted image .

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
13.6.2017 7:34:52   
ziel
JBT SUNASCE ja kazem da na neki nacin rrazumijem tvoju frustraciju oko te nametljive svekrve a ti meni neki napad user posted image

i Galicia pravu rijec si odabrala , ovo mi zvuci kao da je izmisljena prica iz dosade user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
14.6.2017 23:07:01   
eminaja
ziel razumijem ja itekako to sve,ali kad su gosti tu valjda treba imat neki red aa sa svekrvom to rijesit nasamo,ja koliko sam shvatila ovdje je pomenuto kako ona treba zvonit a gosti sjede jer joj snaha ne dozvoljava da udje,mislim stvarno....rijesi to nasam nije valjda nerazumna aa fakultetski obrazovana user posted image a ne vidim problem ako nekad navrati ako su gosti tu...

aa sunasce vala odkud sad zaova i njen zivot u ovoj prici o svekrvi.....
user posted image user posted image


_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
15.6.2017 9:08:43   
ziel
Eminaja ovo je bajka neka user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
16.6.2017 14:41:25   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: eminaja

jaoo
ja se pitam jesu li svekrve bas toliko lose koliko ih ''Mi'' snahe dozivljavamo user posted image aa trebalo bi cut i verziju od sveki kako ona na to sve gleda user posted image
aa ja nikog ne bi vratila s vrata a najmanje ne svekrvu ma koliko gostiju bilo...a zamisli se ti u situaciji da zet ili snaha vrate tvoju majku sa vrata i ne dozvoljavaju joj uci u kucu... user posted image



ti ne bi ja
a ja bi
svekrva i svako treba da ima granicu
tu nema dileme, ne znas da se ponasas ja ti pokazem
cuj sad to ti nikog ne bi vratila s vrata, dobrocudna a ostale zle?

i moju majku nek vrate s vrata ako ide nekom nenajalvljenja i sl
svak zeli svoj zivot da ima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
16.6.2017 14:44:41   
veeseelaa
a ne vidim problem ako nekad navrati ako su gosti tu...


a kako ne vidis?
niko nikom ne bi trebao da dolazi nepozvan i nenajavljen

ja bas kad vidim da sveki ima goste ne svratim, njeni gosti nejna stvar
sta ja imam tu, ako me ko zeli u drustvu zovnut ce me
niti se namecem niti volim da mi se iko namece



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
16.6.2017 15:33:28   
eminaja
dobro ba vesela nismo svi isti user posted image
znaci i ti bi svoju majku vratila sa vrata bez imalo savjesti? svaka ti cast!!!
i ne,ne mislim da sam dobrocudna,a ostale zle daleko od toga....
samo mislim da pred gostima ne treba niko nikog ponizavat i sprovodit pravdu...ako kome sta smeta nek rijesi nasamo...a uz to i sin treba da postavi granice a ne samo snaha user posted image ako se vec granice postavljaju... user posted image


_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
16.6.2017 23:51:59   
Alma_27
@eminaja, nisi li ti divna?! user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
17.6.2017 10:58:01   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: eminaja

ziel razumijem ja itekako to sve,ali kad su gosti tu valjda treba imat neki red aa sa svekrvom to rijesit nasamo,ja koliko sam shvatila ovdje je pomenuto kako ona treba zvonit a gosti sjede jer joj snaha ne dozvoljava da udje,mislim stvarno....rijesi to nasam nije valjda nerazumna aa fakultetski obrazovana user posted image a ne vidim problem ako nekad navrati ako su gosti tu...

aa sunasce vala odkud sad zaova i njen zivot u ovoj prici o svekrvi.....
user posted image user posted image


samo sam dala neke podatke da ljudi znaju kakav tip zene je, jer ne moze biti svak kriv, svak problem a od tebe clanovi porodice bjeze user posted image i to rodjena kcerka user posted image , a ista stvar se desila prije 20 godina sa muzem, on je nju ostavio.


Covjek moze biti jednom ujeden od jedne zmije, ali da budes dva puta ujeden od iste zmije iz iste rupe, onda je problem u tebi user posted image


_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
17.6.2017 11:00:23   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: eminaja

jaoo
ja se pitam jesu li svekrve bas toliko lose koliko ih ''Mi'' snahe dozivljavamo user posted image aa trebalo bi cut i verziju od sveki kako ona na to sve gleda user posted image
aa ja nikog ne bi vratila s vrata a najmanje ne svekrvu ma koliko gostiju bilo...a zamisli se ti u situaciji da zet ili snaha vrate tvoju majku sa vrata i ne dozvoljavaju joj uci u kucu... user posted image



ti ne bi ja
a ja bi
svekrva i svako treba da ima granicu
tu nema dileme, ne znas da se ponasas ja ti pokazem
cuj sad to ti nikog ne bi vratila s vrata, dobrocudna a ostale zle?

i moju majku nek vrate s vrata ako ide nekom nenajalvljenja i sl
svak zeli svoj zivot da ima

upravo to!


Ono sto neke ne razumiju jeste da dodjes do trenutka gdje moras pazit sta pricas

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
17.6.2017 12:35:10   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Sunašce2015


IZVORNA PORUKA: eminaja

ziel razumijem ja itekako to sve,ali kad su gosti tu valjda treba imat neki red aa sa svekrvom to rijesit nasamo,ja koliko sam shvatila ovdje je pomenuto kako ona treba zvonit a gosti sjede jer joj snaha ne dozvoljava da udje,mislim stvarno....rijesi to nasam nije valjda nerazumna aa fakultetski obrazovana user posted image a ne vidim problem ako nekad navrati ako su gosti tu...

aa sunasce vala odkud sad zaova i njen zivot u ovoj prici o svekrvi.....
user posted image user posted image


samo sam dala neke podatke da ljudi znaju kakav tip zene je, jer ne moze biti svak kriv, svak problem a od tebe clanovi porodice bjeze user posted image i to rodjena kcerka user posted image , a ista stvar se desila prije 20 godina sa muzem, on je nju ostavio.


Covjek moze biti jednom ujeden od jedne zmije, ali da budes dva puta ujeden od iste zmije iz iste rupe, onda je problem u tebi user posted image




Kad si vec znala da ljudi bjeze od nje, koji je tebe vrag tjerao da ides zivjeti kod nje?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
17.6.2017 16:38:35   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Sunašce2015


IZVORNA PORUKA: eminaja

ziel razumijem ja itekako to sve,ali kad su gosti tu valjda treba imat neki red aa sa svekrvom to rijesit nasamo,ja koliko sam shvatila ovdje je pomenuto kako ona treba zvonit a gosti sjede jer joj snaha ne dozvoljava da udje,mislim stvarno....rijesi to nasam nije valjda nerazumna aa fakultetski obrazovana user posted image a ne vidim problem ako nekad navrati ako su gosti tu...

aa sunasce vala odkud sad zaova i njen zivot u ovoj prici o svekrvi.....
user posted image user posted image


samo sam dala neke podatke da ljudi znaju kakav tip zene je, jer ne moze biti svak kriv, svak problem a od tebe clanovi porodice bjeze user posted image i to rodjena kcerka user posted image , a ista stvar se desila prije 20 godina sa muzem, on je nju ostavio.


Covjek moze biti jednom ujeden od jedne zmije, ali da budes dva puta ujeden od iste zmije iz iste rupe, onda je problem u tebi user posted image




Kad si vec znala da ljudi bjeze od nje, koji je tebe vrag tjerao da ides zivjeti kod nje?


user posted image user posted image

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
17.6.2017 17:27:40   
Sunašce2015

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Sunašce2015


IZVORNA PORUKA: eminaja

ziel razumijem ja itekako to sve,ali kad su gosti tu valjda treba imat neki red aa sa svekrvom to rijesit nasamo,ja koliko sam shvatila ovdje je pomenuto kako ona treba zvonit a gosti sjede jer joj snaha ne dozvoljava da udje,mislim stvarno....rijesi to nasam nije valjda nerazumna aa fakultetski obrazovana user posted image a ne vidim problem ako nekad navrati ako su gosti tu...

aa sunasce vala odkud sad zaova i njen zivot u ovoj prici o svekrvi.....
user posted image user posted image


samo sam dala neke podatke da ljudi znaju kakav tip zene je, jer ne moze biti svak kriv, svak problem a od tebe clanovi porodice bjeze user posted image i to rodjena kcerka user posted image , a ista stvar se desila prije 20 godina sa muzem, on je nju ostavio.


Covjek moze biti jednom ujeden od jedne zmije, ali da budes dva puta ujeden od iste zmije iz iste rupe, onda je problem u tebi user posted image




Kad si vec znala da ljudi bjeze od nje, koji je tebe vrag tjerao da ides zivjeti kod nje?

za tu pricu sam saznala tek u braku


mislis da ce neko doci svojoj buducnoj snahi reci ej znas moja kcerka je pobjegla od mene, a prije 20 godina me ostavio muzuser posted image


to se upakovalo kao najnormalnija porodica, niko nece servirat svoje sramote

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Problem sa svekr(i)vom (njegovima)
17.6.2017 17:42:23   
Galicia
Hoces reci da ti je muz vjesto skrivao da bi tebe namamio na horor?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Sunašce2015)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *