|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
17.4.2019 0:32:17   
Visnja RR
user posted image user posted image
Ti si divna i pametna mlada žena...
Izdrži još malo!
prolazi vrijeme mila moja...prvih 12 mjeseci spoooro a onda vrijeme leti...
ljubni mi princezu :*

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
17.4.2019 11:52:42   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

user posted image user posted image
Ti si divna i pametna mlada žena...
Izdrži još malo!
prolazi vrijeme mila moja...prvih 12 mjeseci spoooro a onda vrijeme leti...
ljubni mi princezu :*




💖Meni je ovih skoro 6 proletjelo zacas, mogu misliti tek kako kasnije leti.
Ma nek su nam zivi i zdravi pilici nasi dragi.
Ljubim bebe, djecicu i skolarce mnogo :* 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
19.4.2019 17:49:48   
vortex RR
Kuc kuc zaspale zenice


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
21.4.2019 12:24:36   
vortex RR
Sretan Uskrs zenice!



(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
23.4.2019 9:18:35   
Irinea
Gdje ste Zenice. Neko zatisje ovdje. Kako ste kako mala raja. Mi smo dobro lijepo ovo vani pa koristimo stalno. Juce smo isli u pionirsku. Joj jeste nezgodno za parking kako je onaj pored zatvoren  pa sam na jezeru nasla.kako li je vikendom tek mogu zamisliti. 


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
23.4.2019 11:55:13   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Gdje ste Zenice. Neko zatisje ovdje. Kako ste kako mala raja. Mi smo dobro lijepo ovo vani pa koristimo stalno. Juce smo isli u pionirsku. Joj jeste nezgodno za parking kako je onaj pored zatvoren  pa sam na jezeru nasla.kako li je vikendom tek mogu zamisliti. 





Bas nigdje nikoga... mi smo super, set_amo i koristimo vrijeme. Hrana se lagano uvodi. Za sada samo mrkva nikako ne ide hehe.
Ja se bas raspitujem za pionirsku. Koliko je ulaz i ima li neki kafic unutra? Da li su izveli sve zivotinje? Moze li se fino kolicima ili je puno makadama i rupa na putu? 
Mi smo za vikend bili na trebevicu ali bas rano i nije bilo guzve tako da smo uzivali

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
25.4.2019 8:16:35   
Irinea
Ulaz je 3 KM za odrasle djeca ispod 5 besplatno. Sve tivotinje su tu vidjeli smo i tigricu ali to je sve jako jako skromno i moglo bi puno bolje biti. Parking nije sredjen jer taj koji se koristio je zarvoren i to treba rijesiti i tako dalje. Kolicima se moze fino bebe uzivaju razgleda ju. Kafic ima ima i puno klupa sa hladovinom.

Bravo za dohranu a za mrkvu ne brini malo koja beba bude odusevljena alli dodaj je u nesto drugo i bice ok. Moja sada zumance jede pa je zatvori pa daj sta otvara ma veselo haha

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
28.4.2019 12:46:57   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Ulaz je 3 KM za odrasle djeca ispod 5 besplatno. Sve tivotinje su tu vidjeli smo i tigricu ali to je sve jako jako skromno i moglo bi puno bolje biti. Parking nije sredjen jer taj koji se koristio je zarvoren i to treba rijesiti i tako dalje. Kolicima se moze fino bebe uzivaju razgleda ju. Kafic ima ima i puno klupa sa hladovinom.

Bravo za dohranu a za mrkvu ne brini malo koja beba bude odusevljena alli dodaj je u nesto drugo i bice ok. Moja sada zumance jede pa je zatvori pa daj sta otvara ma veselo haha



Hvala puno, nikako da ti odgovorim... mala se budi nocu svaki sat, ne znam sta joj je... i svaki put jede i bas jede, nije dojka samo cucla...
Sto se tice cvrste hrane sve fino prihvata, cak i nrkvicu kad je pomijesana
Sretan Vaskrs svima koji slave!

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
28.4.2019 12:47:07   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Ulaz je 3 KM za odrasle djeca ispod 5 besplatno. Sve tivotinje su tu vidjeli smo i tigricu ali to je sve jako jako skromno i moglo bi puno bolje biti. Parking nije sredjen jer taj koji se koristio je zarvoren i to treba rijesiti i tako dalje. Kolicima se moze fino bebe uzivaju razgleda ju. Kafic ima ima i puno klupa sa hladovinom.

Bravo za dohranu a za mrkvu ne brini malo koja beba bude odusevljena alli dodaj je u nesto drugo i bice ok. Moja sada zumance jede pa je zatvori pa daj sta otvara ma veselo haha



Hvala puno, nikako da ti odgovorim... mala se budi nocu svaki sat, ne znam sta joj je... i svaki put jede i bas jede, nije dojka samo cucla...
Sto se tice cvrste hrane sve fino prihvata, cak i nrkvicu kad je pomijesana
Sretan Vaskrs svima koji slave!

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.5.2019 12:33:30   
vortex RR
Sretan praznik zenice mile! Uzivajte bez obzira na vrijeme 


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
1.5.2019 14:56:29   
Irinea
Hvala hvala i od mene sretan praznik. Vrijeme jeste ocajno ali nista tu promijenit ne mozemo. Sutra ce biti ljepse. Uzivajte. 


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
3.5.2019 18:22:08   
vortex RR
2 noci spavala fino, odmah sam zivnula hehe
Jos da se vrijeme dogovori samo sa sobom koje je godisnje doba pa da znamo da li planiramo zimovanje ili ljetovanje hahahhaha
Jede fino i cvrstu hranu, namirnice koje nije voljela moze pojesti pomijesano s drugima

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
5.5.2019 19:49:18   
Irinea
Izgleda da samo nas dvije pisemo ovde. Kako ide spavanje. Kod mene standardno Lose. Po danu divno super moze sa svima al noc kad dodje na sat budjenje i dudlanje. Joj. 


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
5.5.2019 21:41:11   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Izgleda da samo nas dvije pisemo ovde. Kako ide spavanje. Kod mene standardno Lose. Po danu divno super moze sa svima al noc kad dodje na sat budjenje i dudlanje. Joj. 





Isto sve.. sinoc je upalila cucla ali jednom samo. Bas smo u cudu bili...

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
6.5.2019 7:04:34   
Irinea
Jao super bar jednom da odmori. Kod mene sve isto ako sinoc i gore nije bilo. Jos po danu se bas umori puza dize se hoda uz namjestaj i nista nju ne obori da spava nekoliko sati u komadu. Ojj 


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
6.5.2019 17:26:12   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Jao super bar jednom da odmori. Kod mene sve isto ako sinoc i gore nije bilo. Jos po danu se bas umori puza dize se hoda uz namjestaj i nista nju ne obori da spava nekoliko sati u komadu. Ojj 





Nekad se pitam odakle nam snaga za bilo sta uz nesanicu i ovoliku iscrpljenost...

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
6.5.2019 20:23:09   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Irinea

Jao super bar jednom da odmori. Kod mene sve isto ako sinoc i gore nije bilo. Jos po danu se bas umori puza dize se hoda uz namjestaj i nista nju ne obori da spava nekoliko sati u komadu. Ojj 





Nekad se pitam odakle nam snaga za bilo sta uz nesanicu i ovoliku iscrpljenost...


ta snaga ide direktno iz user posted image

ipak odmarajte drage moje kada god možete...bolje i mali nered u stanu a odmorna mama....
proći će i taj period (iako tada djejule da neće nikada) user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 6.5.2019 20:25:59 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
8.5.2019 0:51:29   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Irinea

Jao super bar jednom da odmori. Kod mene sve isto ako sinoc i gore nije bilo. Jos po danu se bas umori puza dize se hoda uz namjestaj i nista nju ne obori da spava nekoliko sati u komadu. Ojj 





Nekad se pitam odakle nam snaga za bilo sta uz nesanicu i ovoliku iscrpljenost...


ta snaga ide direktno iz user posted image

ipak odmarajte drage moje kada god možete...bolje i mali nered u stanu a odmorna mama....
proći će i taj period (iako tada djejule da neće nikada) user posted image


Bas iz srca, cista, bezuvjetna ljubav i lavovska snaga i volja za sve.... A o tome koliko vrijeme leti ne prestajem smarati sve oko sebe, dosadila sam i Bogu i narodu hahahaha

Upravo, nece se bebe sjecati opranih prozora vec vremena provedenog s nama, ali eto, nece se samo usisati hahahaha dok nismo opsjednute kuhanjem i ciscenjem, moze se sve izdrzati.




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
15.5.2019 12:04:29   
vortex RR
Zenice moje da li i do kada su vase bebe koristile cuclu?


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
15.5.2019 17:10:55   
Irinea
Moji nisu nikad gurala sam bezuspjesno oboma i prestala. Koristi li tvoja smiri li je. Moja mene dudla i smiri se


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
16.5.2019 19:38:19   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Moji nisu nikad gurala sam bezuspjesno oboma i prestala. Koristi li tvoja smiri li je. Moja mene dudla i smiri se





Nije htjela nikako, sad hoce... bas naopako hahahah. Ja sam bila protivnik bilo cega sto stvara naviku djetetu a bez cega mozes ostati, navikavanja bebe na nesto neprirodno, bojala se zbog zubica itd, ali sad kako nocu non stop ustaje cuca mi bude spas. Ali opet kontam da li je pametno. Neko kaze daj cucu, lako se odvikne, neko kaze bolje cuca nego palac... a meni da je da mirno spava pa kako god..

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
17.5.2019 19:08:13   
Irinea
Ja sam skontala da im uvijek treba neko dudlanje. Nekom pali cucla nekom palac nekom sisa. U svakom slučaju koje god da je dudlanje predstace i to me tjesi posebno zadnjih noci sa 23447 budjenje i dudlanje. Uhhh. 


(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
17.5.2019 19:33:31   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Irinea

Ja sam skontala da im uvijek treba neko dudlanje. Nekom pali cucla nekom palac nekom sisa. U svakom slučaju koje god da je dudlanje predstace i to me tjesi posebno zadnjih noci sa 23447 budjenje i dudlanje. Uhhh. 





Hahahah ispijene docekasmo njihov 3 rodjendan hahahhaha i prestanak dudlanja svih vrsta
Ma nek su nam zivi i zdravi. Po danu uvijek kazem ma nista to, s lakocom sve, a navece jedva gledam i jedva izdrzim

(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
17.5.2019 22:22:48   
Irinea
Haha da znam da ce biti do trece god pa da se i pretrpim a sta ako se produzi aajjj.

Samo nek su zdravo. Kad vidim ovog starijeg kako fino sam legne i spava i ne budi se tjesim se kako Cu i s njom docekati. Koliko ti se sada puta Cura budi po noci. Jel kombinujes cuclu i dojenje. Jel spava u svom kreveticuKod mene je ovako. Spava u svom kreveticu mozda do 11 onda vise nemam snage da je vracam spava pored mene dignem majicu i tako cijelu noc dudla zaspe i tako se ujutru probudim na izvolite hahaa

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Chat - Bebe do 2 g. 2019!
20.5.2019 18:28:23   
Zer92
Mame kako ste se borile protiv grceva?


(odgovor članu Irinea)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *