|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 12:15:20   
BebeLina
Upravo sam ugledala smedji iscjedak na gacicama. Doktor me narucio za dva sata, a ja ludim.

Trudna sam 6 sedmica.
Imala sam missed u julu..

Molim za odgovore!

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 12:19:40   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: BebeLina

Upravo sam ugledala smedji iscjedak na gacicama. Doktor me narucio za dva sata, a ja ludim.

Trudna sam 6 sedmica.
Imala sam missed u julu..

Molim za odgovore!

Imala sam i ja missed pa vanmatericnu pa u trecoj trudnoci u 6. sedmici PROKRVARIM ta trudnoca koja je najrizicnija bila je uspjela i rodila sam svoju curicu hvala Allahuuser posted image

TAKO DA NE SEKIRAS. Pokusaj biti pozitivna. Misli na mrvicu. Vjerovatno ce ti neku terapiju propisati uz mirovanje. Javni se poslijeuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 12:27:28   
BebeLina
Hvala na odgovoru... Pokusavam osaburiti, ali tesko je. Pogotovo zbog svega sto sam prosla. Malo sam citala prethodne postove i vidim da krvarenje i nije tako neobicno.
Idem ja odmah kod dr. Ne mogu cekati.

Javicu vam se opet, nadam se s lijepim vijestima...

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 12:46:44   
Pingvina
Sretno BebeLina...
Nadam se da nije nista strasno. Ja sam isto bila prokrvarila...kod mene cak nije bilo ni smedje, vec cista krv. Mislila sam da je gotovo...ali hvala Allahu beba je bila dobro. Samo slusaj dr. Terapiju ces sigurno dobiti...ako kazu da mirujes-miruj.
Neka vas dragi Bog cuva!!!

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 13:41:19   
emmab
Molim vas pomoc,u 5 sedmici sam trudnoce,primjetila sam da mi izlazi iscjedak kao kad trebam dobiti smedjkast,takodjer bole me ledja kao kad trebam dobiti i osjecam se napuhano. Bila sam prosle sedmice na pregledu i dr mi je rekla da je sa trudnocom sve ok ali da iimam cistu na desnom jajniku koja ne bi trebala biti problem bar je tako rekla. Do sljedeceg pregleda kad je zakazan ima jos nekih 8 dana,ne znam da li da idem prije ili su ove pojave normalne da se desavaju...pijem samo folnu

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 13:53:48   
Pingvina
ema, nie neobicno da se pojavi smedji iscjedak u vrijeme kad M treba da dodje. posebno na samom pocetku trudnoce. Nije neobicno ni da imas menstrulne bolove. Ja sam ih imala svaki mjesec do ovog sada (19 sedmica sam hajrom trudna). Medjutim, zbog tvog mira..ja bih ti predlozila da ipak odes na pregled. Sretno sta god odlucila.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu emmab)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 13:59:38   
grozđe
Mogu samo da vam pozelim srecu jer to je stvarno individualno, sta se desava s necijim organizmom.

Prosle godine sam imala missed i krenulo je sa smedjim iscjetkom, a poslije dva dana preslo u krv. Imala sam u to vrijeme jaku upalu mokracnih kanala, takodjer sa krvi u mokraci.

Kod druge trudnoce imala sam implantacijsko krvarenje, javilo se dva dana prije ocekivane menstruacije i trajalo 4.dana.

Sada sam u 32.sedmici uredne i zdrave trudnoce, sto zelim i svima vama.


(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 14:00:28   
grozđe
Zaboravih napisati da je smedjkasti iscjedak krenuo u 6.sedmici trudnoce.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 14:03:53   
Latinka
emmab, ja bih odmah otisla dr. Meni se u prosloj trudnoci to desilo i, po dr.-om, da nisam odmah dosla po terapiju i kasnije bas mirovala, i naravno, uz boziju pomoc, ko zna sta bi bilo. Ako nista, nazovi i pitaj

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu emmab)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 14:04:45   
emmab
Kada sam bila na pregledu i kada mi je rekla za cistu na jajniku takodjer je dr rekla da mogu da imam sukrvicu,ako se znaci pojavi nesto kao sto mi se sad desava da je to normalno.ali ja sam se nadala da nece biti ali evo pojavilo se kao da je znala,ja se samo nadam da je to normalno i da je ova cista uzrok tome

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 14:11:23   
grozđe
emmab ja ti isto preporucujem da odes odmah kod doktora.... mozda ti je potrebna terapija za ocuvanje ploda...

(odgovor članu emmab)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 21:45:43   
BebeLina
Samo da javim.. Danas sam bila kod doktora u bolnici. Utvrdio je da je plod jos tu, propisao Dabroston za čuvanje ploda, naredio strogo mirovanje i apstinenciju. Pregledao me ultrazvucno, pa sam bila uplasena zbog tog čačkanja, ali nadat je se najboljem.

Još uvijek imam sasvim male smeđe tačkice. Sutra ću privatno na konsultacije, a za 7 dana na kontrolu.
Hvala vam na podrsci, ostaje da cekamo... :(

_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
31.10.2013 22:29:34   
Pingvina
BebeLina, znam da se tesko opustti u ovakvoj situaciji. Meni je cudno da ti odmah nisu ukljucili dabroston s obzirom da kazes da si julu imala jedan spontani.
Ti slusaj dr, miruj i bice sve ok s Bozijom pomoci. Vjeruj da sam ja 3 mjeseca bila na strogom mirovanju-smjela samo do wc-a. Nemoj prestajati da se molis, boris i nadas da ce sve biti ok ma koliko tesko ti bilo. Saljem ti najveci zagrljaj podrske.

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
1.11.2013 8:59:57   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: BebeLina

Samo da javim.. Danas sam bila kod doktora u bolnici. Utvrdio je da je plod jos tu, propisao Dabroston za čuvanje ploda, naredio strogo mirovanje i apstinenciju. Pregledao me ultrazvucno, pa sam bila uplasena zbog tog čačkanja, ali nadat je se najboljem.

Još uvijek imam sasvim male smeđe tačkice. Sutra ću privatno na konsultacije, a za 7 dana na kontrolu.
Hvala vam na podrsci, ostaje da cekamo... :(



ne znam koja si sedmica trudnoce , al ja sam imala u prve dvije smedji iscjedak na pocetku trudnoce , u drugoj trudnoci sam imala pravo krvarenje tako da ne mora nista da znaci lezi odmaraj odmaraj i odmaraj SRETNO.

a sada vidim 6 sedmica u prve dvije trudnoce sam imala taj iscjedak tako da nisam vjerovala da sma trudna ja mislila dobila :)))) znaci ne mora nista znaciti opusti se ako je doktor vidio da je plod tu onda je tu BOgu hvala

< Poruku je uredio Mirkica -- 1.11.2013 9:01:13 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
1.11.2013 9:26:54   
grozđe
BebeLina odmaraj i pokusaj da se smiris. Ja sam imala jedan missed i cim sam ostala drugi put trudna koristila sam i Dabroston i Utrogestan.

Najvaznije je da imas dobrog doktora, koji ce znati reagovati na pravi nacin. Dobro je ako si u mogucnosti da ides i privatno negdje.

Sretno.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
2.11.2013 12:27:46   
BebeLina
Evo mene da uradim upd_ate informacija..

Ponovo sam bila na pregledu. Dr. je potvrdio da krvarenje (tj ovaj smedje-crni) iscjedak koji imam nije neobican ni opasan u mom slucaju. Zna se desiti da zene imaju i menstruaciju, ili da krvare mjesecima, pa opet rode zive i zdrave bebice.

Ali problem bi mogao biti razvoj ploda. Nije siguran da li plod raste. Pošto je sitacija takva da nisam prije zatrudnjivanja imala mentstruaciju, ne mogu se ni otplike orjentisati koliko bih mogla biti trudna. Uglavnom, nisam vise od 7 sedmica. Tako da za tri dana moram ponovo na pregled, samo da vidimo da li se mrvica pomjera i raste.

Iako ne volim toliko ta čačkanja, svjesna sam da moj doktor zna sta radi, i da mu mogu vjerovati. Nadam se da ću vam se slj put javiti s lijepim vijestima.

Još uvijek mi ide taj iscjedak. Pijem Dabroston 3x dnevno i Folacin 1x.

Hvala vam sto me trpite i citate. Hvala na podrsci i lijepim rijecima....

< Poruku je uredio BebeLina -- 2.11.2013 12:29:06 >


_____________________________

11.07.2013. godine - missed ab (16. sedmica)
2.11.2013. godine - spontani (8. sedmica)


(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
2.11.2013 12:34:29   
bebacha
ja sam u obadvije trudnoce imala taj isjedak pa cak i krv al hvala bogu bebu tj plod bio ok

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
10.11.2013 21:44:05   
Vanne
drage moje potrebna mi je pomoc ako je iko imao slicno iskustvo...

imala sam missed u julu u 9 nedjlji,radjena kiretaza,cekala 3 ciklusa i ponovo iz prvog pokusaja ostala trudna...
prokrvarim svjezu crvenu krv kada sam bila 5+4 i odem doktoru u roku od 20 min. dok je diktirao sestri ultrazvucni nalaz kaze gestacioni mjehur pravilnog oblika uz prisustvo embrionalnog eha... ja ga pitam ima li otkucaja kaze jos je rano... primam progesteron depo svaki treci dan i utrogestan 3x1 i dabroston 3x1...krvarenje se povuklo jos onaj dan...naravno strogo mirovanje i apstinencija...

narucena sam u utorak na kontrolu,tada cu biti 6+3... bojim se da ne izgubim i ovu bebu...
jeste li imale slicna iskustva i kakav je bio vas ishod?

bojim se da se i ovaj plod ne prestane razvijati...nije mi ni rekao odakle ta krv,samo kaze to su te komlikacije u ranoj trudnoci...uglavnom nemam ciste ni hematome,sve cisto...
da li je moguce na kontroli da cujem otkucaje?

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
11.11.2013 8:37:16   
mykica

IZVORNA PORUKA: Vanne

drage moje potrebna mi je pomoc ako je iko imao slicno iskustvo...

imala sam missed u julu u 9 nedjlji,radjena kiretaza,cekala 3 ciklusa i ponovo iz prvog pokusaja ostala trudna...
prokrvarim svjezu crvenu krv kada sam bila 5+4 i odem doktoru u roku od 20 min. dok je diktirao sestri ultrazvucni nalaz kaze gestacioni mjehur pravilnog oblika uz prisustvo embrionalnog eha... ja ga pitam ima li otkucaja kaze jos je rano... primam progesteron depo svaki treci dan i utrogestan 3x1 i dabroston 3x1...krvarenje se povuklo jos onaj dan...naravno strogo mirovanje i apstinencija...

narucena sam u utorak na kontrolu,tada cu biti 6+3... bojim se da ne izgubim i ovu bebu...
jeste li imale slicna iskustva i kakav je bio vas ishod?

bojim se da se i ovaj plod ne prestane razvijati...nije mi ni rekao odakle ta krv,samo kaze to su te komlikacije u ranoj trudnoci...uglavnom nemam ciste ni hematome,sve cisto...
da li je moguce na kontroli da cujem otkucaje?


Draga nemoj da brineš, ja sam na početku trudnoće imala slično iskustvo, pila po šaku tableta, primala progesteron inekcije. Kao što ti kažeš jedno jutro sam se zadesila sa mlazom krvi. Ali hvala Bogu moj bebač je dobro. Danas smo ušli u 26. sedmicu i već smo veliki :) Samo se pridržavaj onog što ti doktor kaže. Miruj što više možeš. Ja sam mjesecima provela ležeći na lijevom boku. Čovjeku dojadi ali sve za mrvice. I nemoj se toliko brinuti sve to utiče na bebu. Nađi sebi neku zanimaciju dok ležiš, razmišljaj o lijepim stvarima. Sretno draga! Biće to sve dobro aBd.

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
12.11.2013 13:56:14   
Vanne
bila sam na kontroli danas...jos nema otkucaja... plod je jos tu ali se pored njega stvorio ili hematom ili drugi gestacijski mjehur,ni sam doktor ne zna sta je... opet mirovanje i ista terapija..
brine me sto se jos ne cuju otkucaji a nije mi kasnila ovulacija danas je 6 sedmica i 3 dana user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu BebeLina)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
13.11.2013 10:03:06   
idana1812

IZVORNA PORUKA: Vanne

bila sam na kontroli danas...jos nema otkucaja... plod je jos tu ali se pored njega stvorio ili hematom ili drugi gestacijski mjehur,ni sam doktor ne zna sta je... opet mirovanje i ista terapija..
brine me sto se jos ne cuju otkucaji a nije mi kasnila ovulacija danas je 6 sedmica i 3 dana user posted image


Vanne moze biti da je rano, u vecini slucajeva da bi se culi otkucaji ide se nakon 7. sedmice. Miruj i drzi se terapije. Bit ce to dobro...Sikiracija ti nece pomoci.

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
13.11.2013 12:19:53   
grozđe
Vanne prvo se smiri i slusaj doktora. Mislim da smo jucer bile zajedno u cekaonici kod dr.Dedeica. Zapamtila sam da si i ti u Ilijasu?

Ja sam imala missed u oktorbru prosle godine radi jake upale mokracnih kanala. Ostala drugi put trudna nakon 3.ciklusa. Meni se pojavio kao sto kazes drugi gestacijski mjehur ( blizanci?) ili neka separacija oko 6.sedmice i imala sam zuckasto ili smedje na gacicama. Dobila i utrogestan i dobroston i depo injekcije. Hvala Bogu sada smo 34.sedmica, zdrave i uredne trudnoce. Malo mi se pritisak povecao pa sam dobila terapiju i zbog toga.

Da li ti ides jos negdje kod doktora, privatno? Dedeic je dobar i fin doktor, ali sam misljenja da se treba potraziti jos jedno misljenje i ipak povesti vise racuna nakon bar jednog spontanog, misseda i slicno. Tako da ja idem uporedo i privatno.

Ako ti sta treba slobodno se javi na pp ili ovdje, kako zelis.

(odgovor članu idana1812)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
14.11.2013 2:22:23   
HNMo
Cao svima :)
Nova sam ovdje i jako mlada pa se nadam da cete mi pomoci...
Imam mali problem :S Menstruaciju sam zadnju imala 5.8. i trajala je cetiri dana.Prije mi se znalo desavati da mi je jako neuredna i da dobijem,sto se kaze,s' vremena na vrijeme...isla sam prije par godina kod ginekologa bas zbog toga i uradio mi je ultrazvuk i rekao da je sve uredu i da su jajnici ok.Decko i ja mislimo da bi nam se mogla pridruziti bebaca jer i ovaj mjesec nisam dobila.Prosli mjesec,polovinom mjeseca sam imala smedji iscjedak koji je trajao par dana...i evo maloprije sam na dnevnom ulosku vidjela blijedi rozi iscjedak.Radila sam do sad' tri testa i ovaki su rezultati:negativan,pozitivan i negativan,al' sam ih davno radila,prije otprilike mjesec dana.
To me sve zunilo,a osim izostanka menstruacije i ovih iscjedaka,nekad' mi se manta,jednom il' dva puta mi je muka bilo,mjenjam brzo raspolozenja,znam bit' nervozna i jako jako cesto moram na WC sto mi se prije nije desavalo.
Znam da je malo dugo,al' svaka pomoc mi je dobro dosla jer sam jako zbunjena i imam u planu da idem na pregled,al' vase misljenje bi mi puno znacilo...
Unaprijed hvala svima,pozdrav user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
14.11.2013 9:42:17   
mykica

IZVORNA PORUKA: HNMo

Cao svima :)
Nova sam ovdje i jako mlada pa se nadam da cete mi pomoci...
Imam mali problem :S Menstruaciju sam zadnju imala 5.8. i trajala je cetiri dana.Prije mi se znalo desavati da mi je jako neuredna i da dobijem,sto se kaze,s' vremena na vrijeme...isla sam prije par godina kod ginekologa bas zbog toga i uradio mi je ultrazvuk i rekao da je sve uredu i da su jajnici ok.Decko i ja mislimo da bi nam se mogla pridruziti bebaca jer i ovaj mjesec nisam dobila.Prosli mjesec,polovinom mjeseca sam imala smedji iscjedak koji je trajao par dana...i evo maloprije sam na dnevnom ulosku vidjela blijedi rozi iscjedak.Radila sam do sad' tri testa i ovaki su rezultati:negativan,pozitivan i negativan,al' sam ih davno radila,prije otprilike mjesec dana.
To me sve zunilo,a osim izostanka menstruacije i ovih iscjedaka,nekad' mi se manta,jednom il' dva puta mi je muka bilo,mjenjam brzo raspolozenja,znam bit' nervozna i jako jako cesto moram na WC sto mi se prije nije desavalo.
Znam da je malo dugo,al' svaka pomoc mi je dobro dosla jer sam jako zbunjena i imam u planu da idem na pregled,al' vase misljenje bi mi puno znacilo...
Unaprijed hvala svima,pozdrav user posted image




Pozdrav i dobro došla! To je baš dugo da nisi imala normalnu menstruaciju. Ja bih ti preporučila da uradiš test odmah danas. Već je dugo vremena prošlo i ako je trudnoća u pitanju mora ti pokazati pozitivan rezultat. U svakom slučaju otiđi ljekaru jer ako je trudnoća u pitanju sa tim iscjedkom nije se zezati a ako nije trudnoća i tad je bolje da znaš šta je problem zašto menstruacije nema. U svakom slučaju sretno!

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu HNMo)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
14.11.2013 13:59:18   
HNMo
Hvala puno,moram otic' i provjerit' sta se desava jer mi nista nije jasno...cim saznam sta je javit' cu :)
Jos jednom hvala od srca! user posted image

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *