|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 12:49:56   
Sonja
ne znam draga..i ja se nadam da ce bebi ostati u tibi

ja evo vec 3 dana isto krvarim

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 12:50:23   
felix

IZVORNA PORUKA: Sonja

aha user posted image user posted image
kad god odem u wc i obrisem se ima ono ko sa sluzi i krvavo...

user posted image

sonja zao mi je sam sabura, polako nemoj se plašiti kod mene je seka krvarila isto tako pa lezala u bolnici 4 dana , strogo joj mirovanje propisali i dabraston da pije kuci došla sam mirovala lezala i pila lekove , hb stalo joj nije se više vracalo, bice dobro abd nemoj brinuti user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 12:53:41   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Sonja

ne znam draga..i ja se nadam da ce bebi ostati u tibi

ja evo vec 3 dana isto krvarim


ja sam 2-3 puta imala odljeve ono da protopi pidzamu i pune uloske krvi pa je ostalo,samo pozitivnouser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 12:55:21   
Sonja
ajd valjda i kod mene bude tako pa da ostane...

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 13:00:19   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Sonja

ajd valjda i kod mene bude tako pa da ostane...

Hoće, aBd user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 13:00:57   
Apotekarka
Sonja samo miruj i lezi...I ja sam krvarila jedno 5 dana ali dabroston je sve smirio i eto Antonio ziv i zdrav...Ali sam morala nakon prestanka krvarenja 1.5 mjesec bas lezati strogo i kasnije je sve bilo ok...Da ti kazem bez stresa nema koristi i ja sam se sikirala bilo je jace od mene,a pogotovu tiosjetljiva nakon svega sto si prosla....Aliu ako ikako mozes zanimaj se necim da sto manje mislis

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 13:03:43   
Sonja
e pa to me i zanima..koliko dugo ste krvarile...znaci da je moguce i duze...
ma trudim se da ne mislim al et...

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 13:18:38   
Full Moon
Sonja, nije znaci nikakav hematom u pitanju?
Meni se desilo uzasno krvarenje u 12. sedmici i mislila sam da je ne daj Boze kraj, a onda sam pila utrigestan i primala progesteron injekcije i hematom se da tako kazem cijedio mjesec dana, i sva sreca nema ga vise.
Najvaznije je da mirujes kao sto i radis i bez stresa, pokusaj misliti pozitivno, znam da je tesko ali stres samo moze pogorsati stvari, drzim ti fige da bude sve ok aBduser posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
4.8.2012 13:21:13   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Sonja

e pa to me i zanima..koliko dugo ste krvarile...znaci da je moguce i duze...
ma trudim se da ne mislim al et...


ja ti kazem krvarila sam skoro 3mj, ispocetka znalo biti po 4-5 dana u cugu pa 2 nista pa opet, kako je vrijeme prolazilo sve manje i rjedje

al kod mene je bilo bas krvarenje da sam uloske stavljala a ne sluz na papiru, kad je bilo u tragovima na papiru tad se nisam ni sekirala

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
7.8.2012 14:26:44   
Lulu_08
Sonja kakva je situacija mila?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
7.8.2012 14:35:29   
veeseelaa
Sonja kako si sad?

može li mi neko objasniti šta kažu dr zašto dolazi do krvarenja?




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
7.8.2012 21:20:07   
Full Moon
Sonjice, nadam se da si bolje, pozzzz

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
9.8.2012 9:38:19   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sonja kako si sad?

može li mi neko objasniti šta kažu dr zašto dolazi do krvarenja?





nista, meni se npr znao odvaliti komad endometrija s druge strane maternice hB nije na onoj gdje je plod, nikom nista jasno nije bilo i nisam dobila odg zastouser posted image eh poslije sam imala kontrakcije, moguce je da su i tad bile, mada na uzv ispocetka nisu bile uocljiveuser posted image

sonja i ja uletih da vidim ima li sta novo???

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
9.8.2012 10:49:21   
Lady26
Ima li kakvih novosti o Sonji, nadam se da je sve ok sa njom i bebicom

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
9.8.2012 11:00:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Sonja kako si sad?

može li mi neko objasniti šta kažu dr zašto dolazi do krvarenja?





nista, meni se npr znao odvaliti komad endometrija s druge strane maternice hB nije na onoj gdje je plod, nikom nista jasno nije bilo i nisam dobila odg zastouser posted image eh poslije sam imala kontrakcije, moguce je da su i tad bile, mada na uzv ispocetka nisu bile uocljiveuser posted image

sonja i ja uletih da vidim ima li sta novo???


hvala na odgovoru
Sonja gdje si?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
28.9.2012 13:13:28   
majka Harisa
Drage moje, ja sam nova medju vama. Citala sam predhodne komentare i zaista ste sve pune razumjevanja i od velike pomoći,hvala vam sto dijelite svoje probleme kako bi nama olaksali koji se susrecemo sa slicnima. Naime i ja sam u 5 sedmici trudnoce ali prije nego mi je test potvrdio trudnocu pocela sam krvariti istina oskudno. Otisla sam ginekologu doc. mi je dala dabroston 3x1 i neke injekcije svaki treci dan po jednu tri komada, i folniu kiselinu. Ja sam se malo sada zabrinula krvarenje je svijetlo crveno ali zna biti i smedje ali je dosta izrazenije. Vec cetvrti dan krvarim i osjecam blage bolove (ne jake ) vise me ledja bole.Druga mi je trudnoca prva je prosla bez problema. Imam li razloga za brigu obzirom da se krvarenje malo povecalo hocu li zvati doc?
Hvala vam na savjetimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
28.9.2012 15:00:38   
majka Harisa
Opet ja user posted image user posted image Da vas pitam evo citajuci moj predhodni komentar mogle ste primjetiti da imam srednje intezivno krvarenje medjutim danas su poceli iz mene komadi da ispadaju bikvalno tamni komadi kao obilna menstruacija, ledja me vise bole stomak manje pomagajte sta da radim, juce sam od doktora dosla tek mi je 4-ta tableta Dobrostona ?user posted image user posted image

(odgovor članu majka Harisa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
28.9.2012 16:42:52   
Full Moon
Pa sta ti je dr. rekao, je li ti objasnio sta uzrokuje krvarenje, cista, hematom, ili nesto trece?
Nemoj nista prepustati slucaju,opet ili ga zovi ili idi na pregled, on bi trebao da ti da najbolji savjet.
Sretnoooo, i javi lijepe vijesti aBd.

(odgovor članu majka Harisa)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
28.9.2012 22:14:48   
majka Harisa
Evo odmah sam veceras isla na pregled kaze trudnoca je jos tu doduse tek sami pocetak, nije za abortusa, pa mi je dao jos jedne kapsule utrogestan 3x1. Sto je najgore ja sam se bila toliko prepala da vam ne mogu opisati. Kad sam malo sebi dosla krvarenje se povecalo jer me je ginekoloski gledao a i uzv.Kontrola mi je za deset_ak dana. Ja licno mislim da sam dobila menstruaciju da plod jos stoji samo kaze doktor da je malo skeptican. Bez obzira na sve dragi Bog sve odredjuje i kako ce se zavrsiti i hoce li se baby roditi i hvala Mu na tome.user posted image



< Poruku je uredio majka Harisa -- 28.9.2012 22:17:55 >

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
28.9.2012 22:27:16   
felix
[quote]Bez obzira na sve dragi Bog sve odredjuje i kako ce se zavrsiti i hoce li se baby roditi i hvala Mu na tome.user posted image [/quote]
baš, istina.
cuvaj se bice to dobro akobogda rodice se zdrava i jaka bebara misli pozitivno .


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu majka Harisa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
28.9.2012 22:41:35   
Crnkica
ako imaš baš obilno krvarenje,ništa ne prepuštaj slučaju,pusti 10-tak dana,ako
budeš tako krvarila narednih dana posjeti doktora ranije od rečenog.možeš iskrvarit mnogo
a to ti netreba,ako je mens onda da,može i plod opstati,a ako je početak pobačaja nečekaj
puno.ja sam 2004.godine imala pobačaj a nisam ni znala da sam trudna.mens mi kasnio par
dana,nisam imala simptoma trudnoće,bila sam trudna nepuni mjesec.dobila krvarenje ja mislila
zakašnjeli mens,dok mi nisu počeli komadi ispadati i puniti se uložak za pola sata.kad sam dobila
nesvjesticu od obilnog gubitka krvi znala sam da nešto nije u redu i otišla doktoru koji mi je rekao
za plod.želim ti da se sve smiri i stabilizuje,javi šta ima dalje.

(odgovor članu majka Harisa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
29.9.2012 7:54:48   
majka Harisa
Ovo ce vam biti zanimljivo ali nisam se nimalo prepala. Kad sam sinoc dosla od doktora koji mi je predhocno rekao da nisam za pobacaja da beba stoji kako stoji i da dodjem za deset_ak dana . Ja sam malo lezala i ustala da nesto operem na sudoperu kad osjetih nesto polako iz mene izlazi, ja odmah u kupatilo kad nesto se spustilo na ulozak velicine i debljine palca kao poslije poroda ona tamna sukrvica zilava , znam da je gadljivo ali, je li ikad iko imao prilike tako nesto imati? Neznam sta ,ali od tad mi se puno krvarenje smanjilo kao i bolovi u stomaku i ledjima. Imam jos krvarenje nije se povuklo ali kako je bilo mnogo je manje.
Nadat se najboljem ako Bog da user posted image

< Poruku je uredio majka Harisa -- 29.9.2012 7:56:24 >

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
29.9.2012 19:06:10   
majka Harisa
Je li imao neko slicno iskustvo ? user posted image user posted image

(odgovor članu majka Harisa)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
29.9.2012 20:02:58   
smajli80
Nisam imala takvo ali bilo je slično.Naime ja sam imala 2 spontana pobačaja u 8 ned. i pred drugi pobačaj dobila sam progesteron depo inijekcije.Koje nažalost nisu pomogleuser posted image

Savjetovala bih ti da se odmah javiš ljekaru ili odeš u bolnicu na pregled(ponesi svu dosadašnju dokumentaciju).To nije za čekanje-nemoj se igrati sa tim.
Bolje provjeri sad -čisto da budeš mirna nemoj čekati redovnu kontrolu.

P.S.Iskreno se nadam da je sve OK ali ipak provjeri.

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu majka Harisa)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Krvarenje na pocetku trudnoce
29.9.2012 20:22:43   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: majka Harisa

Je li imao neko slicno iskustvo ? user posted image user posted image

ja sam u junu imala tako nesto, bio je to spontani pobacaj(5.sedmica), sutradan sam otisla dr i dobila tablete, nije bilo potrebe za kiretazom, zao mi je sto cu te razocarati, ali idi odmah sutra dr i molim te , javi se dok se vratis od doktora

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu majka Harisa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *