|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  141 142 [143] 144 145   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 16:21:48   
toncica
lana08 dobro dosla mila. Dok si ti sjedila sa Majom ja sam bila na punkciji. Mol muz je sjedio sa vama. Zelim ti veliku betu i da sto prije ugledasuser posted image
Svima zelim da uskoro drzimo svoje user posted image u narucju.Sretno svimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna veza do poruke: 3551
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 20:11:42   
šmrc
Drage moje junakinje, držim vam fige i ako Bog da uskoro očekujem da jedna po jedna javljate lijepe vijesti user posted image
majusa, toncice, Maja Doboj, ivana91, Jelena86, lana08 i ostale da ne nabrajam user posted image user posted image
ivana91, šta ima novo kod tebe, šaljem ti pp user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3552
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 21:42:36   
Maja Doboj
toncica....super mila, rezultatai fantastični...user posted image baš mi je drago...

lavsaturn...ako se ne varam ti ideš sutra, sretni i javi nam se...

(odgovor članu šmrc)
Neposredna veza do poruke: 3553
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 22:34:57   
majuša
Ej curke i kod mene kao i kod maje doboj 5 d 6 jc i to 5 blasti , u nedelju vraćanje.

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3554
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 22:52:04   
toncica
smrc i Maja Doboj hvala vam mile moje i ja vama zelim sve najboljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3555
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 23:08:35   
Jelena86
Majuša user posted image user posted image user posted image , pa to je extra...
Tončice, divno za ET, čuvam fige, jakooo, da bude to TO :)

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3556
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.4.2013 23:38:43   
toncica
Jelena86 hvala ti mila moja, valda nesto budeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Imas PP.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3557
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2013 7:33:03   
M1984
Drage djevojke, želim vasm svu sreću ovog svijeta. Da vam vrijeme što brže priđe do visoke bete user posted image
Iskreno se nadam da ćete sledeće godine u ovo doba biti ponosne mame koje su svoje bebice izvele u proljetnju šetnju. user posted image
Majo javi mi se sutra mila kad završiš...

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3558
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2013 13:22:52   
glaxy
Ja sam izgleda najgore prosla.
Samo tri jajne celije od toga dvij ne valjaju.
Pitanje hocemo li uopste imati transfer.
Toliko od mene ovaj put.
Vama zelim sve najbolje.

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 3559
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2013 14:30:21   
majuša
galaxy to ništa ne mora da znači.Moja drugarica imala 6 blasti, 3 vratila i nije uspjelo a opet druga koja je bila s njom imala jednu, jedna se i oplodila i sada ljulja user posted image .Ne predaj se mila.Ništa nije mjerilo u životu!

< Poruku je uredio majuša -- 26.4.2013 14:32:11 >

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3560
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2013 17:19:08   
lavsaturn
Evo i mene drustvo, bila sam danas embriotransferu.Sve je proslo odlicno, e sad preostaje cekanje.Za 11 dana mi receno da provjerim.
Izvadjeno 10 folikula, 8 se oplodilo, dalji razvoj nastavile 4 jc, s tim da su sve dogurale do 5 dana.Od te 4jc, 2 su bile losijeg kvaliteta, 2 odlicnog, nas dvoje odlucili da vratimo dvije, sto je i ucinjeno, pa sad sto dragi Bog namijeni.
Svima zelim puno uspjeh, da do polovine Maja imamo nase sretne user posted image user posted image
Sad odo malo odmarati.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3561
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2013 18:47:37   
toncica
M1984 hvala ti mila moja puno i navijam za tebe da sto prije rijesite problem i to prije udjete u postupakuser posted image
glaxy draga moja nemoj se sikirati to nista nemora da znaci I ako bude jedna dobro je pokusati. Kad ti je transfer.
user posted image mila jos nista nije gotovo
lavsaturnuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image draga za blastice . Zelim ti da se obadvije ugnijezde kod svoje mame.
Maja Doboj dusice moja SRETNO sutra na transferu da bude puno blastica user posted image
Jelena86 SRETNO mila i tebi sutra na transferu i takodje ti zelim puno blastica. user posted image

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 3562
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2013 23:34:57   
Jelena86
glaxy, draga moja, nisam ti ni ja puno bolja...od 5 folikula, 4 zrele jč, ali su se samo dvije oplodile, jedna stala sa diobom, tako da imam transfer sutra 1 embrija. vala sam se nadala da će ovaj put biti malo bolje, ali sve u svemu user posted image
hvala tončice moja, javim vam se nakon transfera. sretno svima, da za 10-tak dana bude na forumu objavljenih beturina :)

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3563
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 10:32:50   
glaxy
Jelena, ja ti helga i lana kao da smo sestre rodjene, neda se pa neda.
Nisam shvatila koji dan tebi vracaju treci ili peti? Meni bi danas trebali javiti sta je bilo sa tom jednom jajnom celijom ali jos ne zovu.
U medjuvremenu dobila sam da pijem estrofem i stavljam utrogestan.
Majusa draga hvala ti na rijecima podrske, iako se ja ne nadam puno. Ako nista, barem cu ako dodje do transfera biti potpuno mirna do cekanja bete a ne nervozna i puna nade kao prosli put.
Jedino nikome nije jadno sto sam tako lose odreagovala, a svi nalazi i antralci su mi super.
Iako sam ja par dana pred stimulaciju a i za vrijeme stimulacije bila pod tolikim stresom da sam prosto znala da u takvom stanju tesko da cu uspjeti.
I da zaboravila sam da kazem da sam punkciju radila pod lokalnom, dobijes nekubocu dole u cerviks i nista nije bolilo ni ta injekcija ni punkcija.
Ostakim cursma zelim puno srece.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3564
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 10:38:06   
Jelena86
jesi vidjela, ne da, pa ne da..i kada sam mislila da je sve super, opet me na kraju razočara...
treći dan, danas sam naručena u 13.00...evo se spremam. čvam fige da se jav za tu jednu, ali vrijednu ~~~~~~~~~~~~~ sretno dragice moja...

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3565
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 12:39:52   
toncica
Jelena86 i glaxi nemoj te se jos gore stresirati i nervirati , mozda je taj jedan , ali vrijedan nikad se nezana Zelim vam srecu objema na transferu i da se lijepo embrioncic ugnijezdi kod svoje mame.
Drzim vam fige i navijam iz sveg user posted image za vas dvije. user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3566
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 15:34:57   
Jelena86
evo mene sa transfera, jedna lijepa mrvica je u pupi i ne dan je nikome :) 8.st embrij, fin je, prema riječima Milice...

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3567
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 15:45:08   
majuša
TRI PUTA user posted image ZA JECU.ETO TEBE user posted image A JOŠ MALO user posted image .Galaxy držim fige!
Sutra sam vam cure ja na repertoaru kod dr.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3568
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 16:21:25   
lana08
Cure moje,srećno svima
Sad treba prestati razmišljati o detaljima,koliko je bilo ,koji dan je transfer,kakvog su kvaliteta i s. Sad sreća igra glavnu ulogu,a pravila nema.Bar ja tako mislim
Meni je iskreno dosadilo ovo izležavanje,ne radim ovih dana, pa vremena na pretek,a eto ništa konkretno ne radim,pazim se naravno. Danas sam se ipak izvela do grada na kafu,ne mogu više u kući,a i ne traba se ponašati kao bolesnik,zar ne.

Ako nekog zanima,a možda već i znate,ja nisam znala do danas : fond refundira treći pokušaj ako je uspješan,i može da se radi bilo gdje u inostranstvu.

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3569
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 19:10:36   
ivana91
Jelena86 držim ti fige i mislim na tebeuser posted image .

(odgovor članu lana08)
Neposredna veza do poruke: 3570
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 19:18:55   
ivana91
toncica,Jelena86,lana08,glaxy,lavsaturn i ostale cure želim vam svu sreću ovog svijeta i velike beturineuser posted image user posted image

toncicauser posted image

(odgovor članu ivana91)
Neposredna veza do poruke: 3571
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 19:50:26   
megane
drage moje, veliki pozdrav za sve!!! davno nekad sam se uclanila na forum ringeraja i pisala sam na raznim forumima, ali iz razno raznih razloga(privatnih) prestala sam! u braku sam 4,5 godine i pokusavomo dobiti bebaca ali nam ne uspijeva! imam povisen prolaktin, pa sad to pokusavam da sredim, a neki dan sam cula za dr Sanju i zvala sam da zakazem termin, ali mi je sestra rekla da tek poslije 13 maja mogu dobiti termin ali kod druge dr Brankice Đukić Kukolj, pa ako imate neka iskustva da mi pisete ako nije problem, i jos jedno malo pitanje za vas koje ste bile koje su cijene kod njih nekih ustaljenih pregleda, ultrazvuka, papa test... hvala unaprijed

(odgovor članu ivana91)
Neposredna veza do poruke: 3572
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 20:32:45   
lana08

IZVORNA PORUKA: megane

drage moje, veliki pozdrav za sve!!! davno nekad sam se uclanila na forum ringeraja i pisala sam na raznim forumima, ali iz razno raznih razloga(privatnih) prestala sam! u braku sam 4,5 godine i pokusavomo dobiti bebaca ali nam ne uspijeva! imam povisen prolaktin, pa sad to pokusavam da sredim, a neki dan sam cula za dr Sanju i zvala sam da zakazem termin, ali mi je sestra rekla da tek poslije 13 maja mogu dobiti termin ali kod druge dr Brankice Đukić Kukolj, pa ako imate neka iskustva da mi pisete ako nije problem, i jos jedno malo pitanje za vas koje ste bile koje su cijene kod njih nekih ustaljenih pregleda, ultrazvuka, papa test... hvala unaprijed


megane
ja sam pacijent dr sanje od 2004,a brankicu poznajem i privatno(iz istog smo graad)..mogu ti reći sve najbolje o njoj,jako je stručna i posvećena svom pozivu,prijatna i određena.Sad radi sa Sanjom i ja bih rekla da nema razlike,jedino eto što sam ja lično za Sanju emotivno vezana da tako kažem.
Ja imam djevojčicu iz postupka vantjelesne za koji sam pripreme odradila u medico-s ,a oplodnju u sloveniji. Brankica me porodila carskim rezom,bez zamjerke sam na bilo šta. Hoću reći da imam samo pozitivno mišljenje,a javiće ti se sigurno još neko.

(odgovor članu megane)
Neposredna veza do poruke: 3573
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 21:01:36   
Maja Doboj
Hejjj evo i mene user posted image bila sam danas na ET odlučili smo vratiti tri embriona pa šta nam dragi Bog da, dvije rane blastociste i jedna kasna morula user posted image . Beta za 11 dana.

Svima nama želim pozitivnie rezultate uskoro user posted image


(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3574
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
27.4.2013 21:16:02   
toncica
Jelena86user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mila moja za jedan , ali vrijedan . Zelim ti svu srecu i da se taj jedan zakaci i lijepo ugnijexdi u maminoj pupi. Imam neki predosjecaj da je to taj dobitni. zelim ti da docekas veliku beturinu i da nam uskoro budes lijepa user posted image kao sto i jesi prava slatkica.
Navijam yz sve snage za tebe , znam koliko se boris , a ja znam kako je to. Znas li ti onu poslovicu DACE BOG I ONOM KOJI NEMA. Ja se nekako vodim time. user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  141 142 [143] 144 145   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  141 142 [143] 144 145   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *