|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  140 141 [142] 143 144   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2013 23:14:36   
micikae
Veče smarija nebi sa tobom u raspravu i te me klinike iskreno ne zanimaju, da za mene je strasno jer sam ja dva puta bila na aspiraciji sa ANESTEZIJOM i posle budjenja veiki bolovi i tesko budjenje ali super,sta bi tek bilo da je bez anestezije.....Sve u svemu ja zelim tebi srecu draga moja i da dobijes svoje dijete jer ja vec imam sina iz prvog postupka......a drugi neuspjesan naravno pola nezrelih a ista terapijauser posted image kao i prvi put,nebitno sad, a o doktor.sve najbolje toliko od mene,i kako mi se cini da si nekad napisla da je sa tobom doktorica plakala u sobi eto vidis samnom nije kad mi je drugi postupak prosao bezveze i na brzinu i ni blizu kao prvi put.Srecno svima i tebi.Pozdrav za Bojanu Bajagićkoja mi je bila u prvom postupku embriolog.user posted image

(odgovor članu smarija)
Neposredna veza do poruke: 3526
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2013 23:22:42   
micikae
jelena 86 hvalanalijepim zeljama i zelim ija tebi milamoja da postanes majka sve u svemu sretno,dace bog da ugledas i ti i sve cure svoje user posted image iskreno protiv medico s i doktora nista protiv, ali naravno komentar uvijek svako smije napisati ne razumijem ove zene,sretno svima,a pogotovo ja koja sam bila u dva postupka prvi potpuno drugaciji od drugog ali super je boriti se treba uvijek dalje.Sretno

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3527
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 11:51:57   
rebeka777
Drage cure,
kad god mogu bacim pogled na vaše postove. Drago mi je da vam sve ide uredno i želim vam puno sreće poslije ET i da nam sve javite prelijepe vijesti i visoke bete! user posted image

Budite vesele i pozitivne!

Ljubim vas i grlim sve!

(odgovor članu micikae)
Neposredna veza do poruke: 3528
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 12:04:36   
smarija
Toncice hvala na lijepim zeljama ja se iskreno nadam da ce ovaj put biti nesto od mene user posted image ,za tebletice nemoj da se smaras jer ih nema i uspjela sam naci za sad sam obezbjedjena,ali ti hvala u svakom slucaju na trudu.

micikae nema tu rasprave ja samo iznosim svoje misljenje da anest.nije obavezna.Znam ja koliko je to bolno to sve stoji,i nisam ni sama za neku pohvalu prilikom punkcija,gdje cure nakon pola sata idu kuci a ja kod njih lezim po 4-5 sati na infuziji ,mada je tu dosta kriva moja hiperstimulacija i pri tom jako lose podnosim anesteziju.Takodje se i tebi zahvaljujem na lijepim zeljama

< Poruku je uredio smarija -- 24.4.2013 12:05:02 >


_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu rebeka777)
Neposredna veza do poruke: 3529
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 12:05:34   
toncica
rebeka777 mila moja hvala ti na podrsci i lijepim zeljama. Kako si nam tiuser posted image user posted image

(odgovor članu rebeka777)
Neposredna veza do poruke: 3530
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 14:20:06   
toncica
Evo mene cure moje . Sutra ET u 12 satiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Oplodilo se 5 jc od 7pa cemo vidjeti sutra koliko ce biti da se vrati . Valda ubodem makar 2 embrioncicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
SRETNO svimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jelena86 mila sta je sa tebe jesi li bila na punkciji, kako si proslauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3531
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 14:40:19   
Maja Doboj
hej žene moje... sada su me zvali... oplođeno 5 jć. ET 27.04 u 11.30, 5 dan od punkcije , Dr.je rekla da razmislimo o broju vraćanja...

toncice ...super user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3532
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 14:45:05   
majuša
maja doboj, tončiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Svaka čast cure! Ja sam oduševljena.

Jeco javi nam se mila kada stigneš sa punkcije!

Biće ovdje user posted image
user posted image user posted image .

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3533
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 15:31:50   
toncica
Maja Doboj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
tebi je super vracaju ti blaste i ja sam se nadala ali nista od toga. Sretno mila na postupkuuser posted image user posted image

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3534
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 16:26:03   
glaxy
Jao cure divne ste, ima folikula a bice i blastica ma odlicno.
Toncice nije mi jadno sto tebi ne vracaju 5 dan ako ih se pet oplodilo?
Jel tebi to vracaju treci ili cetvrti dan?
Ja sam danas bila na drugom UZV, ptosli put su folikulici bili po 12, 13 i 14 mm a endometrij 8 mm na 8.dan ciklusa, a danas na 10 dan endic je 10mm a sbi folikuli 16mm i samo jedan od 15mm tako da sam prezadovoljna jer su potpuno jednaki.
Veceras stoperica ( gonale koje sam trebala primiti veceras u 19h primila sam ujutro tako da dr smatra da ce do veceras biti taman na 18 mm zato veceras stoperica) a u petak punkcija.
Sad cu samu sebe da demantujem iako u njihovom zakonu stoji da se punkcija radi uz anesteziju mene su pitali kako zrlim, opstu ili lokalnu ja sam izabrala bez.
Nema ih puno pa valjda nece biti tako strasno a prezivjela sam ja i gore.
samo molim boga da bude jajnih celija, da sve budu zrele i da se oplode , pa poslije sta bog da.
Inace ja i mm smo iskoristili ovaj divan dan da se malo prosetamo po Zagrebu, skoknuli i do City centra, pao je i soping, jao cure odusevila sam se kako sam dobrih stvarcica kupila. Sve u svemu bio je ovo jedan divan dan.
Jelena, toncice, pahuljice , majusa, maja doboj smarija i ostale cure veeeeliki pozdrav i poljubac

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3535
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 16:42:06   
toncica
glaxy mila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za folikule i endic. Koliko imas folikula mozda si trebala sa anestezijom. Sve ce se izdrzati , ali zasto se muciti kad nemoras. Mila nemoj se sikirati bice JC sigurno. Rekla mi je da se 5 oplodilo ali da nisu svi ujednaceni. Embriolog misli da ce biti najmanje 3 da se vrate pa vidjecemo sutra. Vracaju mi treci dan . SRETNO mila u petak na punkciji drzim ti fige da bude sto vise JCuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3536
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 18:16:08   
Jelena86
joj žene moje, divnih vijesti, presretna sam zbog vas user posted image user posted image user posted image

bila sam na punkciji jutros, 5 folikulića je izvađeno, rađeno u općoj anesteziji, sve super podnijela. zvat će me vjerovatno prekosutra da jave šta i kako je user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3537
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 18:37:20   
toncica
Jelena86 mila moja drago mi je da je sve proteklo kako treba . Jesi li ti zadovoljna sa 5 JC. Ja cekam cijeli dan kad ces se javiti svasta mi je padalo na pamet. Hvala ti draga na podrsci. Drzim ti fige da sto vise bude oplodjenih embriona user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3538
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 18:39:18   
ivana91
Jelena86user posted image ,super za folikule i da se sve lijepo oplodeuser posted image user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3539
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 18:43:55   
toncica
Jelena86 imas PPuser posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3540
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 18:49:24   
ivana91
tončica,Maja Doboj,glaxy i ostale cure želim vam puno sreće i da nam se javite sa visokim betamauser posted image user posted image

šmrcuser posted image user posted image

(odgovor članu ivana91)
Neposredna veza do poruke: 3541
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 21:17:28   
smarija
cure super za folikulice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
puuuunoooo srece vam zelim

_____________________________

ja ''''''''83.g. PCOS,IR,MTHFR homozigot,PAI heterozigot
MM ''''''''78.g. Normospermia
1.2009 IUI beta 64 - spontani,3xIUI beta 0
1.2010 i 2. 2012 VTO(Medico S)HS spopntani,3.2013 fet beta 0
4.2014 VTO Maribor HS-bingo beta 410

(odgovor članu ivana91)
Neposredna veza do poruke: 3542
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 21:17:30   
majuša
Jeco user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i za tebe.Joj bože lijepih li vijesti!Ostalim curama hvala na podršci.
I ja se pridružujem pozdravima mojoj šmrcki!

(odgovor članu ivana91)
Neposredna veza do poruke: 3543
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 21:47:30   
toncica
ivana91 i smarija hvala vam mile moje i ja vama zelim sve najboljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivana91)
Neposredna veza do poruke: 3544
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 22:55:57   
Jelena86
naravno da sam zadovoljna draga, sa svojim nalazom amh, od 2,5 pmola, low responder, i dosadašnjom reakcijom od 1-2 js, ovo je savršenstvo, sumnjam da može bolje od ovoga.
hvala na podršci žene moje, čuvam fige i ja za vas :user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3545
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2013 22:57:46   
ajla 81
Toncice,i ostale cure srago mi je zbog vas,samo da vam pozelim punoo punoo srece user posted image user posted image user posted image user posted image i javite se sa velikim betama user posted image user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3546
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 0:52:41   
lana08
Pozdrav cure,
i ja sam medico s u postupku,tačnije danas sam imala ET(sad je to već juče).U ponedeljak je bila aspiracija,mislim da sam sjedila tačno pored maje i sjećam se njenog straha na licu kad su joj saopštili da nema anesteziologa (odjurio je par minuta prije). Plakala sam u sebi zajedno sa njom dok je bila unutra,znam koji je to strah kad sam ja prvi put morala bez anestezije u ljubljani. Sad već drugi put biram bez anestezije,meni je mnogo lakše tih par minuta bola,nego pola dana ošamućenosti poslije anestezije.
Imala sam 12 folikula,7 js,oplodile su se 3.Iz tog su razloga transfer radili danas,drugi dan...Nisam oduševljena tim,ali šta je tu je,barem su drugi dan fino podijeljene,4-stanične.Iskreno ,ne nadam se previše,nešto sam nervozna ovaj put,mada mmi je to već rutina postalo ( 5-ti postupak),ali me informacija o et drugi dan oborila,još danas nije bilo sanje na et,a meni je ona izvor energije .
želim vam svima mnogo,mnogo sreće do kraja postupka,i naravno drugu crticu na testu ;)

(odgovor članu ajla 81)
Neposredna veza do poruke: 3547
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 8:07:31   
Maja Doboj
lana08.... hej sjećam se i ja tebe, sjedila si sa moje desne strane, sa suprugom si bila... meni je ona punkcija bez anestezije bila strašna, ja ne podnosim bol, za najmanji bil glave ili sl.ja moram popiti tabletu, šta ću kada sam previše osetljiva...dovoljno je da kažem da svaku reklamu, seriju, film koja ima imalo tužnu scenu ja dobro otplačem user posted image

jelena86...super za tvoje nalaze i obavezno nam javi kade te budu zvali user posted image

majuša...kako si ti posle punkcije? Ja sam dugo krvarila posle toga i sada imam tragove krvi u urinu user posted image , prva dva dana posle punkcije nisam imala jake bolove ali me sada boli, pritisak, grčevi, bol pri sjedanju, okretanju, mokrenju, stolice i nemam jer strašno boli...Dhevojke hoće li mi to praviti problem kod ET? U prvom postupku nisam imala ovakve probleme???? Mada sam tada samo 5JĆ izvadila i to pod anestezijom .

galax...vidim da je i kod tebe sve super...baš nam je birićetan ovaj april user posted image

toncice...obavezno se javi kada dođeš sa ET, navijam za 3 embriona user posted image

lavsaturn...mila srećno sutra i neka u Doboju bude puno malih beba user posted image

Djevojke jedno pitanje za sve ...možda malo glupo od mene i neupućeno ali tu ste da se pomažemo ...kada se ćelije vraćaju 5 dana kao kod mene , tj.blaste. Šta to u stvari znači??

SREĆNO ! ! !

(odgovor članu lana08)
Neposredna veza do poruke: 3548
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 10:18:03   
majuša
Lana 08 ko zna , možda ti baš sad "upali".Nije mjerilo da ono što nam odgovara bude pravo?!
Maja Doboj ja sam krvarila dva dana, više nema ništa ali, kao i tebe mene boli pri sjedanju, nezgodnim položajima.Kada sam prošli put radila insemenaciju mene je isto, čak i duplo više, bolilo a ja sam mislila da sam dobila upalu bešike.Bolilo me je i kad muž pređe preko kamička točkovima, strašno.Ne vjerujem da će nam to uticati na ET.Tj tebi neće , ja još uvijek ne znam imam li i ijednu JĆ oplođenu.
Cure ja čekam da mi dođe Tončica jer se smjestila kod iste osobe u BL, ja ih i moram dočekati jer gazde možda neće biti tu.Joj jal ulijevam povjerenje ljudimauser posted image .Ako ona ne bude u stanju da vam prenese vijesti ja ću da budem "RADIO MILEVA", NE BRINITEuser posted image user posted image .Čujemo s curke moje

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3549
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 16:14:21   
toncica
Maja Doboj Evo mene zene moje da vam podnesem izvjestaj. Danas bio ET. Oplodilo se 4 embriona, ja sam vratila 3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Mene isto boli stomak , ali nisam krvarila pa sam i ja mislila da ce mi smetati. Pitala sam DR rekla je da je to zbog utrogestana i da se ne brinem nesmeta nista..Blaste su ti najkvalitetniji embrioni. Znaci da su se svih 5 ujednaceno podijelile.Nebrini nista to je user posted image extrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drage moje izgleda da ce ovaj april biti plodan ako bog da za sveuser posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala vam svima koje nas sve podrzavateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  140 141 [142] 143 144   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  140 141 [142] 143 144   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *